Spininga kāti

Lbruno- es Tevi saprotu...uj kā saprotu :), pats tiem kātiem (Aspire un Lesath), kā runcis ap krējumpodu apkārt lodāju. Žēl, ka nebija akcijas, mans nervs neizturēja un acis aizverot paņēmu Aspire...zini, galīgi nenožēloju, esmu tagad priecīgs, nu tad kad copēju :) un arī visi kas ir paņēmuši to setup rokā : Shimano Twin Power MgS + Aspire, saka- jā tas ir sekss ar dieviem :)
Bet MC man atvēra čakru, nekad nebiju domājis, ka ņemšu un copēšu ar UL kātu...vispār tas jau atkal peldoš jēdziens ;)
22.septembris 2011, 14:44 | links
 
Viss jājūt ķepā.Ja kāds domā un cer ka viss noslēpums pieciršanā,nepiekrītu.Uzskatu,un neviens mani nepārliecinās,ka zivs uzcērtas pati.
Tas ko mēs saskatam,redzam tad dodam komandu locekļiem-sen nokavēts.Ir tikai divi varianti-vai nu zivs ir paņēmusi un uzkodusies,vai bijis piesitiens.
22.septembris 2011, 14:39 | links
 
eMKa
Es ar izcilājos MC 2-12gr,ja nemaldos 7 pēdu garumā.Patika.Bet uzķēros uz Normark reklāmas trika un vicinu Lesath ādas spalā sevi mierinot,ka foreļsezonai endšpīle.
22.septembris 2011, 14:32 | links
 
Pa lielam,džigot var ar bomi,ja var iemest mānekli.Tikai pie klīrīgas copes tad sardziņš jālieto.
:))
22.septembris 2011, 14:26 | links
 
TERE!
Domāju,ka džigošanai vajadzīgs stīvāks rīks.Pamat bumbošana notiek ar 5-25gr bembuļiem.Upēs,kā Daugava, pat ar krietni smagākiem.
22.septembris 2011, 14:20 | links
 
Par cik ķeru tikai foreles, tad šim mērķim arī kātu izmantoju. Neesmu ar to džigojis un nav ne mazākās sajēgas, ko varētu sagaidīt.
Tests ir ļoti precīzi norādīts, Myran Mira 7gr jau ir nekomfortabli mest un zūd precizitāte.
Kāts ir ātrs un vislielākais izbrīns un pluss, ka kāts nav smilga, kas lokās jau pie 0,5kg fišiņa, ļoti labi tur zivi, būtībā apraksts eurolurē ir perfekts, ir spēcīgs "mugurkauls".
22.septembris 2011, 11:34 | links
 
eMKa es ar taadu gribu :) buutu vinsh kaadas 7`3" jau sen stuurii staaveetu copi gaidiitu...
Tu dzhigojis esi ar vinju ? Ja esi tad kaads ir reaalais tests...un paars vaardos par stroju luudzu:)
22.septembris 2011, 10:17 | links
 
saskatijos es ari uz MAJOR CRAFT kaatiem,bet es sev kaut ko optimalu twicham mekleju un aci metu uz sadu produktu - http://www.eurolure.com/lat/kastinga-kati/slicer-sc-652m.html

Ja ir kads zinatajs,tad cik vins bus piemerots mailisu raustisanai???;)
22.septembris 2011, 09:55 | links
 
Es kā neiesācējs varu pateikt tikai to, ka kātus nelauž pret zariem. Kātus lauž bezrūpīgi pārvadājot, neuzmanīgi novietojot copes starplaikos un vēl gadās, ka raustot mānekli no zacepa, māneklim atbrīvojoties tas trāpa pa kātu.
Tu taču netaisies ar kātu sist krūmus? :D:D
22.septembris 2011, 09:17 | links
 
Jā jā, vakar turēju rokā. Izcils kāts un super ērts. Es kā iesācējs foreļošanā paņēmu Banax kātu, jo viņš ir ļoti izturīgs pret sitieniem pret zariem utt., bet nu ar jūtību gan neizceļas. Tāpēc līdz ar meistarības līmeņa celšanos sāku pieskatīt jaunu kātu un izslkatās, ka Emkas kātam alternaīvu būs grūti atrast.
22.septembris 2011, 09:00 | links
 
2 mario
Esmu shiningami amashi 2.6 5-25 īpašnieks.Labs un univesāls kāts.Izmantoju DS un spiningošanai - ātrā akcija.Vieglāks par Salmo twitch 1,..... m kātu.Ja ir atlaide ,tad ir labs pirkums un vidējas izmaksas t.i. labs price performance!
22.septembris 2011, 08:57 | links
 
 
polubomu SHIMANO CATANA ir legenda un bus vienmer
22.septembris 2011, 00:45 | links
 
eMKa kuru tieshi Volkey vicini ?
22.septembris 2011, 00:16 | links
 
Mario,spinings labs, viegls ,bet prasa ipasu uzmaniibu un apiesanos.
21.septembris 2011, 16:39 | links
 
Paldies Emka, noteikti ņemšu šo!
21.septembris 2011, 11:59 | links
 
perpendikuls- es ieteiktu šo : MAJOR CRAFT CROSTAGE CRS-962M,
Katrā ziņā MC kāti ir pilnīgs kosmoss :) esmu Volkey īpašnieks, tas gan citā testa kategorijā, bet vienkārši iemīlējos tajā kātā, kā paņēmu rokās, ar mani tā gadās reti :)
Izvēle ir ļoti laba.
21.septembris 2011, 11:49 | links
 
Labi, skaidrs spiningi labi , bet ir piedāvājums uz Shingami Amashi 2,6 un tests 5-25 gr, ko par šo varat teikt?? Paldies!!
21.septembris 2011, 11:19 | links
 
Džeki iesakat kādu Lašu spiningu, kas atbilstu cenas/kvalitātes līmenim. Biju Gold Fish veikalā, kas atrodas Lubānas ielā, šie ieteica, ka baigi labais esot 3.m MAJOR CRAFT CROSTAGE CRS-1002M. ( http://www.eurolure.com/eng/spinning-rods?garums_metri_filtruemaja=180 ). Jebšu kādu no Banax kātiem paņemt? Iepriekš pateicos par atbildi.
21.septembris 2011, 10:01 | links
 
Mario, var ņemt ciet. Es lietoju kinotaki 5-21 garumā 2.30, man liekas tīri labs, ātra akcija, normāla jūtība, pietiekoši universāls, var gan poperus/valkerus paraustīt, gan uztvičot.
21.septembris 2011, 08:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager