Salaca

Dalieties pieredzē par Salacu.
Ličnoje delo 16.01.
Youtubē, platnaja Gauja.
21.janvāris 2020, 07:37 | links
 
Cope74 [21.01.20]: urmaas [Vakar]: Cope74 [Vakar]: Tās durvis tika parādītas par pavisam citu tēmu, nevis par LM kā tādu! Un šeit es ar visām četrām esmu par un piekritu....tai vecenei ir jalido! Šitādu bezkaunību un visatļautību sen nebiju redzejis. Smaidīgu purnu, ņirgdama, večiem, kas sutku nosēdējuši rindā, paziņot, ka sorrry, liceces vairs nav. Visas notirgoju savam vīram! :)
Šis ir reāls pretendents un Bez Tabu gada balvu!Būtu dalītā vieta ar aināru. Paskaties Ltv7 arhīvu. Aināriņš uz jautājumu kāpēc netika veikta aptauja atbildēja-kā dome lems tā būs!Cik sen tas sižets bija?
Tajā pašā dienā kad bez tabu par Salacu. No tv3 pārslēdzu uz ltv7 un skatījos.
21.janvāris 2020, 07:23 | links
 
urmaas [20.01.20]: Cope74 [Vakar]: Tās durvis tika parādītas par pavisam citu tēmu, nevis par LM kā tādu! Un šeit es ar visām četrām esmu par un piekritu....tai vecenei ir jalido! Šitādu bezkaunību un visatļautību sen nebiju redzejis. Smaidīgu purnu, ņirgdama, večiem, kas sutku nosēdējuši rindā, paziņot, ka sorrry, liceces vairs nav. Visas notirgoju savam vīram! :)
Šis ir reāls pretendents un Bez Tabu gada balvu!Būtu dalītā vieta ar aināru. Paskaties Ltv7 arhīvu. Aināriņš uz jautājumu kāpēc netika veikta aptauja atbildēja-kā dome lems tā būs!
Cik sen tas sižets bija?
21.janvāris 2020, 06:51 | links
 
Apsaimniekotāji Salackrasti tagad varēs to upi kārtīgi apsaimniekot,pat neatskaitoties.Gandrīz kā Atbrīvotaji.
21.janvāris 2020, 06:17 | links
 
Tas pāķis salacas mēris, tā pat kā šteins, runā par tūrisma attīstību utt.

Bet zinu ka džeki no Rīgas brauca un stāvēja rindā. Bet licences atdod vietējiem un viņiem pietuvinātajiem cilvēkiem. Visīstākā demagoģija.
20.janvāris 2020, 23:59 | links
 
Cope74 [20.01.20]: Tās durvis tika parādītas par pavisam citu tēmu, nevis par LM kā tādu! Un šeit es ar visām četrām esmu par un piekritu....tai vecenei ir jalido! Šitādu bezkaunību un visatļautību sen nebiju redzejis. Smaidīgu purnu, ņirgdama, večiem, kas sutku nosēdējuši rindā, paziņot, ka sorrry, liceces vairs nav. Visas notirgoju savam vīram! :)
Šis ir reāls pretendents un Bez Tabu gada balvu!
Būtu dalītā vieta ar aināru. Paskaties Ltv7 arhīvu. Aināriņš uz jautājumu kāpēc netika veikta aptauja atbildēja-kā dome lems tā būs!
20.janvāris 2020, 23:21 | links
 
Tie saucamie naudīgie veči gribēja veikt ziedojumu brīvprātīgi Salacas pagastam. Bet to pat nedrīkst! Jo tie vieni pajoļi nespēj vienoties ar kādiem citiem, kuriem par ko kas pienākas. :)
20.janvāris 2020, 23:16 | links
 
Kukumeks [2m]: Tās durvis tika parādītas par pavisam citu tēmu, nevis par LM kā tādu! Un šeit es ar visām četrām esmu par un piekritu....tai vecenei ir jalido! Šitādu bezkaunību un visatļautību sen nebiju redzejis. Smaidīgu purnu, ņirgdama, večiem, kas sutku nosēdējuši rindā, paziņot, ka sorrry, liceces vairs nav. Visas notirgoju savam vīram! :)
Šis ir reāls pretendents un Bez Tabu gada balvu!

Cope74, 20.janvāris 2020, 22:51
LM nolikuma pārkāpums. Pašvaldības vecene jāatlaiž par nelikumību piesegšanuŠeit vēl arī derētu paskatīties caur KNAB prizmu.!

Cope74, 20.janvāris 2020, 22:57

Tā kā naudīgi veči netika pie sezonas licencēm, turpinājums cerams būs.
20.janvāris 2020, 22:59 | links
 
Kukumeks [20.01.20]: Tās durvis tika parādītas par pavisam citu tēmu, nevis par LM kā tādu! Un šeit es ar visām četrām esmu par un piekritu....tai vecenei ir jalido! Šitādu bezkaunību un visatļautību sen nebiju redzejis. Smaidīgu purnu, ņirgdama, večiem, kas sutku nosēdējuši rindā, paziņot, ka sorrry, liceces vairs nav. Visas notirgoju savam vīram! :)
Šis ir reāls pretendents un Bez Tabu gada balvu!

Cope74, 20.janvāris 2020, 22:51
LM nolikuma pārkāpums. Pašvaldības vecene jāatlaiž par nelikumību piesegšanu
Šeit vēl arī derētu paskatīties caur KNAB prizmu.!
20.janvāris 2020, 22:57 | links
 
Tās durvis tika parādītas par pavisam citu tēmu, nevis par LM kā tādu! Un šeit es ar visām četrām esmu par un piekritu....tai vecenei ir jalido! Šitādu bezkaunību un visatļautību sen nebiju redzejis. Smaidīgu purnu, ņirgdama, večiem, kas sutku nosēdējuši rindā, paziņot, ka sorrry, liceces vairs nav. Visas notirgoju savam vīram! :)
Šis ir reāls pretendents un Bez Tabu gada balvu!

Cope74, 20.janvāris 2020, 22:51

LM nolikuma pārkāpums. Pašvaldības vecene jāatlaiž par nelikumību piesegšanu
20.janvāris 2020, 22:56 | links
 
Tās durvis tika parādītas par pavisam citu tēmu, nevis par LM kā tādu! Un šeit es ar visām četrām esmu par un piekritu....tai vecenei ir jalido! Šitādu bezkaunību un visatļautību sen nebiju redzejis. Smaidīgu purnu, ņirgdama, večiem, kas sutku nosēdējuši rindā, paziņot, ka sorrry, liceces vairs nav. Visas notirgoju savam vīram! :)
Šis ir reāls pretendents un Bez Tabu gada balvu!
20.janvāris 2020, 22:51 | links
 
Aha. Mēs jau viņiem durvis parādījām. Valsts mērogā pa tv :D
20.janvāris 2020, 22:43 | links
 
Kukumeks [21m]: Irsējam patīk sūdzēties un rakstīt. Uzraksti VVD iesniegumu par LM nolikuma pārkāpšanu proti, ka pārkāpts nolikuma 29 punkts izsniedzot bezmaksas licenci neievērojot nolikuma 27.2 punktu. Obligāti jāizsaka lūgums sodīt LM organizētāju. Ja nemāki, par attiecīgu samaksu varu palīdzēt uzrakstīt.Kāpēc man tiem klauniem būtu par kaut ko jāsūdzās? :) man viss ar VVD ir čikiniekā.

irseejs, 20.janvāris 2020, 22:37

Likumdošanas ekspert, par LM nolikuma neievērošanu soda VVD. Cīnies pret Šternu vai pret LM? :DDDDD
20.janvāris 2020, 22:41 | links
 
BrunoL [20.01.20]: Ja paši ļausies, tad cirpēju netrūks!
Ļauties, protams nevajag. Vēl jo vairāk, arī pravieša iecienītā pozā ar nevajag stāties :), bet.... ja grib stridēties, oponēt un kaut ko panākt, tad tas jādara gudri! Šitās visas irseeja sarakstītās muļķības un arī Tavas, ir maza bērna šļupsti! Ar tādiem saukļiem tālāk par slieksni netiksi, jo tas ir pilnīgas muļķības un liecina tikai par jūsu nekompetenci!
Domnieki ļoti priecāsies, ja jūs ieradīsieties pie viņiem ar šādiem argumentiem. Viņiem pat jurists nebūs nepieciešams, lai jums argumentēti parādītu durvis!:)
20.janvāris 2020, 22:40 | links
 
Kukumeks [20.01.20]: Irsējam patīk sūdzēties un rakstīt. Uzraksti VVD iesniegumu par LM nolikuma pārkāpšanu proti, ka pārkāpts nolikuma 29 punkts izsniedzot bezmaksas licenci neievērojot nolikuma 27.2 punktu. Obligāti jāizsaka lūgums sodīt LM organizētāju. Ja nemāki, par attiecīgu samaksu varu palīdzēt uzrakstīt.
Kāpēc man tiem klauniem būtu par kaut ko jāsūdzās? :) man viss ar VVD ir čikiniekā.
20.janvāris 2020, 22:37 | links
 
Ja paši ļausies, tad cirpēju netrūks!
20.janvāris 2020, 22:33 | links
 
Salacgrīvas dome, varētu spriest un attīstīt lietas savā novadā. Salaca, pagaidām, Publiska ūdenstilpe, kurā zvejas tiesības pieder valstij. Tātad šis jautājums apsriežams visas valsts mērogā, iesaistot tautu publiskā apspriešanā.
Reiz par visām reizēm jāķeras vērsim pie ragiem un šīs lietas jāsakārto atbilstoši Satversmei un likumdošanai. Ja LM, tad zinātniski izpētītu, pamatotu un to organizē valsts, veicot kontroli, resursu atjaunošanu un pavairošanu!

BrunoL, 20.janvāris 2020, 22:24

Visu zemju proletārieši savienojaties ! :D
20.janvāris 2020, 22:31 | links
 
BrunoL [20.01.20]: Salacgrīvas dome, varētu spriest un attīstīt lietas savā novadā. Salaca, pagaidām, Publiska ūdenstilpe, kurā zvejas tiesības pieder valstij.
Un šitas viss jau Gaujas tēmā tika izcilāts vairākas reizes! Nebrauc atkal auzās!
20.janvāris 2020, 22:30 | links
 
Salacgrīvas dome, varētu spriest un attīstīt lietas savā novadā. Salaca, pagaidām, Publiska ūdenstilpe, kurā zvejas tiesības pieder valstij. Tātad šis jautājums apsriežams visas valsts mērogā, iesaistot tautu publiskā apspriešanā.
Reiz par visām reizēm jāķeras vērsim pie ragiem un šīs lietas jāsakārto atbilstoši Satversmei un likumdošanai. Ja LM, tad zinātniski izpētītu, pamatotu un to organizē valsts, veicot kontroli, resursu atjaunošanu un pavairošanu!

BrunoL, 20.janvāris 2020, 22:24

Saskaņā ar pastāvošo likumdošanu Salacgrīvas dome var ieviest LM ar saskaņotiem noteikumiem.
20.janvāris 2020, 22:29 | links
 
BrunoL [20.01.20]: Salacgrīvas dome, varētu spriest un attīstīt lietas savā novadā. Salaca, pagaidām, Publiska ūdenstilpe, kurā zvejas tiesības pieder valstij. Tātad šis jautājums apsriežams visas valsts mērogā, iesaistot tautu publiskā apspriešanā.
Reiz par visām reizēm jāķeras vērsim pie ragiem un šīs lietas jāsakārto atbilstoši Satversmei un likumdošanai. Ja LM, tad zinātniski izpētītu, pamatotu un to organizē valsts, veicot kontroli, resursu atjaunošanu un pavairošanu!
Karogs Tev rokās...un, uz priekšu! Pēc tam noziņo par rezultātiem! :)
20.janvāris 2020, 22:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager