Spininga kāti

muno- bet ja viņi neliks tos spīdumus un tos dārgos riņķus,ko amīši neliek,tad kurš to pelēko massu pirks???
28.decembris 2012, 21:40 | links
 
Un vēl japānu makšķeru piekritējiem - domāju,ka salmo jauno Tiogu taisīs tajā pašā japāņu rūpnīcā ,kur grafiteleader
28.decembris 2012, 21:38 | links
 
Man personīgi patīk St.Croix askētiskais stils, piekrītu ka GLoomis ir patiešām paprasts, bet tie japāņu CNC dreijātie dekoratīvie gredzeni un citi spožumi mani neuzrunā. Bet tas ir tikai gaumes jautājums.
28.decembris 2012, 21:38 | links
 
kapteinis333
Es runāju par spiningiem un personīgo pieredzi. Ja Tev šķiet ka iepriekš pieminētie spiningi ir papīra makšķes, tad man jājautā, kurš ir izdomājis šo bubuli droši vien mēs zinam atbildi, tā pat kā padomju laikos biedēšanu ar kapitālismu.
28.decembris 2012, 21:37 | links
 
Megabass pret Lūmi? Pat nesaprotu ko tur salīdzināt.
28.decembris 2012, 21:33 | links
 
maituputns- ieej Albakorā un paskaties uz japāņu makšķeri Palms,kurai skaidri un gaiši virsū ar maziem burtiņiem ir uzrakstīts Made in china
28.decembris 2012, 21:33 | links
 
Nu man personīgi tomēr vairāk patīk Japāņu kāti - Palm's, Graphiteleader, pseido-japānis Major Craft, Daiko.
BET amīšu St.Croix un Lamiglas, G.Loomis, nemaz nav zemē metami, un ieliek dažiem "Japāņiem"
28.decembris 2012, 21:30 | links
 
Megabass arī ir ķTR. Esmu ar savām acīm redzējis pat Megabass spoli pa 500 usd kurai uz spoles kājas ir skaidri rakstīts Made in china.
Tad tā arī saki - Volkey - ķīnas makšķere ieliks jeb kuram ASv ražotam spinim kloķi,nevis jauc kārtis un Japāna,japāna .tie trīs augstāk minētie brendi (es tā gribētu domāt)vēl varbūt kaut ko ražo uz vietas japānā,bet pārējais viss ir ĶTR.
28.decembris 2012, 21:28 | links
 
Ne vella Daugavzoons. Kapteinim ir taisnība, jeņķu spicais gals ir ārpus jebkuras konkurences.:)
28.decembris 2012, 21:25 | links
 
kapteinis333
no savas pieredzes liekot roku uz sirds varu teikt ka "VOLKEY" ieliks amerikānim, bet ja gribas ko dārgāku, tad var sākt ar Megabass
28.decembris 2012, 21:19 | links
 
Baltais62 - es domāju tikai USA. Tas ir droši un pārbaudīti. Bet tā saucamajām "japāņu - papīra"makšķerēm es vienkārši neuzticos.

daugavzons - vai tu tagad piesauci tās japāņu makšķeres ,kurām tikai ofiss un mājaslapa atrodas Japānā ,bet ražotne un viss pārējais ĶTR?
28.decembris 2012, 21:14 | links
 
Velcei,tvičam,dropšotam.
28.decembris 2012, 21:05 | links
 
Varbūt kļūdos, bet manuprāt spiningošanas tendences pasaulē nosaka Japāna un tur taisīts labs divdaļīgais kāts domāju, ka ieliks USA viendaļgajam kātam.

Daugavzoons, 28.decembris 2012, 20:13

Es diemžēl gribētu tev uzprasīt - par kuriem divdaļīgajiem kātiem,kuri ražoti Japānā ,tu tagad gribi stāstīt? Par Evergreen,Tenryu vai Daiko?
28.decembris 2012, 21:00 | links
 
Baltais62
Kāds Tev ir "G Loomis" un kādam copes veidam izmanto. Es arī vienu brīdi uz tiem skatījos, bet neesmu paņēmis, diezgan padārgi un negribas kaķi maisā pirkt. Vai "G Loomis" nav mazliet tādi paraboliski?
28.decembris 2012, 20:54 | links
 
Es runāju par G Loomis,vēlvarētu parunāt par Croičiem.
Latvijā pircis neesmu.
28.decembris 2012, 20:48 | links
 
Daugavzoons
100 punkti kļūdies;)
Maituputns
Vienkārši vajag lielāku mašīnu;)

Baltais62, 28.decembris 2012, 20:25

Man jau problēma ar pārvadāšanu nav :)) Tik zinu ka citi kam piedāvāju viendaļīgos čīkst un pīkst :)
28.decembris 2012, 20:36 | links
 
Baltais62
Nezinu par kuriem kātiem Tu domā, bet ja par tiem, ko tirgo Latvijā, un uz kuriem raksta labākie kāti pasaulē, tad neviļus man nāk prātā teiciens (jo mazāk esi studējis, šķiet ka viss ir skaidrs, bet jo vairāk studē, jo vairāk saproti, ka ļoti daudz kas nav bijis zinām).
28.decembris 2012, 20:36 | links
 
Piekrītu, ja pilnīgi vienādus spiningus salīdzina, tad viendaļīgais būs jūtīgāks, bet ja labi paskatās pa citiem plauktiņiem, tad tādas pašas īpašības var piemeklēt arī divdaļīgo plauktiņā.

Daugavzoons, 28.decembris 2012, 20:23

Tas gan, katrā ziņā piemeklēt var.
28.decembris 2012, 20:29 | links
 
Daugavzoons
100 punkti kļūdies;)
Maituputns
Vienkārši vajag lielāku mašīnu;)
28.decembris 2012, 20:25 | links
 
Piekrītu, ja pilnīgi vienādus spiningus salīdzina, tad viendaļīgais būs jūtīgāks, bet ja labi paskatās pa citiem plauktiņiem, tad tādas pašas īpašības var piemeklēt arī divdaļīgo plauktiņā.
28.decembris 2012, 20:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager