Spininga kāti

Akella

kādu auklu tu izmanto, un kādu tu vislabāk rekomendētu?
27.septembris 2012, 11:18 | links
 
2,70 m bet var arī īsāku..kas kam patīk
bleķus izmantoju reti, ar šo kātu mestas 18g ..nav ne vainas, bet pārsvārā gumija un plastmasa
26.septembris 2012, 14:35 | links
 
Imigrants, aprakstītos apstākļos es copēju ar testu 7-15 ...ideaļņiks..

Akella, 26.septembris 2012, 11:11


Cik garu kātu tu izmanto?
Ar bleķiem copē?
26.septembris 2012, 13:12 | links
 
Imigrants, aprakstītos apstākļos es copēju ar testu 7-15 ...ideaļņiks..
26.septembris 2012, 11:11 | links
 
Iesācējs spiningošanā gribēja uzklausīt kādu labu ieteikumu. Pirms diviem gadiem sāku spiningot ar mikro Jigu, kāta garums 2.40 un 2-10gr tests. Ķeru skaistus asarīšus, bet pagaišo nedēļ atradu pagrabā dažus rotiņus un vecu alumīnija kātu, azlaidu uz privāto dīķi un noķēru trīs kaltiņus un pie krasta pievilku skaistu līdaki, kura notrūka no sapuvušās žilkas. Protams, rokas kājas notrīcēja un džigam metu mieru, un gribu spinigot līdakas.

Pametu savu jautājumu uz augšu, cerībā, ka kāds spiningists man ieteiks ko labu.

Gribās nopirkt atbilstošu kātiņu savām vajadzība, plānoju copēt dīķos, mazās un vidējās upītēs vai uzpludinājumos. Spinigošu lielākoties no krasta un galā likšu visdrīzāk rotiņus.

Ja tagad izvēlētos, ņemtu 2.40 garu kātu ar testu 4-18gr. Ko Jūs domājat par šadu kātu? Kas būtu jāņem vērā izvēloties līdaku pātagu manām vajadzībām? Varbūt ir kāds konkrēts kāts, ko varat ieteikt? Negribētos dārgāku par 40ls.

Imigrants, 24.septembris 2012, 12:22
26.septembris 2012, 10:55 | links
 
to flipers

atvainošanās... man kaut kā atmiņā bija iespiedies, ka Avidam 5 gadi...

ne asakas
24.septembris 2012, 17:08 | links
 
to Imigrants
No krasta un ar viegliem rotiņiem piemērotāks tomēr būtu 3 metrīgs kāts. Pats pie tā esmu nonācis. Varēsi mētāt rotiņus īpaši neiespringstot :) Ko ta rotiņiem- vieglāk iemest un mierīgi vilkt.
Un tajā cenu diapazonā man jau tā pati labā Catana patīk.
24.septembris 2012, 16:52 | links
 
krists KG.Mūža garantija sT.croix sākas no Avid sērijas un ir arī pātadziņas garākas un ar mazākiem testiem!Pakaties mājas lapā!
24.septembris 2012, 15:18 | links
 
to andreiko

jā tādiem apstākļiem tiešām sākot no 8 pēdām līdz pat 9, bet LV tirgū nav tā plašākā izvēle tādam garuma intervālam un vajadzīgajam testam. Bez braukāšanas riņķī vai apzvanīšanas neiztikt. Man garāki par 7,6 pēdām nava,,,
24.septembris 2012, 13:01 | links
 
Iesācējs spiningošanā gribēja uzklausīt kādu labu ieteikumu. Pirms diviem gadiem sāku spiningot ar mikro Jigu, kāta garums 2.40 un 2-10gr tests. Ķeru skaistus asarīšus, bet pagaišo nedēļ atradu pagrabā dažus rotiņus un vecu alumīnija kātu, azlaidu uz privāto dīķi un noķēru trīs kaltiņus un pie krasta pievilku skaistu līdaki, kura notrūka no sapuvušās žilkas. Protams, rokas kājas notrīcēja un džigam metu mieru, un gribu spinigot līdakas.

Gribās nopirkt atbilstošu kātiņu savām vajadzība, plānoju copēt dīķos, mazās un vidējās upītēs vai uzpludinājumos. Spinigošu lielākoties no krasta un galā likšu visdrīzāk rotiņus.

Ja tagad izvēlētos, ņemtu 2.40 garu kātu ar testu 4-18gr. Ko Jūs domājat par šadu kātu? Kas būtu jāņem vērā izvēloties līdaku pātagu manām vajadzībām? Varbūt ir kāds konkrēts kāts, ko varat ieteikt? Negribētos dārgāku par 40ls.
24.septembris 2012, 12:22 | links
 
Ui, Krist, es jau funktierēju par deviņnieku (nu katrā ziņā ne īsāku par 8 pēdām sešām collām), jo man te zanderu un asaru bedrē ir jāsviež pāri visai upei, garāka un ilgāka (tātad - iespējams, arī rezultatīvāka) "provodka" sanāk. Ar septiņpēdu līdz otram Gaujas krastam diez vai var aizpidžināt, pat, ja tas ir senkruā.
Es jau te copēju visu laiku (dzīvoju 300 m no upes), vienkārši sezonas beigās uznāca vēlme pēc jauna un daudz labāka kāta...
24.septembris 2012, 10:04 | links
 
andreiko - 1) Birznieka Upīša veikals ciet, jāskatās Lubānas 82.
2) Avidam nav mūža garantija, bet 5 gadu. Mūža sākas ar Legend Tournament.
3) ja nokrasta darbosies tad var droši skatīties uz sākot no 7,6 pēdas un garākus.

daļēji piekrītu par pakratīšanu. pilnvērtīgu sapratni dos cope, pat iespējams vairākas... pakratot var mēģināt saprast tikai akciju, nedaudz nojaust jaudu un protams kā ieguļas rokaa u.t.t...
24.septembris 2012, 07:00 | links
 
Cik es zinu Goldfish_a veikalu Burznieka - Upīša ielā aizklapēja ciet... :-(
andreiko aizbrauc uz Lubānas 82 un parunā ar večiem, man viņi kādreiz (protams atstājot naudu) deva līdzi notestēt, protams atgriežot preci ideālā stāvolklī
23.septembris 2012, 23:08 | links
 
Nu ne vienmēr veikalā paturot rokās var saprast visu uz ko tas kāts ir spējīgs. Tā piemērām Rizer no MC daži modeli atdzīvojas tikai reālā darbībā ar vobleriem, bet veikalā sajūta it kā slotas kātu krati. Žēl ka ne vienmēr un ne visiem ir iespēja izmēgināt kātus darbībā, pirms iztērēt pamatīgu naudas summu par to.
23.septembris 2012, 22:01 | links
 
Paldies, Tomel! Goldfišā Burznieka - Upīša ielā esmu bijis vēl vas'ras sākumā un to kātu izpurinājis (starp citu, piektdien tas veikaliņš bija ciet, ka tik ne uz pavisam). Tomēr tāpat, tikai purinot, es nespēju pateikt, kāds patiesībā būs kāts, tas ir tāpat, kā pirkt autiņu, pirms tam tikai to aptaustot un motoru padarbinot uz vietas. Iespējams, ka labāki spečuki ar lielāku pieredzi to var, man tādas izjūtas nav, liekas, ka kāts ir vienkārši labs un viss. Savukārt tad, kad nopirksi, uz veikalu atpakaļ neaizstiepsi, ja kaut kas nepatiks, par to arī neliela bēda.
Tvičam es to nedomāju izmantot (zinu, ka vajag daudz īsāku par 274 cm), man kātu vajag as'ru un zanderu spiningošanai uz otvodnoj povodok metodi (neizslēdzot to, ka var pieķerties arī kāda pumpaināka dvēsele) Gaujas lejtecē. Vajadzīgs labs metiena attālums, normāls jūtīgums un laba kvalitāte. Tad nu svārstos (gribu ziemas sezonas laikā drusku iekrāt) - pamēģināt šo vai iekrāt lielāku summiņu un iepirkt senkruā avid(mūža garantija tomēr). Tāpēc vēlos dzirdēt domas no kāda, kam pašam tā solpara padusē iekārusies.
23.septembris 2012, 21:45 | links
 
andreiko - ja intereseejies par Major Craft tad iesaku apmekleet gold fish veikalu lubanas ielaa 82, tur vareesi apskatiit ne tikai solparu. un manupraat pilniigi pietiek ar to ka veikalaa apskati, papurini to kaatu utt, peec taa var saprast kaads vins buus. apmeeram taa ka pluriigs tev tvicam nederees utt. par metienu runaajot, tas ir atkariigs no daudz kaa, no spoles no auklas no spininga gredzeniem utt. taa kaa skaties nu pats. par to izturiibu runaajot, man ir Major Craft Restive nu neluust vini taa kaa seit daudzi skandina. esmu daudzreiz tvicojot iesitis pa laivu utt, transporteeju parasti arii ne sameeraa droshi, spinings nav luuzis.
23.septembris 2012, 18:49 | links
 
Sveiki, gudrā tauta! Kāds ir viedoklītis par šito brīnumu http://www.eboat.lv/lv/makskeresanai/kati/major-craft/spiningi/major-craft-solpara

Tiem veikala kātiem ir viena vaina - tu vari pakratīt, paļurināt, apčamdīt un kaut vai pagaršot, bet, vienalga, to kātu var sajust tikai trijos veidos - pirmais iemetot (kā lido, cik tālu u.tml.), pēc tam vadot mānekli (jūtīgums un atsaucība), kā arī pēc tam -velkot ārā zivi. To visu diemžēl veikalā nepārbaudīsi, bieži nākas pirkt aklu kaķi kartupeļu pilnā maisā.
Varbūt kādam ir, padalieties pieredzē, cena ļoti patīkama, varbūt, ka nemaz nav vērts tērēties priekš lūmjiem, senkruā vai lamiglām, pietiek ar šamo. Mani interesē divas lietas. Pirmā - kāds ir iemetiens (vajadzīgs maksimāli tāls)? Otrā - vai taisnība, ka šitiem japoškiem ir papīra kāti, pie negadījumiem lūstot kā spičkas?
23.septembris 2012, 13:58 | links
 
donanki.Iesacejam labs kats,nav nekadas vainas nem tik ciet.Plus cena gana normala par to kvalitati.
23.septembris 2012, 09:38 | links
 
ko varu jūs varētu pateikt par shimano catana cx?
23.septembris 2012, 09:27 | links
 
www.blockpost.lt

nedēlās laikā atnāk
19.septembris 2012, 09:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager