Spininga kāti

Tam var piekrist.. kārtīgi neizpētot ko pērc, nepalasot atsauksmes, pašam nepaņemot rokās un mēģinot ļoti ietaupīt.. var rasties situācija, kad istabas stūrī stāv kaudze ar apputējušiem kātiem...

Šajā saitā ir daudz labu kātu (amīšu): http://www.tacklewarehouse.com/
Diez vai līdzīgs saits ir arī par japāņu kātiem (ne japāņu valodā)?

sigi, 8.oktobris 2014, 15:44


pirms vilku no Japānas savu Yamaga Blanks Early, es googlēju pamatīgi. Atradu pat K.Kuzmina (populārs Krievijas tvičotājs, pionieris) rakstu tieši par šo konkrēto modeli un atklāju, ka mans izkristalizējies domu gājiens atbilda viņējam. Tvičam der arī seabass kāti, jo kāta akcija un voblera spēle analoģiska. Zinu, mani te tūlīt noēdīs '"'istie" tvičotāji ka ar 2,8 m kātu nevar, bet pateikšu vienu - var un kā vēl! Rezultāts seklajos piejūras ezeros labs un ne ar ko sliktāks kā G.L(imx) un St.croix (avids). Pat labāks un ņēmieni tālajā distancē kur ar to 7" vai 6.6" nevar aizmest. Nepieciešamība pēc xtreme ir cita iemesla dēļ. Mainu copes vietas un veidu:)
8.oktobris 2014, 15:59 | links
 
Tam var piekrist.. kārtīgi neizpētot ko pērc, nepalasot atsauksmes, pašam nepaņemot rokās un mēģinot ļoti ietaupīt.. var rasties situācija, kad istabas stūrī stāv kaudze ar apputējušiem kātiem...

Šajā saitā ir daudz labu kātu (amīšu): http://www.tacklewarehouse.com/
Diez vai līdzīgs saits ir arī par japāņu kātiem (ne japāņu valodā)?
8.oktobris 2014, 15:44 | links
 
Ne tik daudz twičam.. vairāk domāju ass un skanīgs, lai var sajust piesitienus blankā un viss kāts neļurkājas.

sigi, 7.oktobris 2014, 17:36


ja džigs tad skaties vien uz M.C., Varivas, Graphitleader un varbūt St. Croix xtreme sēriju. Xtreme gan trauslākais laikam krokšu saimē, jo V grafīts. Skanīgākais arī - ručka labāk novadot copi.

ja gribi tvičot tad St.Croix, G.L. varbūt Lamiglas ir kas pieejams.

atziņas nāk ar gadiem un iepirktie kāti krājas :D Man ir tikai pozītīvs viedoklis par Yamaga blanks, šogad divus iepirku. Tvičam no Early sērijas un Blue current vieglo kātiņu 1-12 g, džigam un tvičam. Strādā perfekti un met arī. Turklāt pilns kāta izgatavošanas cikls Japānā.

Ir jau citas simpātiskas uz aci firmas, bet nav aptaustāmas LV.
8.oktobris 2014, 14:16 | links
 
Pārdevēji baigi jau iebarojuši mūsu pircējus ar S.t.Croix, Tioga, MajorCraft un Graphiteleader tā ka neko jaunu un labāku izskatās ka nemaz netaisās piedāvāt, pircējs arī šķiet ir nozombēts, ka nekā labāka nav. Veikalos kaut kā nekas jauns nav parādījies un laikam neko jaunu nesagaidīt.

Daugavzoons, 7.oktobris 2014, 22:56


Kāpēc nav? Mums piemēram ir pilnīgs šīs sezonas jaunums, ukraiņu FAVORITE SOLO... EFTEX 2014 laureāts, sabāztas visas supertehnoloģijas, patentētais iGrip, Fuji Torzite riņķi, 2.08 kāta svars 67g.

Ir Varivas Violente dažadi modeļi, par ļoti saprātīgu ciparu... Ja skatās pēc kataloga cenām jenās, tad tie Japānā salīdzinoši dārgāki nekā vairums MC un Graphitleder a pie mums makša lētāk.

A par japāņiem... Man nesen trāpījās japāņu copes žurnāls - zini, tur arī lielākās reklāmas ir Major Craft un Graphitleader... Tie ir lielākie spēlētāji, sauc kā gribi - tirgus līderi vai širpotrebs :)

Pa biškam LV ir arī citi brendi- Tenry, Evergreen,
Megabass, Tict utt.

Ko Tu gribētu sagaidīt? Nosauc brendus... Es te paskatos un pataustu šo un to... Domāju pat Yamaga Blanks, bet dabā pataustot izstādē īsti nepārliecināja par ko tur 400+ jāmaksā... Vēl ir visādi interesanti verķi... Baigi patika Encore, bet tas tāds nesaprotams brends, it kā japānis, bet reāli atrodams tikai slāvu tirgos...
7.oktobris 2014, 23:19 | links
 
Pārdevēji baigi jau iebarojuši mūsu pircējus ar S.t.Croix, Tioga, MajorCraft un Graphiteleader tā ka neko jaunu un labāku izskatās ka nemaz netaisās piedāvāt, pircējs arī šķiet ir nozombēts, ka nekā labāka nav. Veikalos kaut kā nekas jauns nav parādījies un laikam neko jaunu nesagaidīt.
7.oktobris 2014, 22:56 | links
 
Ne tik daudz twičam.. vairāk domāju ass un skanīgs, lai var sajust piesitienus blankā un viss kāts neļurkājas.
7.oktobris 2014, 17:36 | links
 
laikam jau pareizs te izskanējis viedoklis: džigam jāskatās japāņu virzienā. Ja grib ar vienu kātu gan tvičot gan džigot tad tāds kāts tik tiešām jāmeklē rūpīgi.
7.oktobris 2014, 16:56 | links
 
sigi - manas domas ka vieglā džiga kāts nav piemērots twičam. Ir reti izņēmumi, bet reti. Paskaidrošu kāpēc manuprāt tā. Vieglā džiga kāts (īpaši solid) liecas bez maz ritenī, līdz ar to raustot voblerīti ļoti no amortizējas un rāviens nav tik ass. Pieļauju, ka jāskatās tubular virzienā, ja grib tvičot un uz spices akciju kopumā (lai nav tie zvērīgie izliekumi). Pašam ir avids līdz 10,5 g un teikšu ka vieglam tvičam ok, bet nu nav viņš īsti ok vieglam džigam. Par xtreme sēriju pagaidām nezinu, varbūt nedēļas nogalē notestēšu beidzot savu jaunieguvumu (paldies Ingusam :) ).

dolo, 7.oktobris 2014, 15:58


extrem LM ir OK tvičam ar seklām mailēm līdz 900 mm, tomēr reālāk - līdz 70mm, tālāk jau M vai MH. Twicham man vislabāk ar M Eliti patīk darboties, aukla 1,2 un jaudas pietiek.
7.oktobris 2014, 16:27 | links
 
sigi - manas domas ka vieglā džiga kāts nav piemērots twičam. Ir reti izņēmumi, bet reti. Paskaidrošu kāpēc manuprāt tā. Vieglā džiga kāts (īpaši solid) liecas bez maz ritenī, līdz ar to raustot voblerīti ļoti no amortizējas un rāviens nav tik ass. Pieļauju, ka jāskatās tubular virzienā, ja grib tvičot un uz spices akciju kopumā (lai nav tie zvērīgie izliekumi). Pašam ir avids līdz 10,5 g un teikšu ka vieglam tvičam ok, bet nu nav viņš īsti ok vieglam džigam. Par xtreme sēriju pagaidām nezinu, varbūt nedēļas nogalē notestēšu beidzot savu jaunieguvumu (paldies Ingusam :) ).
7.oktobris 2014, 15:58 | links
 
Vai kāds var padalīties ar pieredzi, kurš svars un izmērs būtu piemērotags vieglam džigam un twičam (domāts kā vieglais/universālais līdaku kāts) no St.croic Legend Turnament līdz 10.7 vai 17.5 gr.? Cik lasīts, tad viņi ir jaudīgi un pacieti, ar 10.5 var droši izmētāt lielākus svarus, baidos, ka 17.5 būs par daudz..

Vai šie kāti stipri atpaliek no St. Croix Legend Xtreme (ne cenas ziņā)?

Vai kāds zin, vai LV ir tagad kādam palikuši šie kāti? Matīsa ielā nav..

Paldies!

sigi, 7.oktobris 2014, 15:31


Extreme un Tournament ir stipri dažādi kāti. Prūšu ielā 25, Vitālijam, varētu būt uz vietas.
7.oktobris 2014, 15:51 | links
 
sigi. Labi kāti. Pašam bija 2 sezonas ML 7,6 pēdas XF. Dzigam un dropšotam patika. Twitcham nē. Takā, ja gan vienam, gan otram tad Fasts nevis Extra Fasts. Ar ML - extrafastu dzigam no 6 gr līdz 12 gr + gumija ir ok. Ja virs - mest var, bet izspēle jau būtiski mainās, ja svars ir vairāk par 12/13 gr+ gumija. Otvodam un īpaši dropshotam varēja nedaudz vairāk - atšķirīga spēle un prezentācija kā džigam. Vobleriem - līdz 70 deep mailēm vai 90 mm seklajiem, bet dažādiem vobleriem ir dažāda pretestība un nav vienāds raksturlielums nedz svars nedz centimetri. Ja doma par vieglo džigu (5-10 gr) un vobleriem līdz ap 9/10 cm, tad ML.

Bet sajūtas atšķirās katram lietotājam, un to ietekmē gan aukla, gan spole, gan vadīšanas stils u.t.t. Es lietoju PE 06 auklu dzigam. Twitcham var un ieteicams vairāk - PE 08 līdz PE 1.
7.oktobris 2014, 15:43 | links
 
pašam ir 3.5-10.5 St.Croix.
džigot bauda sākot no 7g galvas. līdz 5g es īsti nesajūtu tos gramus rokā, pieņemu man būs oponenti. Bet 7-10g ir perfekti.

Tvičojis esmu ar mazajām mailēm līdz 10g. Teikšu godīgi, tas nav tviča kāts un tāpēc paņēmu citu tvičam, protams, darīt var, bet kaut kā neklapē man ar to tvičot.

Vai kāds var padalīties ar pieredzi, kurš svars un izmērs būtu piemērotags vieglam džigam un twičam (domāts kā vieglais/universālais līdaku kāts) no St.croic Legend Turnament līdz 10.7 vai 17.5 gr.? Cik lasīts, tad viņi ir jaudīgi un pacieti, ar 10.5 var droši izmētāt lielākus svarus, baidos, ka 17.5 būs par daudz..

Vai šie kāti stipri atpaliek no St. Croix Legend Xtreme (ne cenas ziņā)?

Vai kāds zin, vai LV ir tagad kādam palikuši šie kāti? Matīsa ielā nav..

Paldies!

sigi, 7.oktobris 2014, 15:31
7.oktobris 2014, 15:38 | links
 
Vai kāds var padalīties ar pieredzi, kurš svars un izmērs būtu piemērotags vieglam džigam un twičam (domāts kā vieglais/universālais līdaku kāts) no St.croic Legend Turnament līdz 10.7 vai 17.5 gr.? Cik lasīts, tad viņi ir jaudīgi un pacieti, ar 10.5 var droši izmētāt lielākus svarus, baidos, ka 17.5 būs par daudz..

Vai šie kāti stipri atpaliek no St. Croix Legend Xtreme (ne cenas ziņā)?

Vai kāds zin, vai LV ir tagad kādam palikuši šie kāti? Matīsa ielā nav..

Paldies!
7.oktobris 2014, 15:31 | links
 
Kur var lētāk nopirkt Megabass vision voblerus?

kaspars01, 6.oktobris 2014, 11:25

Skaties PM
6.oktobris 2014, 11:43 | links
 
Jokdari, varu pārdot savu Ais66Mf 10-20 g
6.oktobris 2014, 11:37 | links
 
Var jauarī lādēt mazo Buster jerku,bet vai vajag!Nu man zināmos voblerus,līdz saprātīgam izmēram pavelk.Nu kaut vai to pašu Bassday log surf 144.mierīgi!
6.oktobris 2014, 11:34 | links
 
Pavilks Jokdari,mierīgi pavilks,un rezerve ir vairāk kā pietiekama,bet nevajag to izmantot ļaunprātīgi.Nu Deps bolisong 130sp mierīgi pavelk!
6.oktobris 2014, 11:30 | links
 
Kur var lētāk nopirkt Megabass vision voblerus?
6.oktobris 2014, 11:25 | links
 
Vai St. Croix Legend Xtreme viendaļīgais ar testu 5,25-17,5g. pavilks Jackall Deka HAMA-KU-RU R 17g. vobleri? Kāda ir augšējā rezerve šim kātam?
6.oktobris 2014, 11:17 | links
 
Orange kurā vietā atrodies?

Keiko, 3.oktobris 2014, 20:08



Ieskaties privātājās vēstulēs.
6.oktobris 2014, 10:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager