Salaca

Dalieties pieredzē par Salacu.
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-92194.htm?msg=ok

Albumā bilde no Rozēnu tilta šodien.
11.janvāris 2019, 20:07 | links
 
sola tak +1c rit. jautajums vairak bija vai pie rozeniem nav izveidojies ledus vakarnakt :)

oskarinsh [Vakar]: es ar tēmēju uz salaca 2 posmu. Vai kāds vietējais vai kāds copmans ir bijis? ledus visur vai ir arī atklāts ūdens? sonakt sola labu salu ka neaizsalst...Ta aizsals jums tie riņķi.Čakars tādos mīnusos,tad jau labāk no ledus kaut vai bļitku raustīt un meklēt plēsēju:)

martinsgrinb, 10.janvāris 2019, 22:53
11.janvāris 2019, 16:21 | links
 
oskarinsh [Vakar]: es ar tēmēju uz salaca 2 posmu. Vai kāds vietējais vai kāds copmans ir bijis? ledus visur vai ir arī atklāts ūdens? sonakt sola labu salu ka neaizsalst...Ta aizsals jums tie riņķi.Čakars tādos mīnusos,tad jau labāk no ledus kaut vai bļitku raustīt un meklēt plēsēju:)

martinsgrinb, 10.janvāris 2019, 22:53

Genadijs, 11.janvāris 2019, 16:06

Rita sola +1 :)
11.janvāris 2019, 16:07 | links
 
oskarinsh [Vakar]: es ar tēmēju uz salaca 2 posmu. Vai kāds vietējais vai kāds copmans ir bijis? ledus visur vai ir arī atklāts ūdens? sonakt sola labu salu ka neaizsalst...Ta aizsals jums tie riņķi.Čakars tādos mīnusos,tad jau labāk no ledus kaut vai bļitku raustīt un meklēt plēsēju:)

martinsgrinb, 10.janvāris 2019, 22:53
11.janvāris 2019, 16:06 | links
 
oskarinsh [10.01.19]: es ar tēmēju uz salaca 2 posmu. Vai kāds vietējais vai kāds copmans ir bijis? ledus visur vai ir arī atklāts ūdens? sonakt sola labu salu ka neaizsalst...
Ta aizsals jums tie riņķi.Čakars tādos mīnusos,tad jau labāk no ledus kaut vai bļitku raustīt un meklēt plēsēju:)
10.janvāris 2019, 22:53 | links
 
es ar tēmēju uz salaca 2 posmu. Vai kāds vietējais vai kāds copmans ir bijis? ledus visur vai ir arī atklāts ūdens? sonakt sola labu salu ka neaizsalst...

oskarinsh, 10.janvāris 2019, 21:48

Ja rīt aizbraukšu, tad padošu ziņu.
10.janvāris 2019, 22:52 | links
 
es ar tēmēju uz salaca 2 posmu. Vai kāds vietējais vai kāds copmans ir bijis? ledus visur vai ir arī atklāts ūdens? sonakt sola labu salu ka neaizsalst...
10.janvāris 2019, 21:48 | links
 
Sveiki kunģi!

Ir verts brivdienas meģinat braukt va ne?

Genadijs, 10.janvāris 2019, 16:11


Vakar katrā ziņā ledus maz un cope sakarīga, gan Salacgrīvā, gan Rozēnos
10.janvāris 2019, 16:45 | links
 
Sveiki kunģi!

Ir verts brivdienas meģinat braukt va ne?
10.janvāris 2019, 16:11 | links
 
kristers24@inbox.lv [05.01.19]: Labdien kungi. Salaca copējama, vai vāks virsū?
Šodien biju pa C zonu, pie klintīm baigie ledus gabali gāja, bet uz dienas otru pusi ledus samazinājās un iespēja vairāk ar vobleri pastrādāt. Zivis bija :)
5.janvāris 2019, 19:03 | links
 
Labdien kungi. Salaca copējama, vai vāks virsū?
5.janvāris 2019, 10:07 | links
 
Vakar biju Salacā - laika apstākļi nelutināja. Ūdeni stipri uzrāva augšā, pa upi peldēja liels lērums visādu mēslu, ūdens ne gluži kafija bet nu duļķis bija. Gandrīz visās man labi zināmajās atstraumītēs draza kārās uz vobleri tā ka to normāli ne-noturēt ne-izvadīt, ar šūpiņu vieglāk. Svaigu gaisu saelpojos, pa krūmiem paložņāju - zivi nenoķēru, kaimiņš gan pavisam mazu pumpainīti krastam pievilka kur tas veiksmīgi atkabinājās. Cilvēku ka biezs - lai kāds ko būtu noķēris neredzēju, tāpat visi ar ko aprunājos teica ka ne piesitiena.
3.janvāris 2019, 10:20 | links
 
Liekas, tagad būs jāgaida pavasaris. Pēc vētras upes aizraus ciet, un tad jau, laikam, uz ilgu laiku.
2.janvāris 2019, 18:20 | links
 
kristers24@inbox.lv [02.01.19]: Kādi Salacā rezultāti, pirmajās Janvāra dienās?
Vakar, neskatoties uz trako laiku, upe esot bijusi pārpildīta, un arī rezultāti tīri ok. Šodien viss- ūdens straujā cēlienā, neticu, ka tādos apstākļos var ko noķert.
2.janvāris 2019, 18:12 | links
 
Kādi Salacā rezultāti, pirmajās Janvāra dienās?
2.janvāris 2019, 17:55 | links
 
Kādi Salacā rezultāti, pirmajās Janvāra dienās?
2.janvāris 2019, 17:55 | links
 
Un kur bildes ,,FB jau ir pirmie laši
2.janvāris 2019, 00:48 | links
 
Dulie pie mums netrukst. Un es pie viniem....)))
31.decembris 2018, 14:37 | links
 
Rīt laiks būs krimināls, pat nokļūt līdz Salacai būs grūti, ja ne bīstami. Un ūdens / ledus apstākļi arī esot ne visai. Es palikšu mājās. Bet zinu, ka būs dullie, kas, neskatoties ne uz ko, būs pie upes un mēģinās. Varbūt, pat kāds noķers.
Laimīgu Jauno gadu! Ne raibā!

Kuha, 31.decembris 2018, 14:14


Dažas pēdējās dienas jau var redzēt interesentus klaiņojam gar Salacu, tā kā par rītdienas dullajiem taisnība vien ir.
31.decembris 2018, 14:26 | links
 
Rīt laiks būs krimināls, pat nokļūt līdz Salacai būs grūti, ja ne bīstami. Un ūdens / ledus apstākļi arī esot ne visai. Es palikšu mājās. Bet zinu, ka būs dullie, kas, neskatoties ne uz ko, būs pie upes un mēģinās. Varbūt, pat kāds noķers.
Laimīgu Jauno gadu! Ne raibā!
31.decembris 2018, 14:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager