Spininga kāti

nezinot konkretus apstakljus,dziljumus,straumi var pateikt ka velams ne garaku(buus ertaak)pa 2,4 m. man pasam ideaali skjiet 2,10 m.
29.aprīlis 2013, 19:31 | links
 
Kādiem kāta parametriem būtu jābūt priekš zandartu copes no laivas?
29.aprīlis 2013, 18:07 | links
 
Varbūt kāds zina vai veikalnieki var atsaukties...
Kuros veikalos Rīgā var meklēt/atrast Norstream spiningus?
28.aprīlis 2013, 22:34 | links
 
Interesee kadus katus juus kungi pasi izmantojat dzigam no laivas, prieks 6-15 gr.intresee kaati kuri plauktaa virs 100 ls.

rio., 28.aprīlis 2013, 21:51

Izmantoju St.Croix Legend Elite LES76MF lielisks kāts džigam 5-17 gr, Fast, ļoti jutīgs, džigam mans favorīts.
Vēl ir pats esmu strādājis ar MC Restive RTD-782ML, 6-23 Ex-Fast un MC Rizer RZS-792M, 7-28 Fast.
Pēdējais ir kaut kas tuvāks St.Crioxam.
Ja saktāmies citā virzienā tad ir tāds Graphiteleader Rivolta GRIS 772ML, šo gan man vēl nav nācies noprovēt.
28.aprīlis 2013, 22:21 | links
 
Interesee kadus katus juus kungi pasi izmantojat dzigam no laivas, prieks 6-15 gr.intresee kaati kuri plauktaa virs 100 ls.
28.aprīlis 2013, 21:51 | links
 
Ooo tā ir baigā diskusija.... :))
Nespēju sekot līdzi...
28.aprīlis 2013, 19:39 | links
 
MAZKALNS,megjini nebuut tik kategorisks,un saprast ka citiem ,var buut savaadaaka pieeja lietaam nekaa Tev.iespejams tev daudz kur ir taisniba un visas iespeejas izveidot pasam savu Latvijas nokia,saksim ar sevi.neizveidojam te veel vienu,lidziigu "diskusiju"kaa Mrk un msop:) ok?
28.aprīlis 2013, 19:31 | links
 
Man vienam Shimano kātam ir vieta paredzēta balansa svariņiem,bet pašu svariņu komplektā nebija.
28.aprīlis 2013, 18:27 | links
 
Jums tajos kātos ir šādi svariņi iekšā?
28.aprīlis 2013, 16:12 | links
 
Rio ,ar tādu attieksmi Latvijai pie savas nokijas netikt.par copi tev taisnība...
28.aprīlis 2013, 11:19 | links
 
mazkalns,Tev ir pilniiga izveeles briiviiba,Tu drosi taa vari dariit.

p.s. Biezaak brauc copeet.
28.aprīlis 2013, 07:14 | links
 
NG un Rio, galīgi garām,aizeju uz veikalu -kāts nav,nopērku dārgāku citā veikalā un pie Salmo gara darba mani pat ar lomiku grūti būs atgriezt,kas neriskē nedzer burbuļūdeni...

mazkalns, 27.aprīlis 2013, 23:54


salmo taapat kaa jebkursh cits uznjeemeejs nav labdariibas kompaanija. taapat kaa jebkuram biznesaa galvenaa interese ir varka. un tas i pilniigi pareizi. par telpaam jaamaksaa, darbiniekiem jaamaksaa, uzvaariit arii vajag. bet pie mums cilveeki uzskata, ka veikalam jaabuut - var nopirkt gandriiz dajebko un par pashizmaksu. taadu s@#du var stumt tikai tie, kas dziivee nav meegjinaajushi neko paardot.


P.S. man nav nekaada sakara ar salmo biziiti. reizeem tur kaut ko nopeerku.
28.aprīlis 2013, 06:37 | links
 
NG un Rio, galīgi garām,aizeju uz veikalu -kāts nav,nopērku dārgāku citā veikalā un pie Salmo gara darba mani pat ar lomiku grūti būs atgriezt,kas neriskē nedzer burbuļūdeni...
27.aprīlis 2013, 23:54 | links
 
gribeju lai copmanji kuri tiesaam ir gaidijusi so kaatu vareetu to arii iegadaaties,nevis atnakot uz veikalu secinaatu ka kaata vairs nav,kas buutu veel sliktaak.kas,cik, kur, ko pasuuta ,cik kas kur atnaak,tas nav manaa kompetencee.

p.s veci, kjeram zivis!!!
27.aprīlis 2013, 21:58 | links
 
Vai TU LIEC savus riekstus kjilaa ka tos razo KJINAA?
gribejaas kaa copmanjiem labaak,lai tie kuri tiesaam ir gaidijusi so kaatu,vareetu to arii iegaadaaties,nevis atnakot uz veikalu secinaat ka gribeetaa kaata vairs nav.(kas sajaa gad.buutu veel sliktaak ),
rio., 27.aprīlis 2013, 06:43
Manis pēc kaut kosmosā,bet tu nesaprati jautājuma būtību - Tikko sāk ražot jaunu modeli un tu jau brīdini ,ka tūlīt viss beigsies. Tātad vai nu jums ļoti zemā līmenī sagāde vai otrs - kātus vairs neražos un tie kas pēdējos dabūs ,tie dabūs un vairāk uz mūsu planētas nebūs pieejami.

kapteinis333, 27.aprīlis 2013, 09:34
27.aprīlis 2013, 21:51 | links
 
Ok nebūs, TIogas jā, mēs mazumtirdzniecībai biki iepirkām, bet pārējie ir tikai dažos eksemplāros, teiksim uz LAtviju kopā pāris desmiti no modeļa un garuma, kas no vienas puses ir ļoti maz, bet..., ja paliek pāri un neiztirgojas, tad summari daudz, ja ņemam vērā, ka veikalos ir vairāk kā 30 000 artikulu- preču vienību, tad nepareizi ieperkot preču atlikums noēd visu peļņu, veikals nav muzejs ..., tāpēc lietas, par kurām man un kolēģim, ar kuru taisām pasūtījumus, nav īstas pārliecības, ka tās jau pirmajā gadā sāks tirgoties, iepērkam mazāk. Ir daudz labu lietu, kuras sākumā netirgojas, tad tirgus - copmaņi pamazām izaug līdz tam un viss aiziet, piemērs tas pats fīderis, mikrožigs , barības, kaķenes u.t.t.
27.aprīlis 2013, 17:14 | links
 
Team Salmo katus šogad tirgos arī Matisa 66 Jig&Jerk veikala, ka ari Prusu iela pie Vitalija. Tā, ka viss būs ok.
27.aprīlis 2013, 11:34 | links
 
Piekrītu kapteinim - Salmo ar savu pašas produkciju ir grūtības. Sezonas vidū vai beigās iegādāties mikrotehu, makrotehu vai x tvīču bija grūti vai pat neiespējami. Izskatās, ka jauno tiogas sēriju gaida tās pašas problēmas. Pirmkārt, ļoti ilgi nāca līdz Rīgai (un tas pie intensīvas supergrandošas dažāda veida reklāmas), otrkārt, nav vēl īsti iekrāmēts plauktos, kā uzreiz brīdina - joziet pakaļ fiksi, tūlīt beigsies. Nu tāds kā krievu laika biznesiņš ar šnabi - divos jāskrien uz bodi, jo četros jau būs izpirkts. Domāju, ka attīstītajos rietumos kaut kas tāds nav iespējams...
27.aprīlis 2013, 11:19 | links
 
Vai TU LIEC savus riekstus kjilaa ka tos razo KJINAA?

rio., 27.aprīlis 2013, 06:43

Manis pēc kaut kosmosā,bet tu nesaprati jautājuma būtību - Tikko sāk ražot jaunu modeli un tu jau brīdini ,ka tūlīt viss beigsies. Tātad vai nu jums ļoti zemā līmenī sagāde vai otrs - kātus vairs neražos un tie kas pēdējos dabūs ,tie dabūs un vairāk uz mūsu planētas nebūs pieejami.
27.aprīlis 2013, 09:34 | links
 
arii tevi interesee kur tie razoti?
27.aprīlis 2013, 07:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager