Lubānas ezers

Reku vajdzēja būt robežu shēmām,tik nešeptē--http://www.daba.gov.lv/index.php?objid=1947
likumos publicētajos pielikumos toč īpaši nevar iebraukt kur kāda zona atrodas,teorētiski viņām jābūt dabā marķētām,ja jau pat koordinētas.

Mans jau ar labprāt līdz 20 jūnijam ielaistos ar laivu līdaku pamedīt,jo ap jāņiem jau diezgan daudz zāles saaugušas un tīkli ar vēl netraucē, bet vai var?
Tak tāpat ar laivu niedru puduru vidū nelien un kaijas netramdi,vairāk jau liekas izdzenā bradājot ,kas it kā skaitās atļauts.
4.marts 2010, 13:42 | links
 
jau vismaz taa lielaa udens uz Lubanchika nava..... taa forshs sniegs noblieteets iet labi, tik vietaam veel nav aizsalis udens un biku iekrist naakas kadus 10cm..... tas reti kur.....
cope-tikai sikuli-ZB(negatiiivaa noziiimee)
bijam pie Aiviekstes-sakumaa -pie Aiviekstes vecaas gultnes-tur sikas raudinjas un ashuki met un velc-galigi sikie...
aizgajam uz veco vietu-tur ar raudinjas, sikie ashuki kaa pieseejaas man -man vinji apnika-palaidu gabalus 50 apakl-shie no prieka laikam visu laiku keeraas taapeec man:D:D:D
vakarpusee niedreees koleegim 2ruduleni pa grami 300.
4.marts 2010, 17:43 | links
 
skaidrs tad! ;)
4.marts 2010, 18:14 | links
 
Lubančiks ir liels,bet cerības uz kaut cik normālu lomu ir maz mazītiņas,diemžēl,bet fakts.Un mēs tik maksājam,un maksājam????
5.marts 2010, 14:32 | links
 
kā pa ezeru var paiet,ūdens nosēdās vai vēl nē.ar mašīnu protams nau ko domāt braukt pa ezeru,vai nu ir kāds rokeris?!
5.marts 2010, 16:09 | links
 
Preilieti-ieshana super, bijaam vakar te no aiviekstes puses-sniegs piesnidzis un noblieteejies-tik vietaam pie zaaleem gadaas izkrist smagaakam cilveekam kaa man:D:D:D-bet i to ja izkriti nav vairs tik daudz udens apakshaaa......
ieshana salidzinoshi ar pagajusho juuuuraini slapjo svetdienas pastaigu bija nesalidzinaami jautraaka un vieglaaka......
ar mashiiinu labaak nevajag......... pat viens uaziku bija pie aiviekstes atstaajis....:D:D:D-izjurzaajushi tur lidz ezeram tos 150 metrus taa ka prieks ar saviem dzipukiem zvejnieki kas liek tiiiklus.... ar kaadu Duglasu vareetu maukt i pa ezeru:D:D:D veel shodien biki minusins, rit-jaabut jau pavisam forshai ieshanai rit.....
5.marts 2010, 18:02 | links
 
paldies ašukaini,iepriecināji.rīt brauksim!jācer ka būs laiks vismaz normāls,bet zivi sameklēsim.
5.marts 2010, 19:35 | links
 
Ne asakas,cerība mirst pēdējā?
5.marts 2010, 19:59 | links
 
mums ar doma riit laisties-ta jau vakaraa atskaitiiisimies kas ko kur nokeeris:D:D:)

ko ta maajaas bez jeegas sedet ta labaak aizbraukt patirinaat labak:D:D:D
5.marts 2010, 20:05 | links
 
sesdien bijām lubānā,tālu negājām,līdz pirmajām biezām niedrēm uz niedrēm baigā sārma,protams uz copi cerības mazas bet stundu pēc iebarošanas pirmais rudulis trāpijās 400gr.pa visu dienu 8labi ruduli viens asaris ari ap 400gr viena līdaka ap800gr divas nokostas mormiškas un ap3gk raudas.pirmo reiz piebrauca inspektori pārbaudīja visu,pat kastēs līda, laikam ēst gribēja!?
7.marts 2010, 14:05 | links
 
Uz inspektoriem nav ko dusmoties.Ļoti jauki,ka vismaz retu reizi atbrauc.Nekā personīga,bet publika ir tāda,ka jālien ne tikai kastēs,bet arī biksēs.Pašiem inspektoriem būtu ieteikums krāt spēkus Aiviekstes slūžu kontrolei un pašlaik varētu nolasīt maliķus zem Nagļu HESa.
7.marts 2010, 18:28 | links
 
Adeen piekriitu gan par Naglu kanaalu gan par Aivieksti.....
7.marts 2010, 20:00 | links
 
Pie Aiviekstes slūžām jau vienmēr bezpriģels - spinngo, cemerē pie pašām slūžām, nerunājot par 100 m. Pāris reizes gan inspektorus esmu redzējis un kaut ko arī ir sodījuši, bet visumā tur baigā anarhija.
8.marts 2010, 13:32 | links
 
Jurka-tieshi taaa......
dazas reizes pavasara puseee Madonas inspektori atbrauc un tas ariii viss.......-kaa sakaas dara ko grib....
8.marts 2010, 19:17 | links
 
kads pedejas dienas ir bijis uz labiem rudulu lomiem ticis? taisos 6dien izmeginat laimi!
12.marts 2010, 14:20 | links
 
Jaunais likums : tagad būs jāperk labo lomu licenzi par 1000 Ls , noperc licenzi un tikai tad vari cerēt uz labo lomu , interesentus lūdzu griezties pie manis personīgi .
12.marts 2010, 14:26 | links
 
kaadu vel licenzi par 1000ls? :D
12.marts 2010, 15:22 | links
 
salmo.nopērc,tad uzzināsi!:DDD
12.marts 2010, 15:23 | links
 
jus kautkaadas jeelibas rakstat! :D
12.marts 2010, 15:50 | links
 
salmo
kur TU šeit redzi'&salasiji jēlības??? :)
12.marts 2010, 15:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager