Spininga kāti

paldies, vismaz mazliet skaidrāk palika. GLead ātrumā paskatīju, bet ir krietni virs plānotajiem EUR.
20.marts 2020, 13:59 | links
 
Neoretendejot ne uz ko!)))
No krasta strãdãju ar St. Croix AVS86MF2
Lielisks metiens, jútíba no 7.gr.... Ja vajag var mest 30+gumija! Aukla Pe 0,6" un tã jau desmit gadus)))
Kã jau vecs stagnãts)))
20.marts 2020, 13:57 | links
 
Es negribu izklausīties vīlies - es ar to kātu esmu ļoti pat apmierināts. 5-12 g kategorijā super. Met tālu, jūtība OK, bet nu 3g izdancināt nav šī kāta stiprā puse. Neesmu gan salīdzinājis ar citiem kātiem līdzīgā cenu kategorijā. X1, protams, ar līdzīgu testu, pēc šī paturēšanas liekas gatavais bomis...
20.marts 2020, 13:21 | links
 
Robobo [20.03.20]: OK, paldies, par info, jāsaāk aizdomāties vai man vispār tad tādu Skylinu vajag.
Tas gan neatvieglo tagad izvēli, jo doma ir kādu kātu sev tomēr sagādāt, cerēju izstādē vienuviet vairākus pacilāt un apskatīt.
Bet tad ir kas cits, kas verētu būt +/- līdz kādi 200 EUR, krastam, ierakstīties testa ap 3-15, domājot, ka biežāk ir 5-10g + māneklis?
Iespējams, ka kādam pat ir kas sakaīgs lieotots un noputējis stūrī.
Ir tads Graphiteleader Silverado garums 2.45 un tests 4-17.
20.marts 2020, 12:43 | links
 
OK, paldies, par info, jāsaāk aizdomāties vai man vispār tad tādu Skylinu vajag.
Tas gan neatvieglo tagad izvēli, jo doma ir kādu kātu sev tomēr sagādāt, cerēju izstādē vienuviet vairākus pacilāt un apskatīt.
Bet tad ir kas cits, kas verētu būt +/- līdz kādi 200 EUR, krastam, ierakstīties testa ap 3-15, domājot, ka biežāk ir 5-10g + māneklis?
Iespējams, ka kādam pat ir kas sakaīgs lieotots un noputējis stūrī.
20.marts 2020, 12:35 | links
 
VilnisL, paldies par godīgo atsauksmi.
20.marts 2020, 10:23 | links
 
Man ir tas ar testu 3-14g un 2.51m garumā. Principā pirku kā asaru kātu - rotiņam un džigošanai. Es viņu pirku no leišiem - spiningavimas.lt
180 EUR ar visu piegādi līdz durvīm (pasūtīju un jau nākamajā dienā bija klāt ar DPD). Nu pēc sezonas lietošanas - šis kāts noteikti ir pārvērtēts. Tā spice manai gaumei ir par ļurīgu. Tas pats 2x lētākais Crazy fish Aspen stake līdzīgā testā tik 2.1m garumā ir krietni jūtīgāks un asāks.
Par to mešanu arī ir pārvērtēts - mīkstie kāti noteikti met tālāk, lai gan principā nesūdzos. Tests pilnīgi noteikti ir norādīts nepareizi, jo ar 3g tur nav ko sapņot - minimums ir 5g. Pēc manas pieredzes, lai arī tiek runāts pretējais, pārslogot viņu īsti nevar. Maksimums esmu licis, liekas, 15-16g un jau tad tā sajūta nav pilnībā komfortabla. Ideāli kāts šancē testa vidusdaļā. Manuprāt Skyline apakšējais riņķis ir pārāk mazs, kas arī ierobežo nedaudz metiena attālumu. Visā visumā man tas kāts patīk, bet vai par to cenu var dabūt kaut ko vairāk - nezinu. Jo laikam jau tādā garumā atrast asu un skanīgu ir tuvu neiespējamam. Jau 20cm īsāks un tā ir pilnīgi cita pasaule.
20.marts 2020, 09:56 | links
 
Es arī uz to modeli skatījos, bet ir bijis tā, ka straumes dēļ jāliek 30 g svins, tāpēc gribās lielāku testu, bet tas jau, protams, atkarīgs no copes vietas. Katrā ziņā tie Skyline vai nu pieprasījuma dēļ, vai deficīta, bet grūti dabūnami. Lai veicas Tev dabūt iecerēto kātu!
20.marts 2020, 08:14 | links
 
naloxon04 [20.03.20]: Likās parocīgs tests, jo var mētāt un labi lidināt mazus mānekļus, protams, nē micro, bet 7-8 g jālido labi. Straumē var nebaidīties no lielāka svara uzlikšanas un galu galā līdakai kādu palielu šūpu uzlikt vai vobleri patvičot, kaut gan tam man ir cits kāts. Šis kāts likās universāls kā rotiņš. Vienu brīdi biju kā traks, lai nopirktu, pagāja laiks un nomierinājos. Vēlāk painteresēšos vēl. Kuru Tu sūtīji?
Es nesutiju, bet gaidu kad bus eboat veikala;) es skatis tiri jig no krasta 862 m versaija lidz 24gr;)
20.marts 2020, 08:05 | links
 
Likās parocīgs tests, jo var mētāt un labi lidināt mazus mānekļus, protams, nē micro, bet 7-8 g jālido labi. Straumē var nebaidīties no lielāka svara uzlikšanas un galu galā līdakai kādu palielu šūpu uzlikt vai vobleri patvičot, kaut gan tam man ir cits kāts. Šis kāts likās universāls kā rotiņš. Vienu brīdi biju kā traks, lai nopirktu, pagāja laiks un nomierinājos. Vēlāk painteresēšos vēl. Kuru Tu sūtīji?
20.marts 2020, 08:02 | links
 
SKYA-842MH es gaidīju šo, arī tieši eboat biju sūtījis. Gribēju tieši tādu džigošanai no krasta. Par tādu naudu gribas dabūt tieši to, ko sirds kāro.
20.marts 2020, 07:56 | links
 
parduotuve.spiningavimas.lt

Sie saka ka nakamnedel jabut, domaju, ja nav uz vietas vajadziga modela, tad pie viniem bus atrak ka pie eboat
20.marts 2020, 07:53 | links
 
naloxon04 [20.03.20]: Es gribētu Skyline kātu nopirkt, bet nevaru viņu atrast. Biju pasūtījis, bet atnāca ziņa, ka tieši tāds kāds nav, piedāvāja ar citu testu un garumu, atteicos. Uzrakstīju, lai ziņo e-pasta, kad būs noliktavā, neko nav atbildējuši.
Es ar vinu gaidu,nekur nav , LT ari nav, eboat.lv teica ka varetu but pēc 2 ned, bet to pasu vini teica ari pirms menesa;) kuru modeli gaidi?
20.marts 2020, 07:34 | links
 
Es gribētu Skyline kātu nopirkt, bet nevaru viņu atrast. Biju pasūtījis, bet atnāca ziņa, ka tieši tāds kāds nav, piedāvāja ar citu testu un garumu, atteicos. Uzrakstīju, lai ziņo e-pasta, kad būs noliktavā, neko nav atbildējuši.
20.marts 2020, 07:32 | links
 
piranja [20.03.20]: sveiki, varbūt kādam ir vai ir copējis ar šo Graphiteleader Vivo Nuovo GNOVS-802M vai ko citu ieteikt līdz 250e līdzīgā testā.
Man ir vivo novo 762m, labs kāts. Viss lieliski, nostradats, kā jau visi graphitleader. Jūtība laba.
Bet cena viņam nav ne tuvu nav 250€.
Pirku jaunu pa 310€ iepriekšējā pavasari. Tagad skatos ka jau ap 340€ tas viss grozas.
Nu kaut kā tā :)
20.marts 2020, 06:49 | links
 
sveiki, varbūt kādam ir vai ir copējis ar šo Graphiteleader Vivo Nuovo GNOVS-802M vai ko citu ieteikt līdz 250e līdzīgā testā.
20.marts 2020, 00:20 | links
 
Robobo [19.03.20]: Kādam ir pieredze ar Favorita Skyline..
Erta rucka, labi met, nav kur piesieties, ta budzeta kategorija domaju neko labaku isti nevar atrast.. Bet tas kerot ar SKYA-76MH zandartu un lidaku. Baigi jau tomer atkarigs ko un kur ar SKYA-832L doma kert, jo ja gribas 3g tad jau liekas, ka doma kert ko smalkaku un tad manuprat labak kaut ko no graphiteleader vai perfect jig paskatities.
19.marts 2020, 23:14 | links
 
Kādam ir pieredze ar Favorita Skyline.. biezhi sanāk no krasta un liekas interesants garais variants no 3 grami? 3 gramj ir reali vai +/- sākas no 5 darbs? Lv laika tika ebots..?
19.marts 2020, 21:13 | links
 
Sveiki! Esmu pārdomās kad pirkt spini , tagad vai vēlāk. Bija doma nopirkt izstādes laikā, bija paredzēts marta beigās Ķīpenē. Bet nu ir vāks , (aizklapēja). Sezona nāk ar joni, nāksies doties uz veikalu, savādāk arī tos vēl slēgs! Budžets līdz 170 eirikiem un tests līdz 7gr, Ko varat ieteikt?

ginca71, 18.marts 2020, 13:46



Ja patīk extra fast ļoti asi kāti, tad iesaku pataustīt Crazy Fish Perfect Jig mazos testus līdz 5g vai 7g. Šajā cenu kategorijā objektīvi viens no labākajiem kātiem, augstākās klases Toray grafīts, Fuji Alconite riņķi un furnitūra, reāli visīstākais japāņu virs-vidējās klases kāts, tikai zem haholu brenda un tāpēc maksā būtiski lētāk.

Ja reālais darbības tests ir līdz 7g, tad, no pieredzes iesaku izvēlēties līdz 5g testu, vienkārši savas hard solid spices dēļ kāts tiek galā ar nelielu pārslodzi.
Konkrēti šo modeli līdz 5g es (Guntars) personīgi kā pamata mikruhas kātu lietoju jau 3 sezonas, izvilktas patiešām daudz zivis, lielākā laikam līdaka ~4kg, kaudze asaru un zandartu (žokli caursit bez problēmām).
18.marts 2020, 14:24 | links
 
Jauns:
1. Arion ASR742ULS.

Lietots:
1. Yamaga Blanks Blue Current Ti BLC-72/Ti;
2. Shimano 13 Soare Ci4+ s706ult
18.marts 2020, 14:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager