Lielupe

klejotaajs-visas-tas ir cik?
7.aprīlis 2010, 21:14 | links
 
5.gabalas....
7.aprīlis 2010, 21:32 | links
 
Vakar aizgāju apskatīties kas notiek ar līmeņiem Lielupē pie Slokas un apstulbu puišeļi bija salasījuši pilnu spaini ar vēžiem un ne ar knariņiem ,bet lopsteriem piegāju klāt painteresēties vai čaula cieta šie man iedeva pamēģināt -krams.Nu vismaz vairs kreveti nevajadzēs :))))
9.aprīlis 2010, 09:15 | links
 
Tūlīt sāksies, bet ko puikiem padarīsi ???
Vēžu
ķeršanas aizliegums noteikts no
1. oktobra līdz 30. jūnijam, bet vē­
žu mātītes ar redzamiem ikriem ne­
drīkst ķert visu gadu
9.aprīlis 2010, 09:28 | links
 
Es Dubultos pie ,,Likteņa,, no krasta mētājot gumijas zivtiņu ar spini izvilku palielu vēzi aizvakar...badīgi ieķēries gumijai sānos atbrauca līdz pašam krastam...sapratis ,ka nav labi...pamāja ar spīli un aizlaidās:)
Vakar biju Valteros ...pļavās pretī Spuņņupes līcim uz gruntenēm...ķīši,raudiņas daži asarīši...nekā nopietna...uz slieku un balto...vēl jāpagaida nedaudz..būs līņi:)
9.aprīlis 2010, 09:43 | links
 
BUMS...tev kā kārtīgam latvietim vajadzēja puikas arestēt,sasiet..iekaustīt ..sastādīt pratakoli un saukt pie tiesas...nevajadzēja tā rakstīt..nevajadzēja...diez kur tagad tevi iedalīs...lohos jeb ,,augstākajā rasē,,....jāpagaida ko teiks vienīgais īstenais un godīgais latvietis:):):)
9.aprīlis 2010, 09:46 | links
 
bums - pēc taisnības un loģikas šitos ievazātos parazītus-signālvēžus vajadzēja nevis aizliegt ķert, bet par katru spaini ķērājiem medaļu izsniegt - "Par Latvijas sugu saglabāšanu"! tas pats salacā un vēl gaudz kur...

diemžēl lēmēji ir "īsredzīgi" un tālāk par savu degungalu (labākajā gadījumā) vai maku (sliktākajā) neredz...
9.aprīlis 2010, 09:57 | links
 
Daddy par signālniekiem piekrītu pilnībā...tos varēja atļaut ķert visu gadu....bet pie mums jau likumus sastāda ,,profesionāļi,, :):):)
9.aprīlis 2010, 09:59 | links
 
Bļatka taisa pigorus;)) Bet atklāti -tik aktīvus un kaujinieciski noskaņotus vēžus es nebiju redzējis Visi lielie bija bez kādas no spīlēm./kaujās zaudētām/Ja tie ir tā saucamie signālvēži-tad pēc viņu uzvedības mūsējiem ir kirdik.
9.aprīlis 2010, 10:03 | links
 
Velcējot pa Lielupi ar laivu bieži vien ir vēži metušies virsū...it sevišķi gumijiņai...un visi ir signālnieki...agresīvi maitas un nebaidās....vietējiem tiešām būs vāks...jo signālnieki ar katru gadu paliek vairāk un vairāk....
9.aprīlis 2010, 10:06 | links
 
bums - mūsējiem vēžiem ir kerdikc pat ar 3:0, jo šie ir baigi izturīgie, baigi vairojās un baigi negantie...
9.aprīlis 2010, 10:07 | links
 
Cik saprotu tad viņiem ir pavisam cita veģitācija.No pieredzes zinu ,ka mūsējiem gan platspīļniekiem gan pura vēžiem bruņai vēl jābūt mīkstai.šiem bruņa kā krams un tāpēc viņiem neviena zaraza neko nevar padarīt.
9.aprīlis 2010, 10:10 | links
 
mūsējiem un vispār vēžiem bruņa ir mīksta tad kad viņi to maina. a jāmaina tāpēc, ka tā viņi aug. mazie aug strauji un maina pat 5x gadā, a lielie 1-2x gadā, bet viņi arī nemaina visi vienlaikus...
9.aprīlis 2010, 10:15 | links
 
Labs ir...iešu vilkšu savu ,,Pellu,, no garažas laukā...jāpiekrāso..jāpielabo...1.maijā jāvelk uz Gāti ,kā katru gadu...ja šogad tur būs laivu bāze....savādāk ziepes...laiva ir...bet kur turēt nav...:)
9.aprīlis 2010, 10:15 | links
 
pareizi man arī 2 pellas Usmā un 1 Jāņragā ziemo jābrauc pavērot ,kā tā kura Jāņragā noziemojusi ??
9.aprīlis 2010, 10:55 | links
 
bums kurā krasta pusē tew ziemo tā laiva?salas pagastā vai otrā?
10.aprīlis 2010, 10:53 | links
 
Ev veči ka ar brekšiem?
Ir doma tagad pamēģināt uz feederi, barotavu un barību nopirku, jāiet ietestēt uz balto.
10.aprīlis 2010, 11:54 | links
 
janchuks - nesteidzies... vakar biju. Straume vājprātīga 70 gr barotava iet pa gaisu ... kāminimums vajag 100 - 150 gr.
10.aprīlis 2010, 12:00 | links
 
Un breksi kādu dabūji?
Man ir doma pastrādāt atstraumē :)
10.aprīlis 2010, 12:08 | links
 
janchuks - dažas raudeles :D es nezinu atstraumes :D
10.aprīlis 2010, 12:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager