Spiningošana

skutans [23.07.18]: skutans [26m]: Kādu pavadiņu lietot spiningojot ar voblerīšiem, rotiņiem, šūpiņiem? Kuras skaitās tās labākās? Cik garas?

Andzy35, 22.jūlijs 2018, 14:02

Es lietoju titānu. TIKAI - pašam jātaisa, jo bodes variantiem ar to kvalitāti ir kā ir.

Hotentots, 22.jūlijs 2018, 23:24

Stīga vairāk velcei un rupjajām tehnikām, labs , lēts tautas variants. Puslīdz profesionāli veči izmanto titānu, jo šis materiāls, attiecīgi piemeklējot
- necūkā spēli (vobleri).Nezinu, kāds Tev ir "veco profesionāļu" stereotips, par stīgu...
Bet man tiešām interesanti - kā titāns nebojā un kā stīga bojā voblera spēli?
Vai Tev ir kāda metode,kā sien titānu pa taisno pie voblera? Jebšu neuzskati, ka jebkāda veida sakabe bojā voblera spēli?

Pretēji tam - aukla - stīga-vobleris viss taisnā līnijā ( + nomests liekais svars uz karabīnes un virpuļa svaru)

Rupjo tehniku... nu, cik zinu, džerkotāji pārsvarā izmanto titānu un resnu.

Mūsdienās ir oj ku oj smalkas stīdziņas,ja kas :)

Bet, tiešām interesanti. Kur saskati vobleru spēlei plusus titānā pret stīgu

Abavnieks, 23.jūlijs 2018, 00:36

Ir nianses katram voblerim, nemaz nerunājot par tā grimšnu, ko bieži vien iespaido attiecīgi materiāli....Un tas ir tikai sākums...")
Kuram voblerim, vienalga S SP vai F, būtu plus, tas, ka dēļ pavadas "liekā" svara, galva grimst ātrāk?

Tiem, kuri ar galvu vertikāli uz leju pauzē nostājas... nu nezinu. Varbūt

Otrs, pavadas smagums nogremdēs to vertikāli, aukla būs vieglāka, veidojas lenķis, kur uzreiz lielāka iespēja zālei ķerties.
23.jūlijs 2018, 00:52 | links
 
skutans [23.07.18]: skutans [26m]: Kādu pavadiņu lietot spiningojot ar voblerīšiem, rotiņiem, šūpiņiem? Kuras skaitās tās labākās? Cik garas?

Andzy35, 22.jūlijs 2018, 14:02

Es lietoju titānu. TIKAI - pašam jātaisa, jo bodes variantiem ar to kvalitāti ir kā ir.

Hotentots, 22.jūlijs 2018, 23:24

Stīga vairāk velcei un rupjajām tehnikām, labs , lēts tautas variants. Puslīdz profesionāli veči izmanto titānu, jo šis materiāls, attiecīgi piemeklējot
- necūkā spēli (vobleri).Nezinu, kāds Tev ir "veco profesionāļu" stereotips, par stīgu...
Bet man tiešām interesanti - kā titāns nebojā un kā stīga bojā voblera spēli?
Vai Tev ir kāda metode,kā sien titānu pa taisno pie voblera? Jebšu neuzskati, ka jebkāda veida sakabe bojā voblera spēli?

Pretēji tam - aukla - stīga-vobleris viss taisnā līnijā ( + nomests liekais svars uz karabīnes un virpuļa svaru)

Rupjo tehniku... nu, cik zinu, džerkotāji pārsvarā izmanto titānu un resnu.

Mūsdienās ir oj ku oj smalkas stīdziņas,ja kas :)

Bet, tiešām interesanti. Kur saskati vobleru spēlei plusus titānā pret stīgu

Abavnieks, 23.jūlijs 2018, 00:36

Ir nianses katram voblerim, nemaz nerunājot par tā grimšnu, ko bieži vien iespaido attiecīgi materiāli....Un tas ir tikai sākums...")
Kuram voblerim, vienalga S SP vai F, būtu plus, tas, ka dēļ pavadas "liekā" svara, galva grimst ātrāk?

Tiem, kuri ar galvu vertikāli uz leju pauzē nostājas... nu nezinu. Varbūt

Otrs, pavadas smagums nogremdēs to vertikāli, aukla būs vieglāka, veidojas lenķis, kur uzreiz lielāka iespēja zālei ķerties.
23.jūlijs 2018, 00:52 | links
 
skutans [26m]: Kādu pavadiņu lietot spiningojot ar voblerīšiem, rotiņiem, šūpiņiem? Kuras skaitās tās labākās? Cik garas?

Andzy35, 22.jūlijs 2018, 14:02

Es lietoju titānu. TIKAI - pašam jātaisa, jo bodes variantiem ar to kvalitāti ir kā ir.

Hotentots, 22.jūlijs 2018, 23:24

Stīga vairāk velcei un rupjajām tehnikām, labs , lēts tautas variants. Puslīdz profesionāli veči izmanto titānu, jo šis materiāls, attiecīgi piemeklējot
- necūkā spēli (vobleri).Nezinu, kāds Tev ir "veco profesionāļu" stereotips, par stīgu...
Bet man tiešām interesanti - kā titāns nebojā un kā stīga bojā voblera spēli?
Vai Tev ir kāda metode,kā sien titānu pa taisno pie voblera? Jebšu neuzskati, ka jebkāda veida sakabe bojā voblera spēli?

Pretēji tam - aukla - stīga-vobleris viss taisnā līnijā ( + nomests liekais svars uz karabīnes un virpuļa svaru)

Rupjo tehniku... nu, cik zinu, džerkotāji pārsvarā izmanto titānu un resnu.

Mūsdienās ir oj ku oj smalkas stīdziņas,ja kas :)

Bet, tiešām interesanti. Kur saskati vobleru spēlei plusus titānā pret stīgu

Abavnieks, 23.jūlijs 2018, 00:36


Ir nianses katram voblerim, nemaz nerunājot par tā grimšnu, ko bieži vien iespaido attiecīgi materiāli....Un tas ir tikai sākums...")
23.jūlijs 2018, 00:45 | links
 
skutans [23.07.18]: Kādu pavadiņu lietot spiningojot ar voblerīšiem, rotiņiem, šūpiņiem? Kuras skaitās tās labākās? Cik garas?

Andzy35, 22.jūlijs 2018, 14:02

Es lietoju titānu. TIKAI - pašam jātaisa, jo bodes variantiem ar to kvalitāti ir kā ir.

Hotentots, 22.jūlijs 2018, 23:24

Stīga vairāk velcei un rupjajām tehnikām, labs , lēts tautas variants. Puslīdz profesionāli veči izmanto titānu, jo šis materiāls, attiecīgi piemeklējot
- necūkā spēli (vobleri).
Nezinu, kāds Tev ir "veco profesionāļu" stereotips, par stīgu...
Bet man tiešām interesanti - kā titāns nebojā un kā stīga bojā voblera spēli?
Vai Tev ir kāda metode,kā sien titānu pa taisno pie voblera? Jebšu neuzskati, ka jebkāda veida sakabe bojā voblera spēli?

Pretēji tam - aukla - stīga-vobleris viss taisnā līnijā ( + nomests liekais svars uz karabīnes un virpuļa svaru)

Rupjo tehniku... nu, cik zinu, džerkotāji pārsvarā izmanto titānu un resnu.

Mūsdienās ir oj ku oj smalkas stīdziņas,ja kas :)

Bet, tiešām interesanti. Kur saskati vobleru spēlei plusus titānā pret stīgu
23.jūlijs 2018, 00:36 | links
 
Kādu pavadiņu lietot spiningojot ar voblerīšiem, rotiņiem, šūpiņiem? Kuras skaitās tās labākās? Cik garas?

Andzy35, 22.jūlijs 2018, 14:02

Es lietoju titānu. TIKAI - pašam jātaisa, jo bodes variantiem ar to kvalitāti ir kā ir.

Hotentots, 22.jūlijs 2018, 23:24


Stīga vairāk velcei un rupjajām tehnikām, labs , lēts tautas variants. Puslīdz profesionāli veči izmanto titānu, jo šis materiāls, attiecīgi piemeklējot
- necūkā spēli (vobleri).
23.jūlijs 2018, 00:15 | links
 
Kādu pavadiņu lietot spiningojot ar voblerīšiem, rotiņiem, šūpiņiem? Kuras skaitās tās labākās? Cik garas?

Andzy35, 22.jūlijs 2018, 14:02


Es lietoju titānu. TIKAI - pašam jātaisa, jo bodes variantiem ar to kvalitāti ir kā ir.
22.jūlijs 2018, 23:24 | links
 
Jurik [22.07.18]: Abavnieks [14:11]: Andzy35 [14:02]: Kādu pavadiņu lietot spiningojot ar voblerīšiem, rotiņiem, šūpiņiem? Kuras skaitās tās labākās? Cik garas?Diskutabla tēma.
Rotiņam noteikti ar virpuli.
Voblerim - stīga. Neko labāku neesmu atkodis vēl.

Kādreiz liku titānu,bet tam mīnus, ka neredzi deformāciju, materiāla nogurumu.
Stīgai to tomēr var redzēt.

Plus stīgai cena, nav problēmas copes reizē arī 5as nomainīt. Kā arī svars, kas tomēr maina voblera spēli.
Un protams nepinās tik bieži ap āķiem iemetienā.

Ražotāju firmas,ko ieteikt... nezinu,plīst un brāķi jau gadās visām. Pārējais gaumes lieta.
Nu no manas pieredzes, neieteiktu salmo ražotās pavadas. Man personīgi pieredze ir tikai slikta (un kā šeit pa brīdim uzpeld, ne tikai man) , tiesa gadus 3 neesmu tās pavadas licis, varbūt nu vairs problēmu nav.

Galvenais, lai laba furnitūra. Pārējais - kas pašam patīk un kādam mērķim.

Ne asakas!Abavniek! Tu stīgai bezmezglu risinājumu vai tomēr skrullē cilpiņu? (auklas pievienojumā)
Es lieku nelielu virpuli. Un stīgas pinumam pāri termomufti.
Bezmezgla nav slikts, bet vienalga pie aktīvas mētāšanas, sanāk pa retam ieraut auklu stīgas pinumā... dažas reizes nepamanīju, aizlidināju vai norāvu japāņus... tā nu nonācu pie šāda risinājuma pagaidām.
22.jūlijs 2018, 16:11 | links
 
Abavnieks [22.07.18]: Andzy35 [14:02]: Kādu pavadiņu lietot spiningojot ar voblerīšiem, rotiņiem, šūpiņiem? Kuras skaitās tās labākās? Cik garas?Diskutabla tēma.
Rotiņam noteikti ar virpuli.
Voblerim - stīga. Neko labāku neesmu atkodis vēl.

Kādreiz liku titānu,bet tam mīnus, ka neredzi deformāciju, materiāla nogurumu.
Stīgai to tomēr var redzēt.

Plus stīgai cena, nav problēmas copes reizē arī 5as nomainīt. Kā arī svars, kas tomēr maina voblera spēli.
Un protams nepinās tik bieži ap āķiem iemetienā.

Ražotāju firmas,ko ieteikt... nezinu,plīst un brāķi jau gadās visām. Pārējais gaumes lieta.
Nu no manas pieredzes, neieteiktu salmo ražotās pavadas. Man personīgi pieredze ir tikai slikta (un kā šeit pa brīdim uzpeld, ne tikai man) , tiesa gadus 3 neesmu tās pavadas licis, varbūt nu vairs problēmu nav.

Galvenais, lai laba furnitūra. Pārējais - kas pašam patīk un kādam mērķim.

Ne asakas!
Abavniek! Tu stīgai bezmezglu risinājumu vai tomēr skrullē cilpiņu? (auklas pievienojumā)
22.jūlijs 2018, 15:34 | links
 
Abavnieks.... Paldies par izsmeļošo info... es laikam tomēr bez turpināšu spiningot....
22.jūlijs 2018, 15:09 | links
 
Andzy35 [22.07.18]: Kādu pavadiņu lietot spiningojot ar voblerīšiem, rotiņiem, šūpiņiem? Kuras skaitās tās labākās? Cik garas?
Diskutabla tēma.
Rotiņam noteikti ar virpuli.
Voblerim - stīga. Neko labāku neesmu atkodis vēl.

Kādreiz liku titānu,bet tam mīnus, ka neredzi deformāciju, materiāla nogurumu.
Stīgai to tomēr var redzēt.

Plus stīgai cena, nav problēmas copes reizē arī 5as nomainīt. Kā arī svars, kas tomēr maina voblera spēli.
Un protams nepinās tik bieži ap āķiem iemetienā.

Ražotāju firmas,ko ieteikt... nezinu,plīst un brāķi jau gadās visām. Pārējais gaumes lieta.
Nu no manas pieredzes, neieteiktu salmo ražotās pavadas. Man personīgi pieredze ir tikai slikta (un kā šeit pa brīdim uzpeld, ne tikai man) , tiesa gadus 3 neesmu tās pavadas licis, varbūt nu vairs problēmu nav.

Galvenais, lai laba furnitūra. Pārējais - kas pašam patīk un kādam mērķim.

Ne asakas!
22.jūlijs 2018, 14:11 | links
 
Kādu pavadiņu lietot spiningojot ar voblerīšiem, rotiņiem, šūpiņiem? Kuras skaitās tās labākās? Cik garas?
22.jūlijs 2018, 14:02 | links
 
Es pirku Salmo .15 gada modelis.viena ir atvieglotā,otra parasta,bet abas alumīnija.Spole tiešām laba.Sabāzu gultńus kur vien varēja .Šancē kā bitīte.
22.jūlijs 2018, 11:28 | links
 
Labrit Jermax un visiem copmaniem ;) !
Es izmantoju grafita kaseti ta : uzlieku uz spoles , uztinu pamatauklu un tad ar kadu letu auklu pietinu pilnu ! Pec tam noņemu nost un uzlieku aluminija kaseti uz spoles , un tad partinu visu virsu : un mana spole gatava copei ! Un nav jadoma cik daudz patit apaksa auklu lai alum kasete butu pilna ! ). Bet katrs jau pa savam dara :).
22.jūlijs 2018, 09:28 | links
 
Man ir Caldia, sūtīta no Japānas. Kasete ir tikai viena.
22.jūlijs 2018, 07:54 | links
 
Tas kaut kāds jauns variants, man arī ir Caldia (pirku pie Ingus Goltiņa vēl vecajā JIG& JERK), tai ir viena kasete. Spolīte gan ļoooti laba, kalpo man pilnīgi bez jebkāda klepus pazīmēm.
22.jūlijs 2018, 04:44 | links
 
andreiko.Caldia ir 2 kasetes un pie tam abas alumīnija!Tas tā info!
22.jūlijs 2018, 00:20 | links
 
Saproti mani pareizi. Lasīt copes atskaiti par spiningošanu dīķi, kad noķerti divi 100 gramīgi asarīši vai viens 30 cm līdacēns kā baiso nopietno un visiem pavēstāmo sasniegumu, ir pilnīgs vājprāts. Es taču nerakstu, ka šorīt nokēru 3 kilogramīgus breksēnus (un piecus mazākus) un četrus smukus asarus, jo tas nevienu neinteresē. Ja katrs no CL foruma dalībniekiem sāks maukt iekšā savas (un krietni košākās) ikdienas atskaites, forums pārvērtīsies par nebaudāmu miskasti. Turklāt tas puika lien iekšā un izsaka viedokli par viņam pilnīgi svešām lietām. Es tiešām ar interesi lasu daudzu foruma veterānu rakstīto gandrīz visās copes disciplīnās. Un ir vērtīgi viedokļi un ir kolosāli pastāsti (otiņš, piemēram). Bet šitas mazais šmaulis vemj iekšā svētku tortē, un nemaz nejūtas traucēts.
21.jūlijs 2018, 23:37 | links
 
Bez tam, viņam, atšķirībā no tevis un manis, netrūkst dūšas rakstīt ar savu īsto vārdu un uzvārdu:)
21.jūlijs 2018, 23:09 | links
 
Man Mārtiņa jautājumi un viedoklis arī var šķist kaitinoši, bet, vecīt, padomā kāds pats biji 16-17 gados...
Viss kas te trūkst, ir mazliet iecietības.
21.jūlijs 2018, 23:05 | links
 
Mani sāk mosties gaiša aizdoma, ka esi vai nu feikucis, vai liels martingrinb drauģelis. Jo vispār šajā portālā ļoti reti esmu ar kādu salamājies, jo dzīvē (tā saka citi) esmu draudzīgs humormīlis, nevis kaut kāds īgņa.
Savukārt tas grīnbmart lien visos caurumos un mucās par spundi, lai gam pats pagaidām ir pilnīgs nejēga. Nu kā var cilvēciņš izteikt pārgudru viedokli par Maskavas pavadiņu, ja pats pēc tam atzīstas, ka pagaidām ar to vēl nav darbojies? Jēziņš un Marija, kādam gan ostolopam gan jābūt, lai kaut ko tādu publiski vervelētu? Varbūt sagaidīsim no šī "speciālista" pārspriedumus par lidojumu uz Mēnesi, neitronu skaldīšanu un galvaskausa trepanāciju? Tā vien sāk likties, ka tā pēdējā metode kādam varētu noderēt...
21.jūlijs 2018, 22:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager