Salaca

Dalieties pieredzē par Salacu.
deadmau5 [15.01.21]: Apsveicu visus ar jauno MK "Salackrasti" (tie paši, kas gadu iepriekš nosmēla visas sezonas licences) izstrādāto un 13. janvārī Salacgrīvas novada domes ārkārtas sēdē apstiprināto Salacas licencētās makšķerēšanas nolikumu!

Svarīgākais, kas jāzina katram pumpaino copmanim:
1. Vienas dienas licences cena paaugstināta no 15 uz 20 eiro.
2. Sezonas licences vairs nevar nopirkt kurš katrs, bet tikai "Salacas apsaimniekošanā iesaistītās personas" - pavisam 9 gab., ar tiesībām katram sezonas laikā paturēt nevis 1 zivi kā iepriekš, bet 10 (smel upi tukšu, līdz brīdim, kad inspektors 10 reizes tevi reģistrējis ar paturētu zivi rokās?).
3. Ieviests paturētās zivs izmēra limits:
taimiņam – 50-70 cm, lasim – 60-70 cm. Zivis, kuru pieļaujamie garumi ir mazāki vai lielāki par minētajiem izmēriem, nekavējoties ir jāatlaiž (jāatbrīvo).
4. Deeper un citus elektroniskos gadžetus atstājiet mājās, jo punkts 8.3.13. nosaka, ka aizliegts izmantot jebkāda veida elektronisko dziļummēru un eholotu, lai atstātu mazāku ietekmi uz aizsargājamiem zivju resursiem un nodrošinātu taimiņa un laša, kā arī citu vērtīgo zivju resursu ilgtspēju;
Varēja būt arī 40€ licence,vismaz atsijātos svētdienieki,kas ar zalļo/oranžo spicīti mēģina tikt pie zives- ja visi ķer tad es ar noķeršu!
A tur štanga un vismaz vairs nebrauc
16.janvāris 2021, 13:09 | links
 
Kad sāks jaunās licences tirgot?
16.janvāris 2021, 12:03 | links
 
Apsveicu visus ar jauno MK "Salackrasti" (tie paši, kas gadu iepriekš nosmēla visas sezonas licences) izstrādāto un 13. janvārī Salacgrīvas novada domes ārkārtas sēdē apstiprināto Salacas licencētās makšķerēšanas nolikumu!

Svarīgākais, kas jāzina katram pumpaino copmanim:
1. Vienas dienas licences cena paaugstināta no 15 uz 20 eiro.
2. Sezonas licences vairs nevar nopirkt kurš katrs, bet tikai "Salacas apsaimniekošanā iesaistītās personas" - pavisam 9 gab., ar tiesībām katram sezonas laikā paturēt nevis 1 zivi kā iepriekš, bet 10 (smel upi tukšu, līdz brīdim, kad inspektors 10 reizes tevi reģistrējis ar paturētu zivi rokās?).
3. Ieviests paturētās zivs izmēra limits:
taimiņam – 50-70 cm, lasim – 60-70 cm. Zivis, kuru pieļaujamie garumi ir mazāki vai lielāki par minētajiem izmēriem, nekavējoties ir jāatlaiž (jāatbrīvo).
4. Deeper un citus elektroniskos gadžetus atstājiet mājās, jo punkts 8.3.13. nosaka, ka aizliegts izmantot jebkāda veida elektronisko dziļummēru un eholotu, lai atstātu mazāku ietekmi uz aizsargājamiem zivju resursiem un nodrošinātu taimiņa un laša, kā arī citu vērtīgo zivju resursu ilgtspēju;
15.janvāris 2021, 22:05 | links
 
Ja kas Mana Cope backendā ir Debian linux un tik viegli linux nevar noliekt, ka tas neapstrādā RPC trafiku, atmazka par swedbank neiztur kritiku.

jegersz, 1.janvāris 2021, 16:35


Fakts, ka 00:05 no konta ir noņemta nauda un 00:07 e-pastā atnākušas 7 licences, diezgan droši apstiprina, ka problēmas bija tieši Swedbank pusē, jo izmantoju SEB.
1.janvāris 2021, 20:46 | links
 
Par to skaidrs, tās bija sezonas licences un tur mazliet ētikas pietrūka. Šeit tas viss notiek sistēmā nevis klātienē.

Chevalier, 1.janvāris 2021, 19:17


Kas pārvalda sistēmu tas arī spēlē mūziku, ja es būtu admins es to būtu refinētāk izdarījis :D
1.janvāris 2021, 19:21 | links
 
jegersz [01.01.21]: FB daži jau ir atskaitîjušies par licencēm.
Kādai jābūt sazvērestības teorijai galvā, lai liktos, ka kāds 1. janvārī strādā pie tā, lai 20€ licenci nodotu “savējiem”?

Chevalier, 1.janvāris 2021, 16:36

"Kādai jābūt sazvērestības teorijai galvā?" Tu jau ar neticētu, ka copmaņi divas sutkas stāvēja rindā, lai nopirktu sezonas licenci un viena persona varēja nopirkt vienu licenci un par ko jāparakstās, bet viens Salacgrīvietis bez rindas nopirka visas licences un vēl spēja visu vārdā parakstīties :D
Par to skaidrs, tās bija sezonas licences un tur mazliet ētikas pietrūka. Šeit tas viss notiek sistēmā nevis klātienē.
1.janvāris 2021, 19:17 | links
 
FB daži jau ir atskaitîjušies par licencēm.
Kādai jābūt sazvērestības teorijai galvā, lai liktos, ka kāds 1. janvārī strādā pie tā, lai 20€ licenci nodotu “savējiem”?

Chevalier, 1.janvāris 2021, 16:36


"Kādai jābūt sazvērestības teorijai galvā?" Tu jau ar neticētu, ka copmaņi divas sutkas stāvēja rindā, lai nopirktu sezonas licenci un viena persona varēja nopirkt vienu licenci un par ko jāparakstās, bet viens Salacgrīvietis bez rindas nopirka visas licences un vēl spēja visu vārdā parakstīties :D
1.janvāris 2021, 18:50 | links
 
Chevalier [01.01.21]: Salaca II licences vispār pagaidām nav pieejamas, jo jaunais nolikums nav oficiāli izsludināts un posmā atbilstoši MK aizliegta makšķerēšana.
Paldies par precizējumu, nezināju!
1.janvāris 2021, 17:15 | links
 
Davis-Di [01.01.21]: Domāju ka pie licencēm tika pareizi džeki. :D

Es jau pagājušajā gadā rakstīju, ka tām pirmajam dienām licences vajadzēja tirgot atklātā izsolē - tad arī ieguvums lielāks un arī atklātāka procedūra.
Jā, kāpēc ne. Es personīgi būtu gatavs arī vairāk samaksāt par to licenci, tāpat kā citi. Tirgu regulē pieprasījums-piedāvājums. Pieprasījums pēc licencēm šobrīd ir vairākkārt lielāks nekā piedāvājums, attiecīgi licences vērtība ir krietni lielāka nekā tie 15 EUR. Katrā ziņa mana komentāra doma bija vairāk vērst uzmanību uz pēdējo gadu laikā pastāvošo sistēmu, kas manuprāt ir nepareiza. Nevis par maksājumu tehnisko pusi. :)
1.janvāris 2021, 17:13 | links
 
jegersz [01.01.21]: Irst vai neirst, bet problēma jau ir tajā, ka šobrīd ir konkrēts licenču skaits dienā un tā visa ir loterija, būs vai nebūs.

Chevalier, 1.janvāris 2021, 16:28

Ja publiskotu licenču īpašniekus, tad loterijas rezultātiem būtu diezgan interesanta nokrāsa :D
FB daži jau ir atskaitîjušies par licencēm.
Kādai jābūt sazvērestības teorijai galvā, lai liktos, ka kāds 1. janvārī strādā pie tā, lai 20€ licenci nodotu “savējiem”?
1.janvāris 2021, 16:36 | links
 
Ja kas Mana Cope backendā ir Debian linux un tik viegli linux nevar noliekt, ka tas neapstrādā RPC trafiku, atmazka par swedbank neiztur kritiku.
1.janvāris 2021, 16:35 | links
 
Irst vai neirst, bet problēma jau ir tajā, ka šobrīd ir konkrēts licenču skaits dienā un tā visa ir loterija, būs vai nebūs.

Chevalier, 1.janvāris 2021, 16:28


Ja publiskotu licenču īpašniekus, tad loterijas rezultātiem būtu diezgan interesanta nokrāsa :D
1.janvāris 2021, 16:31 | links
 
jegersz [01.01.21]: Mana Cope tak paskaidroja, ka tehniski Swedbank neapmaksā tās licences tik ātri tāpēc arī šādas problēmas.

Chevalier, 1.janvāris 2021, 16:15

A vot šito nevajag "dirst", visi kas ir kaut drusku saistīti šajā sfera saprot ka gļuks vai apzināta rīcība ir bijusi Mana Cope pusē!
Irst vai neirst, bet problēma jau ir tajā, ka šobrīd ir konkrēts licenču skaits dienā un tā visa ir loterija, būs vai nebūs.
1.janvāris 2021, 16:28 | links
 
Tak novelt vainu uz citiem ir vieglāk. Dēļ pārslodzes noteikti sistēma noklājās, tāpēc arī nenolasīja saņemto info no Swedbank.
Un cepiens ir par to, ka nevis risina šo situāciju, bet vnk tupa atrunājas un atskaita atpakaļ naudu.

RapsHan, 1.janvāris 2021, 16:19


Kāda tur pārslodze, cik pieprasījumu bija sekundē? Tukša "diršana"!
1.janvāris 2021, 16:22 | links
 
Smieklīgi lasīt šīs vaimanas. Manacope noteikumos rakstīts, ka licence pēc ielikšanas grozā tiek rezervēta uz 30 minūtēm. Ja šajā laikā netiek veikts maksājums, tad licence atgriežas pārdošanā. Tieši tāpēc 00:11 rādīja, ka visas (144) licences ir izpārdotas, bet ap 00:33 atkal varēja pirkt un izpārdots bija tikai 02.01., bet pārējie datumi pieejami.

deadmau5, 1.janvāris 2021, 15:17


Folijgalvas cienīgs komentārs, naudu noņēma no konta, bet licences neizsūtīja, un licences vēlāk nokļuva pie pareizajiem džekiem!
1.janvāris 2021, 16:21 | links
 
Tak novelt vainu uz citiem ir vieglāk. Dēļ pārslodzes noteikti sistēma noklājās, tāpēc arī nenolasīja saņemto info no Swedbank.
Un cepiens ir par to, ka nevis risina šo situāciju, bet vnk tupa atrunājas un atskaita atpakaļ naudu.
1.janvāris 2021, 16:19 | links
 
Mana Cope tak paskaidroja, ka tehniski Swedbank neapmaksā tās licences tik ātri tāpēc arī šādas problēmas.

Chevalier, 1.janvāris 2021, 16:15


A vot šito nevajag "dirst", visi kas ir kaut drusku saistīti šajā sfera saprot ka gļuks vai apzināta rīcība ir bijusi Mana Cope pusē!
1.janvāris 2021, 16:19 | links
 
RapsHan [01.01.21]: Deadmau5 beidz runāt sūdu.
Vienīgais, kas izpārdots pulkstens 1 bija 3 datums.
Es un vairāki citi apmaksu veicam 00:02 un 00:04, tas ir, apmēram 1 vai 2 minūtes pēc licences rezervēšanas.
Sūda mana cope dēļ, mēs paliekam bez licencēm, jo viņiem no klājas kaut kas tehniskajā pusē.
Mana Cope tak paskaidroja, ka tehniski Swedbank neapmaksā tās licences tik ātri tāpēc arī šādas problēmas.
1.janvāris 2021, 16:15 | links
 
EdijsB [01.01.21]: Ieeju 0:09 e-pakalpojumos, un uzrādās, ka licences Salaca I un II posmos nav pieejamas. Tad ieeju aplikācijā Mana cope - rāda, ka visas licences izpārdotas :) Acīmredzot nogulēju! :))

Tāpat, acīmredzot, pie licencēm atkal tikuši izredzētie :) Korupcijas paraugstunda.

Vismaz Gaujas posmos, kā parasti, licenču netrūkst.
Salaca II licences vispār pagaidām nav pieejamas, jo jaunais nolikums nav oficiāli izsludināts un posmā atbilstoši MK aizliegta makšķerēšana.
1.janvāris 2021, 16:14 | links
 
Deadmau5 beidz runāt sūdu.
Vienīgais, kas izpārdots pulkstens 1 bija 3 datums.
Es un vairāki citi apmaksu veicam 00:02 un 00:04, tas ir, apmēram 1 vai 2 minūtes pēc licences rezervēšanas.
Sūda mana cope dēļ, mēs paliekam bez licencēm, jo viņiem no klājas kaut kas tehniskajā pusē.
1.janvāris 2021, 16:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager