Spininga kāti

Kādas atsauksmes par salmo kraft spiningiem?! Meklēju aparātu džigam 4-15 gr apmēram, pa retam kāds vobleris, rotiņš. Ir vel kādas alternatīvas tājā cenu kategorijā?

Robiss1, 2.novembris 2017, 15:16


Sveiks, ieteiktu paskatīties uz Mikado Black Stone 2.40m un 5-24g vai arī jau iepriekš minēto Norstream Rebel 5-18g, 2.21m
2.novembris 2017, 15:38 | links
 
Cope gan no laivas gan krasta, garums varetu but 210-240 cm..
2.novembris 2017, 15:17 | links
 
Kādas atsauksmes par salmo kraft spiningiem?! Meklēju aparātu džigam 4-15 gr apmēram, pa retam kāds vobleris, rotiņš. Ir vel kādas alternatīvas tājā cenu kategorijā?
2.novembris 2017, 15:16 | links
 
Lūdzu iesakiet kātu līdz 100 eur. Galvenais māneklis būs voblers 7cm, tadi kā zipbaits rigge uc. un mazāki, bet galvenajam garšīģākajam izmēram būtu jābūt tiem 7cm. Garums ap 2,3m. Visi pārējie mānekļi būs sekundāri.

marcisp, 30.oktobris 2017, 16:59


Sveiks, varu ieteikt paskatīties Norstream Rebel 5-18g, 2.21m. Visai sakarīgs tviča kātiņš par pieņemamu cenu. Ar Ridge tiks galā mierīgi ;)
30.oktobris 2017, 17:19 | links
 
Lūdzu iesakiet kātu līdz 100 eur. Galvenais māneklis būs voblers 7cm, tadi kā zipbaits rigge uc. un mazāki, bet galvenajam garšīģākajam izmēram būtu jābūt tiem 7cm. Garums ap 2,3m. Visi pārējie mānekļi būs sekundāri.
30.oktobris 2017, 16:59 | links
 
Testā varētu būt no 10-30. Vienīgais, kas manī rada satraukumu- to, ka viņam vajag kātu sākot no 2,70. Ir kādi varianti no budžetniekiem?
shaiba, 19.oktobris 2017, 20:46

Vispār ir papilnam, piemēram SHIMANO ALIVIO DX 270M 10-30g eboat.lv maksā tikai 33eur

Sulla, 19.oktobris 2017, 21:28

Paldies. Rīt iebraukšu veikalā.
19.oktobris 2017, 21:33 | links
 
Testā varētu būt no 10-30. Vienīgais, kas manī rada satraukumu- to, ka viņam vajag kātu sākot no 2,70. Ir kādi varianti no budžetniekiem?
shaiba, 19.oktobris 2017, 20:46


Vispār ir papilnam, piemēram SHIMANO ALIVIO DX 270M 10-30g eboat.lv maksā tikai 33eur
19.oktobris 2017, 21:28 | links
 
Sveiki draugi. Sencim ievajadzējās kātu- izmantos tikai gumijas un voblerus. Seklajiem ezeriem. Testā varētu būt no 10-30. Vienīgais, kas manī rada satraukumu- to, ka viņam vajag kātu sākot no 2,70. Ir kādi varianti no budžetniekiem? Cik noprotu te jau vairāk jāskatās uz lašu kātiem. Paldies
19.oktobris 2017, 20:46 | links
 
Latviešu saitos info maz pārsvarā lasu krievu saitus. Šeit copes lietas apspriež jau 3 gadu kas labāks bluebird vai salmo tjoga
2.oktobris 2017, 21:14 | links
 
Chalitis [02.10.17]: Es jau meklēju nākošo ko varētu nopirkt,esmu izmēğinājis st croix,major craft,lunaky,hearty rise,evergreen,kadu favorite perfect jig domāju izmēğināt,video klipos izskatās ļoti labs

coperis14, 2.oktobris 2017, 11:53
Kas Tev nepatīk nosauktajos kātos?! lunaky (pieņemu, ka tas ir Tenryu Lunakia), Evergreen ir augstā gala kāti, no 300 un uz augšu. Tīrie japāņi! Pāriet uz Favorite??? :D
Man ir breaden swg specimen 76 tā ir japāņu jūtība ar amerikāņu izturību. Tests 1,5gr līdz 20 gr reāli 4gr līdz 18, bet esmu mēģinājis arī 2,5gr jau var sākt un 22 gr džigoju Daugavā pie normālas straumes
2.oktobris 2017, 21:05 | links
 
Tiem kas lasa krieviski par IM daudz kas pateikts te: https://fishingtackle.by/im7-im8-im9.html
Īsumā: IM ir elastību raksturojošs cipars. Jo lielāks, jo "cietāks" špinings. Tas nozīmē, ka lai iegūtu svarnesību (liekums pie svara ir konstante), var līmēt špininga "caurulītes" diametru mazāku. Tātad tas būs vieglāks, gaisa pretestība žvidzinot- mazāka. Bet...jo lielāks IM, jo tas ir trauslāks un ievainojamāks: Mazs iegriezums un klikš, Piespiedām-klikš....Jāstrādā ļoti uzmanīgi. Kopēju atbildības standartu IM ciparu piešķiršanā nav...ķīnietis liek, lai pirktu....Nekad nevar zināt, vai tas ir tāds kā rakstīts. Katram ražotājam savi noslēpumi kompozīta materiāla ražošanā.
2.oktobris 2017, 19:20 | links
 
Tīrie japāņi! Pāriet uz Favorite??? :D

Pēc Evergreen arī Fenwick ir deģenerācija/degradācija. Sak', pārdevu Mercedes SL un nopirku otro Golf.

Winnie, 2.oktobris 2017, 17:59

Fenwick ir tīrais budžetnieks! No copera nosauktajiem kātiem, lētakie ir MC kāti.Man vienu brīdi kādi septiņi gabali bija. Labi, nedārgi kāti!
2.oktobris 2017, 18:05 | links
 
Tīrie japāņi! Pāriet uz Favorite??? :D


Pēc Evergreen arī Fenwick ir deģenerācija/degradācija. Sak', pārdevu Mercedes SL un nopirku otro Golf.
2.oktobris 2017, 17:59 | links
 
Es jau meklēju nākošo ko varētu nopirkt,esmu izmēğinājis st croix,major craft,lunaky,hearty rise,evergreen,kadu favorite perfect jig domāju izmēğināt,video klipos izskatās ļoti labs

coperis14, 2.oktobris 2017, 11:53

Kas Tev nepatīk nosauktajos kātos?! lunaky (pieņemu, ka tas ir Tenryu Lunakia), Evergreen ir augstā gala kāti, no 300 un uz augšu. Tīrie japāņi! Pāriet uz Favorite??? :D
2.oktobris 2017, 17:42 | links
 
Jig.lv, paldies skaidrs!
Tad lieta tāda - ir kāts saimniecībā Surf Master Expert 10-40g. Izmantoju velcei un esmu ļoti apmierināts! Gribētu otru tādu vai kko ļoti līdzīgu. Varbūt varat kko ieteikt? Kas tas par tipu? Tubular vai kādi viņi tur vēl ir? Uz kāta laikam bij akcija - fast, un tas īpaši neko neizsakośais IM7.
Vienkārši mēğinu saprast tos manis interesējošos raksturlielumus. Sākas atlaižu laiks un doma pabraukāt pa copes bodēm.

Ezs87, 2.oktobris 2017, 00:38

Nu, ja runa iet par "vienkāršo" velcēšanu bez downrigger un citām speciālām fiškām, kas prasa savu specifiku, tad tur izvēle, manuprāt (mož velces guru man nepiekritīs), ir uz kaut ko vienkāršu, lētu un izturīgu, īpaši neiedziļinoties akcijās-šmakcijās.

JIG.LV, 2.oktobris 2017, 11:42

Tieši tā! Parastai velcei, gruntenošanai neko labu nevajag! Es, kad pirku kātu velcei iedevu čomam, lai aizved mājās! Kauns pa ielu bija iet! :D Vislētakais kompozīta štrums, ar kuru ir izvilkts daudz smuku zivju! Manas galvenās prasības, lai nav žēl kad uzkāp virsū ar kajām! :) Izmantoju dzīvai ēsmai, velcei un vēdzeļu copei. Akadēmiskai spiningošanai ir pilnīgi cita līmeņa spiningi!
2.oktobris 2017, 17:37 | links
 
Loģiski ka vajag standarta vienlaidus konusa kātu, kaut kādas ielīmētās solid spices tur kā zaķim stopsignāls, akcija noteikti ne extra fast, kaut ko mīkstāku pa vidu , lai arī blanka izamortizētu pie zacepa vai spēcīgāka zivs rāviena. Kaut kā tā...


Radikāli pretēju viedokli paužu - augsta % grafīta fast vai extra fast dažiem mānekļiem akūti nepiecešams, piemēram, sīkajiem krenkiem. Nu tas protams, ja velvējot tur kātu rokā, un ja ūdenstilpne ir bez "ķērājiem". Izvirtība?! Nē, kaifs velcēt.
Savukārt no "klasikas" viedokļa, ja velcē ar stop&go mānekļiem (šūpi, Rapalas šadi u.c.), tad regular/regular fast akcijas kāts būs labākais.
Lielie krenki un mailes virs 140 mm prasa jau labu regular, pie kam stikla šķiedras piedeva grafītam uzskatāma kā liels plus (St.Croix krenkeri, piemēram).
2.oktobris 2017, 13:57 | links
 
Es jau meklēju nākošo ko varētu nopirkt,esmu izmēğinājis st croix,major craft,lunaky,hearty rise,evergreen,kadu favorite perfect jig domāju izmēğināt,video klipos izskatās ļoti labs
2.oktobris 2017, 11:53 | links
 
Es vienu testam paņēmu es visu laiku mainu kātus..... tagad paņēmu fenwick hmg 1-10gr skanīgs ass labi sien zivi,asaru tirinâšanu forši jūt pagaidām lielākais uz to ir 700grami

coperis14, 2.oktobris 2017, 11:29


Nu tad jau viss OK, ja kāts patīk, guļas rokā un pilda savu funkciju. Ko tad prasi - pats nupat smuku praktisku atsauksmi uzrakstīji :)
2.oktobris 2017, 11:43 | links
 
Jig.lv, paldies skaidrs!
Tad lieta tāda - ir kāts saimniecībā Surf Master Expert 10-40g. Izmantoju velcei un esmu ļoti apmierināts! Gribētu otru tādu vai kko ļoti līdzīgu. Varbūt varat kko ieteikt? Kas tas par tipu? Tubular vai kādi viņi tur vēl ir? Uz kāta laikam bij akcija - fast, un tas īpaši neko neizsakośais IM7.
Vienkārši mēğinu saprast tos manis interesējošos raksturlielumus. Sākas atlaižu laiks un doma pabraukāt pa copes bodēm.

Ezs87, 2.oktobris 2017, 00:38


Nu, ja runa iet par "vienkāršo" velcēšanu bez downrigger un citām speciālām fiškām, kas prasa savu specifiku, tad tur izvēle, manuprāt (mož velces guru man nepiekritīs), ir uz kaut ko vienkāršu, lētu un izturīgu, īpaši neiedziļinoties akcijās-šmakcijās. Atkrīt milzums faktoru, kas būtiski klasiskajam spiningam - iemetiena atālums nav svarīgs, svars arī nē, jo rokās nav jātur visu dienu, kaut kādi skanīgumi un jūtības uz roku utt. arī nevajag, augstā gala grafīti ar savu trauslumu tikai traucēs, pa gramam nav jāmet, tests svarīgs tikai tikdaudz, lai kāts izturētu velces radīto slodzi un tai pašā laikā būtu pietiekoši elastīga spice mānekļa spēles vibrācijas rādīšanai. Loģiski ka vajag standarta vienlaidus konusa kātu, kaut kādas ielīmētās solid spices tur kā zaķim stopsignāls, akcija noteikti ne extra fast, kaut ko mīkstāku pa vidu , lai arī blanka izamortizētu pie zacepa vai spēcīgāka zivs rāviena. Kaut kā tā...
2.oktobris 2017, 11:42 | links
 
Es vienu testam paņēmu es visu laiku mainu kātus..... tagad paņēmu fenwick hmg 1-10gr skanīgs ass labi sien zivi,asaru tirinâšanu forši jūt pagaidām lielākais uz to ir 700grami
2.oktobris 2017, 11:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager