Spininga kāti

fiskare, es darītu tā: aizietu uz normālu vietējo copes bodi, bodnieks piemeklētu atbilstosu "tulpīti". Aizietu mājās un ar draudzenes fenu, nedaudz pasildot, noņemtu beigto un ,izmantojot "super" līmi, uzsēdinatu jauno un OK!!!Nu kaut kā tā!!!
15.oktobris 2012, 16:28 | links
 
To es saprotu, ka ar visu spices gredzenu jāmaina. Jautājums ir tikai KUR? un CIK? Uz Rīgu negribu dzīties, jo tad jau lētāk jaunu kātu nopirkt.
15.oktobris 2012, 16:18 | links
 
Fiskare- manuprāt vieglāk būs pašu riņķi nomainīt, un domāju, ka arī letāk un kvalitatīvāk... :)
15.oktobris 2012, 14:36 | links
 
Fiskare!
Tādu var ar nīgro līmi dabūt atpakaļ vietā!
15.oktobris 2012, 14:30 | links
 
SOS! Vai kāds nevar pateikt, vai Liepājā kāds speciālists remontē spininga kātus? Konkrēti nološojos un ar pavadiņas griezuli izsitu SIC gredzenu no spicītes riņķa. Kur varētu griezties un cik tas maksātu?
15.oktobris 2012, 14:19 | links
 
Salmo Slideri ( kā lielais, tā mazais) paši spēlē zigzagā, ja tos vienmērīgi velk. Tāpēc tos var izmantot ar mīkstu špiningu arī. Pauze arī ir spēle: krītot lejā šis vizulis labi svārtsās. Un velcējot, lēni, ir ļoti laba gaita. Ik pa laikam var atbrīvot- pievilkt...
12.oktobris 2012, 21:51 | links
 
Porto jaa, tirgo šos spiningus, veikals atrodas ķengaragā Prūšu ielā 25, ja nemaldos tad cena ir 114ls.
9.oktobris 2012, 22:58 | links
 
o paldies!
9.oktobris 2012, 21:18 | links
 
Porto ieej SS.lv un paskaties.Riga Prušu iela tirgo šos katus,nezinu vai tieī so modeli,bet nu paskaties sludinajumu un tur adrese bija mineta.Vispar labs veikals liekas ka tas ir,vajadzetu iegriezties pazalureties :)
9.oktobris 2012, 21:15 | links
 
Graphiteleader Calzante EX 7'6 "T (0,6 ~ 8g) GOCAXS-762UL-T
vai pie mums kaut kur tirgo šitos kātiņus, kur viņu varētu apčamdīt?
9.oktobris 2012, 21:04 | links
 
kā jums liekas vai es ar shimano catana cx 240 ar testu 10-30 varētu izraustīt šo http://www.lureshop.eu/salmo-slider-rt-s-7cm-21g.html slideri?

danonki, 7.oktobris 2012, 12:51

Man ar vilsētāko Salmo Diamond 2.7m un testu 10-20 šitais raustās tīri labi, un galvenais jau, ka zivīm patīk.
8.oktobris 2012, 18:57 | links
 
Vilnītis nav lakas kārta vai arī liekums? Jebšu Ogļšķiedras biezāks slānis? Liekums var izveidoties no ilgstošas deformācijas - kāts ieņem tādu stāvokli (neliels liekums).

It kā jau nekas traks, tomēr - iespējama neviendabība (ja nav lieka lakas kārta) ir potenciāls iemesls lūzumam kaut kad nākotnē. Lai nebūtu jāzīlē - nes tikai atpakaļ un nebūs jālauza galva. Salmo par savu vārdu rūpējās un parasti smadzeņpodu nečakarē, ja ir rūpnīcas defekts :)
8.oktobris 2012, 17:18 | links
 
to Farnirs
Vilnītim droši vien ka tur nav jābūt. Droši vien kāds šķiedras sabiezinājums, spicītē tādu nevajag. Tu jauns, Tev mudīgas kājas :) Aizskrien, čeku līdzi ņemot, samaini! ;)
8.oktobris 2012, 16:47 | links
 
Nopirku Salmo Dimond Agresor. Biju 2 reizes ar viņu pamētāt, tagad sēžu krēslā un tuastu viņu, un pamanīju ka spicītei ir tāds neliels liekums. Tas sakitās takā brāķis ? Nav tik traki, bet ja skatās no gala, tad var pamanīt, ka pa vidu spicītei ir tāds vilnītis. Ir jēga nest atpakaļ un mainīt, vai arī būs ok, un tas neietekmē kāta izturību ?
8.oktobris 2012, 14:24 | links
 
taadi spiningi kaa catana vispaar nav domaati lai ar viniem kko raustiitu.
7.oktobris 2012, 15:47 | links
 
kā jums liekas vai es ar shimano catana cx 240 ar testu 10-30 varētu izraustīt šo http://www.lureshop.eu/salmo-slider-rt-s-7cm-21g.html slideri?
7.oktobris 2012, 12:51 | links
 
Mazs papildinājums Lokija komentam ...
Bija iespēja parunāt ar laimīgo līdakas noķērēju, -kātiņš St.croix no nabagu klases ,-tobiš ,-budžetnieks ...-MOJO BASS , 6.8 (garums ) ,extra fast ,viendaļnieks .
3/16-5/8 oz .
6.oktobris 2012, 22:28 | links
 
Šodien Babītē uz St.croix tviča kātiņu līdaka 6,72kg, aukla 0,128 ponton,reāli izturēja.
6.oktobris 2012, 21:10 | links
 
Par St.Croix man skaidrs, bet priekš UMF biš jānobriest. Bet vai tādas klases kātu maz vajag.
6.oktobris 2012, 20:06 | links
 
cenu nekur tur neredzeeju :D bet taa pat nepirktu, daudz labaak St.Croix vai Major Craft
6.oktobris 2012, 04:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager