Spiningošana

Runājot par kātiem karboniem un bildītēm uz kātiem! Manam 2,7 m karbonam ir bildīte kurā skaidri un gaiši ir ilustrēts ka negaisa laikā un zem augstsprieguma līnijām NEIZMANTOT. Esmu ari ar vecākiem kātiem kuriem nav šādas ilustrācijas mētājis negaisā un neesmu izjutis lādiņa iedarbību uz savas ādas, bet ar otro kātu 2,4 m (kompozīts) esmu izjutis lādiņu zem augstsprieguma līnijas Zviedrijā, tas tiešām nebija īpaši patikami un nevēlētos izjust kādas ir sajūtas ar tīru karbonu un negaisa laikā. Būsim tomēr piesardzīgi un ne asakas!
22.jūlijs 2013, 22:19 | links
 
Davis-Di , vismaz manam exage ir uz kata noradits ar attiecigu loti labi saprotamu bildi - zibens laika neizmantot
11.jūlijs 2013, 11:32 | links
 
ja konkreetii zini ka vinjs tur dzivo laba metode buutu dropshots,var arii dziiva,beigta maile.
11.jūlijs 2013, 07:46 | links
 
kāds var pastāstīt kā izmānīt zandartu no savas vietas kā jāspēlē māneklis utt ??būšu ļoti pateicīgs;)
10.jūlijs 2013, 22:24 | links
 
Re, kādu piesūcekni izdomājuši :)
Izskatās jau nu baigi dramatiski zem ūdens.



-d.
2.jūlijs 2013, 00:08 | links
 
Ej uz upi un macies, ko tu te čkare pratu..

35mm, 22.jūnijs 2013, 16:10
jau pus otrs menesis ka es spiningoju, un nokjeru tikai 2 lidakas, tas ir normali? :) vienk domaju ka izmantoju ne pareizos vizulus vai vel kaut ko... gribas lai kads pateiks kaut ko pratigu...

booo.ej, 22.jūnijs 2013, 16:40


Es nezinu cik liels, vai mazs iesaaceejs esi. tik varu pateikt, kad es saaku no 0 mazs buudams ar vienu iedaliitu blekiiti un ņeveni, tad liekas
pa vasaru nokeru vienu lidaku, bet gaju katru dienu. tas gan bija Daugavā. Tākā tev ir labāk. :))

Toreiz nebija neivs kam uzparsiit.

Kā jua te vīri saka, ej un copē, mācies no kllūdam un veiksmeem. Tev ir jau divas liidakas, padomā kur un kapec vinas tev paneema, ko tu dariji pareizi. utt Viss buus. Protams, ja kaads pieredzeejis druksu parāda, tad jau buusi zirgā un pats domāsi :)
1.jūlijs 2013, 15:42 | links
 
Vēlējos padalīties ar info:

Daudzi mēs spiningojam ar grafīta , karbona utml kātiem, kas ir ļoti labi elektrības vadītāji.

Lūk brīvdienās biju uz ezera un apkārt grozījās 6x negaisi, biju dzirdējis ka tā notiek bet nekad līdz šim nebiju piedzīvojis. Laikam sanāk ka gais bija jonizējies līdz ar to arī kāts uzlādējies rezultāts mans twitch kāts sāka sist pa pirkstiem ar 5cm dzirksteli.
Iebāzu kāta spici ūdenī lai izlādējas - viss OK, bet nu sajūtas bija ne pa jokam.

Davis-Di, 25.jūnijs 2013, 09:38


Re ka es nēsmu vienīgais!
http://fishing.nomad.lv/?p=2058
1.jūlijs 2013, 15:18 | links
 
Vēlējos padalīties ar info:

Daudzi mēs spiningojam ar grafīta , karbona utml kātiem, kas ir ļoti labi elektrības vadītāji.

Lūk brīvdienās biju uz ezera un apkārt grozījās 6x negaisi, biju dzirdējis ka tā notiek bet nekad līdz šim nebiju piedzīvojis. Laikam sanāk ka gais bija jonizējies līdz ar to arī kāts uzlādējies rezultāts mans twitch kāts sāka sist pa pirkstiem ar 5cm dzirksteli.
Iebāzu kāta spici ūdenī lai izlādējas - viss OK, bet nu sajūtas bija ne pa jokam.

Davis-Di, 25.jūnijs 2013, 09:38

Gadus 10 atpakal esmu redzejis ka zibens iesper spininga kata,toreiz viss beidzas letaali,diemzel.Joki mazi.
25.jūnijs 2013, 09:44 | links
 
Vēlējos padalīties ar info:

Daudzi mēs spiningojam ar grafīta , karbona utml kātiem, kas ir ļoti labi elektrības vadītāji.

Lūk brīvdienās biju uz ezera un apkārt grozījās 6x negaisi, biju dzirdējis ka tā notiek bet nekad līdz šim nebiju piedzīvojis. Laikam sanāk ka gais bija jonizējies līdz ar to arī kāts uzlādējies rezultāts mans twitch kāts sāka sist pa pirkstiem ar 5cm dzirksteli.
Iebāzu kāta spici ūdenī lai izlādējas - viss OK, bet nu sajūtas bija ne pa jokam.
25.jūnijs 2013, 09:38 | links
 
Nu, nu gumijas un šūpiņi gan nav tas labākais ar ko sākt. Sāc ar rotiņiem un palēnām pārej uz vobleriem, jo tāpat baigās nonāksi pie tiem! Ja inventārs nav iegādāts, tad pērc komplektu, kas derīgs tvičam, pietam to varēsi izmantot rotiņiem, šūpiniem un arī gumijām (+/-), bet otrādi gan nesanāks!

onkyo, 24.jūnijs 2013, 21:07

Jo? Iemet šūpiņu un velc! Var sākt lēnām paspēlēt! Tas pats ar gumijām! Nevajag džigot onbligāti! Met un velc! :)
24.jūnijs 2013, 21:10 | links
 
Nu, nu gumijas un šūpiņi gan nav tas labākais ar ko sākt. Sāc ar rotiņiem un palēnām pārej uz vobleriem, jo tāpat baigās nonāksi pie tiem! Ja inventārs nav iegādāts, tad pērc komplektu, kas derīgs tvičam, pietam to varēsi izmantot rotiņiem, šūpiniem un arī gumijām (+/-), bet otrādi gan nesanāks!
24.jūnijs 2013, 21:07 | links
 
iesācējam sirsnīgs ieteikums nemesties uzreiz uz vobleriem, bet labāk paņemt kādu rotiņu, piemēram Mepps Aglia vai Aglia long Nr.3 ar sudraba vai dzeltenu lapiņu

jjanis, 23.jūnijs 2013, 10:20

Piekrītu! Iesākumā rotiņi un gumijas, pa kādam šūpiņam!
23.jūnijs 2013, 11:11 | links
 
iesācējam sirsnīgs ieteikums nemesties uzreiz uz vobleriem, bet labāk paņemt kādu rotiņu, piemēram Mepps Aglia vai Aglia long Nr.3 ar sudraba vai dzeltenu lapiņu
23.jūnijs 2013, 10:20 | links
 
Lielupes upe izmantoju gumijas, velku pa grunti, na gara vai pa grunti. Plus 3-4 reizes pagrizu spoli - pauza u t.t, tagad domaju ar vobleriem meginat, kuri iet dziljuma lidz 2.5m bus normali lielupe?

booo.ej, 22.jūnijs 2013, 16:57

Ieej Makšķerēšanas noslēpumi video sadaļā un noskaties visus raidījumus par spiningošanu! To pašu www.nomad.lv.
Pēc tam paskaties youtube video par spinongošanu!

UN TAD EJ PIE ŪDEŅIEM UN TRENĒJIES! Staigā un mētā, mētā un staigā.... Un viss notiksies! un visu sapratīsi!

Iespējams Tev aukla pa resnu un mānekļi pa mazu! Iespējams esi vietās, kur nav līdaku! Iespējams... ... viss kaut kas!

EJ UN MĒĢINI!!! Staigā un copē! un ķersi ar vien vairāk un sapratīsi ar vien vairāk!
23.jūnijs 2013, 10:10 | links
 
booo.ej, Nu šitā piešmucēt forumu vajag mācēt- Tev noteikti ir talants :) Domāju ka virtuālās līdakas virtuālo makšķernieku noteiki novērtēs!
23.jūnijs 2013, 00:23 | links
 
Lielupes upe izmantoju gumijas, velku pa grunti, na gara vai pa grunti. Plus 3-4 reizes pagrizu spoli - pauza u t.t, tagad domaju ar vobleriem meginat, kuri iet dziljuma lidz 2.5m bus normali lielupe?
22.jūnijs 2013, 16:57 | links
 
5ls stunda un brauc macities!:D;D;D;2lidakas pusmenesi nav normaali:D
22.jūnijs 2013, 16:46 | links
 
mans ieteikums Tev,pamaini vietas un paeksperimentē ar ēsmām un to vadīšanu!
22.jūnijs 2013, 16:46 | links
 
booo.ej
par attiecīgu samaksu Tevi jebkurš normāls copmans pamācīs,neatsauksies tik tie,kuriem Tu būsi uz copi kā 5. ritenis! :D
22.jūnijs 2013, 16:45 | links
 
Ej uz upi un macies, ko tu te čkare pratu..

35mm, 22.jūnijs 2013, 16:10

jau pus otrs menesis ka es spiningoju, un nokjeru tikai 2 lidakas, tas ir normali? :) vienk domaju ka izmantoju ne pareizos vizulus vai vel kaut ko... gribas lai kads pateiks kaut ko pratigu...
22.jūnijs 2013, 16:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager