Spininga kāti

pārdevejs nodomas ka esmu kautkads zaglitis... labak vnk panemsu rokas paskatisos patirinasu
23.augusts 2010, 17:57 | links
 
izej pagalmā un vicini uz nebēdu. un nostāji9es pretī logam lai pārdevējs tevi redz:))
23.augusts 2010, 17:54 | links
 
:D un tad ja no saana tad visus kaatus aplauzisu :DDD a nee driizak visas bariibas pakas paarskelsu
23.augusts 2010, 17:33 | links
 
Nu nevajag uzreiz pār galvu metienu imitēt :DDDDD
23.augusts 2010, 17:28 | links
 
par metiena imitēšanu :DDD veikala lampas izdaužīšu
23.augusts 2010, 17:17 | links
 
Hmm.... paldies, nu redz jā rit aizskriesu līdz 'bodei'
un paskatisos, Sileniex loti laba lieta zem auklas ir kaprons(atvainojiet ka nau par teemu)
23.augusts 2010, 17:12 | links
 
Un vēl par brendiem : cenu kategorijai, ko minēji, tas ir pats pēdējais, kas būtu jāņem vērā :)
Ej uz bodi, atlasi pēc parametrirm atbilstošus mietus, ņem rociņās un tausti, tirini, imitē metienu. Ja vēl vari arī uzreiz spolīti piemeklēt- liec klāt, atkārto minētās darbības :).
Cope pirmkārt ir izjūtu mistrojums ar dabas baudīšanu un atalgojumu, loma veidā.
Tā kā, ja jūti ka kātiņš patīk un atbilst Tavam maciņam, tad pērc tik nost un nekļūdīsies :)
23.augusts 2010, 17:02 | links
 
Sileniex - dziju labāk nē... uz tā snevienmērīgi auklu tīs. Ja linu diegs, tad varbūt jā. Galvenais neņem parastos šujamos diegus - izputināsi sevi un savus tuviniekus un pats nojēgsies, kamēr pietīsi tik cik vajag:D
23.augusts 2010, 16:58 | links
 
Tad noteikti izdomāsi vēl arī sapalus paķert, u.tt. :)
Respektīvi - kāts ar garumu 2.40m (vismaz), tests 2/3/4g.-12/13/14/15g., akcija fast (strādā spice).
Aukla - mono 0.18-0.23, plānāku un resnāku gan nevajadzētu likt, optimāli 0.2.
Var likt pīto sākot ar 0.1, bet neredzu jēgu :)
Spole attiecīga, ar 0.2 kapacitāti 100m (būs grūti atrast :) ).
Nevajag darīt, kā sileniex, kas copē ar pusuztītu kaseti :)
23.augusts 2010, 16:52 | links
 
hmmm tā izdarīšu. var jau kkādu dziju vai diegu? un man tas iemetiens nemaz nav tik svarīgs, nu tikai upē. kanālā (kādi 2-3mplats) nemaz naf tik viegli precīzi iemest tos pāri pa 50m...
23.augusts 2010, 16:51 | links
 
Dzērve, pērc Shimano Catana un copē vesels.
:))
23.augusts 2010, 16:48 | links
 
Sileniex - silti iesaku - paņem kādu vecu auklu un patin apakšā, tā lai pilna kasete. Ja tev ir kaut kāda draņķa spole, kurai nav rezerves kastetes. Paņem jebkuru auklu, uztin pa virsu tai auklai, kas tev ir. Tad aizejpļavā, iztin laukā visu kas tev tur uztīts. Aizej uz otru galu un ietin no otra gala. Ja nav auklas, tad paņem kaut vai izolācijas lentu uzliec uz kasetes apakšā tai auklai. Vienkārši aizej pļavā, aizkabini kaut kur auklu un skrien prom. Iztīsi visu auklu, pamauc apakšā izoleni un tad tin auklu atpakaļ. Nu varbūt labāk no otra gala sāc tīt, lai nodilušais gals ir apakšā bet nenodilušais augšā. Tad tu redzēsi - būs pavisam cits iemetiens... Silti iesaku :DDD
23.augusts 2010, 16:46 | links
 
hehh, vel nepieminēji vēdzeles kanālā ;) :DDDDD
23.augusts 2010, 16:43 | links
 
bet vispār.... cik garu?
un ta jau Tev spole ar būs jāņem? kādu ņemsi?
manai supremei klāt ir kkada MAGIC spole pa 5ls un nesūdzos... :)
aa un man viņai ir tikai kada pus kasete un tik un tā var tālu aizmest... bet tas laikam būs vairāk atkarīgs no špiņa riņķu lieluma
23.augusts 2010, 16:40 | links
 
vēl nepiemineju nelielas lidakas vieta ezers liepajas un liepajas tirdzniecibas kanals nu velamais metiens protams taalaks
23.augusts 2010, 16:40 | links
 
varbūt paņem biki cietāku... man ir 5 - 15g un tā jau liekas mīksts.... salmo supreme 2,4m - man ir
23.augusts 2010, 16:31 | links
 
Upe vai ezers. Ja upe cik liela, kāds vēlamais metiena attālums, kāds krasta aizaugums?
23.augusts 2010, 16:25 | links
 
asarus
no krasta
23.augusts 2010, 16:00 | links
 
Dzerve, :
1kārt- kādas zivis taisies ar to spini ķert.
2kārt- no tā būs atkarīga mānekļu izvēle un kāta jauda vai tests.
3kārt- makšķerēsi no krasta vai laivas.
4kārt- gribētu redzēt lightu ar lēno akciju, varētu bikšu gumijas vietā lietot :DD, tā kā neiespringsti ar akcijām :)
23.augusts 2010, 15:43 | links
 
nu nez nez ... gribejas pa 15 naudiņām
23.augusts 2010, 14:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager