Spininga kāti

Sveiki,
Iesakiet kādu vieglāku kātu ar testu līdz 15gr, garumu 2.4, ātras akcijas. Ne no dārgā gala :)
11.augusts 2011, 20:17 | links
 
:D:D Jork,tas riņķīts domāts,lai aizāķētu mānekļa āķi!
11.augusts 2011, 15:02 | links
 
Nevaru iztēloties tur nevienu riņķīti, ja vien... ja vien nav domāta tā cilpiņa, kur iekabināt vizuli :D
11.augusts 2011, 14:20 | links
 
ka labak vilkt auklu cauri tam mazajam gredzenam,rinkitim, kas ir pasa leja pie spoles vai nevert cauri??????
11.augusts 2011, 13:47 | links
 
-->Robiss1
Ir man viens spinis no Pokee. kāts kā kāts, viegls, ērts un vizuāli seksīgi izskatās.Personīgi man ir Blue Label, extra fast action, 3-18g. nu dikti iepatikās poperus un voblerīšus paraustīt. Ir, protams, vietas kur gribētos nedaudz kvalitāti, bet nu ko var gribēt par tādu ciparu :D...un ja tagad šiem vēl 50% atlaide...
9.augusts 2011, 22:27 | links
 
Ko sakat par pokee firmas spiningiem, tie kas gards veikalos tirgojas? Vienam tagad 50% atlaide, un rokās pacilājot likās tiešām sakarīgs
9.augusts 2011, 21:00 | links
 
:)) Nesatraucaties par ziemu vēl visa vasaras nogale un rudens copde priekšā - un jaunās ripas priekš Rapalas un Moras jau ir atceļojušas no Skandināviem Kanādiešu slīpbeņķis ari stūrīti stāv neizpakots:DD Bija iespēja ,ka atved konteinerī -to arī izmantoju 2x lētāk viss nostājās.
23.jūlijs 2011, 10:07 | links
 
Ēsmā pirms Buma man likās ka normāli asināja...tas gan bijs sen.
22.jūlijs 2011, 23:02 | links
 
Ko gan Jūs darītu, ja nebūtu tāds Bums!? :))) Tad jau laikam tas pats Normark un Ēsma būtu super..
22.jūlijs 2011, 22:21 | links
 
Arī Normarks tāds pats vien ir un arī Ēsama, Salmo jūs jau nosaucāt.
22.jūlijs 2011, 22:19 | links
 
mlg2
Dod bumam Mori un borēsi daudz un ilgi. Mans 10-12 gadīgais jaunu elpu atguva Bumša rokās:-)
22.jūlijs 2011, 21:57 | links
 
mlg2- Tu tāds prātīgs arī izskaties, no skata vien...
:)))
22.jūlijs 2011, 21:32 | links
 
bums
kā man paveicies ka es savu mori vēl nav asinājis:DDDDD
22.jūlijs 2011, 21:12 | links
 
Bums,cepuri nost!No coment........Perfecto!
22.jūlijs 2011, 20:58 | links
 
Es pagājušo ziemu visu laiku ar viņiem plēsos lai viņi nečakarētu Morām nažus Pat piedāvāju iemācīt asināt 000000000 Augstprātības kalngals un pasaules naglas sindroms Šoziem viennozīmigi apsolos pēc Salmo nažu asināšanas tos uz saviem beņķiem nelikšu un nelabošu Nesat pie viņiem un prasat naudu atpakaļ :DDDDD Labot spiningus -tirgojot orģinālās spices nav liela māksla Noārdiet visu blanku pārfūgojat izbalansējat izskaitļojat stroju tad tikai pateikšu ka savu lietu protat ;DDDDDDD
22.jūlijs 2011, 18:44 | links
 
dzhams :)
To vienā vārdā sauc par "Latviju" :) .
Pašam man nav nekāda iepriekšēja pieredze šajā jautājumā. Savā naivumā ceru uz atbildīgo cilvēku godaprātu :) .
22.jūlijs 2011, 14:01 | links
 
Viens no salmo remontvečiem ir ideāls apvārdotājs.Viņš pat atļaujas savas kļūdas pārtaisīt par klienta kļūdām.Pilnīgs cūka.
22.jūlijs 2011, 13:59 | links
 
Ja tas nav salmo shinigami kāts - tad neceri, ka būs garantija! Tur tas vecis vienkārši ir super "eksperts"! Cik reizes esmu tur lejā bijis gan sev, gan kādam čomam līdzās, tad komentāri - bez variantiem! Kā piemērs, salmo sliderim pirmajā copes reizē izbira robi no krāsas, nu ko čeks makā mētājās jābrauc noskaidrot! Pārdevējs sūta lejā pie eksperta - čalis paņem pastās uz mani un saka: "Tas ir normāli, māneklim strādājot rodas traumas", iebildu un teicos, ka ir vēl 3 pērnie slaideri un nevienam ne skrambas, bet šim 1h pamētāju un jau birst nost līdz voblera blankai! Sekoja txt: "Salmo nav vainīgs, ka tu mānekli met pret zemi!!" - vienkārši ūber atbilde! Tā vien pērku mānekļus pa 7Ls lai pa zemi pamētātu! :P Šis mani aizūtīja pie vadības, iedeva patērētāju tiesību iesniegumu un šutīšot ekspertiem! Kā jums liekas kurš bija eksperts? :D Karoč apburtais loks, tipa nav jau ko lūpu mest, bet kārtējo reizi parāda kā strādā LV garantijas ceļš!
22.jūlijs 2011, 13:53 | links
 
Iedevu savu salauzto kātu veikalniekiem, šie aizsūtīs uz Salmo. Redzēs, ko šamējie teiks - būs brāķis, vai nē. Jebkurā variantā, tikšu pie jaunas spicītes, nebūs vismaz visa izdotā nauda pazaudēta.
22.jūlijs 2011, 13:33 | links
 
Labāk jau laikam tomēr Shimano Nexave, pats vairākus gadus lietoju un esmu ļoti apmierināts.
21.jūlijs 2011, 21:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager