Spininga kāti

To JIG
Labāk pastāsti kaut ko par ARIONu,jo tas tak Tev tagad ir veikalā.
27.marts 2020, 10:33 | links
 
Varbūt kādam ir St. Croix LES76MLXF2 apakšējā daļa? Iegādātos.
26.marts 2020, 18:32 | links
 
Jig.lv pastāsti par jauno seriju, Crazy Fish Kaban, reāli Ukraiņi rulle, nosaukums vien jau ko dod..

hecs7, 23.marts 2020, 21:40


Es šodien pats pirmo reizi paturēju rokās.
Izpildījuma kvalitāte ļoti laba (ar to Crazy Fish izceļas, ka taisa cilvēcīgi arī nosacīti lētajā galā).
Vispār interesanti, inženiertehniski uztaisīti ļoti "viltīgi" kāti, koncepts tāds, ka jaudīgas spices uzliktas uz salīdzinoši slaidas apakšas. Parasti jaudīgie kāti ir baigais "burkāna" konuss, resna un ļoti "stīva" apakša, a te gandrīz vai "eglīte" :) Funktieris, lai sanāktu kopējā akcija moderate fast, lai tiešām varētu izšūpot ar visu blanku lielos voblerus tipa Rudra utml., gan izspēlēt ar galu vieglākus, nu un , lielu zivi ar šitādu KABANU noteikti var "pielīmēt" un "sasiet" vispār īzī...
Par jūtību grūti spriest, jātestē, bet nu cik pazvanīju sausajā tad galīgi neslikti preikš tādas jaudas. Es neesmu tik aktīvs tvičotājs, lai izteiktu kompetentu viedokli, bet drop-shotam no laivas noteikti der...

Kam nav sliknkums var vide paskatīties:
23.marts 2020, 22:07 | links
 
Jig.lv pastāsti par jauno seriju, Crazy Fish Kaban, reāli Ukraiņi rulle, nosaukums vien jau ko dod..
23.marts 2020, 21:40 | links
 
19:42
Man ir RYOBI Excia. Labs kāts par savu cenu, bet iesaku nedaudz piemaksāt un paņemt Savage Gear XLNT3, 12-40 g, kurš arī man ir. Var atrast par ļoti labu cenu, bet ir asāks, jutīgāks.

_EKA, 23.marts 2020, 19:54



Pilnībā piekrītu, ka Savage Gear XLNT3 ir labāks - ļoti labs kāts. Un droši vien vēl var nosaukt kādus 10 modeļus cenā līdz 100, kas ir pārāki. Bet nu tad vai nu jāekonomē uz spoli (kas, manuprāt nav prātīgi) vai arī jāceļ budžeta latiņa.
Variantu jau vienmēr ir daudz un ar katru budžeta palielinājumu to paliek vairāk.
23.marts 2020, 20:31 | links
 
Sveiki biedri, vai varat man ieteikt budžeta klases drop shot katu un spoli, kopējais budžets varētu būt ~130€
Esmu iesācējs

NGermanis, 23.marts 2020, 19:26

Jebkurā komplekta salikumā vienmēr rekomendēju paņemt labāku spoli, uz kātu mazliet ieekonomēt, ilgadēja prakse rāda, ka kāti tiek mainīti biežāk, attīstoties tos parasti maina sava ideāla meklējumos, nu un lauž jau arī :) Savukārt spoles dzīves cikls parasti ir daudz ilgāks, tās parasti maina tikai kad sāk objektīvi neapmierināt vai nu tiešam ir būtiska izaugsme savā tehnikā un prasībās.

Ja kopējias budžets ir ~130, es ieteiktu paņemt DAIWA Fuego spoli , droši vien 3000 izmēru, a kātu kādu no RYOBI Excia. Mūsu veikalā tāds komplekts standartā izmaksās ~146 EUR, mēģināt biki pakaulēties ar pārdevēju arī nav liegts :)

JIG.LV, 23.marts 2020, 19:42

Man ir RYOBI Excia. Labs kāts par savu cenu, bet iesaku nedaudz piemaksāt un paņemt Savage Gear XLNT3, 12-40 g, kurš arī man ir. Var atrast par ļoti labu cenu, bet ir asāks, jutīgāks.
23.marts 2020, 19:54 | links
 
JIG.LV [23.03.20]: Sveiki biedri, vai varat man ieteikt budžeta klases drop shot katu un spoli, kopējais budžets varētu būt ~130€
Esmu iesācējs

NGermanis, 23.marts 2020, 19:26

Jebkurā komplekta salikumā vienmēr rekomendēju paņemt labāku spoli, uz kātu mazliet ieekonomēt, ilgadēja prakse rāda, ka kāti tiek mainīti biežāk, attīstoties tos parasti maina sava ideāla meklējumos, nu un lauž jau arī :) Savukārt spoles dzīves cikls parasti ir daudz ilgāks, tās parasti maina tikai kad sāk objektīvi neapmierināt vai nu tiešam ir būtiska izaugsme savā tehnikā un prasībās.

Ja kopējias budžets ir ~130, es ieteiktu paņemt DAIWA Fuego spoli , droši vien 3000 izmēru, a kātu kādu no RYOBI Excia. Mūsu veikalā tāds komplekts standartā izmaksās ~146 EUR, mēģināt biki pakaulēties ar pārdevēju arī nav liegts :)
Kãts tiešãm ir ok!
Pakratiju un likãs labs!
23.marts 2020, 19:49 | links
 
JIG.LV [23.03.20]: Sveiki biedri, vai varat man ieteikt budžeta klases drop shot katu un spoli, kopējais budžets varētu būt ~130€
Esmu iesācējs

NGermanis, 23.marts 2020, 19:26

Jebkurā komplekta salikumā vienmēr rekomendēju paņemt labāku spoli, uz kātu mazliet ieekonomēt, ilgadēja prakse rāda, ka kāti tiek mainīti biežāk, attīstoties tos parasti maina sava ideāla meklējumos, nu un lauž jau arī :) Savukārt spoles dzīves cikls parasti ir daudz ilgāks, tās parasti maina tikai kad sāk objektīvi neapmierināt vai nu tiešam ir būtiska izaugsme savā tehnikā un prasībās.

Ja kopējias budžets ir ~130, es ieteiktu paņemt DAIWA Fuego spoli , droši vien 3000 izmēru, a kātu kādu no RYOBI Excia. Mūsu veikalā tāds komplekts standartā izmaksās ~146 EUR, mēģināt biki pakaulēties ar pārdevēju arī nav liegts :)
Paldies par ieteikumu, ņemšu vērā
23.marts 2020, 19:46 | links
 
Sveiki biedri, vai varat man ieteikt budžeta klases drop shot katu un spoli, kopējais budžets varētu būt ~130€
Esmu iesācējs

NGermanis, 23.marts 2020, 19:26


Jebkurā komplekta salikumā vienmēr rekomendēju paņemt labāku spoli, uz kātu mazliet ieekonomēt, ilgadēja prakse rāda, ka kāti tiek mainīti biežāk, attīstoties tos parasti maina sava ideāla meklējumos, nu un lauž jau arī :) Savukārt spoles dzīves cikls parasti ir daudz ilgāks, tās parasti maina tikai kad sāk objektīvi neapmierināt vai nu tiešam ir būtiska izaugsme savā tehnikā un prasībās.

Ja kopējias budžets ir ~130, es ieteiktu paņemt DAIWA Fuego spoli , droši vien 3000 izmēru, a kātu kādu no RYOBI Excia. Mūsu veikalā tāds komplekts standartā izmaksās ~146 EUR, mēģināt biki pakaulēties ar pārdevēju arī nav liegts :)
23.marts 2020, 19:42 | links
 
andreiko [23.03.20]: ej uz veikalu, dropam to variantu tik daudz, kā plušķim blusu. Garāki ,īsāki, jaudīgāki un švakāki. Pirmkārt, jāzina kādos vaseros ķersi, Daugavā ir viena jauda, ezerā - pavisam kaut kas cits. No krasta vai no laivas. Veikali - Jig. lv. Prūšu 25, Profitackle, Ēsma, Salmo, Ribak 24.
Jāskatās uz vietas, gan jau tev pārdevējs kaut ko ieteiks. Garums no 2,4 līdz 2,7, tests sākot ar kādiem 12 gr līdz pat 40 un vairāk (Daugava). Turklāt katrs dropšoto drusku savādāk par citu, cik copmaņu, gandrīz tik arī variantu (kātiem). Spole - tads labs 3000, aukla - nu ne mazāka par 0,8 # PE pēc japāņu standarta. Nu plus vēl dropšota mānekļi un āķi, sviniņi.
Ar veikaliem tagad ir sarežģīti, bet būs jānogaida un jadodas.
Interese ir vairak ezeriem,makšķerēšanas veids no laivas, katu garums ne īsāks par 2,4m, mērķējama zivs būtu asaris,zandarts;
Ezeri ne džiļāki par 5m,
Paldies par to pašu.
23.marts 2020, 19:41 | links
 
ej uz veikalu, dropam to variantu tik daudz, kā plušķim blusu. Garāki ,īsāki, jaudīgāki un švakāki. Pirmkārt, jāzina kādos vaseros ķersi, Daugavā ir viena jauda, ezerā - pavisam kaut kas cits. No krasta vai no laivas. Veikali - Jig. lv. Prūšu 25, Profitackle, Ēsma, Salmo, Ribak 24.
Jāskatās uz vietas, gan jau tev pārdevējs kaut ko ieteiks. Garums no 2,4 līdz 2,7, tests sākot ar kādiem 12 gr līdz pat 40 un vairāk (Daugava). Turklāt katrs dropšoto drusku savādāk par citu, cik copmaņu, gandrīz tik arī variantu (kātiem). Spole - tads labs 3000, aukla - nu ne mazāka par 0,8 # PE pēc japāņu standarta. Nu plus vēl dropšota mānekļi un āķi, sviniņi.
23.marts 2020, 19:35 | links
 
Sveiki biedri, vai varat man ieteikt budžeta klases drop shot katu un spoli, kopējais budžets varētu būt ~130€
Esmu iesācējs
23.marts 2020, 19:26 | links
 
gan jau, ka gatavo jauno 2020 gada sēriju.

onkyo, 20.marts 2020, 15:03


Pagaidām tik Xtremam dažus uzražojuši 2020 sezonai, divi modeļi iekrita acī, rakstot būs jūtīgāki nekā līdz šim..., tiesa ,cipars bik smukāks makšķerei...
20.marts 2020, 18:50 | links
 
Progress2016 [20.03.20]: willijs [13:57]: Neoretendejot ne uz ko!)))
No krasta strãdãju ar St. Croix AVS86MF2
Lielisks metiens, jútíba no 7.gr.... Ja vajag var mest 30+gumija! Aukla Pe 0,6" un tã jau desmit gadus)))
Kã jau vecs stagnãts)))Kada razotaja x4 vai x8 auklu izmanto ? Es ar saku ar 0.6, bet esmu jau lidz 1.2 nolaidies..
Par cik pa sezonu iznídéju tad uz dãrgo galu neiespringstu)))
Shimano kairiki ir ok!
Klusa, labi lido un cena apmierina!
20.marts 2020, 17:09 | links
 
onkyo [20.03.20]: gan jau, ka gatavo jauno 2020 gada sēriju.
Laikam,pagaidam tajà testà palika tikai avidX
20.marts 2020, 15:18 | links
 
gan jau, ka gatavo jauno 2020 gada sēriju.
20.marts 2020, 15:03 | links
 
Pats sev netaisos pirkt,jo Croiksi nepatik,vnk interes pec.
20.marts 2020, 14:45 | links
 
Starpcitu Legend Elite 86MF2 vairàk neražonun nebus,vismaz tà man teica veikala,kàds zin uz kadu seriju vini to aizvietoja?
20.marts 2020, 14:43 | links
 
willijs [20.03.20]: Neoretendejot ne uz ko!)))
No krasta strãdãju ar St. Croix AVS86MF2
Lielisks metiens, jútíba no 7.gr.... Ja vajag var mest 30+gumija! Aukla Pe 0,6" un tã jau desmit gadus)))
Kã jau vecs stagnãts)))
Kada razotaja x4 vai x8 auklu izmanto ? Es ar saku ar 0.6, bet esmu jau lidz 1.2 nolaidies..
20.marts 2020, 14:25 | links
 
Par to mešanu arī ir pārvērtēts - mīkstie kāti noteikti met tālāk, lai gan principā nesūdzos.

Met tālu, jūtība OK

:D
20.marts 2020, 14:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager