Spininga kāti

Zg - varu Tev izpalīdzēt, ja tik kautrīgs :))) Vienīgi, Tu jau Rīgā reti apgrozies :)
24.augusts 2010, 07:47 | links
 
Man, te baigā dilemma! Gribu nopirkt, divus vislētākos spiningkātus ar spolēm, bet nevaru saņemties! Kauns! :))) Vajg priekš gruntenēm (2x rudenī-vēdzļiem un 2x pavasarī-vimbām) Pieaju pie stenda un bail rokā ņemt, mož pārdevējs pārpratīs! Kurš var palīdzēt?! :DDD

Griezēj, paziņa nopirka spini Surf Master 3-12g. 2,10 m. Pamēģināju mest-nevainas. Cipars-13Ls.
24.augusts 2010, 07:41 | links
 
Un tiem, kas arī bez praktiskas vajadzības un varbūt arī bez prasmes rīkoties ar ..., fano par ātras akcijas spiningiem - jigkāti savā ziņā arī ir ātrās akcijas kāti, jo pie nelielām, uzsveru - NELIELĀM, slodzēm, lokas tikai spicīte :))))
24.augusts 2010, 00:15 | links
 
Tā kā iepriekšējā copes reizē Juniors bija uzmetis aci uz manu špini (ņēma un mētāja gumijzivi), un es dabūju baidīties no tā, ka kautkur atsitīs, tad šodien viņš tika pie Salmo Supreme jigkāta. Garums 2.10, tesc 3-12g, laikam.
Kad izvēlējos kātu, skatījos lai būtu tāds mazjaudīgāx, jo smagu savos 4tros gados točna neko nemetīs, lai nav dārgs, manis paša sirdsmieram, jo jau iepriekš pamanīju samērā nevērīgu attiexmi, un lai varētu viņš mest ar abām rokām (garāka ručka).
Kad pārnācu mājās, un pieliku spoli, biju patīkami pārsteigts, ka sabalansēts ir SUPER.
Wow, ku Juniors bija lepns - viņam pašam savs spinings!
Pie h2o pac pamēģināju. Exelenti! Gan lido, gan arī precīzi varu iemest. Man arī iepatikās šitas, un man arī nebūtu kauns ar tādu špinierēt asarus. Nedaudz pamācīju Junioru, un tad jau šis pac ņēmās tālāk. Un skaisti meta.
Visa vakara laikā uztaisīja tikai 2vas bārdas, un precizitāte arī manāmi uzlabojās.
Šito garo saraxtīju, jo ...
... nu vispābā ar jauno makšķernieku lepojos :))))
un varbūt tiem, kas kātu asariem un līdzīgiem zvēriem meklē, arī šī mana pieredze var noderēt ;)
23.augusts 2010, 23:12 | links
 
Ugly Stiks derētu noteikti daudz labāk kā grafītnieks.
Salmo Daugavgrīvas ir, cenas gan nezinu.
23.augusts 2010, 23:09 | links
 
:)

Nepaslinkoju un izlasīju šito visu. Man ir ideja! Dzērvem vajag šekspīra Ugly Stik! Tam ne viņš, ne draugs nekad neko nepadarīs, varēs aizpidžināt visu un visur. Vienīgi gan jau ka pie mums par to grib zvērīgu naudu :(
23.augusts 2010, 23:04 | links
 
Pērc cik kātus gribi, vienalga nav ar ko copēt...
:DDD
23.augusts 2010, 23:01 | links
 
Man ar Acera ripo labi.
:))
23.augusts 2010, 22:12 | links
 
nu jaa tas kaats bija
itka likaas normals jo tad tiesam rokas neko nebiju turejis tas bija 2 copes gadaa vareju gan 50 grami gruntenes svinu mest vareju gan 3 g dzigu mest :D
23.augusts 2010, 22:11 | links
 
Viepli, ja mēs runājam par shimano, tad Deore XT ir ļoooti laba izvēle! ;)
23.augusts 2010, 22:10 | links
 
viepli, tajā vecumā vēl atšķirību nejūt, es sajutu kādā 4. copes gadā, tas ir 16 gados :))
23.augusts 2010, 22:09 | links
 
Un pasaki paldies draugam.
23.augusts 2010, 22:08 | links
 
Dzērve, tad tev patiks jebkurš cits spinings.
23.augusts 2010, 22:08 | links
 
irpieks man bija salmo taifun teleskopiskais spinings 1.8 m gars ar testu man liekas 5-15 maksaja 2,10 bija tiri norm bet draugs nolauza spici
23.augusts 2010, 22:06 | links
 
Lisa, vai Catana ir laba izvēle?
23.augusts 2010, 22:06 | links
 
LISA, viņam rīt uz copi, viņam nedrīkst zāles ;)
23.augusts 2010, 22:04 | links
 
Kilka, es ar vairs neatceros! Gunča tak tas nevarēja būt, jo viņš ir vienkārši lošara. :D
23.augusts 2010, 22:04 | links
 
Viepli, labāk iedzer zāles! :)
23.augusts 2010, 22:03 | links
 
Griezeej, nevaru neko teu atbildēt - no gagarina dumības apsāpējās smadzeņu plēve. Laikam iešu gulēt.
:DD
23.augusts 2010, 22:01 | links
 
Viepli, es Tev atkalpiekrītu. Visi tie forelisti ir vīzdegunīgi. Vai ne? :))))))))))
23.augusts 2010, 21:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager