Spininga kāti

Runajot par virsmas manekliem ka tadiem, nav man isti ar ko salidzinat, viens vienigs tik zinkares pec nopirkas, asaris gala pirmaja tirinasanas reize ar neatbilstosu katu trapijas, tapec interese radas. Nopirksu atbilstosu katu, tad jau ari vel kadu x-rap walk, skitter walk no rapalas panemsu.
3.septembris 2010, 09:03 | links
 
Tur noteikti vajag Jerk kātu un ziepju trauku.
3.septembris 2010, 08:58 | links
 
Tev taisniba, Griezeej, kludijos un iekopeju no tabulas rapala m-lapa aili zemak atrodosa 15cm monstra svaru,
mans subwalk ir 9cm un apm 19g.
3.septembris 2010, 08:58 | links
 
Tev tiešām tas Subwalks 58g smags? Tad jau jerka kātu vajadzēs. Es, kad pirmos subwalkus nopirku, tiem bija 18g (5/8oz). Bet mani kautkā nepārliecināja. Spēle likās biku pa agresīvu (ātri jārausta) priekš mūsu zivēm.
Nu, varbūt tie smagie labāk ...
3.septembris 2010, 00:03 | links
 
nu ta diemzel sanak. pa vidu pirmajam posmam:) lai normali varetu izspelet ar tadu garu katu, sviests ne metasana, bet virsmas vizulis iepatikas, domaju vel kadus piepirkt, protams, kamer nav piemerots kats, nav pat jega tizloties, krietni isaks un cietaks vajadzigs. Tik kadu nemt? Pieredzes nekadas.
2.septembris 2010, 23:31 | links
 
Šito gribētu redzēt:D

"sanāk turēt pat krietni virs spoles un kāta roktura"
2.septembris 2010, 23:27 | links
 
p.s.
sanāk turēt pat krietni virs spoles un kāta roktura..
2.septembris 2010, 23:22 | links
 
Skatos, te zinoša tauta, varbūt kāds pēc pieredzes ieteiks labu spininga kātu. Doma ir izmantot galvenokārt tikai, lai dancinātu virsmas vizuļus - walk, subwalk utt.. smagākais, ko likšu galā būs subwalk 58 g. Nopirku aiz ziņkārības subwalk, mazliet paķēmojos, kamēr +- piešāvos un 1. reizē pat 500g asaris pieteicās. Bet nu ar 2,7m pusmīkstu kātu tur vairāk tirināšanās un tizlošanās, kā normāla dancināšana, turot piepaceltā rokā pie pašas spoles:) lai kaut cik normālu amplitūdu dabūtu.
2.septembris 2010, 23:20 | links
 
Es minēju piemēru, lai tev kaut mazdrusciņ pielektu, bet tu uzreiz sāc kliegt! Phe!
2.septembris 2010, 13:59 | links
 
Lisa, man neiteresē, kas tev par blanku un poweri, saprati!
2.septembris 2010, 13:42 | links
 
Nesaprotu, kāpēc uzrakstīju "šit"! Laikam runājot ar tevi tikai tādi vārdi vien nāk prātā! :D

"šis" bija domāts... ;)
2.septembris 2010, 13:42 | links
 
Es domāju, feins varētu būt. Bet MUNO tipa bomis tas noteikti nebūs!

Mana 3m blanka ir 4 poweris, 8 15 line un 1 oz. Tā arī ir, ka 1 unci viņš krauj komfortabli. Ap 40g arī mēģināju, tā jau likās robeža.

Šit tavs ir par kārtu ņiprāks. Spried pats...
2.septembris 2010, 13:38 | links
 
Lisa, a ko tu saki par casting GST865?
:)
2.septembris 2010, 13:27 | links
 
Fish Eagle II par izpārdošanas cenām noteikti ir tā vērts! Liburiņi tur virsū, protams, nav nekādi "haj end", bet blankas ir foršas! Tauta runā, ka esot arī very forgiving. :)

Kur palika jauneklis, kurš praidā meklēja foreļkātu? Biju tā pietempies, ka neatceros ne vārdu, ne ko! ;)

GS662 vai GS663 būtu labs mēģinājums. Neesmu tuvumā redzējis, spriežu tikai pēc blanku diametriem. Toties esmu redzējis garākus kātus, un tur viss atbilst solītajam 100%tīgi!

Patiešām iesaku!
2.septembris 2010, 12:30 | links
 
vieplis
Cabelī Fish Eagle II kātiem tīkama cena, item Nr. 9IS-122471.

Tad jau labāk St.Croix - 2grafītā.arī lētais gals
2.septembris 2010, 05:59 | links
 
:DDDDD
Zinību diena taču :)))
1.septembris 2010, 20:29 | links
 
Griezeej par učuku esi sācis strādāt vai? :P
1.septembris 2010, 20:28 | links
 
Colla - ";
Pēda - '
;)
1.septembris 2010, 20:26 | links
 
Paldies kilka par info! Reiz vēlējos sev šo to no kabeļiem sūtīt+kātu, bet neatļāva kkuru sūtīšanas veidu un atmetu visam ar roku...
1.septembris 2010, 20:23 | links
 
Griezeej - jo?
1.septembris 2010, 20:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager