Spininga kāti

Airis, Lisa noteikti uzmeta lūpu. Piekam tā, ka degunu neredz :))))
Airis, Tu noteikti tikai tik lielas zivis velc, ka kāta turamā josta jālieto ;)
Runājot par normāla ismēra zivju ķeršanu, ručaka garāka jālieto tikai tad, ja vienmēr met ar 2vām rokām. Smagos jerkus, piemēram, vai arī ar garu kātu. Zivi velkot tāpat tikai viena roka tur špini, otra griež spoli. Vismaz es tā daru, bet noteikti nepareizi daru :DDDD
26.septembris 2010, 11:06 | links
 
Lisa
Tikai nevajgag apfainoties :)
P.S. Volterusam ručka īsa ja liela zive grūti vilkt :)))
26.septembris 2010, 09:43 | links
 
''Duroka ostoičivaja'' būs shimano voltaeus. Vismaz tā viņi to prezentē. Pie tam tie ir lēti, un runā, ka neesot nemaz tik tizli.
Pajautā pēc recenzijas Vieplim, viņam tāds ir.
Vienīgi grāku par 2.10 tur gan laikam nav....
25.septembris 2010, 22:29 | links
 
mlg2
Mums visa pasaule pilla ar visādiem fruktiem :)
25.septembris 2010, 22:26 | links
 
airis777
nu es te te netā redzēju(mans nav klipu kolekcionārs)kā vīrs ar spini cīnījās,bļin nesanāca viņam to salauzt,reklāma bet interesno:)
25.septembris 2010, 22:05 | links
 
Nu bet konstrkcija jābūt '''Duroka ostoičivajai'', es saprotu ka salauzt var visu, beeeet... es par normāli domājošiem cilvēkiem ar pareizi attīstītām rokām! :) Tātad jautājums veljoprojām aktuāls par špiņa kātu :)
25.septembris 2010, 21:57 | links
 
Jā, Griezēj, neesi gan! Tu esi runājošais par Izumī! :D
25.septembris 2010, 21:10 | links
 
Ir visādi, vispābā. Bet mani gan viengabala špiņi vairāk usrunā ;)
Un neesu es nekāc runājošais ar špiņiem :DDDD
25.septembris 2010, 20:53 | links
 
airis777
man nav ko iebilst:DDD
25.septembris 2010, 20:39 | links
 
airis
salauzt jau ari lomiku var!tehņika v rukah dikarja,eto kusok metalaloma!!!
to pašu var teikt ari par copes inventāru!
:)))
25.septembris 2010, 20:19 | links
 
nu jūs te ar demagoģiju slimojat :) no ko tad tie riņki tadu nozīvi vai dot, nu iemetīšu es pusmetru tuvāk, nu i lai dievs nogrāpstās.... galvenais lai kāts iemetot kādu pasmagāku vizuli nesalūst velkot fišīti arīdzen =) dzeki nav stresa, bet viengabala špiņi neiespārda.....tas tocna- skatoties no praktiskā viedokļa!
25.septembris 2010, 20:13 | links
 
Grūti Tev, tomēr. Pret pārliecību, noteikti, šajā gadījumā, bija klāt jāzāģē :(
25.septembris 2010, 19:46 | links
 
Neko nemetīšu! Klients vēlējās dažus cm klāt, bet klienta vēlmes es neapspriežu!
25.septembris 2010, 19:39 | links
 
Nafig? Ar abām rokām, un vēl ūsām, metīsi? :DDDD
25.septembris 2010, 19:37 | links
 
Kruciālim ručku apzāģējuši bija ķīnieši. Es piezāģēju atpakaļ.
25.septembris 2010, 19:35 | links
 
Nevis no ūdenc, bet no zaru čupas ūdenī :)))
Tas tik tā. Ja ražotājs savā kompetencē ir norādījis kāta ieteicamo max auklas resnumu (max, nevis min), tad viņš jau to ir paredzējis daudzmaz pieredzējušam (vai arī ne pārāk) lietotājam, kas tomēr būs tik ..., ka ieklausīsies ;)
Ja netici ražotāja kompetencei, tad izvēlies citu, nokā pirkt.
Un ņefig cruciāļiem ručkas apzāģēt :DDDDD
25.septembris 2010, 19:32 | links
 
Griezēj, visādi pičingi un visas citas viņu basa technikas pa lielam nozīmē zivs izraušanu no ūdens 3 sekundēs. Pie kam salīdzinoši nelielas zivs ar, acīmredzot, ļoti veselīgiem žokļiem. :) Skaidrs, ka šādiem nolūkiem vislabāk der miets un veļasstriķis. ;)
25.septembris 2010, 19:20 | links
 
Un nav ko te puņķoties ar seno leģendu, kā Harijs Lūmijs pirmos kātus sāka ražot :DDDDD
Iebrauc ciemā, tad pastāstīšu kāpēc USAisti dažiem kātiem līdz 80lb mono auklu liek, kaut arī Pitching technikā tikai 1/2oz, nu labi, max 1oz jigu mētā. Un arī šiem kāti priekš šitā riktīgi bomji. Un video arī parādīšu ;)
Ble, nogurums. Negribu vairs raxtīt, kaut arī ...
Viepli, vispābā Tu ar ir laps Puika ;)
25.septembris 2010, 18:35 | links
 
Un vispābā, LISA, mēs domājam par vienuuntopašu šajā kātu sakarā. Tikai es nemāku raxtīt :))))
Un :P, Vieplim
:DDDDDD
25.septembris 2010, 18:18 | links
 
Es gan nezinu kā Vieplis un kam piecērt, man patīk piecirst ...
... nu, uzminēji, kam? :)))
Ai, LISA, galīgi negribas garās filosofēšanās pa inetu iegrimt. Padzeram alu klātienē labāk, un ieraxtam te pēctam protokolu / slēdzienu kopistisko par visām šitām ibio ... ;)
25.septembris 2010, 18:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager