Spininga kāti

Vispirms apskaties vai uz šejieni viņi sūta un cik tas maksā jo tā ir jenkiju lapa.
20.janvāris 2021, 20:33 | links
 
Sveiki!Ir doma pasūtīt castinga kātu no abu garcia.com-Ir varbūt kāds,kurš ir sūtījis no viņiem?Neskaidrības ir par testiem,garumiem,svariem utt.,arvienvārdsakot-parametriem(collas,unces utt.).Un cik ilgā laikā atnāk?Par kvalitāti,domāju šaubu nav!
20.janvāris 2021, 19:13 | links
 
Sapratu, kur radās pārpratums. Mana frāze - "maksā tik cik maksā" un ka "materiāls ir mīksts", es to nebiju domājis negatīvā nozīmē, es to biju domājis pozitīvi. Pēc spoles paslīpēšanas es sapratu, kāpēc Ninja maksā dārgāk nekā piemēram LJ Anira. Kāpēc Daiwa ir augstais plaukts. Es to visu biju domājis tikai pozitīvā ziņā.

Vienkārši pirmo reizi šādā veidā saskāros ar to, ka tik stingrs materiāls reizē var būt arī mīksts. Sapratu par ko es maksāju nopērkot Daiwa :)

Jāgaida atkusnis un prom uz upi testēt MJ komplektu.

Ne asakas!
18.janvāris 2021, 21:42 | links
 
labojums tekstam zemāk "izmantošanas dzīves cikls NAV desmitgades"
18.janvāris 2021, 21:32 | links
 
Varbūt vēl kādam copmanim iesācējam tas noder.

MartinsFR, 18.janvāris 2021, 20:17


Nu tieši tādēļ es atļāvos nedaudz iejaukties, vienkārši praksē nākas bieži sastapties un dzirdēt tieši no iesācējiem šāda tipa foruma postus plasījušiem, teminus par jaunās paaudzes kompozītmeteriāliem tipa tie tak "plasmasīgi sū..." :D Pie tam šadi apgalvojumi balstīti pilnīgi ne uz ko, vai ar apmēram tādiem secinājumiem - "pakasīju ar smilšpapīru " .Es tad parasti retoriski jautāju kā ta vells F1 brauc , ja taisītas no tādiem sū... :D a ja nopietni, tad, protams, pilnmetāla spole, pilnīgi noteikti būs izturīgāka, ilgmūžīgāka utt., taču gandrīz noteikti stipri smagāka (vai arī ļoti dārgs metāla sakausējums). Taču jautājums - vai tik liela ilgmūžības rezerve kā metālam ir reāli nepieciešama, praksē lielākai daļai spoļu izmantošanas dzīves cikls desmitgades. A tehniski, nu vismaz 2 garantijas gadu laikā, lūzt nedrīkst ne lēta, ne dārga, ne metāla, ne grafīta, tad tas jau ir defekts un brāķis, kas jānovērš ražotājam un pārdevējam.

P.S. Tiešām nekādu uzbraucienu un labi, ka Tu dalies savā pieredzē, es tikai pieliku detalizētāku komentāru, lai tauta izglītojas...
18.janvāris 2021, 21:23 | links
 
Neesmu spoļu specs, esmu tikai copmanis hobija līmenī. Neesmu apgalvojis ka tas ir super materiāls, vai ka stikls ir super materiāls.
Pirmo reizi pats kaut ko darīju spolei un biju pārsteigts cik viegli to pēdu var samazināt ar parastu smilšpapīru.
Varbūt iepriekšējā postā nepareizi noformulēju savu domu, bet gribēju tikai pateikt savu pārsteigumu cik viegli to var izdarīt. Varbūt vēl kādam copmanim iesācējam tas noder.
18.janvāris 2021, 20:17 | links
 
Tas materiāls ir tik mīksts, sapratu, kāpēc tās spoles maksā tik cik maksā. Tā spole ir stingra, izturīga, bet kad slīpēju, tad vienkārši ar roku un rupjo smilšpapīru, tas bija mirkļa jautājums, kā jau mm vai vairāk ir nost.
Pēc tam ar smalko drusku piepulēju asumus un viss ok.

MartinsFR, 18.janvāris 2021, 17:20


Nu te gan nav īsti pamatots secinājums :D Loģiski, ka materiāls DS5 tas ir grafīta un kaut kā vēl sakausējums, kurā iebāzta oglekļa šķiedras "armatūra"... Un kasot ar asu abrazīvu mierīgi ņemas nost. Bet par materiāla slodzes izturību gan pēc tā nevar spriest neko, gan autiņiem, gan velosipēdiem no analoģiskiem kompozītmateriāliem tak arī detaļas taisa... Un arī uz otru pusi - cietums galīgi nav vienādības zīme ar izturību , ar smilšpapīru stiklu pat neieskrāpēsi, tad jau no tā būtu detaļas jātaisa :D
18.janvāris 2021, 19:49 | links
 
Biezumu neaiztiku vispār, ja godīgi bija bail, ka nepaliek trauslāks :)

Tas materiāls ir tik mīksts, sapratu, kāpēc tās spoles maksā tik cik maksā. Tā spole ir stingra, izturīga, bet kad slīpēju, tad vienkārši ar roku un rupjo smilšpapīru, tas bija mirkļa jautājums, kā jau mm vai vairāk ir nost.
Pēc tam ar smalko drusku piepulēju asumus un viss ok.
18.janvāris 2021, 17:20 | links
 
Kopā kādus ~3-5 mm, bet pieļauju ka varēja mazāk, jo vajadzēja tieši stūrus noslīpēt, bet es vispirms visā platumā slīpēju.

MartinsFR, 18.janvāris 2021, 17:06


Paldies par info! Bet biezumu, cik saprotu, īpaši nevajadzēja samazināt?
18.janvāris 2021, 17:17 | links
 
Kopā kādus ~3-5 mm, bet pieļauju ka varēja mazāk, jo vajadzēja tieši stūrus noslīpēt, bet es vispirms visā platumā slīpēju.
18.janvāris 2021, 17:06 | links
 
Tā kā man tas būs MJ un spole ir tikai Ninja, izšķīros par labu smilšpapīram. Manuprāt rezultāts sanāca +/- ok. Katrā ziņā spole turās daudz stabilāk un labāk pievelkas. Problēma tur vairāk bija tajā, ka spoles pēda ir nedaudz par platu priekš šī turētāja.

MartinsFR, 18.janvāris 2021, 16:10


Apmēram cik daudz sanāca noslīpēt?
18.janvāris 2021, 16:19 | links
 

Tā kā man tas būs MJ un spole ir tikai Ninja, izšķīros par labu smilšpapīram. Manuprāt rezultāts sanāca +/- ok. Katrā ziņā spole turās daudz stabilāk un labāk pievelkas. Problēma tur vairāk bija tajā, ka spoles pēda ir nedaudz par platu priekš šī turētāja.
18.janvāris 2021, 16:10 | links
 
Pārsūtu atbildi no Favorite, lai citi arī ir lietas kursā, kas un kā. -

Это дефект одной партии, который устраним в следующей. Понимаем, что людям, купившим спиннинг и у которых уже есть катушки, которые не подходят - от этой информации не легче. Если совсем не комфортно, спиннинг новый и прошло не больше 14 дней с момента покупки - можно вернуть в магазин.

Но по опыту - пользователи чаще чуть стачивают лапку, тогда гайка закручивается надежно.

MartinsFR, 18.janvāris 2021, 15:16


Spoles pēdas apslīpēšana, protams, ir iespēja, bet tomēr samazina tās strukturālo izturību. Visvairāk šajā visā man nepatīk tas, ka spoles turētāja augšdaļa pievilktā stāvoklī ir šķība un tās viena mala spiežas pret blanku - zem slodzes tas nav labi ne pašam turētājam, ne kāta blankai
18.janvāris 2021, 15:25 | links
 
Pārsūtu atbildi no Favorite, lai citi arī ir lietas kursā, kas un kā. -

Это дефект одной партии, который устраним в следующей. Понимаем, что людям, купившим спиннинг и у которых уже есть катушки, которые не подходят - от этой информации не легче. Если совсем не комфортно, спиннинг новый и прошло не больше 14 дней с момента покупки - можно вернуть в магазин.

Но по опыту - пользователи чаще чуть стачивают лапку, тогда гайка закручивается надежно.
18.janvāris 2021, 15:16 | links
 
palasīju viņu fb lapu, par šo daudzi ir sūdzējušies un nākošajai partijai viņi palielināšot spoles turētāju. Lai var uzlikt kaut vai 6000 izmēru. Cietīšot svars un dizains, bet tas tā pat neatrisina manu šī brīža problēmu, jo pēc viņu shēmas Ninja LT ir jāder perfekti...
Parunāšu vēl ar viņiem.
18.janvāris 2021, 13:48 | links
 
Saņēmu atbildi no paša Favorite,

https://www.facebook.com/561815703859419/posts/4596062553768027/

vajadzēja vispirms atrast šo tabulu un tikai tad pirkt spoli...

MartinsFR, 18.janvāris 2021, 13:30


Šī viņu sniegtā pamācība jau arī nav īpaši precīza - piemēram, norādītais Daiwa spoļu izmērs 2506 jaunajām LT sērijām vispār nav manīts, kā arī manam kātam tad vajadzētu derēt Exceler LT 3000 C spolei (jo 3000 C korpuss ir tāds pats kā 2500), bet tā īsti nav. Izskatās arī, ka šiem jaunajiem White Bird kātiem ir piemērotākas ir Shimano spoles - izmēģināju Sahara C 3000, un tā uzliekas uz kāta krietni labāk, jo spoles "pēdas" gali ir plānāki un labāk iegulst turētājā.
18.janvāris 2021, 13:45 | links
 
Lai gan izpētot to info grafiku, 2500 būtu jāder...
18.janvāris 2021, 13:40 | links
 
Saņēmu atbildi no paša Favorite,

https://www.facebook.com/561815703859419/posts/4596062553768027/

vajadzēja vispirms atrast šo tabulu un tikai tad pirkt spoli...
18.janvāris 2021, 13:30 | links
 
Jā, pēc tā izskatās, lai iegūtu max. vieglu kātu. Redzēs, kā būs slodzē, ja tas turētājs spēs noturēt spoli savā vietā vai pie slodzes nesalūzīs, tad jau viss ok.
18.janvāris 2021, 13:16 | links
 
Kādam ir lietošanā jaunais White Bird WBR1-732UL-S ?
Jautājums par spoles turētāju, mēģināju uzlikt Ninja LT 2500, bet to var izdarīt tikai ar piepūli un spoles turētāju nofiksēt tikai ar pāris apgriezieniem.

Tam tā ir jābūt, jeb tas ir kāds defekts spolei, jeb spoles turētājam?

MartinsFR, 18.janvāris 2021, 12:07


Domāju, ka tā ir šo kātu spoles turētāja īpatnība - man ir WBR1-802L-T un Exceler LT 3000 C arī var pieskrūvēt tikai ar pāris apgriezieniem. Izskatās, ka tas spoles turētājs ir samazināts līdz absolūtajam minimumam un normāli tajā var ielikt tik 1000/2000. izmēra spoles.
18.janvāris 2021, 13:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager