Spininga kāti

Miers vīri.
Vienam meita, otram māte, trešam ledusskapis.
Katram savs.
Micuks.
Parasti kātus lauž copmaņi, vismaz mūsu platuma grādos.:)
28.decembris 2012, 22:21 | links
 
to Micuks - mantas kurām kājas aug no Japānas atkaļ kļūs pieejamākas.

Mantām no japānas kāju nav vispār.
28.decembris 2012, 22:19 | links
 
Par cenām, paciešaties vēl kādu gadiņu. Atkopsies japona sani no zemestrīces, cerēsim ka vairs tādu nebūs, un jenas kurs aizies pareizā virzienā, un mantas kurām kājas aug no Japānas atkaļ kļūs pieejamākas.
28.decembris 2012, 22:15 | links
 
Un galu galā, cope tak tomēr ir atpūta, būšana pie dabas, domu sakārtošana. Katrs copē ar kātu kāds viņam patīk, vai kāds pa kabatai. Un visi velk zivis - tas ir galvenais. Nav ko iespringt uz uzrakstu Made in China :))
28.decembris 2012, 22:13 | links
 
Skaidrs, ka visa Ķīna nav mēsls. Vai tad Iphone sauksi par sūdu, vai arī savas Tomija Hilfīgera apenes? Līdzīgi ir ar kātiem, vobleriem un gumijām. Esmu redzējis, kur un kā ražo Megabass, Smith un Jackall voblerus... Vienīgā škrobe rodas par šo mantu plaukta cenu. Viss pārējais -kvalitāti ieskaitot, saprotams, ka ir līmenī. Ak, jā! Ķīnas līmenī!
28.decembris 2012, 22:10 | links
 
Pēc tā kad vakar redzēju kā Croixa Avids uz 2.5kg zivs salūza es kaut kā esmu dziļi vīlies Croixos. Un vispār kāda starpība krievu vai amerikāņu, viss ir ražots Ķīnā :D
28.decembris 2012, 22:08 | links
 
Man ir zināmi varāki cilvēki, kas ir noprovējuši visu iespējamo iespējamo labāko S.T.Croix arsenālu un tā arī nav atraduši to, kas gribējuši. Tad lūk, neuztveriet tik burtiski manis iepriekš rakstīto un manis zvērinātos oponentus. Ideālais, kā jau iepriekš kāds rakstīja ir vispirms notestēt.
28.decembris 2012, 22:06 | links
 
Gribu teikt to, ka Kapteiņa kungam par 99% var tikai un vienīgi piekrist. Un ne tikai kātu sakarā. Ir 2 šobrīd reāli japāņu kātu ražotāji un 1 vobleru ražotājs, kuri tiešām visu no a-z dara Japānā. Pārējais viss notiek Korejā un Ķīnā. Starp citu pēdējās kvalitēte (arī izmaksas) aug lopiskā ātrumā.

jerk, 28.decembris 2012, 22:03

Nu par to jau neviens nestrīdas, es tik saku ka vajag izmest no galvas stereotipu ka ķinā ražota lieta ir mēsls.
Turklāt ja ruājam par ražošanas kvalitāti un attīstību kā tādu, tad ir viena cita valsts, kas tūlīt tūlīt ieliks varenajai Ķīnai.
28.decembris 2012, 22:06 | links
 
Maitasputns - "Esmu gan rokā turējis, gan redzējis Palm's kas ir Made in Japan gan fiziski atvests, gan ari ržots JP."

Kurš tev teica ,ka tā makšķere ir ražota JP. Tirgo japānā arī Major craft.

kapteinis333, 28.decembris 2012, 21:56

Nu ja virsū uz kāta ir rakstīts Made in Japan, tad jau pieņemu ka tāda firma kā Palm's neies spraust batonus ausīs...
28.decembris 2012, 22:03 | links
 
Gribu teikt to, ka Kapteiņa kungam par 99% var tikai un vienīgi piekrist. Un ne tikai kātu sakarā. Ir 2 šobrīd reāli japāņu kātu ražotāji un 1 vobleru ražotājs, kuri tiešām visu no a-z dara Japānā. Pārējais viss notiek Korejā un Ķīnā. Starp citu pēdējās kvalitēte (arī izmaksas) aug lopiskā ātrumā.
28.decembris 2012, 22:03 | links
 
Maitasputns - es tev pārsūtīšu vienu vēstuli.
28.decembris 2012, 22:01 | links
 
to Maitasputns - "' Ir milzum daudz lielas kompānijas, ne tikai copes inventāra ražotājas, kas pārceļ savas ražotnes uz ķīnu, izmaksu dēļ. Un ne jau nu visām viņām ražo mēslu par lielu naudu. "'

tad pasaki kapēc Grafite..... maksā latvijā 3 soķus?

kapteinis333, 28.decembris 2012, 21:52

Tapēc ka LV ir mazs tirgus, kāti tiek vesti mazās partijās, tam visam klāt jāliek ievedmuita, PVN, veikala noma, darbinieku algas utt. utpr.
28.decembris 2012, 21:59 | links
 
Maitasputns - "Esmu gan rokā turējis, gan redzējis Palm's kas ir Made in Japan gan fiziski atvests, gan ari ržots JP."

Kurš tev teica ,ka tā makšķere ir ražota JP. Tirgo japānā arī Major craft.
28.decembris 2012, 21:56 | links
 
to Maitasputns - "' Ir milzum daudz lielas kompānijas, ne tikai copes inventāra ražotājas, kas pārceļ savas ražotnes uz ķīnu, izmaksu dēļ. Un ne jau nu visām viņām ražo mēslu par lielu naudu. "'

tad pasaki kapēc Grafite..... maksā latvijā 3 soķus?
28.decembris 2012, 21:52 | links
 
Kutis
Noteikti nebūsi iegrābies, ir kādi četri St.Croix kāti un visi ir ok.
28.decembris 2012, 21:46 | links
 
:)
Katram kātam savs pircējs.
Man ir Legend Extreem un patiešām cienījams copmanis man jautāja vai esmu saspiedies, ka St.Croix kātam drāšu riņkus pietinis.
28.decembris 2012, 21:44 | links
 
Vīri es pasūtīju jauno 2013 gada Legend Extrim tad laikam būšu iegrābies spriežot pēc jūsu diskusijas.

kutis, 28.decembris 2012, 21:41

mmm Extreme 3 nevaru sagaidīt kad varēšu apčamdīt Krievzemē :)) Bet nu pagaidām pēc jauna kāta neprasās! Katrā ziņā ne asakas ar jauno Croix :)
28.decembris 2012, 21:44 | links
 
Legenda ir ok,ņem tik ciet!
28.decembris 2012, 21:43 | links
 
maituputns- ieej Albakorā un paskaties uz japāņu makšķeri Palms,kurai skaidri un gaiši virsū ar maziem burtiņiem ir uzrakstīts Made in china

kapteinis333, 28.decembris 2012, 21:33

Te varu oponēt. Esmu gan rokā turējis, gan redzējis Palm's kas ir Made in Japan gan fiziski atvests, gan ari ržots JP. Domāju ka ir atsevišķi modeļi, kas ražoti JP priekš JP tirgus. Tāpat noteikti ir ar Megabass.
Turklāt tas ka ir rakstīts made in china nenozīmē ka kāts ir mēsls, vai spole izjuks. Manuprāt mums vēl galvā ir stipri iedzīts stereotips par to ka ķīnā tikai mēslus ražo. Ir milzum daudz lielas kompānijas, ne tikai copes inventāra ražotājas, kas pārceļ savas ražotnes uz ķīnu, izmaksu dēļ. Un ne jau nu visām viņām ražo mēslu par lielu naudu. pašam darba sfērā nākas saskarties ar ķīnas rūpniecību - un varu teikt ka tur ir milzum lielas iespējas - sākot no ražotnes, kas preču cenu mēra ne gabalos, bet konteineros, beidzot ar kvalitatīvām ražotnēm, kas tiešām veic gabaldarbu!
28.decembris 2012, 21:42 | links
 
Vīri es pasūtīju jauno 2013 gada Legend Extrim tad laikam būšu iegrābies spriežot pēc jūsu diskusijas.
28.decembris 2012, 21:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager