Spininga kāti

Rqx
Par to Salmo kātu,kurš iepatikās tev...es tikko tādu iegādājos,bet vēl neesmu paprovējis darbā...man arī viņš patīk,jo džigam un pārējiem pribambasidm,kuridm vajag jūtīgu spici-labāku par šo un tādā cenā nebiju redzējis-iegādājos par 22ls.tagad tik spolīte,kura derētu jānopērk.kad izmēģināšu-atrakstīšu
17.jūlijs 2013, 20:28 | links
 
Noskatijos spininga kātu Shimano CX sērijas 2.10m ar testu 7-21g M. Palasot te forumā viedokļi dalās. Varbūt variet ieteikt ko citu paskatīties? Kā ir ar M akciju? Nav galīgs mīkstais?

Iepriekš metāju ar Shakespeare Excurshion 2.40m 7-15g tests un gāja pie sirds, taču sanāca aplauzt spici un tagad esmu jauna kāta meklējumos.
16.jūlijs 2013, 20:00 | links
 
Sweiki.vēlos pameiģnāt maiļšotu un nevaru saprast kādu kātu vajag.:(Cik sapratu no video tad vajag UL ar mīkstu spici.Var varbūt kāds palīdzēt??
12.jūlijs 2013, 20:28 | links
 
Griezeejam: Jā, mest un vilkt ar īso ir viegli, parocīgi, veikli.... Bet ja grib "izkost" špiningošanu kā mākslu, tad gan manis teiktais ir spēkā.....Lapiņām pa vienu pusi, otru, palaiž stopā lejā, piepaceļ, pārceļ ķersteklim, met visur un visu zonu vari apmakšķerēt ( apšpiningot). Vizulim var likt daudz dažādāk strādāt, ko ar īso nevar. Neatbalstu parasto veidu: met un velk.....met un velk. Piešķiļ motoru, špurkt. Stop. met un velk, met un velk.....Man patīk "kaifot" no paša mānīšanas, domāšanas, veiklības un iedomātās līdakas atrašanās vietas apšpiningošanas.
11.jūlijs 2013, 23:08 | links
 
Rxq, man bija savādāk. Pirmais, daudz maz "jēdzīgais" špinis, ko nopirku, bija 2.4m. Nākamais 2.7m un biju starā. Tā aizgāja līdz 3m. Un pēc tam, kad aizbraucu (ar gariem) pirmo reizi basus ķert ...
Tagad iecienītākais garums ir 6' (1.8m). Un baigi starā, ka Salmo var 1daļīgu 1.8m nopirkt (Ballist).
Nu, bet katram savs. Savas domas par apsolūto patiesību galīgi neuzskatu ;)
11.jūlijs 2013, 21:40 | links
 
UL kaatu tev mailiite ieraus uudenii :D

dzhi, 11.jūlijs 2013, 19:13



Kādu tad???
11.jūlijs 2013, 19:20 | links
 
UL kaatu tev mailiite ieraus uudenii :D
11.jūlijs 2013, 19:13 | links
 
Sweiki.vēlos pameiģnāt maiļšotu un nevaru saprast kādu kātu vajag.:(Cik sapratu no video tad vajag UL ar mīkstu spici.Var varbūt kāds palīdzēt.Piem sienazis:):):
11.jūlijs 2013, 19:03 | links
 
Gribētu apvaicāties par x-twitch kātu ar 3g-15g testu(ja nekļūdos) ar ātru akciju.
Ir vērts pirkt vai nav?
Ja ir vērts, varat uzreiz piedāvāt, mazlietotus.
26.jūnijs 2013, 21:08 | links
 
Sāku tirgot Lamiglas kātus.Pirmais pievedums Latvijā.Pamatā tvičam un džigam,viendaļīgie,garums 1,98 un 2,13 m,cenas no 100 Ls.Iespēja iegādāties krietni lētāk nekā drīz būs veikalos.
Ir daži divdaļīgie modeļi,viens lašu modelis,pāris kastinga kāti.
Interesenti var palasīt:http://www.maituputns.blogspot.com/
vai http://www.lamiglas.com/
Rakstiet privāti.
22.jūnijs 2013, 16:55 | links
 
jancuks, ir ok tas kaats. vieniigais tests neatbilsts patiesiibai, jo spice pie 7gr ne tuvu neatstraadaa un pie 7, 8, 9 arii ne... Augsheejas gan peec manaam sajuutaam ir nedaudz lielaaks, liidz kaadiem 25 gr.

dzhi, 19.jūnijs 2013, 21:58


Muļķības! Ar 5gr @ 010 aukla strādāju bēdu nezinādams! (iemetiens) Es neteiktu, ka ar Macrotech 3-12 5 gramus varu iemst tālāk.

Ja tu gribi, lai spice strādā, tad jāpērk solid tipa kāts LOL! mazo sprīdīti rokā sajūt tā, ka skan. Te katru copi jūt rokā ne spicē. tāda specifika, saproties :) Iespējams esi iegādājis nepareizo produktu, tev tad vajadzēja pirkt, 3,3-23 ar līmēto spici, ar to visu var redzēt.

kraft, 20.jūnijs 2013, 13:21

Biji domājis 0.10mm auklu? man pamatā ir doma strādāt ar #0.8-1.0 izmēra auklām, Lielupe, Ķīšezers varbūt arī Daugava.
21.jūnijs 2013, 17:41 | links
 
Vienīgais, ko es varu pateikt - priekš savas cenas tas ir ļoti labs produkts. + 3-daļīgs variants ir ļoti kompakts.
Kādam ir pieredze ķeršanai ar Abu Garcia Vendetta kātiem?
Būšu pateicīgs uzzināt, kautko vairāk par parametriem.

PercHHunter, 20.jūnijs 2013, 19:57
20.jūnijs 2013, 20:35 | links
 
Kādam ir pieredze ķeršanai ar Abu Garcia Vendetta kātiem?
Būšu pateicīgs uzzināt, kautko vairāk par parametriem.
20.jūnijs 2013, 19:57 | links
 
Lamiglas kāti.Ja kādam interesē,rakstat privāti.
Sīkāka info:
maituputns.blogspot.com
20.jūnijs 2013, 19:35 | links
 
[quote=317551]to rio - ar Salmo neesmu strādājis, bet ar St.Croix Tournamentu ML 7,6 pēdas gan visai regulāri un varu teikt, ka metiena īpašības kombinācijā ar augstvērtīgu auklu ir ļoti labas. Ja attālums Salmo kātam ir tāds pats, tad visu cieņu :)

ar kolegji kuram ipasumaa ir TEAM SALMO tioga 2,3 m 3,5 -22 kaut kaada aukla un kaut kaada spole,man 2daljigais 76 tournaments,ar3000 sfa rareniumu un team salmo 6 lb auklu,(domaaju pareizi uztiitu:)),iemetiena attalums skjita nu ljoti stipri liidziigs,nomeeriit iespeeju gan nebija.
20.jūnijs 2013, 18:43 | links
 
Ja Es buutu skaidraa ....tad jaa:):):) ,lai tev labi copeejas.
rio, un ko Tu man TAADU vareetu pateikt izņemot- Paldies, ka iegādājies Salmo produkciju un Mums ir svarīgs katra pirceeja viedoklis...

dzhi, 20.jūnijs 2013, 10:49
20.jūnijs 2013, 18:36 | links
 
Man arī jaunībā bija domas, ka 2.10 ir pareizais spininga garums. Kautkā ērtāk mest, īss, nekur neķerās, ieliec laivā, nemaisās, rokturis īss- neķerās jakas malās....Parkāpu savām domām un iegādājos 2.4m. Jā, nu ir labāk. Augstāk var pacelt, kad kādam šķērslim pāri jātiek. Apšpiningojamā zona 6m. Tātad nav jāpārvietojās, tikai virziens jāmaina. Metiena attalums arī manāmi tālāks. Pieradu. Bet iegādājos arī 2.7m.....Tam vēl lielāka zona, tālāks metiens, augstāk var pacelt..Kerās vairāk....tikai tīkliņā ievadīt lielo zivi jau jāmāk....speciāla tehnika.
20.jūnijs 2013, 17:00 | links
 
dabuju kaatu salmo suprime jigger medium 2m10 garums un tests 5-20;)
20.jūnijs 2013, 15:31 | links
 
Palūkojos piedāvājumos. Mani piesaistīja šis: http://www2.neoshop.lv/spinings-salmo-elite-macrotech-jig-2322-243.html#.UcLm9twweSo
20.jūnijs 2013, 14:29 | links
 
jancuks, ir ok tas kaats. vieniigais tests neatbilsts patiesiibai, jo spice pie 7gr ne tuvu neatstraadaa un pie 7, 8, 9 arii ne... Augsheejas gan peec manaam sajuutaam ir nedaudz lielaaks, liidz kaadiem 25 gr.

dzhi, 19.jūnijs 2013, 21:58



Muļķības! Ar 5gr @ 010 aukla strādāju bēdu nezinādams! (iemetiens) Es neteiktu, ka ar Macrotech 3-12 5 gramus varu iemst tālāk.

Ja tu gribi, lai spice strādā, tad jāpērk solid tipa kāts LOL! mazo sprīdīti rokā sajūt tā, ka skan. Te katru copi jūt rokā ne spicē. tāda specifika, saproties :) Iespējams esi iegādājis nepareizo produktu, tev tad vajadzēja pirkt, 3,3-23 ar līmēto spici, ar to visu var redzēt.
20.jūnijs 2013, 13:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager