Spininga kāti

Te viens piemērs kātam, kurš savā izturībā nepievils. Var paklausīties veča teikto tekstu tie, kuri uzskata, ka japāņiem ir tikai "papīra" kāti.

[youtube]https://youtu.be/UV0N1LH2D9Q?t=886[/youtube]
4.marts 2020, 17:27 | links
 
Ja ir ļoti liela vēlēšanās uzzināt kā un kas ražo tos Croix kātus var aizceļot uz USA un pieteikties uz ekskursiju pa rūpnīcu. Ja gaidat ka tur būs ahūnā tehnoloģija tad nekā, viņi vairāk koncentrējoties uz izjūtām un prasmi. Galvenajā rūpnīcā tiekot ražoti tikai top klases produkti un individuālie pasūtījumi, tāpat rullē un testē nākotnes produktus. Ekskursijas beigās piedāvā uzbūvēt savu kātu pēc paša izvēles uz gatavas blankas, tikai cipars kož. Varot pasūtīt jebkuru garumu, testu, rokturi un pat līdzsvarojumu zem noteikta spoles modeļa, var ar uzņēmuma logo utt.
Komponentes tiekot pirktas un ražotas daudzās valstīs, arī paši spiningi tiekot komplektēti vairākās valstīs - bet kvalitāte esot visam viena.
4.marts 2020, 12:15 | links
 
Tieši tã Bruno!
Nu nekeru es mailes!
Un twins savienojumã ar Avidu ir tas ko man vajag)))
4.marts 2020, 11:05 | links
 
Diskusija prasa viest nelielu skaidrību! Tātad, runājam par divām dažādām lietām. Proti, pilnīgi atškirīgiem makšķerēšanas stiliem.
Vieni vadās un izvēlas inventāru tā, lai tas būtu sabalansēts ar plānotajiem mānkļiem.
Otru primārais zivs un ne maza. Apzināti izvēlas inventāru ar jaudas rezervi, jo, kā saka Willijs- ar “maigonīti” neko.
4.marts 2020, 10:33 | links
 
Lai Jús cienítie experti nesatrauktos esmu turéjis savãs tizlajãs rocinãs kãtinus par kuriem Varam pasapnot)))
Bet nu lai jau paliek)))
Jãbrauc kãdam žanim bieté iedot... Saka ka labi nem)))
4.marts 2020, 10:23 | links
 
_EKA [04.03.20]: _EKA [8:23]: cygyxfeejk [Vakar]: willijs [13:30]: Kapéc tik netíkams bodniekiem neteikšu)))
Bet ne jau par velti Amíši savã ražotné nevienu nelaiž! Japiniem tur vél augt un augt)))Nu divas dienas jau Tu te dedzīgi, iededzies par savu croix..Takā zirgs ar klapēm, neko citu nedzirdu apkārt, neredzu un negribu..neviens neliek pirkt Tev japāņu kātus..esmu arī turējis rokā croix pie Goltiņa savā laikā..bomīgs likās, MC, Graphiteleaders, Yamaga patik daudz labāk..un? sežu lietoju..atgadini jau man klosterieni, kura izbēgusi un sagrābusi pirmo veci krūmos un nelsiž vaļā.. saņemies nedaudz Wiļuk :))Neker krenki!
Júsmo labãk par saviem Japan brínumiem tik neaizmirsti ari par copi!)))
Tãdi viedcopétãji vien palikuši!
Skalus netaisos pirkt lúzt tie mésli, lúzt!

willijs, 3.marts 2020, 22:05
Aiz savas nezināšanas raksti pilnīgas muļķības. Piemēram, foreļu kāti japāņiem ir ļoti ok - smalki ar lielu izturības rezervi. Amīšu kāti ir pilnīgi mēsli, salīdzinot ar šiem.Nu taču kerat savus sikpiržus un kaifojat ar smalkumiem))))
Es keru zivis nevis zirga zobus un firelbérnus!
Un tur vajag izturíbu nevis kaifu velkot 100gr zivtinas)))
Nu Amišiem ir tikai sudigi bomji...)))

willijs, 4.marts 2020, 09:48

Vai ar 1-4 g. testa kātu stiprā straumē esi izvilcis 2-3 kg. zivi? Pie kam bez problēmām - bez sajūtas, ka kāts netiks galā.
Jap! Zem Keguma hes, vidú, straumé 9 kg lídaka ar Legend Tournament)))
Un ne mirkli nebija sajútas ka kãts kapitulés)))
Aizkraukles hesa tãdu sameli nu tã ap 18.... Tã mierígi)))
4.marts 2020, 10:05 | links
 
_EKA [8:23]: cygyxfeejk [Vakar]: willijs [13:30]: Kapéc tik netíkams bodniekiem neteikšu)))
Bet ne jau par velti Amíši savã ražotné nevienu nelaiž! Japiniem tur vél augt un augt)))Nu divas dienas jau Tu te dedzīgi, iededzies par savu croix..Takā zirgs ar klapēm, neko citu nedzirdu apkārt, neredzu un negribu..neviens neliek pirkt Tev japāņu kātus..esmu arī turējis rokā croix pie Goltiņa savā laikā..bomīgs likās, MC, Graphiteleaders, Yamaga patik daudz labāk..un? sežu lietoju..atgadini jau man klosterieni, kura izbēgusi un sagrābusi pirmo veci krūmos un nelsiž vaļā.. saņemies nedaudz Wiļuk :))Neker krenki!
Júsmo labãk par saviem Japan brínumiem tik neaizmirsti ari par copi!)))
Tãdi viedcopétãji vien palikuši!
Skalus netaisos pirkt lúzt tie mésli, lúzt!

willijs, 3.marts 2020, 22:05
Aiz savas nezināšanas raksti pilnīgas muļķības. Piemēram, foreļu kāti japāņiem ir ļoti ok - smalki ar lielu izturības rezervi. Amīšu kāti ir pilnīgi mēsli, salīdzinot ar šiem.Nu taču kerat savus sikpiržus un kaifojat ar smalkumiem))))
Es keru zivis nevis zirga zobus un firelbérnus!
Un tur vajag izturíbu nevis kaifu velkot 100gr zivtinas)))
Nu Amišiem ir tikai sudigi bomji...)))

willijs, 4.marts 2020, 09:48


Vai ar 1-4 g. testa kātu stiprā straumē esi izvilcis 2-3 kg. zivi? Pie kam bez problēmām - bez sajūtas, ka kāts netiks galā.
4.marts 2020, 09:59 | links
 
_EKA [04.03.20]: cygyxfeejk [Vakar]: willijs [13:30]: Kapéc tik netíkams bodniekiem neteikšu)))
Bet ne jau par velti Amíši savã ražotné nevienu nelaiž! Japiniem tur vél augt un augt)))Nu divas dienas jau Tu te dedzīgi, iededzies par savu croix..Takā zirgs ar klapēm, neko citu nedzirdu apkārt, neredzu un negribu..neviens neliek pirkt Tev japāņu kātus..esmu arī turējis rokā croix pie Goltiņa savā laikā..bomīgs likās, MC, Graphiteleaders, Yamaga patik daudz labāk..un? sežu lietoju..atgadini jau man klosterieni, kura izbēgusi un sagrābusi pirmo veci krūmos un nelsiž vaļā.. saņemies nedaudz Wiļuk :))Neker krenki!
Júsmo labãk par saviem Japan brínumiem tik neaizmirsti ari par copi!)))
Tãdi viedcopétãji vien palikuši!
Skalus netaisos pirkt lúzt tie mésli, lúzt!

willijs, 3.marts 2020, 22:05
Aiz savas nezināšanas raksti pilnīgas muļķības. Piemēram, foreļu kāti japāņiem ir ļoti ok - smalki ar lielu izturības rezervi. Amīšu kāti ir pilnīgi mēsli, salīdzinot ar šiem.
Nu taču kerat savus sikpiržus un kaifojat ar smalkumiem))))
Es keru zivis nevis zirga zobus un firelbérnus!
Un tur vajag izturíbu nevis kaifu velkot 100gr zivtinas)))
Nu Amišiem ir tikai sudigi bomji...)))
4.marts 2020, 09:48 | links
 
SUBARU :)

_EKA, 4.marts 2020, 09:41

nepin traktorus iekšā sarunā par mašīnām!:)
4.marts 2020, 09:45 | links
 
SUBARU :)
4.marts 2020, 09:41 | links
 
BeeMWē, pārējais - pārvietošanās līdzekļi :)
4.marts 2020, 09:24 | links
 
AUDI vs BMW :)

MT9, 4.marts 2020, 08:26

protams,audi!:)
4.marts 2020, 08:48 | links
 
AUDI vs BMW :)
4.marts 2020, 08:26 | links
 
cygyxfeejk [Vakar]: willijs [13:30]: Kapéc tik netíkams bodniekiem neteikšu)))
Bet ne jau par velti Amíši savã ražotné nevienu nelaiž! Japiniem tur vél augt un augt)))Nu divas dienas jau Tu te dedzīgi, iededzies par savu croix..Takā zirgs ar klapēm, neko citu nedzirdu apkārt, neredzu un negribu..neviens neliek pirkt Tev japāņu kātus..esmu arī turējis rokā croix pie Goltiņa savā laikā..bomīgs likās, MC, Graphiteleaders, Yamaga patik daudz labāk..un? sežu lietoju..atgadini jau man klosterieni, kura izbēgusi un sagrābusi pirmo veci krūmos un nelsiž vaļā.. saņemies nedaudz Wiļuk :))Neker krenki!
Júsmo labãk par saviem Japan brínumiem tik neaizmirsti ari par copi!)))
Tãdi viedcopétãji vien palikuši!
Skalus netaisos pirkt lúzt tie mésli, lúzt!

willijs, 3.marts 2020, 22:05

Aiz savas nezināšanas raksti pilnīgas muļķības. Piemēram, foreļu kāti japāņiem ir ļoti ok - smalki ar lielu izturības rezervi. Amīšu kāti ir pilnīgi mēsli, salīdzinot ar šiem.
4.marts 2020, 08:23 | links
 
VilnisL [04.03.20]: NG bija video no Engures ezera, kur Ribuzuls japāņu kātu no augšējā plaukta salauza metot nelielu gumijas zivtiņu-tur nu absolūti pēc pārslogošanas neizskatījās. Un pēc kāta salaušanas paņēma Croixu un copēja tālāk :)
Pērkat savus croixus..citiem paliks lielāka izvēle no Japāņu kātiem :)) bet nu iesaku panemt rokas daildirs...ējiem tiešām parbauditus kātus, leģendāras sērijas un tad pirst kko..tur rokā cita čuika, mākslas darbs + tehnoloģijas..runa ir par copes baudu utt.! tak neviens Dieva dēļ neliek Jums pirkt Japāņu kātus..cilvēki pērk salty sensation sērijas un lauž, bet turpina pirkt..jautājums ir kāpēc? to meklējat paši! var jau dragat visu muzu ar universalu katu, bet tas nav man.

jauku dienu!
4.marts 2020, 07:16 | links
 
NG bija video no Engures ezera, kur Ribuzuls japāņu kātu no augšējā plaukta salauza metot nelielu gumijas zivtiņu-tur nu absolūti pēc pārslogošanas neizskatījās. Un pēc kāta salaušanas paņēma Croixu un copēja tālāk :)
4.marts 2020, 06:36 | links
 
Ārprāts, kā veikalnieks var rakstīt kaut ko tik glupu....

onkyo, 3.marts 2020, 23:50


Ko es tādu glupu uzrakstīju? Kaut kādi fakti nepareizi? Un es taču nepagalvoju, ka St.Croix ir slikti kāti. Lieliski kāti, no Extreme sērijas vispār super! Kā jau jebkuram zīmolam dārgajā segmentā, tādā cenu līmenī sliktu kātu nav principā. A tas vai kādam patīk labāk japāņu kātu būves koncepts, kur pieņemts precīzāk norādīt pieļaujamā testa robežas, vai amerikāņu, kur uzliek lielu drošības rezervi, tā jau katra personīga lieta. A kopumā nav un būt nevar tāda lietā "kā pasaulē labākais spinings" vai "pasaulē labākais auto", viss ir subjektīvs katram pašam individuāli.
4.marts 2020, 00:13 | links
 
Da nu negribu iesaistíties neauglígãs diskusijãs)))

willijs, 3.marts 2020, 23:34


Nesaprotu, kas par problēmām diskusijā, kas deģenerējies? Neviens tak nevienu neapvaino, katrs izsaka savu viedokli, normāli operējam ar faktiem un argumentiem.
4.marts 2020, 00:00 | links
 
zaraza [03.03.20]: Mazas strādīgas rociņas taisa tos kas Krievijas tirgum)))

willijs, 3.marts 2020, 20:32

St.Croix lielāko daļu, lēto galu Eycon, Mojo utml., to ar ko reāli visvairāk copē USA, pilnīgi officiāli taisa ne tik mazas, bet arī patumšas roķeles , kas pieder vīriem ar sombrero Meksikā :)
Pie mums jau reāli kaut cik izplatīts tikai biezais gals no AVID uz augšu, kas principā taisīt uz eksportu galvenokārt jau Krieviju. Jeņku kāts ar japāņu riņkiem, Trampam būtu ko teikt :) A kapēc neliek savus Pacific Bay, Microwave utt. A tāpēc ka exportam galvenais, attiecīgi arī pielaizītāks dizians. Amerikā AVID un EXTREME ir tāds ne pāŗak izplatīts, profesionāļu un bagātu snobu. Amerikāņu leģenda un pats, pats elitārākais no masu ražošanas bija G.Loomis, ne tagadējais, bet kamēr vēl pie teikšanas tiešām bija vecais Haris. Bet tur dizainiskas mulķības nebija, robusti pasmagi un izturīgi oldschool bomji, ieraugot Fuji riņkus vai nez kaut kādas tur elegantas ručkas utt. uz sava kāta Hariju trieka ķertu :)
Ārprāts, kā veikalnieks var rakstīt kaut ko tik glupu....
3.marts 2020, 23:50 | links
 
Da nu negribu iesaistíties neauglígãs diskusijãs)))
Es kaut kã mierígi pasmaidišu un vadíšos péc izjútãm nevis reklãmas!
Tãpat kã redzu ka šis portãls ir absolúti değeneréjies, pie kam neatgriezeniski!)))
Pãris gadus mierígi iztiku bez šamã un domãju lieliski iztikšu arí turpmãk!)))
Labãk ir copét!
Visu gaišu kungi!)))
3.marts 2020, 23:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager