Spininga kāti

Prasās vēl ātrāks.
23.oktobris 2010, 18:58 | links
 
Tere Urrrrmaas!
23.oktobris 2010, 18:57 | links
 
Ar tādu bomi deso??? labi, ka LISA to nezin!
23.oktobris 2010, 18:57 | links
 
tere kilka:
rīt došos kādam šmaulē ielūrēt.pikopšu protams DeSošanu!!!
:)))
23.oktobris 2010, 18:57 | links
 
Es jau daru, desoju. un jo vairāk to daru, jo vairāk saprotu ka jābūvē ir speciāls kāts. To darīs Lisa, ja ne,tad āda nost!
23.oktobris 2010, 18:55 | links
 
Kā zanderi?
Lai par tēmu - ko ar to Berkley kātu darīsi? ;)
23.oktobris 2010, 18:53 | links
 
Kilka, ibio, Tu tik fiksi nosvīdi. Bet nekas, gan jau to kūmiņu paši piežmiegsim.
23.oktobris 2010, 18:52 | links
 
čau muno! Tu tur turies! LISA baigi viltīgs.
Savulaik visus piečakarējis - vārnu, vilku, rausi utt
:DDD
23.oktobris 2010, 18:48 | links
 
Lisa ir viltīgs kā deviņi indiāņi no Džūkstes pagasta. Es gribēju lētu blanku no kabeļiem, bet šis ni un ni. Un tas viss lai mani padarītu mazturīgāku. Jo kā gan lai šis 3kubā viltnieks no manis bez viltus un spaidiem izviļ naudu. Teiks ka dārga blanka un lai rokas netrīcētu mēnesi iepriekš labi jābarojas, etc. Tāds tas ūsainais tēviņš ir!::)))DDDDD
23.oktobris 2010, 18:42 | links
 
Gan jau, ka kaut kādi mazi, dzelteni cilvēciņi lasa viņas kopā.
23.oktobris 2010, 17:04 | links
 
Micuk, uz mudhole es viņu aizsūtīju! :)

Labāk Kolam izstāsti, kur ražo Banax spoles. Tu tur dīleriem tuvāk dzīvo. :)
23.oktobris 2010, 16:58 | links
 
Lisa slikts cilvēks esi, ka aizsūtīji tagad pirkt, jo pēc nedēļas esot gaidāms jauns croixu pievedums, un it kā cenas arī būšot labākas.
23.oktobris 2010, 16:53 | links
 
Čau!

Muno šodien aizsūtīju pirkt seint kruā. :)

Nedomāju, ka ir kāda nezinkāda atšķirība starp labu rūpnīcas pikšķeri un "samopalu". Tik vien, ka vari pielipināt tieši to, ko esi ieņēmis galvā. Zivij viss viens, tas vairāk pašam. :)
23.oktobris 2010, 16:46 | links
 
Čau, "labsirdīgais vientiesi" (skat 26.sept 12:36)
Man te tōrentosd-pirātos novilkās šā gada videopielikums raidījumam "Ribačķe s nami". 4 mēnešus bonusā ir experta demo par rodbuilding-u ar teicamu demonstrējumu un vēl teicamāku komentēšanu. Ja kas, vīrs tur niekojā ar St.Croix spiņa blanku. Ar interesi noskatījos vienā stiepienā visas 4as daļas. Tagad sāku saprast Tavu funktieri par šo procesu. Šķiet riktīgi aizraujoši!
Būšu tavā pusē, piekāpšu. Pirms tam tik visi kāti jāizpārdod par puscenu ;))
23.oktobris 2010, 16:36 | links
 
Vai tad ar catanu un volterusu butes neķerās :D
Celtieka asais prāts un lasītprasme man labi attīstīta :))
26.septembris 2010, 20:34 | links
 
Palasīju pāris pēdējo dienu polemiku par kāta izvēli airim-patiesi uzjautrinošs lasāmgabals. Airis nemaz nav tik nepieredzējis un nezinošs kā izliekas-visu laiku izcili provocē spečukus ar vien jaunām interesantām idejām. Nebrīnīšos ja viņš kā nākošo paziņos,ka ar nākamo sapņu kātu ko nekādi neizdodas nolūkot, vēlas arī jūrā butes ķert... Vispār airis malacis (labā nozīmē).
26.septembris 2010, 18:32 | links
 
Par Cruciaalja ruchku...
galvenais iemesls kaapeec izdomaaju pagarinaat ir taads ka piemeeram jigojot man patiik kad ruchka ir vismaz liidz elkonim...nav tik liela slodze uz plaukstu...tas pats arii velkot zivi :) arii mest ir vieglaak...taaka man tgd buus 6' kaats ar 6'6'' - 7' gara kaata ruchku...bet "darba garumu" taadu pat kaa 6niekam.... :)
26.septembris 2010, 13:35 | links
 
Tuu Urmaas: mani saprata, man ar ta liekas ērtāk :)
Tuu Griezējs: es parasti atsienos pret koku vai mašinas piekabes āķi :))
Mans vēlas kātu priekš smagajiem dzerkiem, tādiem līdz 45g, lai Rapalas smago galu var pamētāt, izskatījis sgimano mājaslapu un tur neko neatradu, vienīgais Daiwai tur ir šis kas uz šo svara kategoriju.
Daiwas kātiem arī takš nav ne vainas? Vai ir kadas vidējās klases firmas?
26.septembris 2010, 13:23 | links
 
Es tikai šitajā bildē izskatos uzmetis lūpu. Īstenībā esmu labsirdīgs vientiesis, kurš vispār nezin, kas tas ir - apvainoties. ;)
26.septembris 2010, 12:36 | links
 
Griezeejs
man patīk ja ručkas apukšējais gals ir garāks!tikai viena iemesla pēc-patīk ka ručkas gals atbalstās pret elkoni.pat īsajiem kātiem.tas zivi velkot!bet katram jau savs!
:)))
26.septembris 2010, 12:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager