Spininga kāti

Nu, profiņi, saspicē ausis:)) Man tā kā ģeldētu vieglais kātiņš, tāds uz 2,4m un līdz 12-15 gr. Varbūt ko ieteiksiet? A to pa bodēm pastaigāju un nekādi nevaru izvēli izdarīt.
10.augusts 2010, 16:27 | links
 
Aigar, Salauzt var pilnīgi visus, gan dārgos, gan lētos, starpība nav nekāda, kāds moduļa grafīts izmantots. Jo augstāks moduļa cipars, jo iespējams uzbūvēt vieglāku kātu, protams arī cena attiecīga. Kāts ir jāsargā, pārvadājot jāliek tubusā, nedrīkst asi atsist pret jebko, nāvējoši ir trāpīt ar vizuli. Parasti tas lūst tieši no atsišanas, varbūt ne uz reiz bet pēc brīža slodzē. Atsitot kātu, veidojas mikro plaisa, jo grafīts ir trausls un lūšana ir tikai laika jautājums. Redzot kā pa bagažnieku mētājas dārgi un netik dārgi kāti kopā ar spolēm un visiem iespējamiem pričendāļiem, īpašnieks tos nolemj ātrai iznīcībai. Tobusu var uztaisīt no parastās santehnikas 50mm trubas, nozāģē vajadzīgo garumu komplektā piepērc divus gala korķus, tajos ievieto porolona gabalus, lai kāts iekšā nestaigātu, tas vis maksā dažus latus. Pirms copes parasti mezglus pārsien, neredzu nekādu laika ekonomiju, lai pirms un pēc copes nesaliktu, vai neizjauktu kātu.
10.augusts 2010, 16:25 | links
 
Nesen mans Salmo Supreme spinings kā spička salūza :(( Nopirku Shimano tagad. Vidējas klases, ne pats lētākais, ne dārgākais.
nezinu kāpēc, bet gandrīz vienmēr Salmo produkcija man salūzt :( varbūt nejauša sakritība..
10.augusts 2010, 16:23 | links
 
Ja iet pie sirds ātrās akcijas -iesaku palūkoties Shinigami virzienā.
Manā skatījumā ļoti laba izvēle.
10.augusts 2010, 16:19 | links
 
Man ir divi labi kāti Daiwa 2,70 Nesūdzos par viņiem jau no padomju laikiem,bet tādus vairs nevar dabūt.
10.augusts 2010, 16:11 | links
 
ņem kātu līdz 70ls (latvijā), līdz 80$ tajā galā, manuprāt, optimāls risinājums labam darba kātam, nav pārāk kruts un nav arī pārāk trausls, piemēram, daiwa exceler, viens čalis viņu jau palietoja, tagad es šo sezon lietoju, neteikšu ka saudzīgi izturos pret viņu, bet tpfu tpfu tpfu, viss ok
10.augusts 2010, 16:07 | links
 
Nē grafītnieku negribu jo viņš trausls.
10.augusts 2010, 16:03 | links
 
dadzi, pareizi esi dzirdējis - jo dārgāks, jo trauslāks, toties krutāks un lielāks kaifs zivi vilkt :)
10.augusts 2010, 16:01 | links
 
Es vēl svārstos un nevaru saprast, labāk lētāku vai dārgāku...

Čoms svētdien manā acu priekšā salauza savu glauno dārgo kātu... Žēl, dikti žēl. Gan naudas, gan kāta.

Vēl esmu dzirdējis viedokli- "jo dārgāks kāts, jo vairāk grafīta tajā. Jo vairāk grafīta, jo trauslāks..."
10.augusts 2010, 15:56 | links
 
Vēl neēsmu paņēmis,bet gan jau ka Amerikāņu,jo skopais maksā divreizs.:((takā kad nopirkšu tad ielikšu,ko apspriest jums,labs vai atkal slikts:))
10.augusts 2010, 15:50 | links
 
skrejejs
Pastāsti, kādu kātu beigās paņēmi?
10.augusts 2010, 15:37 | links
 
Aizmirsu.
Jai ir interese - m.t. - 29174747. Mārtiņš
5.augusts 2010, 18:14 | links
 
Tere!

Pārdošanā ir viens tikko salikts foreļu - asaru kātiņš no Gary Loomisa.(jaunā rūpnīca - NFC) Garums - 6,6,tests - 0,85 līdz 6gr.,portugāles korķis, furnitūra - viss Fuji.
5.augusts 2010, 18:12 | links
 
man fīderim kātam riņķiem nav ne viena ielikņa, tikai drātis es dodu vaļā ar pīto un nesūdzos.
2.augusts 2010, 15:22 | links
 
Kadiķu mežos pa pilnam, atrast var arī 5 m un tievu nevis bomi
2.augusts 2010, 15:12 | links
 
Bebrs,Es tev ar kadiķīti pie žāvētavas:))Bebrs,tas ir labs kāds,bet vairs nava tik lielu mežu lai atrastu kadīķīti tik garu:))
2.augusts 2010, 14:49 | links
 
Skrejejs.
Nogriez mežā kadiķīti, to grūti salauzt:D
2.augusts 2010, 14:46 | links
 
skrejejs
labam pārdevējam arī sūds ir jāmāk pārdot :)))) tas viņu padara par pardevēju :) ja čomi nevar ko labu ieteikt, tad vienkārši pabraukā pa vairākiem lielajiem veikaliem, un saki pārdevējam, ka briesti pirkumam - ko labu var ieteikt, tad no visiem veikaliem izkod ko pats gribi - paturi rokā pakrati, ja dzims jaunas jūtas starp tevi un to kātu - grāb ciet :DDD
2.augusts 2010, 14:46 | links
 
Jā vecīt veikalā jau visu liela un ciena,bet ja pērc veikalā Burinieks tad jau nu jābūt prestižam,ne jau tikai ui labs ņem ciet:))
2.augusts 2010, 14:32 | links
 
skrejejs
ja no palētā gala - man viens čoms nopirka shimano vengeance, pats pakratīju - dikti patika, šis ar laimīgs :)....pats gribēju nopirkt, bet tagad briestu citas klases kātiņam :)))
2.augusts 2010, 14:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager