Spiningošana

Cik “neitrāls “ vērtējums no zarazas. Pats lielos mānekļus nelieto, šādu kātu nav mēģinājis, bet gatavs viedoklis. Jo pats taču tirgo.
Būtu ētiski, ja par šmigu, maukām un ekonomiku Tu rakstītu kā Zaraza, bet par copes inventāru kā Jig.lv.
19.janvāris 2019, 16:36 | links
 
zaraza [19.01.19]: Sveiki. Varbūt kāds lieto šo spiningu. Cormoran Raycore-x 2.40m ir testi 40-100g un 70-135g. Lielajiem gumijas mānekļiem. kādas atsauksmes??

CAT, 18.janvāris 2019, 21:27

Nevaru apgalvot, ka būtu lietojis uz ūdens (smagie mānekļi vispār galīgi nav mans), taču "sausajā" taustot, kratot un pētot tīri no tehniskā un izpildījuma kvalitātes viedokļa man palika ļoti labs iespaids. Priekš sava smagā testa un garuma pietiekmi viegls (kaut kas ~150g bija), blanka asa un skanīga, lieli un izturīgi rinķi, manai rokai ērta ručka. Pie tīri konstruktīvā izpildījuma kvalitātes arī nebija kur piesipties, nekādu redzamu gļuku ar kaut ko šķībi greizi uztaisītu nebija. Izmantotā furnitūra nav nekāda biezā, bet absolūti adekvāta. Manuprāt, ļoti labs kāta variants smagajām big baits lietām pēc cenas un kvalitātes attiecības, tiem, kas meklē kaut ko budžetā zem 100.
Jap. Cena ap 70 eirro
19.janvāris 2019, 15:55 | links
 
Sveiki. Varbūt kāds lieto šo spiningu. Cormoran Raycore-x 2.40m ir testi 40-100g un 70-135g. Lielajiem gumijas mānekļiem. kādas atsauksmes??

CAT, 18.janvāris 2019, 21:27


Nevaru apgalvot, ka būtu lietojis uz ūdens (smagie mānekļi vispār galīgi nav mans), taču "sausajā" taustot, kratot un pētot tīri no tehniskā un izpildījuma kvalitātes viedokļa man palika ļoti labs iespaids. Priekš sava smagā testa un garuma pietiekmi viegls (kaut kas ~150g bija), blanka asa un skanīga, lieli un izturīgi rinķi, manai rokai ērta ručka. Pie tīri konstruktīvā izpildījuma kvalitātes arī nebija kur piesipties, nekādu redzamu gļuku ar kaut ko šķībi greizi uztaisītu nebija. Izmantotā furnitūra nav nekāda biezā, bet absolūti adekvāta. Manuprāt, ļoti labs kāta variants smagajām big baits lietām pēc cenas un kvalitātes attiecības, tiem, kas meklē kaut ko budžetā zem 100.
19.janvāris 2019, 10:39 | links
 

Sveiki. Varbūt kāds lieto šo spiningu. Cormoran Raycore-x 2.40m ir testi 40-100g un 70-135g. Lielajiem gumijas mānekļiem. kādas atsauksmes??
18.janvāris 2019, 21:27 | links
 
Sveiki!
sapalu spiningošanai vēlos iegādāties labu kātu un spoli kas būtu vispiemērotākais šai copei...
Sapalnieks, 1.novembris 2018, 15:55


Daiwa Fuego vai Shimano Stradic 2500, aukla PE0.6#, kāts - moderate fast, lai var veikt tālmetienus (japānis ML vai M, amerikānis ML), garums ap 2.30. Ja cope šaurākās vietās, tad ņemtu īsāku ~2.10
1.novembris 2018, 18:46 | links
 
Sveiki!
Šogad pievērsos sapalu spiningošanai!,vēlos iegādāties labu kātu un spoli kas būtu vispiemērotākais šai copei.Varbūt kāds varētu ieteikt ko konkrētu.Copes vietas,Gauja,Salaca.
Cena pa komplektu līdz 250 eur.
1.novembris 2018, 15:55 | links
 
Labdien!

27.10.2018 Vecumnieku novada Vallē tiek rīkotas ikgadējās sacensības spiningošanā tautas klasē - Vecumnieku novada rudens kauss - 2018.
Palikušas dažas brīvas vietas dalībai sacensībām tautas klasē. Sacensības notiek no krasta Vallē, a/k "Makšķernieku paradīze" ūdenskrātuvē.

Pieteikuma anketa dalībai: http://www.makskerniekuparadize.lv/kontaktinformacija/registracija-dalibai-sacensibas

Turpat arī nolikums un cita informācija. Tiklīdz būs brīvās vietas aizpildītas - ievietošu ziņu un pieteikuma anketas nebūs pieejamas!
24.oktobris 2018, 23:07 | links
 
Man atkal šogad 110orbits rullēja. Vižens- ne visai, lai gan pagājšgad labi ķēra.
24.oktobris 2018, 15:59 | links
 
Cupix - nē, sen jau prom.
24.oktobris 2018, 15:31 | links
 
to: gerings667

Balisong 130sp toč strādā , bet ir specifisks - manā skatījumā vislabāk strādāt pie kantīm kur no 1,5m pāriet uz dziļāku, ar pauzēm lai līdaka no apakšas uzceļas. Tas dobjais grabulis arī ir spēks.

Kas attiecas uz Megabass tad viņi strādā - man gan šogad uz viņiem ne visai mēri gan ir bet citi mānekļi bija devīgāki, bet citus gadus ir vienkārši must have.
24.oktobris 2018, 10:38 | links
 
MT9 [23.10.18]: Nu ko sezona iet uz beigām. Šogad testam biju iegādājies virkni ar dažādiem lielajiem vobleriem. Bet vai man vienīgajam uz saļajiem Balisongiem un Realis Jerkbaitu ņem galvenokārt mazās līdaciņas?
Senāk ķēru pārsvarā uz Megabass Vižon 110, tak uz to vidēji bija vairāk lielo.. Šī gada secinājums - laikam nav vērts izmest naudu tajos plastmasas grabuļos, pietiek ar Megabasu.

gerings667, 23.oktobris 2018, 21:50

Tici man, nākamgad tev būs cits favorīts. Ja ne ražotājs, tad modelis ;)
Un ja ne modelis, tad krāsa! :))))
Man čoms atdāvināja vobleri uz kuru ,, nekas neķeras,, man tas tika ,, saplosīts,, dažās copēs kad skaits virs divdesmit.
24.oktobris 2018, 09:54 | links
 
Fishfinder - ir mans viens komplekts kā ar reizi šai tēmai. Nu ne pavisam lielajām gumijām virs 90 gr, bet 60-70 gr gumijām kā ar reizi.

Abu garcia vendetta 30-60gr, 2.40 m, un Abu garci black max muļtjiks. + vēl aukla power pro 0.33 vai 0.36. Par visu 75 eur.
Pārdodu jo nesadraudzējōs ar multiplikatoru. Krāj putekļus tikai.

Modzha, 31.augusts 2018, 12:24

Komplekts ir tev uz rokām vēl? :)
24.oktobris 2018, 09:09 | links
 
Nu ko sezona iet uz beigām. Šogad testam biju iegādājies virkni ar dažādiem lielajiem vobleriem. Bet vai man vienīgajam uz saļajiem Balisongiem un Realis Jerkbaitu ņem galvenokārt mazās līdaciņas?
Senāk ķēru pārsvarā uz Megabass Vižon 110, tak uz to vidēji bija vairāk lielo.. Šī gada secinājums - laikam nav vērts izmest naudu tajos plastmasas grabuļos, pietiek ar Megabasu.

gerings667, 23.oktobris 2018, 21:50


Tici man, nākamgad tev būs cits favorīts. Ja ne ražotājs, tad modelis ;)
23.oktobris 2018, 21:53 | links
 
Nu ko sezona iet uz beigām. Šogad testam biju iegādājies virkni ar dažādiem lielajiem vobleriem. Bet vai man vienīgajam uz saļajiem Balisongiem un Realis Jerkbaitu ņem galvenokārt mazās līdaciņas?
Senāk ķēru pārsvarā uz Megabass Vižon 110, tak uz to vidēji bija vairāk lielo.. Šī gada secinājums - laikam nav vērts izmest naudu tajos plastmasas grabuļos, pietiek ar Megabasu.
23.oktobris 2018, 21:50 | links
 
Sveiki kolēģi. Kur
Rīgā var nopirkt āķa fiksatoru? Paldies
8.septembris 2018, 16:19 | links
 
Fishfinder - ir mans viens komplekts kā ar reizi šai tēmai. Nu ne pavisam lielajām gumijām virs 90 gr, bet 60-70 gr gumijām kā ar reizi.

Abu garcia vendetta 30-60gr, 2.40 m, un Abu garci black max muļtjiks. + vēl aukla power pro 0.33 vai 0.36. Par visu 75 eur.
Pārdodu jo nesadraudzējōs ar multiplikatoru. Krāj putekļus tikai.
31.augusts 2018, 12:24 | links
 
Vosoli!

Jautājums par lielo mānekļu tēmu.
Ir plānots iegādāties inventāru, lai varētu strādāt ar lielajām gumijām.
1. Kādu kātu, ar cik lielu testu un garumu būtu jāskatās?
2. Kādu spoli- mults vai bezinerces, to plusi/mīnusi šim copes veidam.
31.augusts 2018, 10:49 | links
 
Sveiki,

Neizdevas atrast temu par Sudala ezeru, tapec jautasu seit. 4. augusta mednieku festivala ietvaros notiks spiningosanas/velcesanas sacensibas. Varbut kads varetu ieteikt uz ko butu vairak jaliek uzsvars - rotins un gumiju metasana pa zalem, dzigs pa kantem, varbut velce ? Cik jau info atradu tad dzilums 3,5 metri ar bedrem uz 10m un bez lidakas un asariem esot ari zandarti. Ne reizi nav buts, doma piektdien iebraukt un meginat kaut ko saprast. Un ka ar laivu iesaisanu, janem mazaka vai ir ari kada vieta, kur var ielaist ar visu piekabi ? Un pec bildem liekas, ka ar benzinmotoru drikst tik vai ar lielaku par 5zs, gan nav saprotams. Paldies.
30.jūlijs 2018, 08:34 | links
 
skutans [23.07.18]: skutans [15m]: skutans [26m]: Kādu pavadiņu lietot spiningojot ar voblerīšiem, rotiņiem, šūpiņiem? Kuras skaitās tās labākās? Cik garas?

Andzy35, 22.jūlijs 2018, 14:02

Es lietoju titānu. TIKAI - pašam jātaisa, jo bodes variantiem ar to kvalitāti ir kā ir.

Hotentots, 22.jūlijs 2018, 23:24

Stīga vairāk velcei un rupjajām tehnikām, labs , lēts tautas variants. Puslīdz profesionāli veči izmanto titānu, jo šis materiāls, attiecīgi piemeklējot
- necūkā spēli (vobleri).Nezinu, kāds Tev ir "veco profesionāļu" stereotips, par stīgu...
Bet man tiešām interesanti - kā titāns nebojā un kā stīga bojā voblera spēli?
Vai Tev ir kāda metode,kā sien titānu pa taisno pie voblera? Jebšu neuzskati, ka jebkāda veida sakabe bojā voblera spēli?

Pretēji tam - aukla - stīga-vobleris viss taisnā līnijā ( + nomests liekais svars uz karabīnes un virpuļa svaru)

Rupjo tehniku... nu, cik zinu, džerkotāji pārsvarā izmanto titānu un resnu.

Mūsdienās ir oj ku oj smalkas stīdziņas,ja kas :)

Bet, tiešām interesanti. Kur saskati vobleru spēlei plusus titānā pret stīgu

Abavnieks, 23.jūlijs 2018, 00:36

Ir nianses katram voblerim, nemaz nerunājot par tā grimšnu, ko bieži vien iespaido attiecīgi materiāli....Un tas ir tikai sākums...")Kuram voblerim, vienalga S SP vai F, būtu plus, tas, ka dēļ pavadas "liekā" svara, galva grimst ātrāk?

Tiem, kuri ar galvu vertikāli uz leju pauzē nostājas... nu nezinu. Varbūt

Otrs, pavadas smagums nogremdēs to vertikāli, aukla būs vieglāka, veidojas lenķis, kur uzreiz lielāka iespēja zālei ķerties.

Abavnieks, 23.jūlijs 2018, 00:52

Īsti neiebraucu, bet ir ok, Tur daudz nianšu, bet pamatu pamats ir nebojāt mānekļa spēli, "iekarināt", utml. Ja funktieris piedot savu spēli ražotājam, to var darīt, galva uz leju...?
Abpusēji...
23.jūlijs 2018, 07:55 | links
 
skutans [15m]: skutans [26m]: Kādu pavadiņu lietot spiningojot ar voblerīšiem, rotiņiem, šūpiņiem? Kuras skaitās tās labākās? Cik garas?

Andzy35, 22.jūlijs 2018, 14:02

Es lietoju titānu. TIKAI - pašam jātaisa, jo bodes variantiem ar to kvalitāti ir kā ir.

Hotentots, 22.jūlijs 2018, 23:24

Stīga vairāk velcei un rupjajām tehnikām, labs , lēts tautas variants. Puslīdz profesionāli veči izmanto titānu, jo šis materiāls, attiecīgi piemeklējot
- necūkā spēli (vobleri).Nezinu, kāds Tev ir "veco profesionāļu" stereotips, par stīgu...
Bet man tiešām interesanti - kā titāns nebojā un kā stīga bojā voblera spēli?
Vai Tev ir kāda metode,kā sien titānu pa taisno pie voblera? Jebšu neuzskati, ka jebkāda veida sakabe bojā voblera spēli?

Pretēji tam - aukla - stīga-vobleris viss taisnā līnijā ( + nomests liekais svars uz karabīnes un virpuļa svaru)

Rupjo tehniku... nu, cik zinu, džerkotāji pārsvarā izmanto titānu un resnu.

Mūsdienās ir oj ku oj smalkas stīdziņas,ja kas :)

Bet, tiešām interesanti. Kur saskati vobleru spēlei plusus titānā pret stīgu

Abavnieks, 23.jūlijs 2018, 00:36

Ir nianses katram voblerim, nemaz nerunājot par tā grimšnu, ko bieži vien iespaido attiecīgi materiāli....Un tas ir tikai sākums...")Kuram voblerim, vienalga S SP vai F, būtu plus, tas, ka dēļ pavadas "liekā" svara, galva grimst ātrāk?

Tiem, kuri ar galvu vertikāli uz leju pauzē nostājas... nu nezinu. Varbūt

Otrs, pavadas smagums nogremdēs to vertikāli, aukla būs vieglāka, veidojas lenķis, kur uzreiz lielāka iespēja zālei ķerties.

Abavnieks, 23.jūlijs 2018, 00:52


Īsti neiebraucu, bet ir ok, Tur daudz nianšu, bet pamatu pamats ir nebojāt mānekļa spēli, "iekarināt", utml. Ja funktieris piedot savu spēli ražotājam, to var darīt, galva uz leju...?
23.jūlijs 2018, 01:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager