Spininga kāti

Piedāvājam Rainshadow blankas:
IS781F 6'6" 2pcs 2-6lbs 1/16-1/4oz Moderate L Trout / panfish.
ISP842-F 7'0" 2pcs 6-10lbs 1/16-5/16oz Mod-Fast ML Walleye/smallmouth bass/slip bobbers/light jigs/livebait.
XSB822.5 6'10" 1 6-14lbs 1/8-5/8oz Fast M Drop shot/shaky head.
XSB802.75 6'8" 1 6-15lbs 3/16-5/8oz X-Fast M Finesse spin/tubes/jig worms.
XMB783 6'6" 1 10-17 lbs 1/4 - 3/4oz. Fast MH All purpose bass /jig & pig /worm /plastics.
XSB752.75 6'3" 1 8-17lbs 1/4-5-8oz X-Fast M Finesse spin/tubes/jig worms/dock skipping.
19.februāris 2013, 13:01 | links
 
Klase neraada to cik ciets vai miiksts ir kaats. Un vispaar kas tas par miikstumu kaatam???? Ir kaata tips, tipa parabolikis vai miets. Un akcija cik atri vins atgriezas taisna stavokli. Nu kaut ka ta. Ja gribi tadu kurs lokas stiprak tad ir janem parabolikis un lenakas akcijas kats.
9.februāris 2013, 20:36 | links
 
Cik sapratu:)

Spininga klase ir - kāta cietība un izturība respektīvi mīkstu kātu varēs nolocīt diezgan labi bet cietu nevarēs nolocīt tik daudz cik mīkstu kātu:)

spininga akcija ir - kāta jūtība (strādā tikai spice vai vis kāts)

Un vai Light klase ir ciets vai mīksts vai vidēji ciets???

????
9.februāris 2013, 20:26 | links
 
Bet ja nopietni, tad palasies šeit - World Class Rod Blanks, varbūt parādīsies kāda skaidrība.
9.februāris 2013, 19:32 | links
 
Labdien
Kā lai zina vai kāts ir ciets vai mīksts (neaptaustot)??

Paldies:)

Viskijs, 9.februāris 2013, 16:54


Pavisam vienkārši... Ieej veikalā un ja redzi, ka spininga kāts stāv taisni uz augšu, tad tas ir ciets, ja kāta gals noliecies līdz grīdai, tad - mīksts... ;-)
9.februāris 2013, 19:27 | links
 
Labdien
Kā lai zina vai kāts ir ciets vai mīksts (neaptaustot)??

Paldies:)
9.februāris 2013, 16:54 | links
 
Nu sk...tpatās padārgi ,gribēju kko forelītēm +-30-40ls :)
Tad jau laikam palieku pie daiwa megaforce vai shimano forcemaster ax...kuru tad labāk?
26.janvāris 2013, 20:35 | links
 
Grūti teikt vai šāds kāts LV ir nopērkams, tad ar izplatītājiem Latvijā vajadzētu sazināties, vai cerēt, ka paveiksies un būs kāds, kas te zin. Ja tāds kāts ir LV, tad cena būs 50-60ls plauktā.
26.janvāris 2013, 20:06 | links
 
Sveiki kāds zin vai Latvijā ir daiwa presso kātiņi forelēm- http://daiwafishing.com.au/?p=12390
Un cik varētu viņi maksāt?
26.janvāris 2013, 19:21 | links
 
Un galu galā, cope tak tomēr ir atpūta, būšana pie dabas, domu sakārtošana. Katrs copē ar kātu kāds viņam patīk, vai kāds pa kabatai. Un visi velk zivis - tas ir galvenais. Nav ko iespringt uz uzrakstu Made in China :))

maituputns, 28.decembris 2012, 22:13

ne viss ir nekam nederigs made un china .... es ar pērku ebay pa 5 ls
24.janvāris 2013, 17:03 | links
 
Un galu galā, cope tak tomēr ir atpūta, būšana pie dabas, domu sakārtošana. Katrs copē ar kātu kāds viņam patīk, vai kāds pa kabatai. Un visi velk zivis - tas ir galvenais. Nav ko iespringt uz uzrakstu Made in China :))

maituputns, 28.decembris 2012, 22:13


Tie lūk veči ir zelta vārdi. Nekā personīga.
23.janvāris 2013, 16:31 | links
 
Varbūt kādam ir bijis iespējams pastrādāt ar "VOLKEY" Super Finesse Solid sērijas spiningiem un var uzrakstīt atskaiti?

http://www.majorcraft.co.jp/catalogue/brand.jsp?mode=cover/volky
9.janvāris 2013, 21:59 | links
 
huliganos tencinu:)
iechekoshu riit.
atbraucu no boulinga no trijaam partijaam bija 2 strike tikai:) laikam bish pa daudz alu ienjeemu.
maneejaa daama gribeeja suukt viinu es paspeeju patemt alu lai shii nevareetu iekost viinaa un lai stuurmaneetu mani maajaa:)
2013 gada copes licence veel nau nopirkta taapeec izklaideejos savaadaak:D
2.janvāris 2013, 21:15 | links
 
Te vēl pavisam īss apskats par Smith, Magical Trout esot "must have" http://www.naturellement-peche.info/materiel-de-peche/nouveautes-smith-2013 vispār viss blogs baigi labais,
2.janvāris 2013, 18:07 | links
 
moose paldies, es gan šos Jēzus apgraizīšanas svētkus nesvinu, īstenais jaunais gads astronomiski un astroloģiski būs februārī - Meteņos. Ja par copi tad ieteiktu uzmest aci Daiko Featherweight sērijai http://www.moscanella.ru/daiko/products/category.htm?cat=8172
Ja ar tiem PČ copēja Šaņins tad būs gana labs, + var iekļauties 300eur, vismaz RU. Tievie diegi ir ļoti svarīgi mikrodžigā, bet ul vobleriem un rotiņiem galīgi nav kritiski.
2.janvāris 2013, 18:01 | links
 
moose, no manis nosauktajiem kaut kas ir pieejams LV, bet tā var meklēt netā. Ja skaties uz UL, tad pēc japāņu klasifikācijas PE 0.3, ja grib ultra smalku tad PE 0.2... mm nepateikšu, bet ar testa izturību ap 2.2- 3 kg.
2.janvāris 2013, 13:24 | links
 
KristsKG nee nee viss ir shtokos paldies par ieteikumu.
dziivoju Lozere departamentaa francenee vienaa no viss neapdziivotaakajaam vietaam Fr. tikai kalnu serpentiinas (celi) un kalnu upes. nau autins jaanem lai uz 4 upeem aizietu pacopeet:)
taapeec lasu CL un citus forumus,jo man liidz tuvaakajai lielpiseetai ir 250km lai uz NORMALU copes veikalu tiktu visu apchamdiit ap 4st turp un 4st atpakal pa serpentiiniem atraak braucot var morgaa tikt. viteejos copes veikalinjos viss ir uz pasuutijuma tik parastie prichendaali kaa leetaas shimano un mitchell spoliites paaris kaati un zhilkas un mepi. biju pirms ziemassveetkiem uz lielpilseetu taustiiju berkley nano bet trekno diametru likaas laba. fr forumaa dzeki izteicaas gana labi par nano. taapeec bija doma paproveet to nano jo straadaaju ar berkley un sufix 0.10 bet gribeejaas sezonai ko jaunu.
nu jaapaskataas buus tie tavis nosauktie produkti. un ne viss kas ir piejams LV ir pieejams FR. tur taa shaize:) man pirms pirkt taga gribas visu apchamdiit jo vienreiz suutot paku no interneta bish aplauzos nebij gaidiijis to ko biju domaajis sagaidiit. atdevu brachkam.
paldies par ieteikumu buus jaapalasaas atsauksmes internetaa.
2.janvāris 2013, 11:27 | links
 
moose, nav protams mana darīšana, bet, ja skaties uz labas klases kātiem - 200-300euro, tad to nanofilu aizmirsti, tā nav piemērota... mans personīgais viedoklis - galīgi garām - bura, liela atmiņa (normāli nenostiepjas, īpaši pie smalkiem svariem), u.t.t. Sunline Small Game, Varivas Light Game MEBARU PE, YGK YOZ-AMI Real Sports G-Soul PE un vēl vairākas. Ja liekas par dārgu, tad neskaties uz 300euro kātiem, jo aukla ļoti būtiski ietekmē sajūtas, jūtību u.c. Ar nanofīlu nespēsi izmantot visu to, ko labs kāts piedāvā!
2.janvāris 2013, 09:35 | links
 
laimiigu jauno gadu huliganos:)
iisaak sakot zb man tie shimano kaati un mitcheli. gribaas sevi iepriecinaat uz pavasari ar kautko jaunu un labu.
kaadi ul kaati veel buutu labi no 200-300euro rublu robezhaas garumaa 1.6-1.8m? un testaa max 5gr.
pavasarim veel panemsu berkley nano smalko diegu un jaasataisa jauns komplektins prieks sevis.
foreleem ta pox ar ko tu vinjas dancini:))tas taa sev:) jo shis ir mans gads-chushlaka gads (77) :D
1.janvāris 2013, 22:38 | links
 
Spriežot pēc tā kāda viņiem ir pārējā produkcija, kātiem vajadzētu būt o.k. bet labāk par to naudu paņem Smith voblerus un kātu LV :)
1.janvāris 2013, 21:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager