Spininga kāti

falx šodien nopirka Legendu un te viņš riktīgi tika iemočīts, no malas klausoties jādomā vai nebūtu labāk x twich bijis...
26.februāris 2013, 22:28 | links
 
pa 7-8 gadi jebkura manta tā var piegriezties, ka pašam ir vēlme to salauzt... :)
26.februāris 2013, 22:27 | links
 
Nja es saku ja visu ja darit ar pratu nekam nekad nebutu jalust kati luzt kad rausta zacepus no visa speka uz kata izturibas robezas ,var salust no taumas ,bet ja perc dargu katu tad jasprot ka saudziga apiesnas ar vinju ir obligata ,ka ari protams ir tads faktors ka katra cilveka varesana un macesana cope ir muzigais experments kura laika medz gadities ari misekli tada dzive .Ka saka nevajg piesaukt nelaimi un par to iespringt!!
26.februāris 2013, 22:26 | links
 
Ja kāts 45, varbūt 60 grādu leņķī esot lūzt velkot pa ledu zivi nu tas nav normāli. Tajā brīdī kāts netuvu nebija 90 grādu leņķī pacelts. Un arī vieta kurā salūza kaut kā pārāk aizdomīga. Varbūt bija kādreiz dabūjis viņš triecienu tajā punktā un tāpēc neizturēja, bet nu ir redzēti visādi gadījumi kad pēc idejas kātam bija jālūzt, bet viņš nelūzt, bet šis gadījums nebija no tiem. Tā ka viela pārdomām. Ja tā padomā ko manā rīcībā esošie loomji ir izcietuši tad viņiem sen jau bija jāsalūzt, bet kaut kā iet jau gadus 7-8.
26.februāris 2013, 22:19 | links
 
Ir variants, kā salauzt grafīta špini, kā minēja raihs! Ceļot zivi ar špini, kad kāts ir vertikāli gaisā un zivs ir tieši vai tuvu zem tā, veidojot tuvu 0 grādu lenķi starp blanku un auklu ar zivi galā...

falx, 26.februāris 2013, 21:57
Kaut kā tā arī sanāca-pats toreiz bik dusmojos uz sevi. Bet blakus stāvēja un to visu vēroja Micuks,un pēcāk secināja,ka nu tā tomēr neesot bijusi tik kritiska situācija,kad labam kātam būtu jalūzt. Bet salūza...

raihs, 26.februāris 2013, 22:02


pārsvarā jau paši laužam inventāru.

Bija man tāds gadījums ar oglekļa kātu golfa nūjai, bija pa ceļam uz mačiem satraumējusies un pirmajā sitienā salūza 4 gabalos. Tāpat kā Carbolino bolonēze, kad sanāca pārslogot it kā metot normālu svaru. Tomēr metot pret vēju 6m kātiem ļoti daudzi spēki summējas.... nobira oglekļa skalu lietus pār galvu :))
Līdzīgus stāstus var par visiem kātiem atrast.
26.februāris 2013, 22:10 | links
 
Ir variants, kā salauzt grafīta špini, kā minēja raihs! Ceļot zivi ar špini, kad kāts ir vertikāli gaisā un zivs ir tieši vai tuvu zem tā, veidojot tuvu 0 grādu lenķi starp blanku un auklu ar zivi galā...

falx, 26.februāris 2013, 21:57

Kaut kā tā arī sanāca-pats toreiz bik dusmojos uz sevi. Bet blakus stāvēja un to visu vēroja Micuks,un pēcāk secināja,ka nu tā tomēr neesot bijusi tik kritiska situācija,kad labam kātam būtu jalūzt. Bet salūza...
26.februāris 2013, 22:02 | links
 
Ir variants, kā salauzt grafīta špini, kā minēja raihs! Ceļot zivi ar špini, kad kāts ir vertikāli gaisā un zivs ir tieši vai tuvu zem tā, veidojot tuvu 0 grādu lenķi starp blanku un auklu ar zivi galā...
26.februāris 2013, 21:57 | links
 
Par Croxsiem-kāti ir viegli,cieti un ļoti jūtīgi-copēt ar tiem ir baigais kaifs.Bet Nu nav iespējams dabūt šajās augstāk minātajās īpašībās iekšā arī īpašību-ļoti izturīgs!Tas nav iespējams!Kaut kas ir jāupurē. Var teikt tā-ir pietiekami izturīgs,bet pie neuzmanīgas apiešanās un pārmērīgas slodzes var arī salūzt. Es spici salauzu,ceļot uz ledus 2,5kg zivi. Leņķis kātam nebij izvēlēts tas pareizākais un -krukt... Bet nu-30-40Ls un jauna spice vietā.
26.februāris 2013, 21:51 | links
 
Spriežot pēc tā, ka neviens nav lietojis Legend vai Extreme mūzā garantiju, tad nelūzt :))))

Bija tāds vecs aņuks par ārzemju "piljiljnuju mašinu" un "jedrjonijiem sibirskijiem muzhikiem", kuri beigās ielaida "mašinā " sliedi un teica Tota! njepiljit ona vsjo!!!

Slauzt Legendu velkot zivi.... grūti iedomāties :) Ir visādi laši staipīti...

V.S.O.P., 26.februāris 2013, 21:45


....domāts bija Eliti vai Extreme...
26.februāris 2013, 21:49 | links
 
Spriežot pēc tā, ka neviens nav lietojis Legend vai Extreme mūzā garantiju, tad nelūzt :))))

Bija tāds vecs aņuks par ārzemju "piljiljnuju mašinu" un "jedrjonijiem sibirskijiem muzhikiem", kuri beigās ielaida "mašinā " sliedi un teica Tota! njepiljit ona vsjo!!!

Slauzt Legendu velkot zivi.... grūti iedomāties :) Ir visādi laši staipīti...
26.februāris 2013, 21:45 | links
 
pagaidaam tas izklausaas peec ''viena tante teica''.....

Dazzi tak prot konjaku dzert ar kolu :)))
26.februāris 2013, 21:26 | links
 
St.Croix neluuzt..,vienkarshi ir informaacija ka vechi ziemaa lashojot ir 4etras Elites salauzushi..,kaa-es nezinu.. :D

OskarsB, 26.februāris 2013, 20:53


Un tas saucās nelūzt :D Kaut kā St.Croix biežāk lūzt nekā pārējie kāti.
26.februāris 2013, 21:05 | links
 
Kāda atšķirība starp Avid un Restive, kāpēc divi kāti?
26.februāris 2013, 20:55 | links
 
St.Croix neluuzt..,vienkarshi ir informaacija ka vechi ziemaa lashojot ir 4etras Elites salauzushi..,kaa-es nezinu.. :D
26.februāris 2013, 20:53 | links
 
kapēc jums elite liekas baigi cieta? man gan tā nelikās, ciets ir vecā modeļa extreme. un par to kātu lūšanu tik mazā salā arī negribas ticēt, esmu pats mīnusos spiningojis un man nekas nav lūzis, lietoju aukstumā Major Craft Restive un St.Croix Avid. Avid ir labs spinings, pakratiju arī eliti, bet tomēr izlēmu ka tik daudz naudas netērēšu un ņēmu avid, vīlies neesmu nevienu brīdi, visu "dzird" un redz ļoti labi.
26.februāris 2013, 20:17 | links
 
Par ūber krutām tehnoloģijām nezinu, bet vismaz nelūzt kā to dara St.Croixi
26.februāris 2013, 19:57 | links
 
Kā teica viens pieredzējis copmanis-Visa vaina biezpiena pirkstos!DDDD Biežāk vajag zivis celt pār ledus malu un viss būs kārtībā!)))))
26.februāris 2013, 19:40 | links
 
Vareetu padomaat ka G.Loomis ir uber krutaakas tehnologijas kaa St.Croix..
26.februāris 2013, 19:32 | links
 
Gloomis kāti ir pārcietuši arī -10 grādu salus un nav nekādas vainas. Tā ka laikam jau visu nosaka tehnoloģija kādā tas kāts tiek uztīts.
26.februāris 2013, 19:07 | links
 
es arii neiedalu.,tachu pats ziemaa neuzdroshinos labos kaatus izmantot.. :)
26.februāris 2013, 19:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager