Lielupe

shodien ap 11 braucu pari Kalnciema tiltam Lielupee,nemaniij neviena copmanja...
12.aprīlis 2010, 14:05 | links
 
To bļitka
Gaidu bildi ar interesi :)! Ja nesanāk pievienot te, tad sūti uz edgars.rimsa(at)inbox.lv
12.aprīlis 2010, 14:39 | links
 
viņa jau ir bildēs!
12.aprīlis 2010, 14:42 | links
 
To Bļitka
Nu šis ir šaurspīļnieks...
12.aprīlis 2010, 14:44 | links
 
Man Lielupē šodien arī viens pieķērās gumijzivij un vaļā palaida tikai sausumā :)
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-17827.htm?msg=ok
12.aprīlis 2010, 21:00 | links
 
To raigars
šis arī ir šaurspīļnieks, šie dienas laikā bieži arī uz tārpu paņemot. Mums te vienā ezerā, pagājušovasar, gandrīz katram makšķerniekam pa dienu pieķērās pa kādam...
13.aprīlis 2010, 10:51 | links
 
-> eduks
Kur par sakarīgu naudiņu varētu platspīļus iepirkt? Doma drauga dīķī ielaist. Pie reizes arī konsultāciju vajadzētu par un ap.
13.aprīlis 2010, 14:35 | links
 
To Griezeejs
Nu ir divas iespējas - pirkt pie vēžu audzētājiem vai no nelegāliem ķērājiem :D ... Es pats darījumus ar vēžiem neveicu, vnk paķeru dažas reizes pa vasaru sportiska azarta pēc, daļa tiek noēsta pie alus, bet liela daļa dodas atpakaļ ūdeņos. Ar platspīļniekiem dīķos padarīšana ir visai pindzelīga, ilgtermiņā es pat teiktu, ne visai rentabla. Ja es vispār laistu savā dīķī vēžus, tad tie noteikti nebūtu platspīļnieki...
13.aprīlis 2010, 14:58 | links
 
tie jūsu vēži šodien Lielupē līdz nemaņai,gribēju līni pačamdīt ,kas tev dos,melnā sotņa virsū uz naktstārpu,mušu kāpuriem,negribēja tik kukurūzu un gŗūbas,bet tos arī zivis negribēja.ņēma labi asari,tāpēc pārbraucu pie Spuņupes,rotu pamētāt,tur tīkls visam līcim priekšā un vēl pa līci,gar kreiso malu metri 300.Laikam jau tā vides ministrija jālikvidē ar visiem inspektoriem,sestienā nestrādā,darbdienās nestrādā,kam tad viņi vajadzīgi.Jau pagajušo gadu zvanīju par tīkliem,tā ar neviens neatbrauca,visi tagad saņem mazas algas,ja kas man ar puse no agrākās,bet darbojos.
13.aprīlis 2010, 16:20 | links
 
kaa tas iespeejams, traki palikussi, tur tak vienmeer copmanju ka biezs, veel saprastu gar krastu zaaliitees, bet nu nejau pilniigi priekshaa. Bet nu viens i fakts, ja cilveekiem buus passvaki ar darbiem, ne to vien redzeesim, un gruuti buus nosodiit.
13.aprīlis 2010, 16:27 | links
 
Tīkls piesiets pie sagāzušās laipas, kaut kur 30 cm virs ūdens ,diemžēl tik dziļi nevarēju iebrist,ar binokli varēja redzēt korķi pāri un arī virziens sakrita,bet vēl vienu galu cits makšķernieks parādija.A ziemā inspektors kādam vietējam prasīja,vai tiesa par maluzveju jau bija.
13.aprīlis 2010, 16:40 | links
 
murgs kaut kaads..laikam buus jaaasak nonjemties ar linchoshanu...
13.aprīlis 2010, 16:55 | links
 
mazkalns-vezhi,tas ir labi.noraada,ka tiirs uudens.
13.aprīlis 2010, 16:55 | links
 
ūdens tiešām priecē,tik nesaprotu kāpēc pērku makšķērnika karti ,maksāju ceļa nodokli 95lvl un vai vēlēšanas vispār vajadzīgas.
13.aprīlis 2010, 17:01 | links
 
mazkalns,nu jau tu gauzhaam globaali panjeemi:)))))))))))))
13.aprīlis 2010, 17:03 | links
 
Nu vīri :), man jūsu vietā nebūtu liela dilēma, kur doties vēžot :D ... Lielupē jau pāris pēdējos gadus to vien dzird, ka vēži neļauj pat normāli pamakšķerēt, teorētiski tur būtu jāatļauj tos ķert, lai gan varat necerēt - neviens neko neatļaus, tāpēc būs vien jāķer pa kluso, diemžēl, tāpat kā vēžotājiem citur mūsu valstī, tai skaitā arī man :D ... tur jau jums ož pēc vēžu pārapdzīvotības, bet tas arī nemaz nav labi...
14.aprīlis 2010, 09:14 | links
 
Kā krievi saka;jesļi ņet ryba,to rak tože ņe ryba!
14.aprīlis 2010, 09:23 | links
 
Vakar aizšāvu apstīt, kā upe izskatās.

Fantastisks vakars, upe kā spogulis, neviena vilnīša ap 19 - 00. Meldros kautkas jau taisīja jampadraci, kanālītī sīkie ka biezs, interesei iemetu sečuku, pilns ar raudiņām un plicīšiem sprīža lielumā.

Straume mazāka, bet vēl jo projām pa lielu, bet nu brīvdienās jau varētu ko sākt darīt.

Ja vel pāris dieniņas kā vakar, varētu pamosties zuves, kas vēl pusmiegā.

Protams arī vēži gar krastu stūrē savā nodabā.
14.aprīlis 2010, 09:27 | links
 
Nu lielisks izmērs priekš dzīvo!
14.aprīlis 2010, 09:30 | links
 
sienaazis - cik strauji līmenis krītas?
14.aprīlis 2010, 12:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager