Vai brends un tā cena atbilst kvalitāte?

Ja labi meklē, vienmēr var atrast labu spininga kātu 25-35 Ls robežās. Biši smagāks būs, bet tā nav liela bēda, ar laiku pierod :D
I zivis ķerās, i kopā nebirst. Vairāk arī neko nevajag :))) Neredzu jēgu maksāt par brendu 50% uzcenojumu...

Par spolēm gan cits stāsts, tur gan pa lētām naudām tik izpriecu nelielam laikam var sagādāt :))) Pēc tam sāk rūsēt, čīkstēt, krakšķēt un visādi savādāk bojāt atmosfēru.
3.aprīlis 2011, 21:00 | links
 
Kad mani pasūtija 3 mājas tālāk, kopš tā brīža par spini nemaksāju vairāk par 30.00Ls un ne tie sūdīgākie spiņi par šo naudu atrodami. Un nevienu kātu vairs nēesmu salauzis.
3.aprīlis 2011, 20:47 | links
 
ZG, bet ja Tev būs tas zemāk minētais kātiņš, LV Championships Tavs, bez šaubām :))))))
3.aprīlis 2011, 20:44 | links
 
ZG: tur tā štelle, ka kuitos brendu var lasīt no kura gala grib un nekas nebūs labāks par uzticamu kātu. Nav jau nekas ūber tas excelers,salīdzinot ar to kuram Griezējs ar aci miedza un stādija man priekšā pa - 140 naudiņām :D Ar vieglu smīnu atteicu: "Šitik dārgu krūmu vimbu negribu pirkt, lai viņa cik sprigana būtu! :)", jebkurš sērdienis asaras upītē mazgātu, ja iekristu uz tādu triku :))
3.aprīlis 2011, 20:00 | links
 
dzhams! Nav ko vazāties pa krūmiem ar labiem rīkiem! Es, jau kuro gadu spinerēju ar "taifūnu" un supreme spolei ar ne vainas! :)))))
3.aprīlis 2011, 18:26 | links
 
He skaidrs ka nav jau pasaules gals, bet nu ar to čeku domāju varēšu iet slaucīt nost! Rīt rerdzēs vai būs brenda cienīgs serviss un garantija :)
3.aprīlis 2011, 15:22 | links
 
Nepārdzīvo Dzam - arī kosmiskie kuģi un atomelektrostacijas mēdz uzsprāgt :)))) Bet tur tehnoloģijas salīdzinot ar kātu ...i ui ui ui :))) Nekas nav ideāls :)) Ej ar čeku un maini nost.
3.aprīlis 2011, 14:53 | links
 
nu parasti jau arī ražotājs deklarē ka ja kāts salūzt pirmajā copē, ne copmaņa vainas dēļ, tad tas ir brāķis. bet nu te jau ir svarīga veikalnieka attieksme. ar to veikalu būs grūti, bet nu nepadodies.
3.aprīlis 2011, 14:46 | links
 
Tur tie tūdi, ka ļoti iepatikās tās pirmās 20min, bet nu prieki bij īsi :P nav jau gluži tā ka 140Ls buti izmesti, bet nu morāla trauma liela! sezonas atklāšana - 140km ceļš - 2 km artais lauks un 1km krūmi un kad jau emocijas atplaukušas, šitāds ČP! Vēlāk jau piešāvos ar to pašu spriguli pamētāt, bet domas, ka 1dien jāiet uz bodi skaidroties ne to labāko deva! Jo tur jau, protams, bodnieks manus vārdus diez vai ņems vērā un kā jau vienmēr garantija pēc LV standartiem, ka tik appis** un novelt vainu!
3.aprīlis 2011, 14:02 | links
 
mja dzhams nepaveicās. man ir tāds pats kāts, baigi jau patīk. pagājušajā sezonā nopirku paspēju 2 mēnešus pastrādāt, laba lieta. droš ka kāds bija uzsitis veikalā pa kātu....
3.aprīlis 2011, 13:43 | links
 
Man ir pieredze ar šo veikalu , grūti Tev klāsies , es nozvērējos tanī veikalā kāju vairs nespert , kaut arī kādas tur akcijas nebūtu .
3.aprīlis 2011, 12:51 | links
 
Vakar pirmās cilpas pa upītēm un pēc 2-3km pārgājiena, beidzot upe tika sasniegta un pirmie metieni jaunajā sezonā! Kātiņš Daiwa exceler 1,95m 10-25 testā, shimano technium 2500, spiderwire 0,18mm! Pēc 20 min kātiņam zem 2 augšējā riņķa atdalījās spicīte! Attieksme bij max levelī kā jau pret jaunu inventāru!Uzskatu 100% brāķis, ne iespiedu ne lauzu, pat tubusa transportēju.... stulbi, bet ne velti nodomāju: "Jocīgi" - veicī "Pie bloma" akcija vēl kātiņš otrajā dienā stāvēja stendā :(, bet nu tagad 1dien iet ieskaidrot, ka nebija mana vaina liekas nereāli! Ir kādam pieredze ar līdzīgu gadījumu un garantijas iespējām?
3.aprīlis 2011, 12:30 | links
 
Man ir 3000sfa. Speciāli ņēmu 3000, bet seklo.
Uznāx luste paraxtīties, iemeslus pamatoti uzraxtīšu ;)
2.aprīlis 2011, 19:42 | links
 
nu Rarenium ir ļoti laba lieta, pašam 2500 tūlīt būs, no svara vien jau prieks.
2.aprīlis 2011, 19:35 | links
 
Ja runājam par taisīto Malaizijā, tad mans Malaizijas Shimano Rareniums rulz. 2vas dienas pa smago nostrādājis. Man patīk :) BTW, ja nebūtu no CI4, tad man, šodien, pēc intensīvas fast sinku dancināšanas, laikam plauxta atkristu :)))))
2.aprīlis 2011, 19:27 | links
 
Avtt, viņa nav no tām smacīgākajām...... -pielietoju viņu savos ūdeņos- Rēzeknes un Aiviekstes upēs.
2.aprīlis 2011, 17:31 | links
 
avtt
Es izmantoju tās barības aukstā ūdenī.Daugavā- brekši,raudas,dīķī karpiņas rudenī un pavasarī labi atsaucās,ja vēl biku iesmaržināja ar anīsu vai čiplociņu:))
2.aprīlis 2011, 17:30 | links
 
Danke,ašukaini!
2.aprīlis 2011, 17:28 | links
 
Avtt, to Trabucco barību kaut kad pagājušogad biju nopircis- raudas un breksēni labi pienāca upē uz to barību! :))
2.aprīlis 2011, 17:24 | links
 
Uz ļoti necila voblera,pie kura nedauz piestrādāju pirms mērcēšanas ,Burtniekā noķēru trīs 7-nieces.Maksāja tas nedaudz virs 2 latiem.Pagājušo gadu rudenī viens zvērs aizgāja ar visu.Varbūt cūcene.Nezinu...
2.aprīlis 2011, 16:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager