Salaca

Dalieties pieredzē par Salacu.
renshteins [22.01.20]: renshteins [4m]: renshteins [8m]: mga [13:36]: Tikām ar čomu pie licencēm un pagājušo sestdien/svētdien pa A zonu nodzīvojām. 6 dien ne uzsitiena toties inspektoru gan satikām. Pēc viņa teiktā švaki gājis visiem. Atradu pie krasta pusdzīvu taimiņu ar nogrieztu taukspuru.. kaut ko vēl pakustējās bet skaidrs ka aizies pa barības ķēdi tālāk, nekādu redzamu ievainojumu nebija.
7 dien pie upes pieejot jau pretējā krastā džeks izvika ap 1m un tad jau sajūtas kļuva cerīgākas. pēc brīža čoms taimiņu 2.3 kg paņēma un man pēc brīža paņēma bet ilgi galā nenoturējās...laiks nepārāk bet ar copi apmierinātiVakar mūsu kompanija A zona 12 zivis noķērām!

keners, 22.janvāris 2020, 16:35


3gadīgs bērns A zona māk noķert!!! atradi ar ko palielitiesTukšpļūtis! Nosauksi kaut vienu 3 gadīgu bērnu, kurš ir noķeris A zona lasi, tad atvainosos, tikmēr taviem vārdiem var neticēt!

keners, 22.janvāris 2020, 19:28

nu mēmais rembo A zonas znajs ,atkārtoju 3gadīgs bērns māk noķert zivi A zonā,es saprotu ka tev to grūti sagremot,bet būs jau labi... bez stressKads rembo? Ja, vinnēju salacas laša karaļa titulu arī! A tu? Liecies mierā un ķer savus breksišus!

keners, 22.janvāris 2020, 19:40

nu vēl lielāks rembo,uzreiz var redzēt,ka uzmanības trūkums lašu karalim :)
Pag! Tu te man piesienies un vel mani vaino pie ta? Pi... Na...j ignore
22.janvāris 2020, 19:43 | links
 
renshteins [4m]: renshteins [8m]: mga [13:36]: Tikām ar čomu pie licencēm un pagājušo sestdien/svētdien pa A zonu nodzīvojām. 6 dien ne uzsitiena toties inspektoru gan satikām. Pēc viņa teiktā švaki gājis visiem. Atradu pie krasta pusdzīvu taimiņu ar nogrieztu taukspuru.. kaut ko vēl pakustējās bet skaidrs ka aizies pa barības ķēdi tālāk, nekādu redzamu ievainojumu nebija.
7 dien pie upes pieejot jau pretējā krastā džeks izvika ap 1m un tad jau sajūtas kļuva cerīgākas. pēc brīža čoms taimiņu 2.3 kg paņēma un man pēc brīža paņēma bet ilgi galā nenoturējās...laiks nepārāk bet ar copi apmierinātiVakar mūsu kompanija A zona 12 zivis noķērām!

keners, 22.janvāris 2020, 16:35


3gadīgs bērns A zona māk noķert!!! atradi ar ko palielitiesTukšpļūtis! Nosauksi kaut vienu 3 gadīgu bērnu, kurš ir noķeris A zona lasi, tad atvainosos, tikmēr taviem vārdiem var neticēt!

keners, 22.janvāris 2020, 19:28

nu mēmais rembo A zonas znajs ,atkārtoju 3gadīgs bērns māk noķert zivi A zonā,es saprotu ka tev to grūti sagremot,bet būs jau labi... bez stressKads rembo? Ja, vinnēju salacas laša karaļa titulu arī! A tu? Liecies mierā un ķer savus breksišus!

keners, 22.janvāris 2020, 19:40


nu vēl lielāks rembo,uzreiz var redzēt,ka uzmanības trūkums lašu karalim :)
22.janvāris 2020, 19:41 | links
 
renshteins [22.01.20]: renshteins [8m]: mga [13:36]: Tikām ar čomu pie licencēm un pagājušo sestdien/svētdien pa A zonu nodzīvojām. 6 dien ne uzsitiena toties inspektoru gan satikām. Pēc viņa teiktā švaki gājis visiem. Atradu pie krasta pusdzīvu taimiņu ar nogrieztu taukspuru.. kaut ko vēl pakustējās bet skaidrs ka aizies pa barības ķēdi tālāk, nekādu redzamu ievainojumu nebija.
7 dien pie upes pieejot jau pretējā krastā džeks izvika ap 1m un tad jau sajūtas kļuva cerīgākas. pēc brīža čoms taimiņu 2.3 kg paņēma un man pēc brīža paņēma bet ilgi galā nenoturējās...laiks nepārāk bet ar copi apmierinātiVakar mūsu kompanija A zona 12 zivis noķērām!

keners, 22.janvāris 2020, 16:35


3gadīgs bērns A zona māk noķert!!! atradi ar ko palielitiesTukšpļūtis! Nosauksi kaut vienu 3 gadīgu bērnu, kurš ir noķeris A zona lasi, tad atvainosos, tikmēr taviem vārdiem var neticēt!

keners, 22.janvāris 2020, 19:28

nu mēmais rembo A zonas znajs ,atkārtoju 3gadīgs bērns māk noķert zivi A zonā,es saprotu ka tev to grūti sagremot,bet būs jau labi... bez stress
Kads rembo? Ja, vinnēju salacas laša karaļa titulu arī! A tu? Liecies mierā un ķer savus breksišus!
22.janvāris 2020, 19:40 | links
 
renshteins [8m]: mga [13:36]: Tikām ar čomu pie licencēm un pagājušo sestdien/svētdien pa A zonu nodzīvojām. 6 dien ne uzsitiena toties inspektoru gan satikām. Pēc viņa teiktā švaki gājis visiem. Atradu pie krasta pusdzīvu taimiņu ar nogrieztu taukspuru.. kaut ko vēl pakustējās bet skaidrs ka aizies pa barības ķēdi tālāk, nekādu redzamu ievainojumu nebija.
7 dien pie upes pieejot jau pretējā krastā džeks izvika ap 1m un tad jau sajūtas kļuva cerīgākas. pēc brīža čoms taimiņu 2.3 kg paņēma un man pēc brīža paņēma bet ilgi galā nenoturējās...laiks nepārāk bet ar copi apmierinātiVakar mūsu kompanija A zona 12 zivis noķērām!

keners, 22.janvāris 2020, 16:35


3gadīgs bērns A zona māk noķert!!! atradi ar ko palielitiesTukšpļūtis! Nosauksi kaut vienu 3 gadīgu bērnu, kurš ir noķeris A zona lasi, tad atvainosos, tikmēr taviem vārdiem var neticēt!

keners, 22.janvāris 2020, 19:28


nu mēmais rembo A zonas znajs ,atkārtoju 3gadīgs bērns māk noķert zivi A zonā,es saprotu ka tev to grūti sagremot,bet būs jau labi... bez stress
22.janvāris 2020, 19:36 | links
 
renshteins [22.01.20]: mga [13:36]: Tikām ar čomu pie licencēm un pagājušo sestdien/svētdien pa A zonu nodzīvojām. 6 dien ne uzsitiena toties inspektoru gan satikām. Pēc viņa teiktā švaki gājis visiem. Atradu pie krasta pusdzīvu taimiņu ar nogrieztu taukspuru.. kaut ko vēl pakustējās bet skaidrs ka aizies pa barības ķēdi tālāk, nekādu redzamu ievainojumu nebija.
7 dien pie upes pieejot jau pretējā krastā džeks izvika ap 1m un tad jau sajūtas kļuva cerīgākas. pēc brīža čoms taimiņu 2.3 kg paņēma un man pēc brīža paņēma bet ilgi galā nenoturējās...laiks nepārāk bet ar copi apmierinātiVakar mūsu kompanija A zona 12 zivis noķērām!

keners, 22.janvāris 2020, 16:35


3gadīgs bērns A zona māk noķert!!! atradi ar ko palielities
Tukšpļūtis! Nosauksi kaut vienu 3 gadīgu bērnu, kurš ir noķeris A zona lasi, tad atvainosos, tikmēr taviem vārdiem var neticēt!
22.janvāris 2020, 19:28 | links
 
Pravietis [22.01.20]: Neviens netiek banots par sava viedokļa, kaut arī nepareiza, izteik#anu. Bano par rupjībām, goda un cieņas aizskaršanu.

urmaas, 22.janvāris 2020, 13:47
Tu ļoti, ļoti kļūdies, varu pierādīt, ka kļūdies.
Tu par tiem kuri vēl nav nobanoti? :)
22.janvāris 2020, 19:28 | links
 
mga [13:36]: Tikām ar čomu pie licencēm un pagājušo sestdien/svētdien pa A zonu nodzīvojām. 6 dien ne uzsitiena toties inspektoru gan satikām. Pēc viņa teiktā švaki gājis visiem. Atradu pie krasta pusdzīvu taimiņu ar nogrieztu taukspuru.. kaut ko vēl pakustējās bet skaidrs ka aizies pa barības ķēdi tālāk, nekādu redzamu ievainojumu nebija.
7 dien pie upes pieejot jau pretējā krastā džeks izvika ap 1m un tad jau sajūtas kļuva cerīgākas. pēc brīža čoms taimiņu 2.3 kg paņēma un man pēc brīža paņēma bet ilgi galā nenoturējās...laiks nepārāk bet ar copi apmierinātiVakar mūsu kompanija A zona 12 zivis noķērām!

keners, 22.janvāris 2020, 16:35



3gadīgs bērns A zona māk noķert!!! atradi ar ko palielities
22.janvāris 2020, 19:25 | links
 
mga [13:36]: Tikām ar čomu pie licencēm un pagājušo sestdien/svētdien pa A zonu nodzīvojām. 6 dien ne uzsitiena toties inspektoru gan satikām. Pēc viņa teiktā švaki gājis visiem. Atradu pie krasta pusdzīvu taimiņu ar nogrieztu taukspuru.. kaut ko vēl pakustējās bet skaidrs ka aizies pa barības ķēdi tālāk, nekādu redzamu ievainojumu nebija.
7 dien pie upes pieejot jau pretējā krastā džeks izvika ap 1m un tad jau sajūtas kļuva cerīgākas. pēc brīža čoms taimiņu 2.3 kg paņēma un man pēc brīža paņēma bet ilgi galā nenoturējās...laiks nepārāk bet ar copi apmierinātiVakar mūsu kompanija A zona 12 zivis noķērām!

keners, 22.janvāris 2020, 16:35


Nu vot , kāds prot un māk
22.janvāris 2020, 16:44 | links
 
mga [22.01.20]: Tikām ar čomu pie licencēm un pagājušo sestdien/svētdien pa A zonu nodzīvojām. 6 dien ne uzsitiena toties inspektoru gan satikām. Pēc viņa teiktā švaki gājis visiem. Atradu pie krasta pusdzīvu taimiņu ar nogrieztu taukspuru.. kaut ko vēl pakustējās bet skaidrs ka aizies pa barības ķēdi tālāk, nekādu redzamu ievainojumu nebija.
7 dien pie upes pieejot jau pretējā krastā džeks izvika ap 1m un tad jau sajūtas kļuva cerīgākas. pēc brīža čoms taimiņu 2.3 kg paņēma un man pēc brīža paņēma bet ilgi galā nenoturējās...laiks nepārāk bet ar copi apmierināti
Vakar mūsu kompanija A zona 12 zivis noķērām!
22.janvāris 2020, 16:35 | links
 
Neviens netiek banots par sava viedokļa, kaut arī nepareiza, izteik#anu. Bano par rupjībām, goda un cieņas aizskaršanu.

urmaas, 22.janvāris 2020, 13:47

Tu ļoti, ļoti kļūdies, varu pierādīt, ka kļūdies.
22.janvāris 2020, 15:52 | links
 
Cupik tu lieto? Šodien ir darba diena. :)

irseejs, 22.janvāris 2020, 13:57
Spilgts demagoģijas piemērs kā kā sajaukt skābus kāpostus ar putukrējumu un pēc tam "kaifot"par rezultātu.
Es jau sapratu kas tas tāds "irseejs" un ko viņš te dara. Cupix un pārējie sakarīgie veči, - Nav vērts ar šamo te vispār komunicēt un aicinu administratoru nogriezt irsējam piekļuvi forumam, jo viņējais ar demagoģiskiem paņēmieniem mudina tautu uz pretlikumīgām darbībām.

basks, 22.janvāris 2020, 14:56


Salaca un lašu ķeršana nav mans lauciņš , tā pat kā nekad neko nerakstīšu par zandartu un samu ķeršanu.
Domāju ka arī ļoti daudziem , tāpēc ar informācijas filtrēšanu ir grūti , kur nu vēl tādi indivīdi lej ūdeni par lietām par kurām vispār nav lietas kursā.
22.janvāris 2020, 15:51 | links
 
Cupik tu lieto? Šodien ir darba diena. :)

irseejs, 22.janvāris 2020, 13:57

Spilgts demagoģijas piemērs kā kā sajaukt skābus kāpostus ar putukrējumu un pēc tam "kaifot"par rezultātu.
Es jau sapratu kas tas tāds "irseejs" un ko viņš te dara. Cupix un pārējie sakarīgie veči, - Nav vērts ar šamo te vispār komunicēt un aicinu administratoru nogriezt irsējam piekļuvi forumam, jo viņējais ar demagoģiskiem paņēmieniem mudina tautu uz pretlikumīgām darbībām.
22.janvāris 2020, 14:56 | links
 
Cupik tu lieto? Šodien ir darba diena. :)
22.janvāris 2020, 13:57 | links
 
cupix [6m]: Cupix, tev ir informācija par to ka kāds ir sodīts? Man nav tādas informācijas, jo ja būtu, tas būtu lieliski!

irseejs, 22.janvāris 2020, 13:41
Es tev vairāk pateikt , katru gadu ir simtiem un tas ir tikai vienā reģionā.Tiešām? Par ko tad?

irseejs, 22.janvāris 2020, 13:50

Gandrīz par visu ko vari iedomāties .
Par makšķerēšanu bez MK , par makšķerēšanu bez licences , neatļautiem makšķerēšanas līdzekļu izmantošanu , par lieguma laikā iegūtajām zivju sugām un to sarakstu var turpināt ilgi.

Neviens netiek banots par sava viedokļa, kaut arī nepareiza, izteik#anu. Bano par rupjībām, goda un cieņas aizskaršanu.

urmaas, 22.janvāris 2020, 13:47

Par sava viedokļa izteikšanu ,protams, nevajadzētu banot ,bet teiksim:
www.copeslietas.lv ir aizliegts ievietot vai nosūtīt citiem portāla lietotājiem:
17.4 informāciju, kura aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu;
22.janvāris 2020, 13:56 | links
 
cupix [22.01.20]: Cupix, tev ir informācija par to ka kāds ir sodīts? Man nav tādas informācijas, jo ja būtu, tas būtu lieliski!

irseejs, 22.janvāris 2020, 13:41
Es tev vairāk pateikt , katru gadu ir simtiem un tas ir tikai vienā reģionā.
Tiešām? Par ko tad?
22.janvāris 2020, 13:50 | links
 
Neviens netiek banots par sava viedokļa, kaut arī nepareiza, izteik#anu. Bano par rupjībām, goda un cieņas aizskaršanu.
22.janvāris 2020, 13:47 | links
 
Cupix, tev ir informācija par to ka kāds ir sodīts? Man nav tādas informācijas, jo ja būtu, tas būtu lieliski!

irseejs, 22.janvāris 2020, 13:41

Es tev vairāk pateikt , katru gadu ir simtiem un tas ir tikai vienā reģionā.
22.janvāris 2020, 13:45 | links
 
cupix [22.01.20]: Es ļoti atvainojos , bet šito plānprātiņu sen vajadzēja no foruma izdzēst...
Diemžēl tas nav iespējams! Viņš nesaprotamā veidā ir iemantojis Admina lojalitāti, tā pēc var rakstīt ko vien vēlas. Banoti tiek tie, kas šitos murgus apstrīd un argumenteti oponē!
Acim redzot kādam ir izdevīgi, ka tauta tiek šādi mānīta.
22.janvāris 2020, 13:44 | links
 
Cupix, tev ir informācija par to ka kāds ir sodīts? Man nav tādas informācijas, jo ja būtu, tas būtu lieliski!
22.janvāris 2020, 13:41 | links
 
Cupix, tas ko tu uzrakstīji, ir pilnīgs bezsakars. Pat nav vērts komentēt. :)

Tev es neieteiktu neko pārsūdzēt, jo redzu ka jūties vainīgs un izdarīto nožēlo.

Cilvēks, kurš neko nav pārkāpis, nevar tikt sodīts.

irseejs, 22.janvāris 2020, 13:30


Pag ,ko es esmu izdarījis un kas man ir jānožēlo?

Bezsakars ir maldināt tautu! Ne visi grib lasīt 50+ lapaspuses ar bezsakarīgu tekstu kurš neattiecas uz copi . Ienāk izlasa tavus suņa murgus un dodas uz upi pēc brīdinājuma vai vēl sliktāk soda..
22.janvāris 2020, 13:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager