Salaca

Dalieties pieredzē par Salacu.
Pameklē smalkāk par to Salacu,nezinu kā tagad,bet kādu laiku atpakaļ Salacā no laivas copēt bija aizliegts!

davidsonsd, 24.maijs 2018, 21:49

Pameklēju. Alojas novada mājaslapā ir publicēts nolikums, un tā 6.5. punktā rakstīts, ka Makšķerēšana no laivām atļauta no 1. jūnija līdz 30. septembrim.

hrjak, 24.maijs 2018, 22:33


Pareizi, Salacā no laivām atļauts copēt sākot ar 1.jūniju.
24.maijs 2018, 22:46 | links
 
Pameklē smalkāk par to Salacu,nezinu kā tagad,bet kādu laiku atpakaļ Salacā no laivas copēt bija aizliegts!

davidsonsd, 24.maijs 2018, 21:49


Pameklēju. Alojas novada mājaslapā ir publicēts nolikums, un tā 6.5. punktā rakstīts, ka Makšķerēšana no laivām atļauta no 1. jūnija līdz 30. septembrim.
24.maijs 2018, 22:33 | links
 
Par Alojas novadu viss pareizi, Salacas posms II un licence pieejama epakalpojumi.lv.
Mazsalacas novadā vēljoprojām nav apstiprināts nolikums, tā kā tajā posmā nekā nav. Principā tur vispār nedrīkstētu makšķerēt, ja sekojam MK.

Chevalier, 24.maijs 2018, 21:43


Skaidrs. Paldies.
24.maijs 2018, 22:27 | links
 
hrjak [24.05.18]: Sveicināti!

Jūnijā plānots braukt pa Salacu (Mazsalaca - Staicele) un ir doma paņemt līdzi arī spiningu. Bet man radušās neskaidrības ar makšķerēšanas licencēm. Tur ir visādi posmi (Salaca I, Salaca II). Ja pareizi sapratu, tad Salaca I attiecas uz Salacgrīvas novadu (kas mani neinteresē, jo tik tālu nebraucu).
Salaca II laikam būs Alojas novadā, un nopērkot dienas licenci var makšķerēt visā Salacas posmā, kas atrodas Alojas novada administratīvajā teritorijā (palabojiet, ja kļūdos).

Bet tā man arī netapa skaidrs, vai Mazsalacas novadā (upes posmam no Mazsalacas līdz robežai ar Alojas novadu) ir kaut kādas licences vai nav? Internetā uzgāju kaut kādu vecu dokumentu, kur vēl summas latos. Mazsalaca.lv lapā neko neatradu.

Varbūt kāds zinātājs var palīdzēt ar informāciju.

Paldies.
Pameklē smalkāk par to Salacu,nezinu kā tagad,bet kādu laiku atpakaļ Salacā no laivas copēt bija aizliegts!
24.maijs 2018, 21:49 | links
 
Sveicināti!

Jūnijā plānots braukt pa Salacu (Mazsalaca - Staicele) un ir doma paņemt līdzi arī spiningu. Bet man radušās neskaidrības ar makšķerēšanas licencēm. Tur ir visādi posmi (Salaca I, Salaca II). Ja pareizi sapratu, tad Salaca I attiecas uz Salacgrīvas novadu (kas mani neinteresē, jo tik tālu nebraucu).
Salaca II laikam būs Alojas novadā, un nopērkot dienas licenci var makšķerēt visā Salacas posmā, kas atrodas Alojas novada administratīvajā teritorijā (palabojiet, ja kļūdos).

Bet tā man arī netapa skaidrs, vai Mazsalacas novadā (upes posmam no Mazsalacas līdz robežai ar Alojas novadu) ir kaut kādas licences vai nav? Internetā uzgāju kaut kādu vecu dokumentu, kur vēl summas latos. Mazsalaca.lv lapā neko neatradu.

Varbūt kāds zinātājs var palīdzēt ar informāciju.

Paldies.

hrjak, 24.maijs 2018, 20:55


Par Alojas novadu viss pareizi, Salacas posms II un licence pieejama epakalpojumi.lv.
Mazsalacas novadā vēljoprojām nav apstiprināts nolikums, tā kā tajā posmā nekā nav. Principā tur vispār nedrīkstētu makšķerēt, ja sekojam MK.
24.maijs 2018, 21:43 | links
 
Sveicināti!

Jūnijā plānots braukt pa Salacu (Mazsalaca - Staicele) un ir doma paņemt līdzi arī spiningu. Bet man radušās neskaidrības ar makšķerēšanas licencēm. Tur ir visādi posmi (Salaca I, Salaca II). Ja pareizi sapratu, tad Salaca I attiecas uz Salacgrīvas novadu (kas mani neinteresē, jo tik tālu nebraucu).
Salaca II laikam būs Alojas novadā, un nopērkot dienas licenci var makšķerēt visā Salacas posmā, kas atrodas Alojas novada administratīvajā teritorijā (palabojiet, ja kļūdos).

Bet tā man arī netapa skaidrs, vai Mazsalacas novadā (upes posmam no Mazsalacas līdz robežai ar Alojas novadu) ir kaut kādas licences vai nav? Internetā uzgāju kaut kādu vecu dokumentu, kur vēl summas latos. Mazsalaca.lv lapā neko neatradu.

Varbūt kāds zinātājs var palīdzēt ar informāciju.

Paldies.
24.maijs 2018, 20:55 | links
 
Vīri kas notiek ar vimbām? Ir, nav ienākušas?
30.aprīlis 2018, 11:31 | links
 
Atkal bezjēdzīgi nokauti desmitiem lašu, lai tikai Rīgas kundziņiem būtu ar ko krāniņus pagarināt?

Aigarsbergs, 23.aprīlis 2018, 08:28


Arī īsti nesaprotu par ko satraukums, Salacgrīvas novadā 1650 licences pa pavasari iztirgo un laši un taimiņi tur dzīvo. Šīs sacensības vismaz kalpo kā sezonas noslēguma punkts un ir redzams, ka tai upē lašveidīgā zivs dzīvo.
23.aprīlis 2018, 18:26 | links
 
Aigarsbergs [23.04.18]: Atkal bezjēdzīgi nokauti desmitiem lašu, lai tikai Rīgas kundziņiem būtu ar ko krāniņus pagarināt?
Kapec uzreiz R kundziņiem..tu vietejie ar bija..un kamer licenzes vija visi to darija,ko var ņemties .ta ir zivs
23.aprīlis 2018, 08:37 | links
 
Atkal bezjēdzīgi nokauti desmitiem lašu, lai tikai Rīgas kundziņiem būtu ar ko krāniņus pagarināt?
23.aprīlis 2018, 08:28 | links
 
Šogad ļoti labi rezultāti.Nebija izcili lielu zivju,toties tādu vidēju 4-6 kg skaits liels.Laika apstākļi gan pasūdīgi.Lejas galā strādāt nebija viegli.Varbūt viens no iemesliem,ka licenzes labu laiku pirms mačiem bija jau beigušās .Lai vai kā,diena izdevusies par visiem 100%
22.aprīlis 2018, 22:42 | links
 
Pofig lasi tapat visi zin ka tur ir..bet ka ir ar vimbam un breksiem?
22.aprīlis 2018, 18:38 | links
 
21.04 notika Salacgrīvas laša kauss. Kāds zin kādi rezultāti?
22.aprīlis 2018, 17:55 | links
 
Braucu uz salacu 2 izlūkos. Licence jau kabatā.
14.aprīlis 2018, 10:18 | links
 
Kungi, lūgums pakomentēt par lašu copi posmā Salaca II. Kāda pueredze? Kur vispār ir kāds perspektīvs posms?
Paldies

raitis_c, 6.aprīlis 2018, 15:34


Tīri teorētiski nārsta vietas pašā Salacā ir līdz Puršēnu tiltam, bet rudenī lasis un taimiņš kāpj augšā līdz Mazsalacai un iet mazajās upēs, tā kā kādiem lejā būtu jākrīt.
9.aprīlis 2018, 09:40 | links
 
Zivis ir, bet ne tādā daudzumā kā salaca 1.
Vajadzētu rīt aizbraukt un pārbaudīt :)
6.aprīlis 2018, 15:59 | links
 
Kungi, lūgums pakomentēt par lašu copi posmā Salaca II. Kāda pueredze? Kur vispār ir kāds perspektīvs posms?
Paldies
6.aprīlis 2018, 15:34 | links
 
snitraM [06.04.18]: Tas ka pilsēta godīgi paziņoja par to ka licences izbeigušās nevis turpina kāst ir tikai apsveicami. Nav kontroles - nu patiesībā mani šogad tikai vienu reizi nepārbaudīja. Vazāties pa zonām ļauj - par to neko nav teikuši, pie ledus sezonas pat paši inspektori pastāstīja kur un cik ir vaļā. Par liekajiem āķiem, vobleriem, šogad gan piesējās dažiem indivīdiem tieši par to tēmu, tā kā kaut ko jau skatās.
JAP....piekrītu, beidzās atļaujas...pietiks. Lai zivtiņa atpūšās! Salacā taimiņu sezonas laikā (t.i 3 sezonās) esmu bijis (laikam) 7.reizes. Nekad- nevienu inspektoru diemžēl neesmu saticis =/.
6.aprīlis 2018, 13:40 | links
 
Tas ka pilsēta godīgi paziņoja par to ka licences izbeigušās nevis turpina kāst ir tikai apsveicami. Nav kontroles - nu patiesībā mani šogad tikai vienu reizi nepārbaudīja. Vazāties pa zonām ļauj - par to neko nav teikuši, pie ledus sezonas pat paši inspektori pastāstīja kur un cik ir vaļā. Par liekajiem āķiem, vobleriem, šogad gan piesējās dažiem indivīdiem tieši par to tēmu, tā kā kaut ko jau skatās.
6.aprīlis 2018, 11:15 | links
 
Tas tak labi ka nav kontroles.tev baigi patiktu ja butka butu noverosanas kameras
6.aprīlis 2018, 10:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager