Spininga kāti

nu atvainojiet mani ka aizskāru jūsu jūtas,mēģināšu laboties.es tak rakstiju ka esmu iesācējs,nu nav man to loriņu tik daudz,man tāda mazītiņa kastīte
31.marts 2010, 23:24 | links
 
bildes vairaak kaa lorinju, bet jeega nekaada
31.marts 2010, 20:28 | links
 
Daddy, nu nav taču nemaz tik daudz to luriņu tajās bildēs :))))
31.marts 2010, 20:25 | links
 
corapala - nu i sapircies...sieva zin? :))
31.marts 2010, 17:24 | links
 
Runcim 71-ir jau darīts.vari papētīt,nav vis salikts bet jaunākie ir visi
31.marts 2010, 12:47 | links
 
A tu ieliec bildi ar sapirktajiem loriņiem - skaties , kāds prātīgs forumists arī ko ieteiks !
:D
31.marts 2010, 11:42 | links
 
lietus-ja man nebūs nekādas sajēgas no tiem loriņiem ko grasies notirgot,kāda jēga man ko pirkt,pirkšu to ko sajēdzu piemēram feederim pīto auklu kad būšu izmēģinājis to ar monofīlo:-))))),lai veicas biznesā
31.marts 2010, 11:38 | links
 
:DDDDDDD
Nu redz, jau konkurence radās ;)
30.marts 2010, 21:23 | links
 
corapala es atkal viskautko paardodu un par vsop cenu vareesi sanjemt konsultaaciju un visaadas copes lietas no kuraam tev taapat nebuus nekaadas sajeegas.

p.s.
leetaak kaa veikalaa ;)
30.marts 2010, 21:22 | links
 
CORAPALA, bet vai tad usraxtīji, ko gribi ar špini darīt? Ja gribi PRO līmenī, tad būtu jāzin vismaz Tavu iepirkto vobleru grupas (virsdminieki/cranki/twitchbaiti/swimbaiti/ ...) un smagumi.
Neko netirgoju, tāpēc ja vēlies konsultāciju pa kārtīgo, pērc V.S.O.P un raxti privāti :)))))))))))
Nu vispābā, nekāc experc arī neesu, bet V.S.O.P garšo :DDDDDDDD
30.marts 2010, 21:14 | links
 
nostaigaa veel vienu sezonu ar rotinjiem un tad paaris gadus ar gumijaam
30.marts 2010, 21:04 | links
 
nu paldiesiņ veči,man jau ir,vienu sezonu jau nostaigāju ar GLOBE new hunter 2.75mtests 10-35 gr.,vairāk ar rotiņirm mētāju,šogad esmu sapircis mazliet voblerus.gribējas uzzināt par ko brendīgāku,bet par tiem testiem mazliet jau sāku saprast,ka ar manu kātu īsti nepadžerkosi utt.,
30.marts 2010, 13:37 | links
 
Tad nu gan - lēni pielec, ja tikai pēc 3šā ! :DDD
Bet daļa taisnības ir . Sākumā nopērc ko vienkāršāku ,,unversālāku,, ar testu 15 -40gr ap 25-35Ls un ja sezonas laikā nesalauzīsi un musīšus nepārmocīsi - jau sāksi saprast, kas ir kas. īpaši ieteiktu : nekautrējies čomiem paprasīt kaut uz nedaudz metieniem iedot savu pamētāt - sajutīsi atšķirību, noteikti !
:D
A pārējais kā jau te rakstija gaumes un maka iespējas. Cormaran vai Shimano. Man ir gan tāds gan tāds - katrs savai ,,zivij,, un abi labi !
:D
30.marts 2010, 09:45 | links
 
njaa, es futlaari arii nopirku tikai peec 3 salauztaa kaata
29.marts 2010, 23:57 | links
 
Ne visu var kvalitatīvi saremontēt, diemžēl.
Pamēģini Davgavgrīvas Salmo darbnīcā.
29.marts 2010, 21:16 | links
 
rudeni nopirku jaunu katu un sanaca ievert to durvis !!!! Kur var kvalitativi vinju saremontet ?
29.marts 2010, 21:13 | links
 
ja nav lietošanas pieredzes, tad kāts ilgāk par sezonu neiet - vai nu nomet zālē un uzkāpj virsū, vai ejot caur krūmiem nolauž spici, vai kāpjot laivā uzsēžas virsū, vai paņem aiz 1 posma un nolauž pie savienojuma, vai iecērt autiņam durvīs/bagažniekā :))
29.marts 2010, 17:35 | links
 
ko tur veikalaa var izvicinaat turklaat+ ja nav nekaadas saprashanas no tiem kaatiem!?!?!? nopeerc kaadu leetu kaatu nocopee 2 sezonas iemaaciisies meetaat un tad jau zinaasi kam kas paredzeets.
29.marts 2010, 17:10 | links
 
vecīt, te taču tev pacmit reizes ir teikuši - ja gribi labu kātu, aizej uz bodi, paņem rokā (kātu), pavicini - un būs skaidrs kuru no 4-5 gab. izvēlēties. joka pēc vari dažādus brendus pamēģināt :)
29.marts 2010, 15:42 | links
 
LIETUS-kāpēc Cormoran ir mēsli?
29.marts 2010, 15:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager