Aiviekste

Tas jau kā parasti Airi! Un pie tam visās tēmās. Ja kādā aktuālā tēmā klusums, tad velk.
5.maijs 2011, 10:53 | links
 
Sveiki,
kāds var pateikt, kas notiek Aiviekstee? Kaads ūudensliimenis? Vai ir veerts jau uz llidakaam iet Ljaudonas pusee?
5.maijs 2011, 10:32 | links
 
Aiviekste esot kā nosēta ar vēdzeļu tīkotājiem, bet šeit neviens neviena vārda uzrakstīt nevar....
3.novembris 2010, 15:42 | links
 
Mjā, laikam velk un klusē O:)
29.oktobris 2010, 11:50 | links
 
vai tad neviens nav nekur bijis, vai arii velk un klusee?
29.oktobris 2010, 09:36 | links
 
Kā ar vēdzelēm virs hesa?
27.oktobris 2010, 15:09 | links
 
Madonas Vides institūcijas darbinieks raksta http://www.dzirkstele.lv/portals/medibas/raksts.html?xml_id=14289
26.oktobris 2010, 22:24 | links
 
Tieši tā inspekoriem ir atļauts braukt, kā jau Janissa nocitēja likumu. Bet, viss velk uz to, ka Aiviekste atrodas Dabas lieguma zonā.

19. Dabas lieguma zonā aizliegts pārvietoties pa ūdenstecēm un ūdenstilpēm ar jebkādiem kuģošanas līdzekļiem, izmantojot iekšdedzes dzinēju, izņemot:

19.1. valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu pārvietošanos, ja tas saistīts ar dienesta pienākumu pildīšanu vai īpašumu apsaimniekošanu;
26.oktobris 2010, 22:01 | links
 
Inspektoriem jau ir atļauts braukt. "Lubāna mitrājs" individuālie aizsardzības un izmantošanas noteikumi nosaka sekojošo:

26. Dabas parka zonā aizliegts pārvietoties pa ūdenstecēm un ūdenstilpēm ar jebkādiem kuģošanas līdzekļiem, izmantojot iekšdedzes dzinēju, izņemot:

26.1. valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu pārvietošanos, pildot dienesta pienākumus;

26.2. zivju dīķu apsaimniekošanu un kontroli;

26.3. no 21.jūnija līdz 15.martam – pārvietošanos Lubāna ezerā un Ai­viekstē, izmantojot iekšdedzes dzinējus, kuru jauda nepārsniedz 10 zirgspēku.
26.oktobris 2010, 20:47 | links
 
guntisp,No kurienes tu to rāvi.ka no Aiviekstes slūžām līdz Ērglai ar benzīndzinēju nedrīkstot braukt!Nezinu var vai nevar,bet svēdien paši inspektori brauca ar benzīnieku,takā tas ir tikai blefs.
26.oktobris 2010, 19:55 | links
 
Par benzīnmotoriem,tie ir Lubānas mitrāja,''kādi ''tur noteikumi,kas ir saistoši Aiviekstes upes augštecē.Bet brauc jau uz nebēdu tā pat,jo pašiem inspektoriem jau nav tik spēcīgu motoru,kā dažam labam,kam likumi neeksistē.JĀ,vakar pa tumsiņu 3.ņemamas vēdzeles,2.sapali,esmu apmierināts!!!
26.oktobris 2010, 10:15 | links
 
Skreejejs. Inspektori baudīja arī vai nebrauc ar benzīna dzinējiem? Jau otro gadu braucu uun izrādās, ka no Aiviekstes slūžām līdz Ērglai ar benzīndzinēju nedrīkstot braukt! Sviests kaut kāds
26.oktobris 2010, 08:44 | links
 
janissa,Jā vakardien baudija arī pie slūžam visus,un ne tikai tur.Takā inspektori brauc,lai raustās tie kas liek tinas,Malmuti.Kāš uz nebēdu.
25.oktobris 2010, 21:24 | links
 
Vakar no Posma līdz siena miltiem. Viena mēra,viena kriminālā atlaista. Pāris uzsitieni.
Doties satiku Madonas inspektorus, pārbaudīja karti un lomu.
25.oktobris 2010, 20:43 | links
 
Man patīk tās klasiskās atskaites : Pieciniece uzsita,četrinieci pavilku,trīniece uztaisīja svecīti un norāvās,laivā vaiena kilogramniece cope super !! :)))
Vai nu ir ko galdā likt vai nu nav :))) Pa tiem hidropefīliem kas sūcās ar zivīm un paplikšina pa dupsi un palaiž ... ar jautrs stāsts :))))
tāds skeptisks šovakar es -gribēju uz lotu bet baigi līst :((
25.oktobris 2010, 20:24 | links
 
Šodien Aiviekstē,no siena miltiem,līdz ambainītei 3 līdacīnas,1 mēra kura atspruka pie laivas.Cope varēja būt no paša rīta gaismiņas,pārējo dienu klusums.Ceļš briesmīgs,no Pērles līdz Lubānai:((
25.oktobris 2010, 19:41 | links
 
Pa dienu vīri uz pludiem valkā pasmukas raudas,ar līdakām pavāji,ja nu uz dzīvajām.Pats uz vēdzelēm pasēžu,bet praktiski tikai nestandarts,4-5 pa trīs stundām var izmānīt,ne asakas.
18.oktobris 2010, 18:11 | links
 
Kā ar copi Aiviekstē.Doma ir aizbraukt.
16.oktobris 2010, 19:49 | links
 
Aldeen taa ir kanepakonsultejies ieprieksh ar mani-es ta to zinaju...... par udeni....:( tagad Aiviekstee vienigais uz bedreem laist....:)
11.oktobris 2010, 08:07 | links
 
Vakar biju aizbraucis līdz slūžām.Ūdens baigi nolaists.Lejpus slūžām upei redzama gultne.Attiecīgi arī cope nekāda-4 stundās 3 mazas zivtiņas.Kaut ko vilka tikai veči tajos krasta izskalojumos un zaros netālu no slūžam.Laikam uz mailēm asarēnus,nelielus.Ieradās arī inspektoru kungi un sastādīja protokolus pāris slāviem par makšķerēšanu no slūžu betona.Šie bija baigi neapmierināti un teica,ka tut esc sto metrov.Inspektors speciāli izmērīja un sanāca tikai 30 m.Tos kas makšķerēja tajos izskalojumos ar zariem neaiztika,tipa tur jau drīkstot.Kaut gan pēc mana tur ir metri 80 no slūžām.Cita brigāde to var notraktēt savādāk un savākt arī no turienes,ko savulaik arī esmu redzējis.Kamēr ūdens necelsies,tur laikam darīt nav ko.
11.oktobris 2010, 07:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager