Spininga kāti

Paņem šito un būs labi!))MJS71MHF Power Spin 7'1" MH Fast 1 8 - 14 3/8 - 3/4
14.decembris 2017, 09:38 | links
 
Labs rīts. Radās jautājums par spininga kātu smagākiem mānekļiem twičam, jeb lai varētu izspēlēt 25-30 gramu mānekļus, BEiby buster , salmo sliderus, nju arī citi mānekļi ir, bet laikam lielāka par 35 gr nav un nav plānots, bet ar esošo kātiņu saprotu ka ļoti uzmanīgi var mētāt, bet īsti izspēlēt ne jo tests ir 28 gr augša.

hecs7, 14.decembris 2017, 08:31


Mazajiem džerkiem un lielajiem vobleriem vajag testu līdz kādi 42gr.
Pats paņemu šādiem vidējiem mērķiem
Major Craft First Cast Bass Series FCC-702H (Length: 2.13mt, Lure: 3/8- 1 1/2oz)

jo ar džerka kātu ir par rupju un kā tu teici ar twiča kātu ir pa vāju (man vispār līdz 21gr). Ar šo kātu var arī lielās gumijas bez papildus svara lidināt.
14.decembris 2017, 08:55 | links
 
Sveiki vīri! Kas tirgo Favorite Zander ZRS 902M? Paldies!
14.decembris 2017, 08:45 | links
 
Labs rīts. Radās jautājums par spininga kātu smagākiem mānekļiem twičam, jeb lai varētu izspēlēt 25-30 gramu mānekļus, BEiby buster , salmo sliderus, nju arī citi mānekļi ir, bet laikam lielāka par 35 gr nav un nav plānots, bet ar esošo kātiņu saprotu ka ļoti uzmanīgi var mētāt, bet īsti izspēlēt ne jo tests ir 28 gr augša.
14.decembris 2017, 08:31 | links
 
Sveiki , iesakiet kātu mikrodžigam lidz 60 euro un spolīti !

sandza, 27.novembris 2017, 02:34


Norādītajā cenu kategorijā no kātiem var ieteikt kaut ko no NORSTREAM Blaze sērijas (tur vairāki testu un garumu varianti). Spole sākot no Daiwa Ninja vai atbilstošas klases Shimano, labāk ar vieglo kātu balansējas 1500-2000, bet nu dabā mūsu copmaņiem populārāks ir 2500 izmērs, dēļ sava universāluma.
Protams, droši vien tirgū ir daudz citu variantu, kāti tomēr jātausta pašam, vēlams arī spoli uzlikt un saprast kā jutīsies.
27.novembris 2017, 10:05 | links
 
Sveiki , iesakiet kātu mikrodžigam lidz 60 euro un spolīti !
27.novembris 2017, 02:34 | links
 
cena?
Sveiki! Vai kāds var ieteikt kurā veikalā var iegādāties 3m kātu tests ap 10-45. Esmu vairākās Salmo bodēs bijis, tur izvēles nav uz šiem parametriem.

dair, 19.novembris 2017, 08:34

Šobrīd varu piedāvāt Daiwa Ballistic-X Seatrout modeli, 10-40g un 2.90m garumā. Līdz 25.oktobrim visiem spiningiem ir -30% atlaide, tai skaitā arī šim ;)

LuckyFishing, 19.novembris 2017, 12:19
19.novembris 2017, 12:27 | links
 
Sveiki! Vai kāds var ieteikt kurā veikalā var iegādāties 3m kātu tests ap 10-45. Esmu vairākās Salmo bodēs bijis, tur izvēles nav uz šiem parametriem.

dair, 19.novembris 2017, 08:34


Šobrīd varu piedāvāt Daiwa Ballistic-X Seatrout modeli, 10-40g un 2.90m garumā. Līdz 25.oktobrim visiem spiningiem ir -30% atlaide, tai skaitā arī šim ;)
19.novembris 2017, 12:19 | links
 
sorry,tas gan nav 3 m kāts.
19.novembris 2017, 09:03 | links
 
Labs ir Favorite Variant ar atbilstošo testu un cenu.
19.novembris 2017, 09:02 | links
 
Sveiki! Vai kāds var ieteikt kurā veikalā var iegādāties 3m kātu tests ap 10-45. Esmu vairākās Salmo bodēs bijis, tur izvēles nav uz šiem parametriem.
19.novembris 2017, 08:34 | links
 
intresē atsauksmes no kātiem FENWICK Iron Feather III ,kā ar testiem un kā uzvedas solid spices?
18.novembris 2017, 21:20 | links
 
Man ar tā bija līdz brīdim,kad to cilpu iztaisnoju taisni(paralēli kātam).Vairs tādu problēmu nav.
16.novembris 2017, 12:20 | links
 
Dažas reizes ar Aspen Stake bija līdzīgi, tad noņēmu to cilpu nost...
15.novembris 2017, 19:04 | links
 
Jā, iemetienā tas tiešām nekad nav bijis, tikai pie ietīšanas. :)
15.novembris 2017, 12:15 | links
 
Man tikai ietinot.. iemetienā nekad nav gadījies. Spole kaut kā varbūt netiek galā ar auklu? Paliek vairāk brīvas auklas, kas apmetās, tas vēl manuprāt varētu būt..

Pieteka, 15.novembris 2017, 10:08


Kādreiz par šo speciāli prasīju Crazy Fish dizainerim/tehnologam Andrejam Veduta...Turētāja cilpiņas izvietojums Crazy Fish kātiem ir apzināti taisīts "nestandarta" vietā, blankas labajā pusē 90 grādu leņķī, jo, tieši no fizikas loģiskā viedokļa, pie ietīšanas ar kreiso roku, tieši šajā vietā ir vismazākais risks auklām aizķerties. Tā arī ir, reāli, ja turētājs ir tieši pa auklas ietīšanās līniju, zem riņķiem, tad iespēja apmesties ir daudz lielāka, dažiem citu ražotāju modeļiem tā ir "slimība", ka apmetas jau iemetienā un rauj nost garus pītās auklas gabalus, kas smagi sit pa maciņu.
Izvietojumā kā tādā nav problēma, taču, tieši paša āķa turētāja cilpiņa ar "enģi" ir smuks un ērts tehniskais risinājums āķa fiksācijai, taču tomēr dabā rada nelielu risku, ka slapja aukla vējā tomēr aiz viņas aizķeras, taču man nekad tā nav bijis iemetienā. Nu jāpaseko nedaudz līdzi ietinot, tomēr praksē, vismaz man, tas notiek pietiekoši reti, pašam jau 3šo gadu Aspens līdz 21g ir pamata ikdienas copes kāts uz "otvodku" un vidējam džigam.
15.novembris 2017, 11:24 | links
 
Man tikai ietinot.. iemetienā nekad nav gadījies. Spole kaut kā varbūt netiek galā ar auklu? Paliek vairāk brīvas auklas, kas apmetās, tas vēl manuprāt varētu būt..
15.novembris 2017, 10:08 | links
 
Gribēju padalīties ar it kā ne lielu problēmu drīzāk noskaidrot iemeslus un tapt gudrāks priekšdienām.
Priekš vieglā džiga ir crazy fish aspen stake 1,9m 2-10 gr. Virsū spole daiwa legalis 2000.
Katrā normālā copes dienā man vidēji 2-4 reizes ietinot auklu tā apmetas ap to metāla cilpiņu, kas paredzēta lai aizāķētu mānekļa āķi. Reizēm to piefiksēju tik pēc pāris sekundēm, bet situācijās, kad virsū smalka aukla (PE #0.6 stāv virsū) un viņa strīķējās gar to cilpu var būt liktenīga, it īpaši, ja galā smuks, piemēram asaris.
Tad nu tā - kādam arī tā ir gadījies un kāds tam varētu būt izskaidrojums?

Pieteka, 15.novembris 2017, 09:46


Ar Aspen stake ir tieši tas pats novērojums (5-21g). Nav bieži, bet ir. Pieļauju, ka neveiksmīgi izvēlēta vieta āķa turētājam.
15.novembris 2017, 10:07 | links
 
Tā cilpa ir izvietota nepareizi, mans viedoklis. Man gan šad un tad aizķeras iemetienā, it sevišķi ja cope lielākā vējā.

Gribēju padalīties ar it kā ne lielu problēmu drīzāk noskaidrot iemeslus un tapt gudrāks priekšdienām.
Priekš vieglā džiga ir crazy fish aspen stake 1,9m 2-10 gr. Virsū spole daiwa legalis 2000.
Katrā normālā copes dienā man vidēji 2-4 reizes ietinot auklu tā apmetas ap to metāla cilpiņu, kas paredzēta lai aizāķētu mānekļa āķi. Reizēm to piefiksēju tik pēc pāris sekundēm, bet situācijās, kad virsū smalka aukla (PE #0.6 stāv virsū) un viņa strīķējās gar to cilpu var būt liktenīga, it īpaši, ja galā smuks, piemēram asaris.
Tad nu tā - kādam arī tā ir gadījies un kāds tam varētu būt izskaidrojums?

Pieteka, 15.novembris 2017, 09:46
15.novembris 2017, 10:05 | links
 
Gribēju padalīties ar it kā ne lielu problēmu drīzāk noskaidrot iemeslus un tapt gudrāks priekšdienām.
Priekš vieglā džiga ir crazy fish aspen stake 1,9m 2-10 gr. Virsū spole daiwa legalis 2000.
Katrā normālā copes dienā man vidēji 2-4 reizes ietinot auklu tā apmetas ap to metāla cilpiņu, kas paredzēta lai aizāķētu mānekļa āķi. Reizēm to piefiksēju tik pēc pāris sekundēm, bet situācijās, kad virsū smalka aukla (PE #0.6 stāv virsū) un viņa strīķējās gar to cilpu var būt liktenīga, it īpaši, ja galā smuks, piemēram asaris.
Tad nu tā - kādam arī tā ir gadījies un kāds tam varētu būt izskaidrojums?
15.novembris 2017, 09:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager