Spininga kāti

Kādas atsauksmes par jaxon kātiem??
26.jūlijs 2019, 19:36 | links
 
bio-r [22.07.19]: Olci, sakļūdījies, tā bij atbilde uz manu rakstīto.
chp- paldies par atsaucību!
A ok
22.jūlijs 2019, 18:49 | links
 
Olci, sakļūdījies, tā bij atbilde uz manu rakstīto.
chp- paldies par atsaucību!
22.jūlijs 2019, 18:15 | links
 
chp [22.07.19]: bio-r
Man bija Graphiteleader Corto EX 762UL-T (tubular) ar testu līdz 8 gramiem. Bija pieredze arī ar Major Craft New Crosstage, bet citā testā.
Asarim Corto EX ļoti patika. Lielāka līdaka, ko izvilku uz Corto Ex bija 6 kg.
Ja pamatmērķis ir microdžigs un vieglais džigs, tad viennozīmīgi Corto EX, jo viņam, mana skatījumā, ir labāka vizuāla un taktīla jūtamība. Par savu naudu Graphiteleader Corto EX ir ļoti labs.
Man tā kā vajadzētu ko ar lielāku testu piemēram 7- 28 10-30
22.jūlijs 2019, 17:48 | links
 
bio-r
Man bija Graphiteleader Corto EX 762UL-T (tubular) ar testu līdz 8 gramiem. Bija pieredze arī ar Major Craft New Crosstage, bet citā testā.
Asarim Corto EX ļoti patika. Lielāka līdaka, ko izvilku uz Corto Ex bija 6 kg.
Ja pamatmērķis ir microdžigs un vieglais džigs, tad viennozīmīgi Corto EX, jo viņam, mana skatījumā, ir labāka vizuāla un taktīla jūtamība. Par savu naudu Graphiteleader Corto EX ir ļoti labs.
22.jūlijs 2019, 16:34 | links
 
EdgarsPriede [22.07.19]: Sveiki !
Vēlos iegādāties spiningu un spoli. Esmu gatavs pa abiem maksāt ne vairāk kā 100 EUR.
Spinoju pamatos no krasta bet dažreiz gadā no laivas. Līdaka asaris.
Copēju uz drop shot, vobleriem, rotiņiem, vizuļiem, džigs. Īsāk sakot praktiski uz visa.

Olcis, 22.jūlijs 2019, 09:39
Sveiki, Jums vēstule.
Paskatījos paldies !!!
22.jūlijs 2019, 11:35 | links
 
Sveiki !
Vēlos iegādāties spiningu un spoli. Esmu gatavs pa abiem maksāt ne vairāk kā 100 EUR.
Spinoju pamatos no krasta bet dažreiz gadā no laivas. Līdaka asaris.
Copēju uz drop shot, vobleriem, rotiņiem, vizuļiem, džigs. Īsāk sakot praktiski uz visa.

Olcis, 22.jūlijs 2019, 09:39

Sveiki, Jums vēstule.
22.jūlijs 2019, 11:19 | links
 
Sveiki !
Vēlos iegādāties spiningu un spoli. Esmu gatavs pa abiem maksāt ne vairāk kā 100 EUR.
Spinoju pamatos no krasta bet dažreiz gadā no laivas. Līdaka asaris.
Copēju uz drop shot, vobleriem, rotiņiem, vizuļiem, džigs. Īsāk sakot praktiski uz visa.
22.jūlijs 2019, 09:39 | links
 
Labdien!
Vai kāds var ieteikt kādu meistaru , kas labo makšķerkātus? Liepājas pusē.
20.jūlijs 2019, 08:45 | links
 
Ja jau reiz tēma pacelta tad jautājums kungiem par kātiem - graphiteleader corto ex vai majorcraft crostage.
Cik saprotu corto ex ir pieejams ar short solid, domāju kā ko līdzīgu alternatīvu perfect jig.
19.jūlijs 2019, 21:32 | links
 
Man pirmais ašukiem bija Olympus T-ONE Par nieka trīsdesmit grašiem un pāris gadus arī tika lietots tīri labi, kamēr negribējās paprovēt kautkādas "izvirtības". :))
19.jūlijs 2019, 20:13 | links
 
VilnisL [8:46]: Ko Tu ieteiktu kā labu asaru kātu?Tā tak gaumes lieta. Man pašam ir Tict un Hearty rise

svens76, 19.jūlijs 2019, 08:56


Nu abi šie ir no pilnīgi citas cenu kategorijas. Skaidrs, ka labi, par to nešaubos. Parasti jau gan saka, ka rotiņam tieši paļurīgu vajag, lai var tālu iemest. Izskatās, ka izslavētais X1 nevienam nav...
19.jūlijs 2019, 18:48 | links
 
Krishs_KG [19.07.19]: Ja specifiski mikrodžigam, tad ļurkans automātiski nenozīmē slikts. Mazāk dils zivis, tajās reizēs, kad vajadzēs lēnām "izskrāpēt" grunti būs vieglāk iedot vajadzīgo animāciju. Asi izraustīt mānekli savukārt būs grūtāk - pašam jāsaprot, kāds stils sirdij tuvāks.
Katram sava gaume
19.jūlijs 2019, 12:42 | links
 
Ja specifiski mikrodžigam, tad ļurkans automātiski nenozīmē slikts. Mazāk dils zivis, tajās reizēs, kad vajadzēs lēnām "izskrāpēt" grunti būs vieglāk iedot vajadzīgo animāciju. Asi izraustīt mānekli savukārt būs grūtāk - pašam jāsaprot, kāds stils sirdij tuvāks.
19.jūlijs 2019, 11:33 | links
 
Gaujinieks2 [16.jūl]: Sakiet lūdzu, vai kāds ir mikrodžigam izmantojis team salmo tioga small game kātiņu?
Un vai tas vispār ir mikrodžiga kāts, vai ar savu vidēji ātro akciju nav par ļurkanu?..Izmantoju vēl zemākas klases salmo izstrādājumu. Man liekas ok. Uzskatu ka labāk investēties augstākas klases spolē, bet tas mans personīgais viedoklis.

irseejs, 19.jūlijs 2019, 09:36

daļēji jāpiekrīt Tev:)
19.jūlijs 2019, 10:10 | links
 
Nevar apzīmēt kā labu asaru kātu jo kāti netiek ražoti pēc zivju sugām bet gan pēc ķeršanas tehnikas.
19.jūlijs 2019, 09:50 | links
 
Gaujinieks2 [16.07.19]: Sakiet lūdzu, vai kāds ir mikrodžigam izmantojis team salmo tioga small game kātiņu?
Un vai tas vispār ir mikrodžiga kāts, vai ar savu vidēji ātro akciju nav par ļurkanu?..
Izmantoju vēl zemākas klases salmo izstrādājumu. Man liekas ok. Uzskatu ka labāk investēties augstākas klases spolē, bet tas mans personīgais viedoklis.
19.jūlijs 2019, 09:36 | links
 
VilnisL [19.07.19]: Ko Tu ieteiktu kā labu asaru kātu?
Tā tak gaumes lieta. Man pašam ir Tict un Hearty rise
19.jūlijs 2019, 08:56 | links
 
Ko Tu ieteiktu kā labu asaru kātu?
19.jūlijs 2019, 08:46 | links
 
Gaujinieks2 [16.07.19]: Sakiet lūdzu, vai kāds ir mikrodžigam izmantojis team salmo tioga small game kātiņu?
Un vai tas vispār ir mikrodžiga kāts, vai ar savu vidēji ātro akciju nav par ļurkanu?..
Par ļurkanumu runājot...:)) Man visi salmo vai favorīti šķiet ļurkani
19.jūlijs 2019, 08:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager