Spininga kāti

Daugavzoons - atbilde, Restive ir 2.06m extra fast ar 8-32g testu, tvičošnai ar vidējiem un lieliem vobleriem. Avids 2.28m extra fast ar 3.5-10.5g testu, tvičam ar mazajiem vobleriem un džigam. tāpēc arī divi spiningi, katram sava funkcija.
27.februāris 2013, 09:39 | links
 
tad auto durvis , bagāžnieka vāki un sanāk labi tviča kāti....
26.februāris 2013, 23:01 | links
 
JA par garantiju 100% taisniba.
26.februāris 2013, 22:59 | links
 
Spices jau žanra klasika. Apmetas auklas cilpa ap 1 riņki un spice līdz 1 riņķim ir nost. Daudzi copē ar tādā veidā noīsinātiem kātiem. Sakot ka esot baigi labie zandartnieki :D
26.februāris 2013, 22:58 | links
 
plus suūtišanas izmaksas..atpakaļ ceļu laikam st. croic uzsauc...nez
26.februāris 2013, 22:57 | links
 
Muuzja garantija attiecas tikai uz tiem kas prot pareizi lietot kaatu..No zacepiem voblerus nerauj ar kaatu.,bremzi spolei neparspriego necelj zivis virs pusotra kilograma laivaa iekshaa ar kaatu un netraumee kaatu pret cietaam virsmaam..:)
26.februāris 2013, 22:54 | links
 
kaimiņu saitā vienu laiku onka tirgoja gloomjus bez spicēm, tad jau būs tiesa, ka tie arī lūzt.. šim bija kādas trīs saīsinātās versijas ...
26.februāris 2013, 22:52 | links
 
Un beigu beigs kas ir tā slavenā mūža garantija - uz ko ?
26.februāris 2013, 22:50 | links
 
Tas stereotips par paargruziishanu ir suniishu murgi,ko viens gudriitis pateica un paareejie paklausija.. es savu avidu negruziju..uzskatu ka tests ir taads kaa uz kaata mineets.. :)
26.februāris 2013, 22:48 | links
 
Re ko atradu, 冬でも暖かい日中に楽しめちゃいます(^ .jp saitos raksta ka baigi Gloomis lūztot
26.februāris 2013, 22:48 | links
 
oskar par g lomis tas bija ciats vajag lasit uzmanigak!Bet par tiem 4 croix man liekas pats zini tik cik tante teica;D
26.februāris 2013, 22:47 | links
 
St.Croix ir pieskaitaams pie izturiigaakajiem kaatiem.,to ko cilpa teica par savu G.Loomis to pashu varu teikt par St.Croix.. Lidz nostaastiem par 4etraam salauztaam Eliteem domaaju ka St.Croix speejigs salauzt tikai idiots.,bet ej nu sazin ka tie 4etri tika salauzti..:D
26.februāris 2013, 22:43 | links
 
Zinot ka pie mums, uz lašiem, cieņā Croixi ir ar testu līdz 56g, nedomāju ka viņi tiktu īpaši pārslogoti un tāpēc lūztu.
26.februāris 2013, 22:43 | links
 
nuvo būsim tikuši pāri...
itkā jau st. croixsus maina, ja gadās salauzt itkā mūza garantija...vainu vajadzēs otru piepirkt kamēr viens pēc garantijas kuģos ar otru var copēt ;)
26.februāris 2013, 22:42 | links
 
croix katiem tas steriotips ar to jaudas rezervi vot i lushanas atbilde droshi daudzi parcenshas ar parnoslogoshanu mans domat.
26.februāris 2013, 22:41 | links
 
Manās rokās, pagaidām, ptu ptu ptu, vēl neviens kāts nav salūzis. Bet St.Croixi kaut kā daudziem ir salūzuši. Sevišķi 2012.gada sezonā.
26.februāris 2013, 22:36 | links
 
nuja sestdien jaietestē kopā ar mīnusie, lai līdz 1 maijam jau x-tviču varētu iegādāties :D
26.februāris 2013, 22:35 | links
 
Ir man kāts kuru esmu pārslogojis 4 reizes un viņš ir no Gloomis GLX grafīta. Gribētos redzēt kurš japānis/ķīnietis ko tādu izturētu. (Un tad runa vell ka kati luztot.) :DDDD
26.februāris 2013, 22:33 | links
 
pa 7-8 gadi jebkura manta tā var piegriezties, ka pašam ir vēlme to salauzt... :)

falx, 26.februāris 2013, 22:27


Nu nē mani Gloomisi man neapniks, jo pagaidām neesmu atradis viņiem akternatīvu. Ar manu apiešanos japona sani locīsies uz pusēm kā salmiņi. Es drīzāk tos kātus kuri ir vairāk palietoti atdošu uz uzprišināšanu nekā pirkšu jaunus.
26.februāris 2013, 22:32 | links
 
Viss nav tik vienkārši. Amerikāņu kātiem, vienai daļai, iekšā ir lielas izturības rezerves. Ir man kāts kuru esmu pārslogojis 4 reizes un viņš ir no Gloomis GLX grafīta. Gribētos redzēt kurš japānis/ķīnietis ko tādu izturētu. Tā ka USA kāti ir izturīgi, vienīgi jautājums, vai pie mums nonāk tiešām USA kāti, vai arī pie mums nonāk tie kāti kuri nav izturējuši USA kvalitātes kontroli. Zināmas aizdomas man ir, jo esmu redzējis kāda stāvokļa kāti atnāk no USA uz šejieni tirgoties. Viņus gan te uz vietas pieprišina tā teikt iedod tovarnij vid.
26.februāris 2013, 22:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager