Spininga kāti

Vai zini cik maksā tāda garuma kvalitātīvs un viegls kāts uz tādu garumu? :) Par svaru tev noteikti ir jāpadomā,citādi pēc pirmās copes būsi nelaimīgs par savu pirkumu. :) Vari jau nopirkt lēto bomi,bet ja godīgi,man jau tagad smiekli nāk :))))))))))
1.jūnijs 2012, 14:41 | links
 
Laurīc: to es tev varēšu atbildēt,kad būšu ieguvis savā īpašumā tādu..
1.jūnijs 2012, 14:37 | links
 
Jautājums,cik ilgi Tu vicināji to 3+ kātu?Pamēģini to darīt visu dienu! :) Gribētu redzēt pēc tam tavas domas.Iesviest jau var tālu,bet cik ilgi un ērti tas ir,tas ir cits jautājums!
1.jūnijs 2012, 14:34 | links
 
tomels,jeeska: Man interesē viedoklis,no tiem kas izmanto tādus kātus!
1.jūnijs 2012, 14:30 | links
 
rio. es copēju gan no laivas,gan no krasta. Un par kāta garumu esmu pārliecināts 100% Kamēr nebiju pamēģinājis garos kātus,likās,ka 2.40 ir ok. Bet tā nav..

Laivā problēmas var atrast arī ar sečoku :D
1.jūnijs 2012, 14:23 | links
 
lol :D es uzskatu ka līdaku spiningošanai spinings garāks par 2.2m nav nepieciešams. cita runa ir laši utt.
1.jūnijs 2012, 11:16 | links
 
Piupiu
Nopērc fīderi vai mačkātu un mētā....būs vēl garāks:-)
1.jūnijs 2012, 07:38 | links
 
piu.Tu copee parsvaraa no laivas?krasta?ja no laivas ,tad esi jau megjinajis kaa ir ja diviem laivaa ir spininga kaati virs 3 m?kados udenjos parsvaraa copee?daugavgrivas Salmo bija Qantum brenda kaati ,preciizus parametrus ierakstiisu peec paris stundaam,kaut kur apm 3,3 m.bija(ar saadu kaatu pumpainas zivis copee vizulju meistars V.SILOVS,un visi atziniigi izsakaas)
1.jūnijs 2012, 07:35 | links
 
eeemmm ir doma salauzt savus 2,40 kātus un nekad pat neskatīties uz kātiem kas ir zem 3m.
Biju paņēmis patestēt daiwu 3m tests 10-30 vai 10-35 baigi patikās. Un tad pamēģināju,nav ne jausmas kas tā bija par firmu,bet izmēri 3.20 tests 10-40 vnk fantastika! (sajūta,ka auklu bez vizuļa var aizmest līdz zviedrijai)
Tākā neesmu miljonārs budžets ir ap 40-50Ls zinu skaidri,ka garumam ir jābūt ap 3,20 un testam 10-35 vai 10-40
Kādas firmas izpildijumus man vajadzētu vispirms aptaustīt???
1.jūnijs 2012, 02:58 | links
 
hm domāju ka pa to pašu runājam. man jau bija čuiņiks ka max ko var izspiest ir Fast no viņa.
25.maijs 2012, 13:09 | links
 
maituputnam...
...ja domājam par vienu un to pašu kātu ,tad zinātājs viens teica ,ka drīzāk M fast ,varbūt fast ,bet nekādā gad .extra F.
25.maijs 2012, 13:06 | links
 
Jautājums vai kāds izmanto vai zin Abu Garcia Vendetta Spin. jautājums tie ir fast, x-tra fast vai kāda cita stroja kāti?
25.maijs 2012, 12:58 | links
 
Sodien sitadu abu kaatu salauzu pie pirma iemetiena. Bija loti mazlietots.
19.maijs 2012, 10:40 | links
 
Mainu spininga katu 1211548 ABUGARCIA VENDETTA 902 15/40 2,70 m

pret feerer katu!
18.maijs 2012, 15:11 | links
 
sveicinaati gribeetos uzdot jautaajumu profiem spiningotaajiem. kaada var buut pielietoshana spinam: abu garcia 800 conolon 2.14m parabolic up to 30gr. un uz roktura veel taada zakarjuchka prieksh pirkasta.
p.s. ja kam interesee ieliku sludinaajumu:
http://www.silverscale.lv/forum/viewtopic.php?t=2072&sid=2b207ea47601791be500176ec1981663
18.maijs 2012, 13:43 | links
 
Aizmirsu piebilst, ka kompozītmateriālu un stiklašķiedras kāti neprasa tik daudz uzmanības ekspluatācijas laikā, jo grafīta kāti ir neizturīgi pret asiem cirtieniem utt. Ja sanāk atsist pret laivu, var gadīties, ka kāts nolūzīs. Ar stiklašķiedru vai kompozītu tā nenotiks. Es domāju, ka izvēlētais Power stick 240 būs gana labs kā no krasta tā no laivas. Turklāt, ņemot vērā, ka spinings sen nav turēts rokās, tas ir labs budžeta klases risinājums, lai atsvaidzinātu atmiņu un piešautu roku. Kad tas būs izdarīts, varēsi skatīties citus, dārgākus kātus. Viena lieta par testu, kas rakstīts uz kāta: 10-40 g, tas ir mānekļu minimālas-maximālais svars. To ievēro pērkot mānekļus. Mazus rotiņus un sīkas gumijas nevarēsi iemest un nevarēsi sajust. Bet ja būsi noteiktajās robežās, tad viss ok. Lai veicas copē.
18.maijs 2012, 13:07 | links
 
salidzini piem carboxy spin no Robinson pa 12 ls un IM-7 JIG SPIN salmo

vot bus skirba svaraa, lokanibaa un citas nianses
18.maijs 2012, 12:56 | links
 
Laikam nedaudz jāpaskaidro materiālu zinātņu pamati - karbons no angļu val. ir Ogleklis jeb oglekļa šķiedra. Grafīts sastāv no oglekļa. Tātad grafīts un karbons faktiski ir viens un tas pats. Dimanti arī sastāv no oglekļa, taču tiem ir daudz augstāka kristalizācijas pakāpe. Kas attiecas uz kompozītmateriālu kātiem - stiklašķiedra/grafīts(karbons) tad tas nozīmē, ka stiklašķiedras starpā ir iestrādātas grafīta šķiedras, kas kātu padara daudz izturīgāku kā vienkāršus stiklašķiedras kātus. Tie gan ir smagāki kā tīrs grafīts un lētāki. Šādi kombinētie kāti parasti nekad nav ātras akcijas, jo stikla šķiedru nevar padarīt tik cietu un reizē izturīgu un lokanu. Kompozītmateriālu kāti ir vēl viens mēģinājums aizpildīt budžeta nišu ar labāku izpildījumu. Domāju, ka arī šiem kātiem var atrast atbilstošu pielietojumu. Turklāt ne vienmēr aprīkojums ir galvenais lai noķertu zivi.
18.maijs 2012, 12:51 | links
 
ArtursK , nu izcēlies:)
Smagāki par ko?
Un ko lietus var izdarīt spinigam?
18.maijs 2012, 12:41 | links
 
Labak lai ir IM grafits neka stiklskiedra/karbons. Butiba karbona kati ir smagaki, jutigaki pret arejiem faktoriem kaa sals, lieltus utt..
18.maijs 2012, 12:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager