Spininga kāti

bio-r [16.04.20]: Legalis nekad nav maksajis 111 eur, tas maldina pircēju, lai ai kada beigās būtu pirkuma cena..
Tãpat kã fuego)))
Un vispãr mãte, meita, kleita...
Ja spolei jaunai ljurkãjas ručka nu tad....
16.aprīlis 2020, 21:41 | links
 
andreiko [16.04.20]: LT sērijas spoles ir maziņas un vieglas (Trīstūkstošniece sver 215 gr!), nav pilnīgi nekādu problēmu, arī izmērā tā nav diez ko liela.
Aspenam blanka ir japāņu blanka, domāju, ka no gramiem 6 vai septiņiem tam kātam vajadzētu šancēt labi. Ryobi un apses miets ir divi pilnīgi atšķirīgi pēc kvalitātes kāti, es noteikti izvēlētos otro. Un, protams, jautājums par garumu. Ja ķersi no laivas, tad derēs arī īsāks par 2,4 m, bet ja no krasta brangā upē, tad arī 2,4 būs paknaps. Viss atkarīgs no vietām un copes veida. Un, protams, summas, ko vari atvēlēt. Ja ieliek krietnāku summu (ap pieciem simtiem), tad dabūsi evergrīnu, jamagu, grapītlīderi u.c., kas tev kustinās mānekļus no pāris gramiem līdz pat 15 vai pat visiem 30 gramiem.
Es laikam vēl gaidu pensijas dienu lai domātu par komplektu jau golfa vērtībā d)
16.aprīlis 2020, 21:40 | links
 
JIG.LV [16.04.20]: Kā būs ar to kātu.spes man normāli 5 un 6gr rotinus kkur aizmest.?

Zinu ka tie kāti kuriem rakstīts piemēram 10-30vai40normali var sākt mest no 20gr.

nipijs38, 16.aprīlis 2020, 20:56

Ideāli derētu Aspen Stake 3-15g , bet nu garums maksimāli 2.30m. Ja vajag 2.40 vai vairāk, tad laikam no mūsu piedāvājuma tika "lētie" RYOBI tādā garumā ar mazo testu ir.

Vēl ir viens kāts pieejams, kas nav redzams mājas lapā. Nelietots, bet labots (atnāca ar nolauztu spici) Perfect Jig 2-10g oriģinālgaraums 2.60m, bet
kādi 5cm no spices noņemti, attiecīgi tests pacēlies orientējošie līdz 14g. Pa 115EUR var piedāvāt.
Nu bojāts, remontēts.nez.

Klau skatījos arī daiwa piedāvāja kātiņu pa līdzīgu naudu.kada starpība šiem abiem būtu vienādos testos līdz 15gr.

Par garumu 240ierakstiju tāpēc lai nesāk man tos mazos 180niekus piedāvāt.
16.aprīlis 2020, 21:37 | links
 
No Ryobi spolēm man tikai slams 2000, spiningam vairs nebija vajadzības (jo ir labākas daiwas), uzliku sešmetrīgajai bolonēzei - kā kulaks uz kariņa acs!
Viegla, pietiekami jaudīga, der gan uz vimbām, gan uz dzīvo, zanderus ķerot (velku ar kātu, ar spoli tik savācu auklu).
16.aprīlis 2020, 21:27 | links
 
LT sērijas spoles ir maziņas un vieglas (Trīstūkstošniece sver 215 gr!), nav pilnīgi nekādu problēmu, arī izmērā tā nav diez ko liela.
Aspenam blanka ir japāņu blanka, domāju, ka no gramiem 6 vai septiņiem tam kātam vajadzētu šancēt labi. Ryobi un apses miets ir divi pilnīgi atšķirīgi pēc kvalitātes kāti, es noteikti izvēlētos otro. Un, protams, jautājums par garumu. Ja ķersi no laivas, tad derēs arī īsāks par 2,4 m, bet ja no krasta brangā upē, tad arī 2,4 būs paknaps. Viss atkarīgs no vietām un copes veida. Un, protams, summas, ko vari atvēlēt. Ja ieliek krietnāku summu (ap pieciem simtiem), tad dabūsi evergrīnu, jamagu, grapītlīderi u.c., kas tev kustinās mānekļus no pāris gramiem līdz pat 15 vai pat visiem 30 gramiem.
16.aprīlis 2020, 21:22 | links
 
Kā būs ar to kātu.spes man normāli 5 un 6gr rotinus kkur aizmest.?

Zinu ka tie kāti kuriem rakstīts piemēram 10-30vai40normali var sākt mest no 20gr.

nipijs38, 16.aprīlis 2020, 20:56


Ideāli derētu Aspen Stake 3-15g , bet nu garums maksimāli 2.30m. Ja vajag 2.40 vai vairāk, tad laikam no mūsu piedāvājuma tika "lētie" RYOBI tādā garumā ar mazo testu ir.

Vēl ir viens kāts pieejams, kas nav redzams mājas lapā. Nelietots, bet labots (atnāca ar nolauztu spici) Perfect Jig 2-10g oriģinālgaraums 2.60m, bet
kādi 5cm no spices noņemti, attiecīgi tests pacēlies orientējošie līdz 14g. Pa 115EUR var piedāvāt.
16.aprīlis 2020, 21:21 | links
 
Ņem blue bird ar tubular spici ja nemaldos 3-15 testā. Par šo kātu jau laikam viss šeit ir uzrakstīts.. kad apniks rotiņš pametāsi kā labu jig.
16.aprīlis 2020, 21:14 | links
 
Man ar saņemšanu īpšu problēmu nav bijis,arī ar naudas atgriešanu.Bet noteikums ir,kad nevajag klusēt.Tagad ir kapitālisms,D
Lab,ko es te....aizmuldējos.Jāiet pirtī,kas jau gaida mani.
Katrs izvēlas,kas ērtāk vai kā.
16.aprīlis 2020, 21:12 | links
 
Mērķa zivs vairāk vai mazāk asars.lidaka jau pati izdomas kādu dienu apēst tam nedomatu pārtiku

nipijs38, 16.aprīlis 2020, 20:57


Tev kko līdz 13gr augšējā testā vajadzētu paskatīties, garumu gan izdomāsi.
16.aprīlis 2020, 21:11 | links
 
Un piedraudi Guntaram,ka spoli ņemsi no Aļika,jo tur ir stipri lētāk.Kvalitāte tā pati.
Varbūt,ka nostrādā,D

DSV, 16.aprīlis 2020, 20:36


Parēķināju, nav problēmu, var iedot... BET tikai ja noteikumi tādi paši kā no Aļika. Nauda uz norādītu PayPal kontu, spoli saņemt varēs pēc mēneša, uz spoli garantija 14 dienas no saņemšanas brīža. Ja tā, tad ierakstīsiemies.
16.aprīlis 2020, 21:09 | links
 
Neviens jau arī nerunā par 111Eu.
Protams,ka Legalis nemaksā tādu naudu.
Viss kruķījās ap 55Eu aptuveni.
Es tik lētas spoles nepērku,bet tas ir labākais ,kas ir.
Vēl varētu pieminēt Roybi,pārbaudīta,stipra spole,bet pasmaga.
Ja runā par excia,tad forša ar vieglu gaitu(biju nopircis pārbaudei),pasmaga un mazliet traucē knob rokturī,jo mazliet jūt ļurkāšanaos.
Neko jaunu nepateicu.Krievi lieto uz urāā .
16.aprīlis 2020, 21:09 | links
 
Legalis nekad nav maksajis 111 eur, tas maldina pircēju, lai ai kada beigās būtu pirkuma cena..
16.aprīlis 2020, 21:01 | links
 
Protams,ka Fuego no lētajām skaitās tomēr klasi augstāka.
Vēlams ir arī atrast ar seklo kaseti.
16.aprīlis 2020, 21:01 | links
 
 
Mērķa zivs vairāk vai mazāk asars.lidaka jau pati izdomas kādu dienu apēst tam nedomatu pārtiku
16.aprīlis 2020, 20:57 | links
 
Kā būs ar to kātu.spes man normāli 5 un 6gr rotinus kkur aizmest.?

Zinu ka tie kāti kuriem rakstīts piemēram 10-30vai40normali var sākt mest no 20gr.
16.aprīlis 2020, 20:56 | links
 
Man vēlme rotinjiem kātu.un vajadzīgs diezgan zems lejas tests,lai tiešām arī 5gr rotinu kkur var aizmest tālāk par laivas priekšgalu.ir skapī arī kāts līdz 6gr,bet tas nespēj 4nr rotinu nekur aizmest,par pretestības ziņā jau 3nr liekas par šerpu.

Protams,ka tad būs par milzīgu,tad vajag 2500.
Neklausi to duraku Andreiko(draudzīgs šaržs),D
16.aprīlis 2020, 20:53 | links
 
Vai tik tā spole nebūs dikti milzīga.
Man vēlme rotinjiem kātu.un vajadzīgs diezgan zems lejas tests,lai tiešām arī 5gr rotinu kkur var aizmest tālāk par laivas priekšgalu.ir skapī arī kāts līdz 6gr,bet tas nespēj 4nr rotinu nekur aizmest,par pretestības ziņā jau 3nr liekas par šerpu.
16.aprīlis 2020, 20:50 | links
 
P.S.
Tikai nesaki viņam,ka es to teicu...
16.aprīlis 2020, 20:38 | links
 
Un piedraudi Guntaram,ka spoli ņemsi no Aļika,jo tur ir stipri lētāk.Kvalitāte tā pati.
Varbūt,ka nostrādā,D
16.aprīlis 2020, 20:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager