Spininga kāti

Tieši tã! Esmu izcopejies ar visãdiem augstã plaukta kãtiem, bet savu tournamentu Nemainíšu ne pret ko citu!!! Instruments kurš vieš pãrliecíbu!)))
The best roods of the world!)))
3.marts 2020, 09:25 | links
 
LTWS76MLXF-Jigs no laivas! Kalpo jau vairãk kã desmit gadus!))) Un neko citu man nevajag!)))
willijs, 2.marts 2020, 15:55


Pievienojos - visi Elite, Tournament un Xtreme 76MLXF modeļi ir nepārspējami.
3.marts 2020, 09:10 | links
 
P. S. AVS86MF-universãlis! Jigs no krasta, lídakas no laivas (maniem mãneklíšiem)
LTWS76MLXF-Jigs no laivas! Kalpo jau vairãk kã desmit gadus!))) Un neko citu man nevajag!)))
2.marts 2020, 15:55 | links
 
Nop! Visãdus izméğinãjis esmu un palieku pie šiem!)))
2.marts 2020, 15:46 | links
 
Vilij ir,ir vēl daudz labāku kātu piemēram kā no sērijas poseidon,tenryu lunaky,megabass
2.marts 2020, 15:28 | links
 
Man kã vecam stagnãtam neviens neiestãstís ka ir kas labãks par St. Croix)))
Nemainíšu ne pret ko citu.
2.marts 2020, 06:58 | links
 
JIG.LV [01.03.20]: Kādas atsauksmes par Daiwa silver creek spiningiem? Intrese 5-21 garuma 235. Paldies

Crazy, 1.marts 2020, 16:52

Ja patīk zvērīgi asi extra fast kāti, tad Silver Creek ar savu cieto solid spici ir savā cenu klasē ļoti laba izvēle, viegls, elegants, jūtīgs.


Ar DAIWA spiningu Eiropas modeļiem vispār ir jocīgi. Tur vesels lērums kātu, ko nu es neesmu spējīgs saprast tehniski un/vai dizianiski, vai arī pēc cenas neliekas konkurētspējīgi. Bet ir 2 sērijas, kas pozitīvi "izlec" ar price/performance Silver Creek, Ballistic X. Ir arī DAIWA citi tehniski ļoti forši kāti, bet tur vairs cipars pret to ko dod pretī īpaši nepārsteidz, vidēji statistiskās robežas.

P.S. Man, kā jau tirgotājam, var neticēt, taču uzskatu, ka tomēr kaut ko saprotu blankās un spiņos un diez vai kāds acīs varēs pateikt, ka esmu "sūdu" iegruzījis. Savā mūžā izmētājies un iztaustījies esmu ļoti daudz kātu. Un visiem normāliem ražotājiem ir gan labi, gan ne tik labi, patīk vai nepatīk pa lielam visam var atrast šādu vai tādu analogu. Fiška jau ir atrast tos retos, kur konkrētā brīdī nostājas vislabākā cenas/izpildījuma/kvalitātes attiecība. Skaidrs, ka salīdzināt var tikai konkrētā budžeta samērīguma klasē. Nemēdz būt spiningu pa 50EUR, kas objektīvi tehniski labāki par spiningiem 300+. Nu nav tādu! Bet mēdz būt, ka spinings, kam pēc vidējās izpildījuma klases tirgū būtu jāmaksā 100, maksā būtiski mazāk. Vot šādus variantus apzināti meklējot un atrodot rodas topseller. Un netkarīgi no brenda, dažreiz arī ne pāŗak labas reputācijas budžeta brendi var pāsteigt, dažreiz atzīti līderi var pilnīgu figņu uztaisīt.
Paldies;)
1.marts 2020, 18:22 | links
 
Kādas atsauksmes par Daiwa silver creek spiningiem? Intrese 5-21 garuma 235. Paldies

Crazy, 1.marts 2020, 16:52


Ja patīk zvērīgi asi extra fast kāti, tad Silver Creek ar savu cieto solid spici ir savā cenu klasē ļoti laba izvēle, viegls, elegants, jūtīgs.


Ar DAIWA spiningu Eiropas modeļiem vispār ir jocīgi. Tur vesels lērums kātu, ko nu es neesmu spējīgs saprast tehniski un/vai dizianiski, vai arī pēc cenas neliekas konkurētspējīgi. Bet ir 2 sērijas, kas pozitīvi "izlec" ar price/performance Silver Creek, Ballistic X. Ir arī DAIWA citi tehniski ļoti forši kāti, bet tur vairs cipars pret to ko dod pretī īpaši nepārsteidz, vidēji statistiskās robežas.

P.S. Man, kā jau tirgotājam, var neticēt, taču uzskatu, ka tomēr kaut ko saprotu blankās un spiņos un diez vai kāds acīs varēs pateikt, ka esmu "sūdu" iegruzījis. Savā mūžā izmētājies un iztaustījies esmu ļoti daudz kātu. Un visiem normāliem ražotājiem ir gan labi, gan ne tik labi, patīk vai nepatīk pa lielam visam var atrast šādu vai tādu analogu. Fiška jau ir atrast tos retos, kur konkrētā brīdī nostājas vislabākā cenas/izpildījuma/kvalitātes attiecība. Skaidrs, ka salīdzināt var tikai konkrētā budžeta samērīguma klasē. Nemēdz būt spiningu pa 50EUR, kas objektīvi tehniski labāki par spiningiem 300+. Nu nav tādu! Bet mēdz būt, ka spinings, kam pēc vidējās izpildījuma klases tirgū būtu jāmaksā 100, maksā būtiski mazāk. Vot šādus variantus apzināti meklējot un atrodot rodas topseller. Un netkarīgi no brenda, dažreiz arī ne pāŗak labas reputācijas budžeta brendi var pāsteigt, dažreiz atzīti līderi var pilnīgu figņu uztaisīt.
1.marts 2020, 17:39 | links
 
Kādas atsauksmes par Daiwa silver creek spiningiem? Intrese 5-21 garuma 235. Paldies
1.marts 2020, 16:52 | links
 
Varbūt kādam interesē SHIMANO Speed Master Lucioperca Soft Bait M+ 2,85 m?
Modelis vecs, bet stāvoklis ļoti labs, tik mīkstākā spicīte tika salauzta.
Tā arī nesadraudzējos ar kāta garumu, proti, tā daļa no spoles līdz apakšējam galam man nešķiet ērta. Citādāk, norādītajā 14-28g testa diapazonā šķita, ka gana jutīgs kāts.
Ja ir interese, rakstiet privātu ziņu.
25.februāris 2020, 17:41 | links
 
Mana pieredze ar šo kātu - grami 10-20 džigā, mazāki svari īsti nav domāti šim kātam.
Vobleri - vidējs iemetiena attālums, var darboties ar 110sp mailēm. Elite šķiet piemērotāka vobleriem.
15.februāris 2020, 18:13 | links
 
Gribu lūgt padalīties atsauksmēs par St.Croix Legend Extreme;7,6 modeli,ar testu 5-17,5,cik ir apakšējais reālais tests uz cietas grunts,līdz kādu 5-6metru dziļumam,kā ar vobleriem līdz 90-100mm,dīpiem,kā met vobleri,kāts jau brīnišķīgs rokās turot,bet praksē neesmu darbojies,nevar īsti izlemt kam atdot priekšroku,Elitei vai Extrīmam!Paldies par atbildem!
15.februāris 2020, 10:37 | links
 
Crazy Fish Perfect Jig 7-28 gr 240 cm interesē?
100 eur.
14.februāris 2020, 07:38 | links
 
Meklēju jig kātu, pārsvara copeju no krasta, tests lidz kadiem 24 gr ., varat ieteikt kādu? Ap 130 naudiņām. Paldies
13.februāris 2020, 09:09 | links
 
Rein [05.02.20]: Megabass Levante f5-75lv.
Kāds ar tādu ir saskāries?
Ehh.. Tas laikam kastinga kāts.
5.februāris 2020, 10:34 | links
 
Megabass Levante f5-75lv.
Kāds ar tādu ir saskāries?
5.februāris 2020, 10:32 | links
 
Spinings27 [05.02.20]: Rein [27m]: Labs rīts! Iesakiet, lūdzu, tvīča kātu garumā ap 220/230, testā līdz 38/42g bezinerces spolei. Jaizsit buster jerk 2.
PaldiesShimano Catana 210cm tests 20-50g copeju jau 4 gadus, nav pievīlis. Džerkiem ap 40 grami ideāli. Cena adekvāta.
Par īsu, smaga un noteikti negribēsies pāriet no One Sensoric uz Catana. :)

Bet paldies. Vairāk interesē kas no augstā gala.
5.februāris 2020, 09:19 | links
 
Rein [05.02.20]: Labs rīts! Iesakiet, lūdzu, tvīča kātu garumā ap 220/230, testā līdz 38/42g bezinerces spolei. Jaizsit buster jerk 2.
Paldies
Shimano Catana 210cm tests 20-50g copeju jau 4 gadus, nav pievīlis. Džerkiem ap 40 grami ideāli. Cena adekvāta.
5.februāris 2020, 09:14 | links
 
Labs rīts! Iesakiet, lūdzu, tvīča kātu garumā ap 220/230, testā līdz 38/42g bezinerces spolei. Jaizsit buster jerk 2.
Paldies
5.februāris 2020, 08:52 | links
 
ilmix [26.01.20]: Kas tā par bodīti Rīgā pie sporta manēžas? uz kuras ielas?
Tur pat stāvlaukumā pusē. Pirmais stāvs. Stāvlaukums gan ir maksas.
26.janvāris 2020, 13:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager