Spininga kāti

Ok, sapratu. Domāsim, meklēsim...
Par spolēm taisnība. Vienu nokāvu diezgan ātri, pāris mēnešos...
25.oktobris 2020, 19:38 | links
 
Remy1978 [25.10.20]: Iesakiet, lūdzu, iesācējam džerka kātu ar spoli mētāšanai no laivas. Vēlams ap 100-150 eur.
Shimano Cardiff - 80 eiro. Nu kātu pēc testa skaties pats, kauč paņem salmo ar testu līdz 80 gr. - cena 35 eiro. Paliek vēl kāds eiro Big Banditam :DDD
25.oktobris 2020, 19:38 | links
 
Davis-Di [25.10.20]: Zinu džekus no Ventspils, kas džerko ar bezinercenēm jau 10+ gadus, kātu firmu nezinu bet tests ~ 100-120gr, spoles salauza diezgan līdz atrada kaut kādu ryobi 4000, kas tur labi - modeli gan nezinu.
Daiwa arī tur!...nekad nav bijis problēmu ar Daiwām! Ne eļļoju, neko! Pat 83gr.Rapalas lidina!ar multu ētrāk...bet mīnusu ar netrūkst
25.oktobris 2020, 19:34 | links
 
Zinu džekus no Ventspils, kas džerko ar bezinercenēm jau 10+ gadus, kātu firmu nezinu bet tests ~ 100-120gr, spoles salauza diezgan līdz atrada kaut kādu ryobi 4000, kas tur labi - modeli gan nezinu.
25.oktobris 2020, 19:28 | links
 
Willy [25.10.20]: ...zetrix 20-70 fuego 4000 shimano 0,28 un dragā!:)
...bet tāds komplekts būs ap 300!:D
25.oktobris 2020, 19:23 | links
 

...zetrix 20-70 fuego 4000 shimano 0,28 un dragā!:)
25.oktobris 2020, 19:21 | links
 
Remy1978 [25.10.20]: Willy, paldies par pūlēm. Tu vari nedomāt..:)) Atkārtošos- iesācējam, kaut ko no budžeta.
Ar budžetu nekas labs bb tēmā nebūs!atceries manus vārdus!...džerku -40gr.var lidināt ar parastu kātu līdz 70gr.un 4000 parasto spoli!protams ne ar diegiem!un metrus ķert tikai tā!;)
25.oktobris 2020, 19:16 | links
 
Willy, paldies par pūlēm. Tu vari nedomāt..:)) Atkārtošos- iesācējam, kaut ko no budžeta.
25.oktobris 2020, 18:39 | links
 
Remy1978 [25.10.20]: Iesakiet, lūdzu, iesācējam džerka kātu ar spoli mētāšanai no laivas. Vēlams ap 100-150 eur.
Vēl sotaku sagrabini,tad domāsim....bet švaki!
25.oktobris 2020, 18:16 | links
 
Iesakiet, lūdzu, iesācējam džerka kātu ar spoli mētāšanai no laivas. Vēlams ap 100-150 eur.
25.oktobris 2020, 17:50 | links
 
Sveiki !

Esmu twich spining meklējumos, 110 vobleriem, retu reizi 130.. cenā līdz 100e.

Kādas akcījas kātu vajadzēt twicham ?
25.oktobris 2020, 17:46 | links
 
Kas ir "a" ?
24.oktobris 2020, 18:49 | links
 
o, johaidī!)) Cik te sarunāts!! Paldies, kungi, par atbildēm, skaidrojumiem! Man, kā vienmēr, specifiskos jautājumos cerība tikai uz forumiešu pieredzi!;) Paldies.
Progresu laikam nesīšu atpakaļ, paskatīšos, ko vēl piedāvā, varbūt ir kaut kas no tubulāro klāsta.
23.oktobris 2020, 13:46 | links
 
Te jau ir tas stāsts par meitu un kleitu. Nevar kātu kādam ieteikt, katram ir savas izjūtas par der neder. Man sezonu bija arī 7'6 18g Vantage, godīgi, nevaru nosaukt nevienu punktu kurā tas man bija OK. Neitrāls apzīmējums- nekāds. Nomainīju pret līdzīga testa un garuma ONE SENSORIC, kuru atdevu draugam ar domu, ka tas bija pēdējais Salmo kāts manā arsenālā. Dotajā brīdī vienīgais bezinerces spininga kāts manā kolekcijā ir Graphiteleader ASPRO.

Vigulis, 23.oktobris 2020, 12:50


Nu redz, te jau atkal stāsts par salīdzināšu - Aspro tomēr pilnīgi cits cenu līmenis :) Baidos, ka man LJ kāts ar ko diskusija sākās pie upes arī liktos nekāds, kamēr cits slavē to par "čuiku". Avidu, ar ko salīdzināju, arī daudzi forumos apzīmē kā "nekādu".

Bet tā - pilnībā piekrītu par meitu un kleitu, uz to es arī mērķēju - katram ir savas vēlmes, vajadzības un pieradumi - re kur, piemēram, čalis ar 1,80 ķer lielā upē un viņam tā ir ērtāk. Universālo recepšu visiem nav. Ļoti daudz ko arī nosaka pieredze, kas katram ir individuāla.
23.oktobris 2020, 13:21 | links
 
Patīk salīdzinājums ar polšu, pats arī esmu ieviesis tādu mērauklu uz savām copes lietām :))

viens BumBu rums 40€, Jack Daniel ~30€.

Šīs lietas nez kādēļ tiek pirktas par ekonomiju diži nedomājot, bet pērkot copes inventāru sāku skaitīt naudu. :))
23.oktobris 2020, 12:58 | links
 
Te jau ir tas stāsts par meitu un kleitu. Nevar kātu kādam ieteikt, katram ir savas izjūtas par der neder. Man sezonu bija arī 7'6 18g Vantage, godīgi, nevaru nosaukt nevienu punktu kurā tas man bija OK. Neitrāls apzīmējums- nekāds. Nomainīju pret līdzīga testa un garuma ONE SENSORIC, kuru atdevu draugam ar domu, ka tas bija pēdējais Salmo kāts manā arsenālā. Dotajā brīdī vienīgais bezinerces spininga kāts manā kolekcijā ir Graphiteleader ASPRO.
23.oktobris 2020, 12:50 | links
 
Croix ir laba lieta jo viņi ir izturīgi pašam ir vairāki gan Avid baitcast versija gan legend tournamenti spiningam, bet viņu blankas īpašības ne visiem patīk un daudzi dod priekšroku "skanīgākiem" japāņiem.
Te gan katram ir savs un sava juška, katram rokā jāieguļ un galvenais lai pašam patīk.
Avid 2.7m baitcast versija der gan lašiem gan smagam džigam pie Karpenkova ņēmu ar par 190
23.oktobris 2020, 12:45 | links
 
"taču neviens kaut cik pieredzējis spiningotājs normālā variantā nekad nepirks salmo spiningu"

nu tas gan nav taisnība, nospiedoši lielākā daļa no mums, mani ieskaitot, tieši ar Salmo savulaik ir sākuši. Cita lieta ir tā , ka izvēle tirgū palikusi daudz lielāka, kāti kopumā kluvuši nesalīdzināmi labāki un, ja pirms gadiem 15 Latvijā budžeta klasē objektīvi nebija labākas alternatīvas par
Salmo, tad tagad mūsu lielajam milzim ir jākonkurē ar daudziem citiem. Ik pa brīdim kādam ražotājam "izlec" kāds kāts, kas saliekas labāks tieši pēc price/performance, tie tad arī ķlūst par masu top-seller - primitīvi formulējot, produkts, kam pēc sajūtām salīdzinot ar analogiem būtu jamaksā vairāk nekā tas maksā. Price/performance pats par sevi nenozīmē ka produkts ir labāks par citiem, tas tikai nozīmē ka par savu cenu tas "izspiež" visvairāk. Nu kā piemērs minētie RYOBI - tie ir ļoti labu kāti , kam grūti atrast cienīgus analogus cenu kategorijā "ap 50" a cenu kategorijā "ap 80" jau būs kaudze objektīvi pārāku variantu. SALMO, kā ražotāja, gadījumā ir plašakas amplitūdas iespējas variēt ar cenu politiku, loģiski ka pašam ražotājam ir lielāka pelņas rezerve un tad var sanākt ka kāts , kas pēc price/performance standartā ir īsti nekonkurētspējīgs pret tirgus analogiem, pēkšņi kļūst par reālu "WOW - par tādu ciparu tādu kātu dabūt nevar!" . Nu tas viss jāpēta un jāiedziļinās, ja ir vēlme. A ja nav, tad vienkārši paļaujamies uz savām sajutām, taustam un izvēlamies ko patīk... Galu galā, ja runājam par budžeta kātiem, tad atmetos tos maģiskos % un rēķinot absolūtos skaitļos starp tur 25, 50 vai 75 reālā atšķirība tak ir 25-50EUR, ko maksā pāris ne tie krutākie polši vai pavisam pieticīgs kroga apmeklējums :D

JIG.LV, 23.oktobris 2020, 12:18


Pa lielam šeit rakstītajam piekrītu - tieši tas arī ir mans viedoklis - katram ražotājam ir savi veiskmīgi un neveiksmīgi modeļi, daži ar izcilu price/performance, daži ne visai. Tāpēc pareizāk manuprāt ir izvairīties no vispārinājumiem attiecībā uz ražotājiem (varbūt ar retiem izņēmumiem, kuri nav lielāko daļu ražošanas atdevuši Ķīnai), bet drīzāk runāt par speciskiem modeļiem un to atbilstību mērķim/vajadzībai.

Vienīgi par tiem budžeta kātiem tomēr ne līdz galam piekritīšu. Arī budžeta kātos to procentu nevar ignorēt, ja kāta izvēli diktē rocība nevis skopums. Tad, kad man ir jāpārdod, tad es arī cenas starpību pārvēršu saprotamākos lielumos, bet tas procents tomēr ir zināma indikācija, cik tālu no sākotnējā piedāvājuma mēs aizejam.
23.oktobris 2020, 12:37 | links
 
Man tas Avids vispār trāpījās par smiekla naudu. Ingus (Goltiņš, tad viņam vēl bija Jig&Jerk) pēc tam uzzinājis, saķēra galvu un teica - maita tāda, tas ir vistīrākais dempings.
A notika tā. Biju iegājis "Samā" pēc spoles (laikam toreiz Rareniumu gribēju, vairs īsti neatceros). Spoles vairs nebija, bet bija garie kroikši avidi. Par 250 naudiņām. Es taustu, taustu (siekala tek), bodniece saka - ja ņemsi, par 190 atdošu.
Nu, protams, sitām saujā. Ne mirkli neesmu nožēlojis, lai gan tas man ir otrais, trešais kāts no pašreiz lietotajiem.
23.oktobris 2020, 12:37 | links
 
Kriš, kurš Vantage tev ir (tas labais)? Man ir arī Avids, 2,74 7-21. Tāds universālis, krāmē virsū, ko gribi, līdz par 30 -35 gramiem.
No Kroikšiem man ir arī Eyecon, lēts un ļoti labs. Īsta pielietojuma gan gandrīz vai naf, jo copēt ir ar ko citu.

andreiko, 23.oktobris 2020, 12:09


7 pēdu 17g Avid X nomainīju pret 7'6 18g Vantage. Avidam metiens bija par īsu un "čuika" džigā imho Vantage ir labāka. Avids bija ērtāks darbā ar vobleriem, bet tam man ir vairāki kastinga kāti arsenālā, vajadzēja universāli (džigs, vobleri, dzelži, viegls dropšots) darbam no krasta. Ir būtiskas atšķirīgas rokturī, bet man abi varianti ir OK. Vantage saprāta robežās tāpat var pārslogot, tas man šosezon ir kļuvis par visvairāk lietoto kātu.
P.S. Krokši ļoti labi kāti, ir vēl viens Avids arsenālā, to noteikti nepārdošu. Un zinu cilvēkus, kuri nicīgi nosprauslos un teiks, pa to naudu, ko plēš par krokšiem jau nu noteikti var atrast kaut ko labāku (visticamāk viņu apstākļiem piemērotāku, šaurāk specializētu utt.)
23.oktobris 2020, 12:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager