Spiningošana

Sveiki, tā kā esmu uz kādu laiciņu Skotijā, tad vajadzētu iegādāties kādu spiningu priekš līdakām, forelēm un sālsūdens zivīm. Pagaidām vajadzētu kaut kādu universālu kātu un spoli priekš spiningošanas.
1) Spoli apmēram Daiwa Legalis līmenī.
2) Kātu vēlams 2,4m garumā un līdz 50£.
Īsti nevar saprast ar budžeta kātiem šeit, kas un kā.
29.maijs 2016, 20:17 | links
 
Es dodu priekšroku stīgām.
22.maijs 2016, 15:20 | links
 
Man šogad neiet ar titāna pavadinam.. 1 reiz izmaucas kniede un māneklis aizgāja ar visu līdaku, kad viņa svecīti uztaisīja.. Un otra, pēc 2nieces nokersanas karabīne bija vaļā un mazais magalons aizlidoja, vai arī 25 e aizlidoja.. Kāds var ieteikt kādas labākās, uzticamākas pavadinas? Dodu priekšroku titāna pavadām..

fish_a_man, 21.maijs 2016, 13:56


man nupat 20 eur vobleritis japoska ar visu titana pavadu aizlidoja tales talajas. lab, vaina bija - o, baigi talu lido, ka bode teica. davaj kurs talak. metot aizsitas locins un 0.11 pita tiiink6666!
22.maijs 2016, 14:36 | links
 
ABC (ābece) spiningošanas instrumenta (kāta) izvēlē: primārais ir izvēlēties kurā Latvijas (vai citā) ūdenstilpnē ķersiet → kādu zivi (-is) ķersiet → mānekļa (-u) izvēle → kāta izvēle (t.i. kāta testa (kādos gramos mānekļi), garuma, akcijas u.c. īpašības) → spoles izvēle → auklas un pavadu izvēle → GATAVS spiningot.
22.maijs 2016, 12:19 | links
 
Man šogad neiet ar titāna pavadinam.. 1 reiz izmaucas kniede un māneklis aizgāja ar visu līdaku, kad viņa svecīti uztaisīja.. Un otra, pēc 2nieces nokersanas karabīne bija vaļā un mazais magalons aizlidoja, vai arī 25 e aizlidoja.. Kāds var ieteikt kādas labākās, uzticamākas pavadinas? Dodu priekšroku titāna pavadām..

fish_a_man, 21.maijs 2016, 13:56


Ņem pīto titānu un bez kniedes, piliens superlīmes mezglam virsū un aidā pa čakārņiem☺
21.maijs 2016, 22:39 | links
 
Agrak lietoju titanu. Sosezon esmu pargajis tikai uz fluriku. Kadas 20 lidacinas nokertas, tikai vienu reizi ieveroju, ka pavada ir ieskrambata. 0.55mm 50m rullis maksa ap 20 eur. Pagaidam nevaru sudzeties.
21.maijs 2016, 18:27 | links
 
Man šogad neiet ar titāna pavadinam.. 1 reiz izmaucas kniede un māneklis aizgāja ar visu līdaku, kad viņa svecīti uztaisīja.. Un otra, pēc 2nieces nokersanas karabīne bija vaļā un mazais magalons aizlidoja, vai arī 25 e aizlidoja.. Kāds var ieteikt kādas labākās, uzticamākas pavadinas? Dodu priekšroku titāna pavadām..

fish_a_man, 21.maijs 2016, 13:56


Stīga vai fļuriks uzlabos tavu materiālo situāciju par 200%
21.maijs 2016, 15:26 | links
 
Man šogad neiet ar titāna pavadinam.. 1 reiz izmaucas kniede un māneklis aizgāja ar visu līdaku, kad viņa svecīti uztaisīja.. Un otra, pēc 2nieces nokersanas karabīne bija vaļā un mazais magalons aizlidoja, vai arī 25 e aizlidoja.. Kāds var ieteikt kādas labākās, uzticamākas pavadinas? Dodu priekšroku titāna pavadām..
21.maijs 2016, 13:56 | links
 
Šorīt biju pamācīties paspiningot, sākumā vilku tikai zāles laukā :D Bet ar katru iemetienu sāku saprast aizvien vairāk un vairāk, cik dziļi laist, cik ātri vilkt u.t.t Beigās pat sanāca izvilkt skaistu 1kilo līdaciņu :) Kāds var paskaidrot ko nozīmē kātam tas tests?
Manam ir 10-40. Katrā ziņā vēl ir daudz jāmācas...

Kriid, 15.maijs 2016, 16:00



Baigie sliņķi... Ar kāta testu ir domāts mānekļa (voblerītis, rotējošais vizulis, gumijas zivtiņa utt.) ieteicamais svars gramos šim kātam (spiningam) ,ko iesaka kāta ražotājs. Liekot mazāk nekā testā norādīts, būs grūtāk iemest mānekli, mazāks metiena attālums, grūtāk saprast ko tas māneklis zem ūdens dara, bet ja liksi vairāk par ieteicamo kāta testu , iespējams spinings neizturēs, var salūzt.
15.maijs 2016, 20:54 | links
 
Šorīt biju pamācīties paspiningot, sākumā vilku tikai zāles laukā :D Bet ar katru iemetienu sāku saprast aizvien vairāk un vairāk, cik dziļi laist, cik ātri vilkt u.t.t Beigās pat sanāca izvilkt skaistu 1kilo līdaciņu :) Kāds var paskaidrot ko nozīmē kātam tas tests?
Manam ir 10-40. Katrā ziņā vēl ir daudz jāmācas...
15.maijs 2016, 16:00 | links
 
Sveiki!
Esmu pilnīgs iesācējs spiningošanā, pats spinings ir un tas ir jau sagatavots darbībai, taču prasmes ar to pareizi apieties nav.. Varbūt ir kkas konkrēts ar ko sākt? Kādi mānekļi? Kā pareizi iemest? Kā pareizi vilkt? Cik zinu, var vilkt 3 reizes pietin, tad pauzīte, tad pietin, tad pauzīte un tā.. Bet kāda veida mānekli tad vajag lai šo metodi var pielietot?
īsumā, varbūt kāds var padalīties ar kādu pieejamu rakstu/video vai vienkārši apstāstīt kas i kas?
Paldies.

Kriid, 14.maijs 2016, 12:25

Kur tu ķer/domā ķert ?

ArtursP, 14.maijs 2016, 14:49

Laikam aizmirsu piebilst, no krasta ezeros..

Kriid, 14.maijs 2016, 15:07



Pats labākais ko var ieteikt - pirmās reizes pabraukā un pasvaidi spinni ar kādu pieredzējošo...
14.maijs 2016, 18:33 | links
 
Kāds ir kātam tests ?
14.maijs 2016, 15:58 | links
 
Ja seklajos ezeros, tad labāk no laivas, jo no krasta diez vai kaut kas ķersies.
14.maijs 2016, 15:57 | links
 
Sveiki!
Esmu pilnīgs iesācējs spiningošanā, pats spinings ir un tas ir jau sagatavots darbībai, taču prasmes ar to pareizi apieties nav.. Varbūt ir kkas konkrēts ar ko sākt? Kādi mānekļi? Kā pareizi iemest? Kā pareizi vilkt? Cik zinu, var vilkt 3 reizes pietin, tad pauzīte, tad pietin, tad pauzīte un tā.. Bet kāda veida mānekli tad vajag lai šo metodi var pielietot?
īsumā, varbūt kāds var padalīties ar kādu pieejamu rakstu/video vai vienkārši apstāstīt kas i kas?
Paldies.

Kriid, 14.maijs 2016, 12:25

Kur tu ķer/domā ķert ?

ArtursP, 14.maijs 2016, 14:49


Laikam aizmirsu piebilst, no krasta ezeros..
14.maijs 2016, 15:07 | links
 
Sveiki!
Esmu pilnīgs iesācējs spiningošanā, pats spinings ir un tas ir jau sagatavots darbībai, taču prasmes ar to pareizi apieties nav.. Varbūt ir kkas konkrēts ar ko sākt? Kādi mānekļi? Kā pareizi iemest? Kā pareizi vilkt? Cik zinu, var vilkt 3 reizes pietin, tad pauzīte, tad pietin, tad pauzīte un tā.. Bet kāda veida mānekli tad vajag lai šo metodi var pielietot?
īsumā, varbūt kāds var padalīties ar kādu pieejamu rakstu/video vai vienkārši apstāstīt kas i kas?
Paldies.

Kriid, 14.maijs 2016, 12:25


Kur tu ķer/domā ķert ?
14.maijs 2016, 14:49 | links
 
Sveiki!
Esmu pilnīgs iesācējs spiningošanā, pats spinings ir un tas ir jau sagatavots darbībai, taču prasmes ar to pareizi apieties nav.. Varbūt ir kkas konkrēts ar ko sākt? Kādi mānekļi? Kā pareizi iemest? Kā pareizi vilkt? Cik zinu, var vilkt 3 reizes pietin, tad pauzīte, tad pietin, tad pauzīte un tā.. Bet kāda veida mānekli tad vajag lai šo metodi var pielietot?
īsumā, varbūt kāds var padalīties ar kādu pieejamu rakstu/video vai vienkārši apstāstīt kas i kas?
Paldies.

Kriid, 14.maijs 2016, 12:25

Pa lielam taisi vaļā youtube un tur būs skatīties nedēļām :) Gan Krievu, gan Angļu valodās.

Mans ieteikums ir sāc ar Mepps rotiņu 3 izmēra (sudraba) un vienmērīgi tin iekšā, kamēr kaut kas uzsēžas. :)
14.maijs 2016, 13:05 | links
 
Sveiki!
Esmu pilnīgs iesācējs spiningošanā, pats spinings ir un tas ir jau sagatavots darbībai, taču prasmes ar to pareizi apieties nav.. Varbūt ir kkas konkrēts ar ko sākt? Kādi mānekļi? Kā pareizi iemest? Kā pareizi vilkt? Cik zinu, var vilkt 3 reizes pietin, tad pauzīte, tad pietin, tad pauzīte un tā.. Bet kāda veida mānekli tad vajag lai šo metodi var pielietot?
īsumā, varbūt kāds var padalīties ar kādu pieejamu rakstu/video vai vienkārši apstāstīt kas i kas?
Paldies.
14.maijs 2016, 12:25 | links
 
Pārdodu St.Croix Legend Elite LES70MF2. 2,13 cm garš, tests 5-17.5 gr, pirkts 2015 gada rudenī.
Pārdošanas iemesls - prasās nedaudz jaudīgāku kātu.
300 EUR.

Ja interesē, tad PM.
8.maijs 2016, 22:04 | links
 
sveiki iesakiet kādu daudzmaz labu twich kātiņu naudiņās līdz 60eiro.180-210.testā līdz 30 gr.
8.maijs 2016, 21:41 | links
 
Kādam ir pamācība kā izjaukt rotiņu? Gribu parastos āķus nomainīt uz pretzāļu.

Ar vobleriem un karotēm viegli izdevās - tur viss uz gredzeniem stiprinās. Atliek rotiņi

BobStal, 6.maijs 2016, 11:45

Es mainīju ti4ši tāpat kā esi aprakstījis. Cilpā ievēru mazu gredzentiņu un viss bija štokos.
6.maijs 2016, 12:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager