Vai brends un tā cena atbilst kvalitāte?

Parasti jau brends nozīmē arī kvalitāti. Lietoju lētā gala (25-40Ls) Shimano spoles, kātus un esmu apmierināts ar price/performance. Katrā ziņā, skopais maksā divreiz.
4.aprīlis 2011, 09:17 | links
 
Vai esi pilnībā pārliecināts, ka "japānis" tiešām arī ir "japānis" ?
4.aprīlis 2011, 08:48 | links
 
bacis nu ir arī vobleri kuri tiešām ir roku darbs, kurus ražo individuāli nevis rūpnieciski. turklāt par teiksim dārgajiem japāņiem noteikti ir vērts maksāt tos padsmit latus, par dažiem pat pāri 20!
4.aprīlis 2011, 08:44 | links
 
Jāā,...vobleri,kas 90-jos masāja 2-3 ls ,tagad velk uz ceineri...
4.aprīlis 2011, 07:53 | links
 
bacis, Tā nu nav gan! Vobleru ražotnē arī izmantojās visādas nano tehnoloģijas un augstvērtīgi materiāli. Plus vēl visādas testēšanas, utt.
4.aprīlis 2011, 07:37 | links
 
un nafig suda vobleri maksa 5-10 lati.plastmasa gabals,kura pasizmaksa ir santiki.sanak ka maksajam par brendu.nav tak kaut kads roku darbs.
4.aprīlis 2011, 07:32 | links
 
nekad neesmu sapratis kads tolks no tiem dargajiem katiem.man ir letais Salmo kats pa kadiem padsmit latiem un nevainas.spolei varbut,bet kats ir kats un nesaprotu ko tur tadu iemontet lai vins maksatu 100.sanak ka maksajat par brendu.
4.aprīlis 2011, 07:24 | links
 
es jau biki smagaaku zacepu velku ar kaatu, pievelkot un ietinot lieko auklu.
4.aprīlis 2011, 06:59 | links
 
Griezēj! Nea! Ja "ieekonomēšu" uz pārtiku un sexuālām izpriecām, tad viennozīmīgi Sentkruā mežonīgo upi! :))))
4.aprīlis 2011, 06:52 | links
 
Jāa, nu redz ar tiem brendiem ir, tā kā ir! Ja, runājam par smalkmānekļošanu, tad tur ir vēl lielākas prasības pret ekipējumu! Dauzoties pa krūmiem, lētu mikrospoli nokausi ātrāk par vidējās kapacitātes "gaļasmašīnu". Obligāta prasība, vismaz lai gultņi un multidisku bremze būtu ūdens izturīgas! ALU korpuss utt. A, tādu par 20-30Ls neiegādāties! Īstenībā, jebkuru spoli var nokaut, ja neprot ar to apieties. Ir redzēti zeperi, kas velk lielas zivis ar spoles palīdzību! :)))
4.aprīlis 2011, 06:50 | links
 
Paldies, vis skaidrs.
3.aprīlis 2011, 23:14 | links
 
Te ir tavi vārdi"jjanis, man ar bija tāda doma, tikai....mazākā fīdera spiče nav pat tuvu mazā džiga testam:))))" Ja tu uzskati, ka šeit ir nevietā šmilšpapīrs, tā ir tava izvēle.
Un man ir vienalga, vai tas it Lumis, vai tas ir Dragons, ja mani tas neapmierina, es taisu tā kā redzu labāku esam.
3.aprīlis 2011, 23:12 | links
 
AndrisABC, :)))))) Nopērc viendaļīgo G.Lūumis, un es Tavam kātam ar smilšpapīru iebraukšu spicītē, bez problēmām:))
Tas tā, draudzīgs zeržs:)))
3.aprīlis 2011, 23:04 | links
 
Guntar, ir tāda lieta kā smilšpapīrs, jebkurš tests ar tā palīdzību ir pieejams. Vienīgais, lielākajai daļai jiga kātu ar ielīmētajām stiklašķiedras spicēm, kas redzēti LV veikalos, ir jāmaina spices gredzeni.
3.aprīlis 2011, 22:57 | links
 
He, bet re ku man LViski sanāca, nevienc parcopi nepiepiesīsies - smalkmānekļošana :DDDDDDDD
3.aprīlis 2011, 22:50 | links
 
jjanis, man ar bija tāda doma, tikai....mazākā fīdera spiče nav pat tuvu mazā džiga testam:))))

Griesēj, ir man kātiņš tuvu tam ko vajag, bet...ne ti jūtīgs:))))
3.aprīlis 2011, 22:31 | links
 
Ar klasiskajiem jiga kātiem jābūt usmanīgam, it sevišķi MicroJigojamajiem. Ne katra rokai der. Manai neder. Zinu. Tāpēc arī iegādāties netaisos ;)
Bet tai padarīšanai (smalkmānekļošanai) arī cita tipa kāti der, vispābā. Ne tik trausli ;)
3.aprīlis 2011, 22:19 | links
 
guntarskl
nemokies ar sardziniem, piliec spici no feedera
3.aprīlis 2011, 22:10 | links
 
Par spolēm 100% piekrītu.
3.aprīlis 2011, 21:02 | links
 
Rudenī nopirkām trīs džiga kātus, viens remontēja savējo uzreiz, otru mēneša laikā, trešais vēl iet:)))
Visu ziemu štukoju, kā labam kātam varētu pielikt sardziņu, bet nonācām pie secinājuma, ka nav ko čakarēties, ja sabojāsies, jāpērk nākošais...
Brendu izpīpējiet paši:DDD
3.aprīlis 2011, 21:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager