Spininga kāti

Lūgšu pakomentēt tos, kuriem reāl pieredze ar St.Croix kātiem. Ieriekš jau ar dažiem aprnunajos un paldies par informāciju, bet vēlos saprast līdz galam.

Šobrīd manā redzes lokā ir 2 sērijas kāti St.Croix Legend Xtreme un Legend Turnament.

Ja pareizi saprotu, tad turnamenti, kā jau primāri basu kāti, ir cietāki, bet ar lielāku jaudas rezervi. Savukārt Xtreme ir piemēroti vairāk džigošanai un ar mazāku jaudu. Ņemot vērā, ka šodobrīd meklēju vieglu, jūtīgu līdaku kātu gumijām, vobleriem, bleķiem utt., tad domaju, vai ir jēga ņemt to Xtreme, vai palikt pie Turnamenta. Cenu atšķirība ir 100EUR.

Tāpat saprotu, ka vēlamais garums laikam būtu 7'1 (215cm), bet tests.. vai 17.5 gr, nebūs par bomīgu.. 3nr rotiņiem, 9-17gr vobleriem utt.

Lūdzu padalīties tos, kaut vai PM, kuriem ir reāla pieredze ar šiem kātiem.

Paldies!

sigi, 30.novembris 2014, 12:27


Nu jau 3 gadus lietoju LES76MF un teikšu, ka līdaku kātam varētu ņemt arī MH. Exstreme tomēr negribētu dēļ roktura (slapjā un aukstā laikā diez kas nav ar lielāku zivi stīvēties, arī tvičvot) un dēļ maziem riņķiem. Paskaties auklu resnumus, tievāku par 1,2 PE tak līdakām neņemsi ;)

arī uz asariem labs, vobleriem - labs, džigam - labs, priekš DS - vispār - DIEVS :) Pa zālēm var arī MH, diemžēl tie ir tikai 7nieki.
1.decembris 2014, 11:07 | links
 
Sigi> LXS76MF Tika iegādāts noteiktam mērķim ,noteiktās ūdenstilpnēs. Pamatā -zandarts ,dziļums zem 5m, tehnika- džigs. Varu teikt droši, to ko gribēju sagaidīt no šī kāta, arī sagaidīju. Kāts ir ass un gana informatīvs, tas arī bija nepieciešams, lai varētu tikt galā ar "kaulģīmi" vietās kur parasti makšķerēju. Diemžēl esmu darbojies tikai džiga tehnikā ar šo kātu, tāpēc varbūtības neizteikšu.

Gan jau kāds pakomentēs šamo izstrādājumu , kurš ir vienojojis kopā ar vobleri, rotiņu un citām radībām:)
30.novembris 2014, 19:47 | links
 
Lūgšu pakomentēt tos, kuriem reāl pieredze ar St.Croix kātiem. Ieriekš jau ar dažiem aprnunajos un paldies par informāciju, bet vēlos saprast līdz galam.

Šobrīd manā redzes lokā ir 2 sērijas kāti St.Croix Legend Xtreme un Legend Turnament.

Ja pareizi saprotu, tad turnamenti, kā jau primāri basu kāti, ir cietāki, bet ar lielāku jaudas rezervi. Savukārt Xtreme ir piemēroti vairāk džigošanai un ar mazāku jaudu. Ņemot vērā, ka šodobrīd meklēju vieglu, jūtīgu līdaku kātu gumijām, vobleriem, bleķiem utt., tad domaju, vai ir jēga ņemt to Xtreme, vai palikt pie Turnamenta. Cenu atšķirība ir 100EUR.

Tāpat saprotu, ka vēlamais garums laikam būtu 7'1 (215cm), bet tests.. vai 17.5 gr, nebūs par bomīgu.. 3nr rotiņiem, 9-17gr vobleriem utt.

Lūdzu padalīties tos, kaut vai PM, kuriem ir reāla pieredze ar šiem kātiem.

Paldies!
30.novembris 2014, 12:27 | links
 
Ih nokavēju :) pareizi Willijs atbildēja...

Vincis, 28.novembris 2014, 10:46

Nu labi, labi, Vinci, Tev arī paldies!... ;-)
28.novembris 2014, 17:28 | links
 
Savulaik nopirku tubusus/pustubus šis Team daiwa kur 4 fīderi ar visā spolēm bez problēmām dzīvo un otrs spiningiem ar laikam Daiwas bija (šis gan tubuss), mazāks bet 2 spiningi ar spolēm dzīvo iekšā, ērti kompakti, galva nesāp par kātu un spoļu transportēšanu. Škiet ka pie Daiwistiem var nopirkt vai pasūtīt, protams nav pa sviestmaizi kā savulaik kad izpārdevās.
28.novembris 2014, 11:01 | links
 
Ih nokavēju :) pareizi Willijs atbildēja. Man piemēram uz tubusa St Croix uzšūts "kak originalnij", baigi simpātiska manta, var vārdu uzdrukāt, da jel ko. Es vēl visus tubusus apakšas ar parasto pārtikas plēvi esmu aptinis, skatu bojā, bet liekot uz zemes, nesasmērē un nenoberž, tas tā varbūt praktisks padoms.
28.novembris 2014, 10:46 | links
 
Paldies!... ;-)
28.novembris 2014, 09:57 | links
 
Jaukās dāmas tūbusiem korpuss ir būvēts no speciālas trubas kas ir apoderēta!Tūbusi lieliski sadzīvo ar mitrumu un visām pārējām nebūšanām!Kalpo lieliski!Pēc vajadzības uzmeistaros kādu gribi,Lielāko esmu redzējis 2,45m garumā-nu riktīga rore priekš entajiem kātiem!Ja gribās ztāisīs izšūtu logo pēc pasūtījuma!Tā teikt kvalitatīvi un ne pārāk dārgi!Diametri,ja nemaldos bija no 70.mm līdz 200mm!Nu tā kaut kā.
28.novembris 2014, 08:04 | links
 
vai Latvijā kaut kur var dzīvē apskatīt Eagle Claw ražojumu. Vispār jau interesē tie daudzposmu saliekamie kāti, vai arī kas līdzīgs no cita ražotāja. Vēl varētu apskatīt kādu teleskopisko spinu, bet lassaliekas pēc iespējas īsāks, Salmo lētie neinteresē, lai gan pagaidām esmu kādreiz izlīdzējies arī ar tiem.
šis ir vajadzīgs kā ceļojuma komplekts, normālai copei inventārs ir.

Naits, 27.novembris 2014, 22:04

Nezinu kā Latvijā, bet Graphiteleader-im ir Compatto sērija gan Vigore, gan Finezza, gan Argento... Skaties atkarībā no mērķa...
28.novembris 2014, 01:06 | links
 
vai Latvijā kaut kur var dzīvē apskatīt Eagle Claw ražojumu. Vispār jau interesē tie daudzposmu saliekamie kāti, vai arī kas līdzīgs no cita ražotāja. Vēl varētu apskatīt kādu teleskopisko spinu, bet lassaliekas pēc iespējas īsāks, Salmo lētie neinteresē, lai gan pagaidām esmu kādreiz izlīdzējies arī ar tiem.
šis ir vajadzīgs kā ceļojuma komplekts, normālai copei inventārs ir.
27.novembris 2014, 22:04 | links
 
Mana pieredze līdzīga Krista un Mārtiņa pieredzei. Pašam ir 3 tubusi, divi Salmo dažāda diametra un viens Sanitas, ja nemaldos, 2,2m, viendaļīgajam tviča kātam. Bez transporta, ērti arī glabāt mājās ziemā. @Rupucis64 varu tev ieteikt zvanīt 29556023, dāma taisa nudien lieliskus tubusus par saprātīgu naudu.

Vincis, 27.novembris 2014, 13:48

No kā jaukā dāma tubusiem taisa korpusu. Un kā šie darinājumi sadzīvo ar mitrumu??? Par ūdeni neprasu...
27.novembris 2014, 21:51 | links
 
Ko nu par caurulēm........... ja kvalitatīvi un reāli nedārgi, tad par 30-40 eiro šūšanas uzņēmums (tepat zemāk dots Sanitas tel. nr.) pagatavos! Ir pozitīva pieredze!
Sveiki!
Vai kaads var ieteikt kur var nopirkt saliidzinoshi labu (+/-) tubusu spiningu UL un L / 3-4 gb/ transporteeshanai un glabaashanai ?Cenu robezhaas ....taa liidz ...apmeeram 50-100 eiraam.

rupucis64, 26.novembris 2014, 21:25

īsie tubusi LV veikalos manuprāt praktiski nav.
paņem 70mm kanalizācijas cauruli un par 5EUR ar diviem korķiem un uzmavu un būs labākais tubuss 2 kātiem.

Tubusa lietošana kātu pārvadājot noteikti paildzina tā mūžu :)

nomads, 27.novembris 2014, 21:21
27.novembris 2014, 21:41 | links
 
manuprāt viens no, ja ne pats ietilpīgākais un ērtākais tubuss, ko pagaidām esmu redzējis LV veikalos. Tas ir teleskopisks. Pieejams dažādos diametros.

Redzēju vasarā pie Vitaļika Prūšu ielā.
27.novembris 2014, 21:38 | links
 
Sveiki!
Vai kaads var ieteikt kur var nopirkt saliidzinoshi labu (+/-) tubusu spiningu UL un L / 3-4 gb/ transporteeshanai un glabaashanai ?Cenu robezhaas ....taa liidz ...apmeeram 50-100 eiraam.

rupucis64, 26.novembris 2014, 21:25


īsie tubusi LV veikalos manuprāt praktiski nav.
paņem 70mm kanalizācijas cauruli un par 5EUR ar diviem korķiem un uzmavu un būs labākais tubuss 2 kātiem.

Tubusa lietošana kātu pārvadājot noteikti paildzina tā mūžu :)
27.novembris 2014, 21:21 | links
 
Pats neesmu pazīstams ar tenryu spiningiem, bet man ir 30+ gadu vecs teleskopiskais pludiņkāts, kura jutīgums velkot zivi ir vienkārši super! Japāņu manta ir pilnīgi cita lieta
27.novembris 2014, 19:42 | links
 
Sanita taisa parastos tubusus tikai kātiem, vai arī coetos čeholus? Proams, varu jau pats piezvanīt un pajautāt.. :)
27.novembris 2014, 19:29 | links
 
Vincis - jā es arī pie Sanitas taisīju. Nav nekādu sūdzību, lai gan lietots tiek ļoti regulāri...
27.novembris 2014, 14:28 | links
 
Sorry, pa pusei ne pa tēmu, bet dažreiz pat ir veselīgi pārsieties pirms copes :)
Kopš jaucu ārā un lieku kopā pirms/pēc makšķerēšanas nav bijuši pārsteigumi ar saguru'šiem mezgliem, aizgājušām zivīm vai pakāstiem mānekļiem. ...Pirms tam, gan bija gadījumi:)
27.novembris 2014, 14:11 | links
 
Mana pieredze līdzīga Krista un Mārtiņa pieredzei. Pašam ir 3 tubusi, divi Salmo dažāda diametra un viens Sanitas, ja nemaldos, 2,2m, viendaļīgajam tviča kātam. Bez transporta, ērti arī glabāt mājās ziemā. @Rupucis64 varu tev ieteikt zvanīt 29556023, dāma taisa nudien lieliskus tubusus par saprātīgu naudu.
27.novembris 2014, 13:48 | links
 
Tā kā bieži ar visu ģimeni braukājam uz laukiem, kur viena vai abas dienas parasti aŗī tiek veltītas copei, tad pārvadājot kātus pamatīgi piekrautā mašīnā gadījās šādas tādas traumiņas. Jau divus gadus vadāju kātus bez spolēm, čeholos un kanalizācijas trubas tubusā un nekādas bēdas nezinu. salikšana/izjaukšana patērē, protams, dažas minūtes, bet var ietaupīt pēkšņu emociju izlādi :)
27.novembris 2014, 13:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager