Spiningošana

Runājot par spininga kātiem-es iesācējiem ieteiktu ņemt ar testu 5-25gr. Manā skatijumā, ja neizmanto smagos mānekļus, bomīgāki kāti spiningošanai nav vajadzīgi.

urmaas, 17.augusts 2016, 10:43

Es iesākumā es ņēmu un vēl turpinu copēt uz zilo putnu!
Ar testu 1-7!
17.augusts 2016, 10:47 | links
 
Runājot par spininga kātiem-es iesācējiem ieteiktu ņemt ar testu 5-25gr. Manā skatijumā, ja neizmanto smagos mānekļus, bomīgāki kāti spiningošanai nav vajadzīgi.
17.augusts 2016, 10:43 | links
 
Sveiki, copmani! varbuutu kaads varetu ietekt paris nesliktas vietas, kur vareetu pametaat voblerus no krasta ? proti ari atgriezties ar vinjiem majas :) Pirms doshanas uz arzemem, shausmigi deg, notesteet rudru un veel dazhas klasikas ( atrodos netaalu no salaspis,.
17.augusts 2016, 10:09 | links
 
Kā Gaujā pie carnikavas ar līdakām? šodien gribu braukt. Neesmu bijis, par vietu neko nezinu.
14.augusts 2016, 10:58 | links
 
Neievēroju, ka jautājums uzdots jūnijā, tad jau būsi kādu nebūt badapātagu jau iepircis
4.augusts 2016, 13:29 | links
 
njā... ir jau tā, ka jo dārgāki tie rīki jo patīkamāk mētāt... tā kā cenu kategorija pašam jāizdomā.

bet testu kātam manuprāt labāk 10-30


Spoli varbūt mazliet pielikt un iepirkt Daiwa Ninja?
4.augusts 2016, 13:28 | links
 
Ā, pamatā ķeršu Asarus, Līdakas un zandartus, un to kas norvēģijā no krasta piesakās, Laikam Saidas, bet tas būs tik periodiski ka laikam pat nav vērā ņemami.
27.jūnijs 2016, 17:35 | links
 
Sveiki , spiningotāji....

Lieta tāda, ka spiningošanā esmu iesācējs, tik liels, ka vēl nekas nav galā piekodies, bet mētājis esmu, un tā lieta aizrauj, pašam ir kaut kāds salmo supreme (laikam) 2,1m kāts ar testu 5-15, saprotu ka diezgan mīksts, gala riņķim ir nolobijies apmetums, tas kļuvis nedaudz abrazīvs, bet lietot vēl var, mētāju gumijas, un pa kādam voblerim pagaidām. Drīz jālaiz copē uz Norvēģiju, un veči iesaka paņemt līdzi parasti spini, lai no krasta var pamētāt, tāpēc būtu vajadzīgs jauns. Esmu noskatījis shimono catana, un spoli tādu pašu, vai man ka neprofesionālim šis komplekts būtu labs, testu domāju 14-40 vai 10-30, kurš būtu labāks, lai tālāk varētu aizplivināt gumiju? Pamatā zvejoju ezeros, visvairāk Alūksnes, upēs ļoti reti, Gauja un Pededze. Pašam sajēga nav liela, bet pagaidām kamēr taustos pa spiningošanu vēlos sev maksimāli universālu rīku. Ko iesakiet? Un spoli 3000 vai mazaaku?
27.jūnijs 2016, 17:32 | links
 
Šodienas atskaite-1 mēra līdaka un kādi 4 zemmēri (ne lielāki par 35 cm).Visas uz vobleriem dīķī noķertas.Man patika:)):))
20.jūnijs 2016, 22:12 | links
 
Bet, vecīt, pakustini smadzenes un arī no sava tīkliņa ātri dabūsi mānekļa āķi ārā.

Pats ar šādu uztveramo tīkliņu jau strādāju kādus 5 gadus un - nekādu problēmu! Tikai domāt vajag!!!
20.jūnijs 2016, 21:20 | links
 
Super, paldies par ieteikumiem!
Jā man vienubrīd jau bija tāds besis ka biju gatavs ar nazi griezt ārā :) cope tak iet pilnā sparā bet es te čakarējos lai dabūtu no tīkliņa laukā vienīgo mānekli uz kura šodien ņem! :D
16.jūnijs 2016, 17:09 | links
 
Tev laikam ir parqstais tiklins prieks nelieliem breksiem vai liniem ar smalko pinumu (aci), tadus man nacas pat ar nazi mazliet griezt, labak nopers riktigo lidaku uztveramo ar platako pinumu, ir 2 veidi 1. ir ka no monoauklas taisitj, taja diega ieksa akis netrap, bet tados ka virves veida gan trapa un lai iznemt ari laiks un nervi vajadzigi, bet tomer tas ir daudz labak neka tavs variants !
16.jūnijs 2016, 15:22 | links
 
Iesācēja jautājums - vai ir kāds knifs kā jūs dabūjat laukā āķus no uztveramās ķeseles, pēc zivs izcelšanas.

Man pēc katras zivs ir pus stundu jebļa kamēr izkabinu vobleri laukā no tīkliņa. Vai tur ir kaut kāda tehnika, vai kvalitatīvāku tīkliņu jautājums (man ir pats lētākais no Salmo) vai arī tā pišanās ir normāla spiningošanas daļa? :)

davisxo, 16.jūnijs 2016, 15:18


Pats nomocījos kādus gadus 3 ar šo problēmu, šogad nopirku uztveramo tīkliņu ar lielām acīm un neilona, nevis auduma diegiem. Šādu te - http://689.lv/lv/product/2842/ vobleris pats iznāk ārā, ja ir traki sapinusies tad tas ir minūtes jautājums.
16.jūnijs 2016, 15:22 | links
 
Iesācēja jautājums - vai ir kāds knifs kā jūs dabūjat laukā āķus no uztveramās ķeseles, pēc zivs izcelšanas.

Man pēc katras zivs ir pus stundu jebļa kamēr izkabinu vobleri laukā no tīkliņa. Vai tur ir kaut kāda tehnika, vai kvalitatīvāku tīkliņu jautājums (man ir pats lētākais no Salmo) vai arī tā pišanās ir normāla spiningošanas daļa? :)
16.jūnijs 2016, 15:18 | links
 
Es dodu priekšroku stīgām.

PiNky, 22.maijs 2016, 15:20


jaa par stiigaam var piekrist sanaak kudiš leetaak un nav ne vainas, vienīg tā vobleru mainīšana paņem ilgāku laiku kamēr piešaujās :D

copmans22, 30.maijs 2016, 14:02

Stīgai galā var arī karabīni pielikt.

Alabmak, 1.jūnijs 2016, 20:41


var,bet ne pa velti viņas sauc par kontakt stīgām ;)
vairāk tomēr paredzētas lietot un parasti lieto bez karabīnes ;)
5.jūnijs 2016, 18:56 | links
 
Es dodu priekšroku stīgām.

PiNky, 22.maijs 2016, 15:20


jaa par stiigaam var piekrist sanaak kudiš leetaak un nav ne vainas, vienīg tā vobleru mainīšana paņem ilgāku laiku kamēr piešaujās :D

copmans22, 30.maijs 2016, 14:02


Stīgai galā var arī karabīni pielikt.
1.jūnijs 2016, 20:41 | links
 
Sveiki, tā kā esmu uz kādu laiciņu Skotijā, tad vajadzētu iegādāties kādu spiningu priekš līdakām, forelēm un sālsūdens zivīm. Pagaidām vajadzētu kaut kādu universālu kātu un spoli priekš spiningošanas.
1) Spoli apmēram Daiwa Legalis līmenī.
2) Kātu vēlams 2,4m garumā un līdz 50£.
Īsti nevar saprast ar budžeta kātiem šeit, kas un kā.
Paldies par palīdzību !
Keiko, 29.maijs 2016, 20:17
1.jūnijs 2016, 20:33 | links
 
Draugs taisās pirkt komplektu prieks lidakām. Iesakiet lūdzu komplektu (kats, spole, aukla) 150-200 eur robezās. Cope no laivas galvenokart gumijas, vobleri.

Ercis, 30.maijs 2016, 17:19



Varu ieteikt- Crazy Fish Aspen Stake 5-21g, 220cm+ Daiwa Legalis 2000+ Intech Furios #1.2-#2
30.maijs 2016, 17:37 | links
 
Draugs taisās pirkt komplektu prieks lidakām. Iesakiet lūdzu komplektu (kats, spole, aukla) 150-200 eur robezās. Cope no laivas galvenokart gumijas, vobleri.
30.maijs 2016, 17:19 | links
 
Es dodu priekšroku stīgām.

PiNky, 22.maijs 2016, 15:20



jaa par stiigaam var piekrist sanaak kudiš leetaak un nav ne vainas, vienīg tā vobleru mainīšana paņem ilgāku laiku kamēr piešaujās :D
30.maijs 2016, 14:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager