Spininga kāti

Lisa, amerikosi laikam nezina, ka mēs ar Griezeeju dažādi piecērtam. Kā noprotu, 700g. asari ir paredzēts piecirst un izvadīt ar citiem rīkiem, nekā, teiksim, 250 gramīgo.
:DD
25.septembris 2010, 17:57 | links
 
Griezēj, nav gluži tā...
Auklas testi ir paredzēti, lai izvēloties kātu varētu noorientēties, cik TIEVU akliņu uz konkrētā kāta vēlams likt. Tas vairāk ir apzīmējums tam, kādu testu kātiņš noamortizēs piecērtot, vai (ohhh kā man patīk šis apzīmējums) izvadot zivi.
Atšķirībā no mums, kuri visu izdara ar 15lb pīto :), tur ļaudis mīl downsaizēties līdz pilnīgam sviestam. Nesezonā, kad zivs ir negribīga un uzmanīga, uz lašveidīgo doties ar 10lb mono ir parasta lieta, jo citādāk zivi neapčakarēt. No turienes tad visi šie garie un ļumīgie, par kuriem te švaipstās.
Ar caurlaides riņķiem tam ir visai maz sakara. Protams, ka uz mazjaudīgāka kāta tie būs niecīgāki, bet tas tā tiek darīts iespējami mazāka svara iegūšananai.

Es nezinu, varbūt Shimano ar rekomendējamajiem auklas testiem ir domājuši savu produktu lūzšanas robežu, bet pie normāliem brendiem ir tā, kā es rakstu. :)))
25.septembris 2010, 16:57 | links
 
Ar testu liidz 5/8oz tu vareesi arii 25g mest mieriigi :) veel viena amerikaanju iipatniiba :)
25.septembris 2010, 15:37 | links
 
blin kāts ta labs, bet viņiem tikai viens modelis kurš ir no 2 daļām, tas man ir biki pa švaku vinjam tests 7-18.. pff un pārējie modeļi monoliitie..... tas neder :(
25.septembris 2010, 14:38 | links
 
heheee kada viņam patīkama cena :) Velreiz lielas PAALDIES, jāņem šitais ciet :)
25.septembris 2010, 13:15 | links
 
Airis777 tas ko Shimano razho US tirgum atshkjiras no Eiropas tirgum domaatiem modeljiem :)ja gribi aatraaku kaatu njem amerikaani...no leetaaka gala par Clarus ir lasiitas labas atsauksmes...ICAST 2008 (ja nemaldos) uzvareetaajs :)
25.septembris 2010, 12:34 | links
 
Blin ku mani ātri atkoda :) Par shimano interesējos un par ļoti, vienīgasi ja saskaita ebay cenu + shipinhs un 689 piedāvātas cenas tad perkot uz vietas sanāk pārmaksāt tikai par kādiem 10Ls... es par izteiktiem vidējās kategorijas kātiem. Griezēj paldies par izsmeļošo info :)
P.S. Es pīto aukliņu fans, pats iepirku ēsmā dzelteno strike wire 0.15mm 11kg un tādus ūdensrozes ar visam saknēm vilku ārā ka prieks, spole aš tā nelabi krakšķēt skāka :)
25.septembris 2010, 12:18 | links
 
Isstās, ka Airis par Shimano kātiem no USA incējas :))) Tādus terminu salikumus tikai laikam viņu paramu tabulās redz.
Tie norāda cik resnai auklai paredzēti šie kāti. To galvenokārt nosaka caurlaides rinķu lielums, izkārtojums un overall kāta isturība (daudz maz).
Line Rating (lb) - ja lietosi ar mono vai fluocarbona auklu, PowerPro Line Rating (lb) - ja PP pīto.
BTW, jau kādu laiku atpakaļ, drīz būs 2vi gadi, PP ražotāju, Innovative Textiles, nopirka Shimano USA ;)
25.septembris 2010, 01:38 | links
 
Ko tieši tiem kātiem nozīme tas Power, PowerPro Line Rating (lb) un Line Rating?
24.septembris 2010, 20:08 | links
 
PAtS- man te drukas kļuda iemetās :) Es vnk neskatos uz dārgā gala kātiem bet tadus pa vidam un biki sem. Lai tur tas pasākums atmakātos jāpasūta kaudze ar špiņiem.... būsm man viela pārdomām un reizrēķinam...
23.septembris 2010, 15:09 | links
 
Pati ? :)
Parasti pat ar to shippingu sanaak leetaak kaa te :)
23.septembris 2010, 14:47 | links
 
hmm.... Paldies par info. Es pati gudra:) Esmu jūsu forumu salasījies :D Bet pakosultēties ar smagsvariem vienmēr vajaga... baigo kāpostu viņi plēš par šipingu.... Tad jau labāk pavaktēt musu coper vaikalos kadu akciju un tad iepirk, vismaz apčamdīt un patirināt var :)

P.S. Tie 45% ir no kopējās pirkuma summas, un kura nedrīks pārsniegt 150$ savādāk bus jāmaksā nodoklis?
23.septembris 2010, 14:20 | links
 
Vispirms paintereseejies pie vechiem par konkreeto kaatu vai teevocim google uzjautaaa...un tad tik njem :)
tacklewarehouse.com ir lielaaka izveele kaa kabeljos...un express shippings pat 1daljiigajiem maksaa 42$
23.septembris 2010, 12:03 | links
 
Minimums 40$, ja kāts maksā vairāk kā 88.88$, tad šippings 45% no kāta cenas.
23.septembris 2010, 11:58 | links
 
kaut kas, kaut ko taadu raxtija-palasies ieprieksheejos postus Airis777
23.septembris 2010, 08:58 | links
 
nu skaidrs, ka jebkurā gadījumā var sanākt iegrābiens :) Klau ja no kābeliem pasūta kātu tad shipings 40$ ?
23.septembris 2010, 08:45 | links
 
Skaties kas rakstiits ailiite zem - Action :) bet njem veeraa ka amerikaanjiem, eiropieshiem un aziaatiem faasti meedz atshkirties :)
22.septembris 2010, 20:17 | links
 
Bilde ritkīgi labā, iešu vizuli jaunajā dīvānā iedurt un patestēt savējo kātu :) Bet tad man vel viens jautajums, ka teiksim varētu noteikt (tīti teorētiski) kāta ātrumu iekš i-net veikaliem, kaut vai tajos pašos ebajos un Mr.Viepļa izslavētajā cebelas.com ?

P.S. Viepļa kungs ir npbloķējis reģistēšanos cabeļos, visi pasūtījumi cik saprotu caur viņu tagad iet, par attiecīgu komisijas maksu? :)))
22.septembris 2010, 10:26 | links
 
Jā, evian skaidrojums bija ļoti labs un viegli uztverams! ;)
21.septembris 2010, 16:57 | links
 
:)))
nāksies iztikt ar evian skaidrojumu :DDD
21.septembris 2010, 16:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager