Spininga kāti

Man ar savu kātu butu bail tā darīt :D
23.augusts 2010, 19:13 | links
 
:D nu vel tiesam jaklausa beidzot normalam aigara padomam un japakraj vairak naudina un tad jadoma
23.augusts 2010, 19:12 | links
 
Tas nozīmē, ja esi sabriedis par savu ilgi krāto naudiņu nopirkt kātu, tad nevajag kautrēties par izsistām griestu lampām, nobrucinātām brekšu paikām :)))
23.augusts 2010, 19:11 | links
 
Piedodiet, jūs kāds lūdzu nevarētu Dzērvem atdot aizmirstu, nelietotu, lieku kātu?
23.augusts 2010, 19:10 | links
 
tiešam intersants stāsts tas nozīm ir dazi zinosi pardeveji dazi nau
23.augusts 2010, 19:05 | links
 
hehh :))) ar mzu testu diez, kas nav, bet ja tests tāds lielāks....
23.augusts 2010, 19:04 | links
 
Veikalos kautrēties nevajag- Tu esi pircējs/klients, kuram vienmēr ir taisnība :))), kaut ari mazs klients :))
Izstāstīšu storiju iz dzīves - notika tas tālajā 20tajā gadu simtenī, astoņdesmito gadu vidū, kad bija man apaļi 14 varbūt 15 gadi :). Tā nu sanāca, ka trāpīju kā paraugskolnieks/bijušais pionieris/tikko iestājies komjaunietis (vot neatceros no cik gadiem uzņēma, bet atceros, ka pusgadu pēc uzņemšanas izmeta par nepiedienīgu uzvedību un dzīves skatījumu), vvs, nav svarīgi, bet sanāca aizbraukt uz toreizējo Federatīvo Vāciju, kas bija aiz "dzels priekškara" un emociju bija uh-uh-uh. To visu neaprakstīšu, bet galvenais, ka jau tad aktīvi ķēru zivis (arī foreles, bet nebiju vēl tik konsekventi "aizbraucis"). Tad nu lūk, copes veikalam, protams, garām paiet nevarēju, kautrīgs ielīdu, kaut ko skatījos, vairs neatceros kas un kā, bet gala iznākums bija tāds, ka pārdevējs man demonstrēja Ugly Stick kātu, pielokot spici pie roktura. To mans smadzeņpods nespēja pieņemt, un teicu lai parāda arī uz citiem uz ko pārdevējs atbildēja, ka pārējie tādi nav, bet paņēmis pāris kātus ar plaukstu pie pašas spices uzcēla kātu no zemes- respektīvi kāts ripā, bet no zemes atraujas. teica- zehr gut !!
Protams, tādas naudas padomijas paraugskolniekam nebija, bet par to kas ir - zehr gut, priekšstats radās.
Tad nu lūk, jau atbraucot atpakaļ uz Latvijas PSR uz jautājumu, kad brālis (tajā brīdī viņam bija 12/13 gadi) vēlējās iegādāties kātu, teicu- ņem pie spices un cel augšā.
Ja jau vecākais bračka tā saka, tad tā ari jādara. Šis aizgāja uz bodi, noskatīja kātu, salika, paņēma aiz spices un cēla augšā. Pārdevējs tajā laikā, izbolījis acis, zaudējis valodu, atsvīdis ašpadsmit sviedrus to visu vēroja. Kāts pārbaudi izturēja, bračka to nopirka, domāju, ka runas par šo gadījumu aizgāja tālu. Pārdevējs ar trieku, plds Dievam nenokrita.
Lūk tā :DDD
23.augusts 2010, 18:58 | links
 
Tev būtu laps 2,4
23.augusts 2010, 18:56 | links
 
un visiem leetaa gala shimanistiem iesaku njemt leetaa gala jenku spoles! jo ir shirba- man vajag lai pat leetajam shimano ir ar-c spole! kaapeec-tapeec ka nau nekad bijis probz ar piito auklu metot neveidojas shnjores vai kaa vinjus tur:))) ko nevar teikt par manu bijusho eiropas ekvivalentu sedonai- ar segvaardu exage! suuuc metot piiteni biezhi bija chakars:))) un nonaacu ppie secinaajuma un daudz arzemju foorumos lasiiju ka tas delj tas ar-c spool fishkas!:)))
23.augusts 2010, 18:55 | links
 
2.40 vai 2.70
23.augusts 2010, 18:55 | links
 
tajā pie Kurzemes, ja? a cik garš?
23.augusts 2010, 18:48 | links
 
sileniex taisni tur domaju skatities kātu
tur bija pa 9.40 kaads saliekamais ar lidzigu testu kaa tev
23.augusts 2010, 18:47 | links
 
sveiciens no siltajaam zemeem, heats taads ka elpu sit ciet! vakaraa uz uuuuupppppiiii:D
Taa es pasuutiiju shimano rarenium 1000fd, un ka berkley cieniitajs panjeemu whiplasu peleeko 0.06mm, nekad nau bijis shis, tikai parastie vai cristaali, tad jau redzees!:)))
klau mazais draugs varu tev par 40e rubljiem piedaavaat shimano sedona 500fb, otru sev atstaashu:)) par pastu maksaa tu gan jau daargi nau! uz spoles ir berkley fireline cristaals 0.10mm, spole ir aplaiziita un neviena ieksheeja defekta! ja gribi skaldiit ashukus, tad taa ir prieksh tevis:)))
23.augusts 2010, 18:42 | links
 
Mārci, kādā bodē pirksi? paskaties tik manā tur vaig būt lielāka izvēle... salīdzini cenas.... pieļauju, ka manā veikalā, iespējams būs drusku dārgāk.
Tu tak Liepājā dzīvo, vari izstaigāt visus copes veikalus. :)
23.augusts 2010, 18:39 | links
 
nabadziņš atradies, ir 15ls bet vēl 5 nevar dabūt, nolasi omei kartupeļus, gan dabūsi :))
kāds catanai sakars ar lietotu kātu? :D
23.augusts 2010, 18:20 | links
 
ā un par catanu nemīlu pirkt lietotas preces ja nezinu kadi varetu izskatities defekti
23.augusts 2010, 18:18 | links
 
nu bet ja nu visi nau tādi milijonāri kā dažs labs Aigars?
23.augusts 2010, 18:16 | links
 
nu nu par 15ls? par ~20ls catanu vari dabūt, bet arī tāds ... nu gaumes lieta :))
23.augusts 2010, 18:10 | links
 
tad jau redzēs varbūt nepirksu gluzī light kas sakuma ieplanots bija bet kautko ... resnāku
23.augusts 2010, 18:09 | links
 
ja normāls pārdevējs, tad sapratīs. kāts nav avīze ko var pirkt nepataustot. man gan neticās ka par 15 naudiņām tu ko dabūsi.
23.augusts 2010, 18:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager