Spininga kāti

Šodien iegādājos spininga kātu BLAZER - MX5 MATRIX CArbon (Spin25) ar testu 5-25gr. Vai priekš normālas rotīnu, džigu un šūpiņu copes iesākumam būs labi? Kā nekā mans pirmais kāts :) Ir varbūt kādam pieredze?
14.oktobris 2009, 17:07 | links
 
vot pareizi Gati vajag spiest uz tiesībām ;)))
1.augusts 2009, 12:46 | links
 
andris.r aizej uz pateereejaaja tiesiibaam un paskaidro, ka tev namainiija, kaatu taadeel, ka tu barbariski vilki asari....domaaju ka katam nenaca liidzi pamaaciiba kaa vilkt asari.....kaa arii var looti labi piekasiities pie taa, ka kaatam nebija tuulkojuma kam vinsh paredzeets...kaa arii viss paareejais!!!!
31.jūlijs 2009, 23:08 | links
 
Kādas atsauksmes par Berkley Titanum SS304Guides?????
31.jūlijs 2009, 20:27 | links
 
nu atceros vēl kā agrāk copēju ar kātu kas maksāja 5 ls ;))) bet tas jau bij sākumā....
31.jūlijs 2009, 17:45 | links
 
jaa nav ne vainas arii tiem leetajiem
31.jūlijs 2009, 17:38 | links
 
man nepatīk teleskopiskie - vienmēr ir licies ka rodas problēmas savienojuma vietās! nu nezin varbūt ir oki, tas tik mans viedoklis!
emshik pašam ir nexave pa 70 latiem - nu man vēl nava salūzis ;)))
protams ir svarīga meistarība, nevus haļavas princips copē, nesaku ka ar lētu kātu nevar zivis ķert, kā jau GB raxtīja funkciju šie veic vienu ;)
31.jūlijs 2009, 14:48 | links
 
Ko jus sakat par saliekajamiem katiem ?? Redzeju copes veikala pa 22 Ls izkatijas okz - jo ar metru garu ir gruti parvietoties !
31.jūlijs 2009, 13:25 | links
 
mp nu protams kaati virs 100ls nav tik trausli,tas cilveeks teica lidz 25-30 ls kati ir okey,nepliist tik traki,bet no30 - 70 ls lust ka serkocini
31.jūlijs 2009, 13:06 | links
 
Atšķirības ir dažādas un arī lielas.Spiningo ar dārgo un bauda-ka spiningo,ar lēto-bauda ka velk.Velk jau varbūt abi spiningotāji,bet vairums gadījumos velk tas,kas zin,izprot,kā kur-ar ko un tt.Nevis kas tikai mētā un gaida veiksmi un bauda savu labo kātu.
31.jūlijs 2009, 12:46 | links
 
nu nevarētu teikt ka dārgi kāti ir neturīgi! viens mans shimano no dārgā gala ir daudz ko pārcietis, viņš ir viegls un izturīgs, joprojām spicīti varu saliekt ritenī..... viss jau ir atkarīgs no lietošanas - ja kātu neuzmanīgi lietosi, vienalga cik šis maksā vienalga saplēsīsi, tas pats ar spolēm....
tikai ir ļoti liela atšķirība kad spiningo ar kātu pa ~20 ls vai ar kātu pa ~150 ls!
31.jūlijs 2009, 12:18 | links
 
specs vai ne specs bet tā jau arī ir
jo dārgāks jo vieglāks jo vieglāks jo tievāks jo tievāks jo trauslāks un tādam "supergrafītam" uzsit ar knipi un pie nākamās slodzes krik un bļ...... :)))
31.jūlijs 2009, 11:18 | links
 
tur nu tev taisniiba viens kaatu specs teica jo dargaaks kaats jo trauslaaks
31.jūlijs 2009, 11:16 | links
 
tie suppergrafīti jau arī ir vistrauslākie un prasa tomēr rūpīgāku attieksmi.labi ,šodien kāts nesalūza-katra trauma ir paliekoša un tas vadzis kaut kad lūzīs.tas pats,kas stiklā ar griežamo katru dienu iegriezt nelielu strīpiņu.:)
31.jūlijs 2009, 08:02 | links
 
Man ir salūzuši trīs kāti. Vienu ievēru autiņam durvīs, otru piebeidza bagāžnieks, trešais bija pārdevēja ieteikts supergrafīts, kuram nolūza spice velkot laukā 300 gramīgu asarīti:) Veikalā man protams paskaidroja, ka es nepareizi (barbariski) velku.
30.jūlijs 2009, 19:11 | links
 
Kas lūst? Kāti? Nu, nu ,varbūt aiz aizmāršības, vai kā...
Esmu salauzis vienu, aiz dusm''am ,pavasarī ,garām braucot uz fikso...ir, nav , otrajā metienē zaceps! Kā rāvu.....trešajā rāvienā neizturēja... :)
29.jūlijs 2009, 23:36 | links
 
Ar katiem ir tapat ka ar mashinam ! Kam naudinjas un gribas Pagarinat Q perk Dargas Markas [ BUM BUM ] 0000 Q7 - kam pamazak tie Ford un Opeliti ! Bet abi tak tiek no punktaa A uz Punktu B ! Tapat ar katiem ! Visi ir labi - katram sava kvalitate un popularitaate !
29.jūlijs 2009, 22:30 | links
 
NU viiss atkarigs no passa -- 7ls vai 37ls kaa pats vilksi taa ar buus --- luustjau visi kaa spickas !!!!!!
29.jūlijs 2009, 22:04 | links
 
:) Cik galvu tik viedoklu-- luust kaa spickas pa 7ls vai 37ls -- tai copes procesaa viss ar izjuutu, == netaa koleegas !
29.jūlijs 2009, 22:01 | links
 
:) Cik galvas tik viedoklu, pat nezinot copeee var salauzt pa 7ls vai 37ls -- kaa spickas luuzt=== te ir speeliite uz juutaam-- netaa koleegas !!!
29.jūlijs 2009, 21:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager